logo CITY SECURITY

CITY SECURITY

Malbork

Opinie o CITY SECURITY

anonim 2011-05-01 15:21
Szczerze nie polecam pracy w tej firmie, obcinają stawki a wypłaty na czas są tylko dla \"wybrańców\" reszta ciągle słyszy że przelewy będą jutro :/
pracownik 2011-08-04 17:05
Bzdury kolego wypisujesz jak jesteś leń do pracy to wszystko będzie żle wypłaty są na czas patrz umowa jak coś podpisujesz to znaczy że się na to zgadzasz.
stan 2016-05-04 18:09
dawajcie wypłatę
Bociek 2016-12-31 00:17
nie chcielibyscie byc wydelegowani pod stolice w 2013 , tam to dopiero Bydlo, Syf, Kila i Mogiła, motorem dzialania tam bylo Chamstwo i Protactwo - zero szacunku! byla zbierana , jakas kura sie znalazla - bedzie chciala to sie sama przekona - jakis Laptus tego nie zmieni - Zamozna Patologia Komunistyczna oraz Ich Zwolennikow konczy sie - Kapusie na Kapusi - uczyli sie od Najlepszych.
Jola 2017-02-01 16:35
w 2014 najgorsza chała jaka mogła być wszyscy tam jak istne dziwki - sprzedajni za pieniadze,bosh......wrecz pedalstwo sie szerzy.Wszystko dla 0,5 zl podwyszki na godzile sprzedadza cie jakleci.
Jola 2017-02-01 16:36
Zostaw swoją opinię o CITY SECURITY - Malbork
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CITY SECURITY