Opinie o Dawid Miś Tech-Tynk w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Dawid Miś Tech-Tynk. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dawid Miś Tech-Tynk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dawid Miś Tech-Tynk w Bielsko-Biała

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie (usunięte przez administratora)iś Tech-Tynk? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

MatMat Nowy wpis

U mnie robili tynki gipsowe i wylewki. Co do tynków to mogli się lepiej do tego przyłożyć cały dom trzeba było ręcznie gipsować, żeby to jako wyglądało po malowaniu. Właściciel twierdził ze po szlifowaniu zyrafa bd git ale tak nie było, na nie których ścianach to fale Dunaja były heh Pracownicy maja chyba kiepski kontakt z Właścicielem, bo przyjeżdżając na budowę połowę rzeczy nie wiedzą co maja robić badz poprawic ale było minęło tynki poprawione omalowane i jest Git. :) Co do wylewek to zrobione tak jak się nalezy. Pozdrawiam

Izabela

Ktoś wspominał, że długo trzeba było czekać na wykonanie pracy przez nich, mam nadzieję że nie ma takich opóźnień, jeśli chodzi o wypłaty dla pracowników? Tylko chciałam się upewnić dla kogoś.

Szymon Sikora Nowy wpis
@Izabela

Przychodzi termin wypłaty to mówi, że nie ma bo to, bo tamto.. Obiecuje kolejny termin, kolejne kłamstwo i kolejny termin. Ciągle coś mu się nie spina. Trzeba się prosić o swoje pieniądze a niektórzy czekali kilka miesięcy, dosłownie miesięcy.

Jacek Nowy wpis
@Szymon Sikora

Ludzie się na to godzą, czy odchodzą? Gdy już płaci, to jakie to są kwoty, warto się uzbroić w cierpliwość?

Piotr Piotr

Polecam firmę Tech-Tynk. Pracodawca podchodzi do pracowników życzliwie również jest uczciwy oraz słowny.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Tynkarz w firmie Dawid Miś Tech-Tynk? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Fredi

To jest forum dla pracowników firmy a niekoniecznie dla klientów!!!

Adam Sowa

Profesjonalne podejście do klienta, solidna zgrana ekipa. Niestety długi termin oczekiwania. Działali u sąsiada i u mnie. Firma wykonała również u mnie ocieplenie i wykończenie poddasza. Polecam!

Dziękuję za opinię

Dziękuję za opinię ;)

Dziękuję za opinię ;)

Dawid

Firma wykonała u mnie tynki oraz wylewki. Czekam jeszcze na wykonanie adaptacji poddasza przez firmę Tech-Tynk Pełen profesjonalizm. Nie miałem żadnych uwag. Ekipa przyszła i zrobiła swoje. Niestety długie terminy oczekiwania.

Polecam. Ciężko z terminem ale warto zaczekać. Lubię atmosferę w Tech-Tynk za: Terminowość wypłat. Stabilność

Irek

Czy tak dobrze się pracuje, że rzadko tu zaglądacie? Szkoda szukam pracy i oceny pracowników są pomocne.

Mariusz
@Irek

Polecam. Nie ma problemu z wypłatami i fajna ekipa.

Polecam rzetelna firma

Witold

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

@Witold

Polecam spróbować ????

Eryk

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko tu zaglądacie? Pewnie dobrze się pracuje?

@Eryk

Polecam spróbować ????

adamwala

Firma TechTynk wykonywała tynki Knauf Diamant w naszym domu w 2018 roku. Muszę przyznać że razem z mężem jesteśmy pod bardzo pozytywnym wrażeniem tej firmy tynkarskiej. Właściciel stara się zawsze doradzić jak najlepiej, nie są nastawieni na to aby było jak najwięcej metrów tylko aby rozwiązanie było dla nas korzystne w przyszłości (tak doradzili nam ze ściankami kolankowymi i ścianą i sufitem w garażu). Tej firmie również wyszedł rzeczywisty metraż powierzchni - pozostałe 2 firmy które mierzyły budynek przed tynkami wyliczyły że mamy ponad 40 m2 więcej powierzchni do tynkowania!!? Efekt końcowy bardzo dobry. Budynek wysprzątany. Polecam

@adamwala

K

Polecam w 100%. Ekipa rzetelna. U nas robił Pan Adam. Bardzo dobrze wykonali swoją pracę. Dziękujemy za wykonanie spodu schodów w łuku ???? jednak nie będą zabudowane dzięki wam. ???? Jedyny minus to termin. Dłuuuugi czas oczekiwania.

@K

Konrad Nycz

@Konrad Nycz

@Tech Tynk

Łukasz Knacik

Polecam! Fachowe i rzetelne podejście właścicieli. Doradzili mi w bardzo wielu kwestiach. Zdecydowałam się również na wylewki anhydrytowe. Żetelny pomiar. Mam nadzieje, że trafie na równie profesjonalnych pozostałych wykonawców. Minusy długi termin oczekiwania, lecz z całą pewnością warto poczekać na firmę Tech - Tynk.

jarecki

Dobry tynkarz w Polsce może zarobić bardzo dobre pieniądze. Ważne aby był naprawdę dobry i miał chęci. Niestety takich jest jak na lekarstwo.

Zostaw merytoryczną opinię o Dawid Miś Tech-Tynk - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Dawid Miś Tech-Tynk?

Zobacz opinie na temat firmy Dawid Miś Tech-Tynk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dawid Miś Tech-Tynk?

Dawid Miś Tech-Tynk
4.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Pawła Bobka 10
    43-300 Bielsko-Biała