Opinie o Serwis Mobil w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Serwis Mobil. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Serwis Mobil na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Serwis Mobil w Szczecin

Witajcie, czy tutaj nie biorą przypadkiem dekarzy? na stronie mieli napisane w zakresie usług na przykład konserwacje dachów czy też usługi wysokościowe. To coś w czym mam doświadczenie i ciekaw jestem jak teraz za to płacą. Ciężko mi było jednak o ofertę. zastanawiam się też czy atmosfera się nie poprawiła?

O pracę w mieście Marki nie jest łatwo, dlatego czy możecie coś powiedzieć o firmie Serwis Mobil?

łobuz Nowy wpis

Nie polecam. Poszukaj sobie innej pracy tylko nie tam. Chyba, że lubisz bałagan, chamstwo i brak zasad. Nie polecam.

Administrator Nowy wpis

Serwis Mobil szuka kandydatów na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 4300 ?

łomatko Nowy wpis

pensja 4300 w koronach czeskich, umowa śmieciowa a do tego test z życia i brak czasu wolnego twój wybór

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Serwis Mobil? Pojawiło się ogłoszenie na Pracuj.pl 12 września

Zodiak

Na jakich by ona nie była to daj sobie spokój z nimi. Choć z drugiej strony idź tam i sam zobaczysz jak jest, wytrzymaj do 1 wypłaty i przekonasz się czy warto. Umowa.. nie licz na kokosy.

Teresa
@Zodiak

Nie po to jest to forum żeby "iść i się zatrudniać żeby sprawdzić". Może powiedz lepiej czemu uważasz żeby dać sobie z nimi spokój?

@Teresa

Generalnie to szkoda życia ma pracę u nich. Poszukaj innej pracy, osobiście nie polecam bo nie mają pojęcia o wielu sprawach a jeśli właściciel to ten sam gość czy ta sama stara ekipa to tragedia.

@Teresa

Masz 2 Nicki czy piszesz w cudzym imieniu? Wystarczy Teresa.

Masz podwójna tożsamość?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Serwis Mobil na stanowisko Mechanik? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Liczący na

Dostałem dziś był pierwszy dzień nie jest pięknie jest kupę roboty mnóstwo latania ale właśnie lubię pracować ciągle coś nowego nawet szkoda ze jutro mam wolne kolejna zmiana w piątek Chłopaki czy dziewczyny wasze wpisy nawet nic jest tak mało poważny ( donaldtusk) itd, że uznałem wasze opinie za stronnicze szefa jeszcze nie widziałem ale gadałem z ludźmi którzy pracują ilość lat zamierzam na bieżąco opowiadać by ktoś napisał prawdę jestem młody więc mogę przetestować sobie pracodawcę Jak narazie jest ok a Pani Magda to jak szefowa ale naprawdę fajna szprycha Kolejne spostrzeżenia już nie bawem Pozdrawiam ( narazie się nie podpisuje by nie było że się podlizuje)

Karola
@Liczący na

Ja pracowalam tam i bylam zadowolona nikt krzywdy mi nie zrobil pracodawcy ugodowi,wystarczy byc szczerym,bo kazdy ma swoje problemy nie pracuje juz tam 10 lat ale tylko dlatego ze dzieci podrosły I nie wymagaly już takie wielkie opieki,puki były małe praca byla bardzo wygodna zrobic wszystko I można bylo jechac do domu ,wszystko można bylo załatwic przez telefon I nigdy nie bylam z lekcewazona poprostu kto chce pracowac to bedzie wynagrodzony,roztajac się z firmą bylam bardzo mile potraktowana "jesli pani nie wyjdzie I pracy nie bedzie,zawsze moze pani do nas wrocic,zyczymy powodzenia" jak to się mowi!mosty za osobą się nie pali swoim ego prosze prosze patrzec na siebie a nie oceniac innych ludzi,ja mostów nie popaliłam I jestem z tego dumna,wiec już pan wie jak tam jest,I prosze niesluchac co inni mowia tylko patrzec na siebie I pracowac taka moja rada ze szczeroscia,pozdrawiam I zycze powodzenia buziaki dla mojej pieknej pani Madzi

Darek

Czy dla osoby tylko po technikum samochodowym znajdzie się tu miejsce pracy?

Jola

Miła i super obsługa.Szybka naprawa.Polecam.

Może trzeba zmienić pracę skoro tak jest źle? Firma ma opinie dobrego pracodawcy i co wy na to?

Firma, ktora (usunięte przez administratora)pracowników i swoich klientów. Radzę omijać szerokim łukiem. Szczególnie Pana Prezesa, który ma wszystkich za nic. Moje sugestie dla Serwis Mobil: Proponuję zacząć szanować ludzi. Firma, która nie szanuje ludzi nigdy nic nie osiągnie. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Z obecnym Prezesem nic się nie zmieni

Aajax

Czyli moje spostrzeżenia są prawidłowe. Widziałem i słyszałem na własne oczy i uszy jak domniemywam Prezes rugał swojego pracownika. Zwierzchnik ma prawo zwrócić uwagę pracownikowi, ale nie ma prawa traktować to jak popychadło. Ale czego tu wymagać od mięśniaka, który ma mięsień zamiast mózgu... Słoma z butów...

Arcziii

Od razu odradzam tą firmę podwykonawcą ,mówię szczerze,nie wywiązują się z umów, nie płacą,mają podwykonawców za śmiecia którego można dymać,ale nie z naszą firmą.Sprawa niedługo będzie w sądzie wiszą nam około 7 tyś a jest podwykonawców więcej z tego co wiem.

Szczecin
@Arcziii

Z tego co wiem mają długi dodatkowo u firm od wywozu gruzu od rusztowań wiec jesli trzeba chętnie pomogę

Kryj
@Szczecin

Bzdury, jeżeli ktoś tak uważa że.mamy długi proszę o publicznie dowód bądź podpis. Oczeeniac kłamać jest łatwo!!

@Kryj

Panie Krzysztofie na początku proponuję skończyć szkołę aby mógł Pan bez podstawowych błędów pisać komentarze w sieci. A jeżeli chodzi o Pana firmę to jeden wielki (usunięte przez administratora) W przeciągu kilku lat celowe zmiany spółek po zaciągnięciu zobowiązań. W dodatku wszystkie to spółki z o.o., w których najłatwiej zawinąć działalność i przepisać na inną spółkę przy zerowej odpowiedzialności i z najniższym kapitałem zakładowym 5000 zł. Patrząc na ilość negatywnych komentarzy zarówno od strony pracowników jak i kontrahentów pewnie w najbliższym czasie szykuje się założenie kolejnej spółki i przepisanie kapitału.

Ajaxx

Profesjonalna strona oferująca świadczenie różnych usług z zakresu pogotowia lokatorskiego i nie tylko. W rzeczywistości Pracownicy w prywatnej odzieży roboczej ze zdezolowanym sprzętem i samochodem. Warsztat , to blaszany garaż, a biuro to mała kańciapa czynna dwa razy w tygodniu .Właściciel nazywa się PREZESEM... (usunięte przez administratora)Żenada...

@Ajaxx

Rozumiem, że masz wiele zastrzeżeń co do firmy, a czy Twoja opinia jest przedstawiona z perspektywy klienta, czy pracownika? Zależy nam na poznaniu zdania zatrudnionych w tym miejscu osób. Możesz się w tej kwestii wypowiedzieć? Jakie są warunki finansowe? Czy pracodawca oferuje umowę o pracę, jakieś dodatki, na przykład ubezpieczenie zdrowotne w prywatnej przychodni?

Ajaxx
@Alicja

Moja opinia wynika z obserwacji z perspektywy klienta. Nie sądzę jednak, że pracownicy mają jakieś dodatkowe ubezpiezenia, czy też inne profity. Firma oferuje pełen wachlarz usług, a pracownicy podcierają (usunięte przez administratora) szkłem. Gołym okiem widać ,że nie posiadają odpowuedniego sprzętu ,a pewnie kwalifikacje pozostawiają dużo do życzenia, dlatego jak dzieje się coś poważniejszego wzywają wyspecjalizowane firmy z zewnątrz... Proszę poczytaj o tej firmie na tym i innych forach... Ja doczytałem sie trzech zmian nazwy i trzech zmian siedziby firmy .Moze było tego więcej... Firma dobrze prosperująca i bez problemów tak nie postępuje...

Henryk

Szkoda, że nikt nie pisze. Liczyłem na jakieś informacje a chciałbym tu pracować.

Alicja

@Gutek masz rację. Każdej firmie mogą zdarzyć się kłopoty. Czy wiesz jakie konkretnie zdarzyły się w tej firmie? Czy macie pomysł jak można ją z nich wyciągnąć?

@Alicja

Właśnie, opowiecie co dokładnie dzieje się teraz w firmie.

Kathy

Firma zmieniła nazwę na Serwis Mobile.

@Kathy

Od kiedy jest zmiana nazwy?

Firma zmieniła nazwę na Serwis Mobile.

Gutek

Może firma nie jest idealna i może ma jakieś kłopoty. Ale to wszędzie może sie zdarzyć.

podwykonawca

(usunięte przez administratora) nie płacą, omijać z daleka!!

Alicja

Jakie benefity oferuje serwis bud?

manolo

Ciekawa firma. najpierw serwis bud potem wukomobil a następnie serwis mobil każda to sp. z o.o. i każda umoczona po drodze :-)

czarny 105

na moze ktos firme work partners z szczecina rekrutuja obecnie do belgi na wlasnej dzialalnosci firma sie miesci przy ulicy rydla 9

Zostaw merytoryczną opinię o Serwis Mobil - Szczecin

Serwis Mobil