Opinie o Nivea w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nivea. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Nivea o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nivea w Poznań

Obecny pracownik

Bardzo dobra firma, dużo młodych ludzi, atmosfera bywa różna ale nie ma tu żadnego mobbingu ( no chyba że ktoś krytyczne uwagi uważa za mobbing) Wynagrodzenie mogłoby być lepsze, bo obowiązków jest sporo ale w porównaniu do innych firm to nie ma tragedii. Ja polecam pracę w Nivea, można się tu sporo nauczyć i co najważniejsze nie ma dużych rotacji. Bardzo fajna praca.

asia
@Obecny pracownik

Chyba żartujesz, fajna praca ale chyba nie w nivea pomyliłas firmy. Kobiety przestańcie się bać i pisać prawdę.

Zadowolona

Pracuję bardzo długo już w NIVEA i jestem z tego bardzo dumna i zadowolona. Polecam wszystkim pracę w tak dobrej firmie.

asia
@Zadowolona

No ok a zarobki kobiet na 3 zmiany jakie wynoszą 2500zł mniej więcej na reke czy więcej chodzi mi co długo pracują bo ja pracuje również na produkcji i tyle zarabiam wiec jak więcej to chętnie złoze cv i się przeniosę jak będzie szansa.

Zadowolony

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat firmy Beiersdorf. 1) Żółte czepki są po to by pracownicy byli świadomi, że pracownik noszący żółty czepek jest pracownikiem, który pracuje bardzo krótko i należy zwyczajnie mu pomóc w przypadku problemów. 2) Porównując fabrykę kosmetyków do fabryki samochodów trzeba mieć niesamowitą wyobraźnię, żeby zestawić te dwa różne zakłady pracy. FMCG i automotive to dwie specyfiki zakładów. 3) Osobiście uważam, że stosunek pracowników stałych do pracowników tymczasowych jest bardzo dobry. Nie oczekujmy od ludzi, że wszyscy będą dla wszystkich ulegli, bardzo mili. Pracownik tymczasowy pojawiając się w nowym miejscu jest zestresowany do tego stopnia, że w wielu przypadkach powiedzenie zwyczajnego "Cześć" , "smacznego" lub "Dziękuję" przychodzi z wielkim trudem. Dlatego to wszystko działa w obie strony. Wszystkich, którzy chcą podjąć pracę w BMP szczerze zapraszam. Nie czytajcie opinii negatywnych. Przyjdźcie i przekonajcie się sami. Dajcie się poznać jako osoby otwarte i gotowe do współpracy a gwarantuję, że nawet jako pracownicy tymczasowi będziecie zadowoleni z pracy w Nivea. Każdy zakład ma swoje plusy i minusy. Gwarantuję wam, że tu jest więcej plusów. Osoby krytykujące proszę o nie pisanie nieprawdy bo szkodzicie przede wszystkim sobie.

ola
@Zadowolony

A na stałe żeby dostać się do pracy na produkcji przez zakład jest pewnie trudne pytam bo pracuje w unileverku i chętnie bym przeszła z produkcji na produkcje i wiem ze zarobki kobiet sa dobre.

Ostatni absurd tej firmy wedle mnie: Zwolnili 2 pracownikow ktorzy pomyli palety i 140 sloikow z masa poszlo na utylizacje.Po kilku dniach linia miala zlecenie na 6 000 sloikow z kremem tak to zaplanowali ze nastepne 6 000 sloikow poszlo tylko by wywalic mase z lini.Nikt nawet nie dostal uwagi.Dla tego naprawde polecam sie wam zatrudnic w tej firmie.

Przedstawiciel Handlowy

Pierwszy etap bardzo fajny.Panowie na wysokim poziomie.Bardzo dbali o atmosferę rozmowy.Jedna scenka z typu proszę przekonać mnie abym kupił od Pani ten długopis.

Drugi etap:Z czym kojarzy się Pani firma Nivea. Atmosfera nieprzyjemna.Pytania o firmę w której pracuję obecnie: ile osób PH ,ilu kierowników,szkolenia,struktury,premia za co?

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Jedno mnie ciekawi co z towarem ktory jest skutkiem wyjechaniem masy czyli ponadliczbowym co sie pakuje w sloiki jakos nie widzialem by je wyzucali do worka na utylizacje.Drogie pytanie co jest z towarem ktory jest pakowany w formie testu podobno idzie na utylizacje a jest pakowany na palety i przykrywany przekladkami by sie sloiki nie podrapaly.Nie raz dochodzi to takich absurdow ze maja zlecenie na jakas liczbe kremow a okazuje sie ze mase tak obliczyli na to zlecenie ze wyjechanie je nawet przekracza liczbe zlecenia .I nie wywalili jako nadwyzke do utylizacji tylko na palety.

gosc

W tej firmie kazdy chce pracowac nawet sa organizowane do niej wycieczki ludzie marzą o pracy na 3/4 etatu za 13 zł brutto na godzine + premia wyplacana po 5 miesiacach za 3 miesiac do tego dodatkowe urlopy bezplatne letnie w formie postojow i odwołań.Juz nie mowie o 8 godzinnym zapierniczaniu w kitlu przewaznie o kilka rozmiary za duzym gdy pracownicy firmy opierdzielaja sie w shirtach i z butami na miare bo firma nawet gwarantuje im ciuszki na rozmiar i wkladki w butach by im nie przeszkadzaly haluksy.No i ten zolty czepek na glowie przez 3 miesiace symbol "kota" jak w wojsku.Sami widzicie same plusy.

gosc

Chociaż myśle ze gdyby z tej firmy fachowcow zatrudnic w Firmie VW To może by wyprodukowali Syrenke 105 albo Fiata 126 P w kilku sztukach na dobe o ile by mieli duzo ludzi lini pakujacej przynajmniej z 2 Agencji zatrudnienia tymczasowego ktorzy by naprawiali co oni by spierdzielili.

gosć

W tej firmie sa tacy fachowcy zatrudnieni bezposrednio ze jak zadbaja o ustawienie maszyn i lini to to wszystko recznie musza poprawiac i kontrolowac pomocnicy lini pakukacej wjec pytanie po cholere te automaty jak mechanicy automatycy potrafia je jedynie tak ustawic ze na calej lini trzeba wszystko recznie kontrolowac i poprawiac? Najgorsze to to ze ci ktorzy musza czyjas prace poprawiac maja 13 zl brutto na godzine a ci ktorzy do tego doprowadzaja maja 18 brutto i wjecej do tego ci za 13 zl biora odpowiedzialnosc za wszystko.Ciekawe ile wy fachowcy mechanicy z tej firmy popracowalibyscie np w Firmie VW gdzie postoj 2 minutowy to afera.

gosć

Ja mam inne zdanie na temat tej firmy.WIedza i doswidczenie jaka nabylem w tej firmie procentuje u mnie w zyciu prywatnym potrafie pakowac pudelka jak zerwie mi sie tasma klejaca potrafie ja do siebie dokleic a jak nie dziala mi komputer potrafie nawet wcisnac guziczki RESET I START.A Gdy kupuje kremiki zawsze patrze czy maja odpowiednia partie i kod kraju.Ostatnio kupilem kremik Nivea ale musialem go wyzucic bo na szczescie zauwarzylem ze pudelko bylo brudne i pogniecione w rogu.

Nivea Men

NIe zgadzam sie z ostatnimi opiniami.Ta firma to powazna firma ostatnio zrobila znaczace zmiany sluzace wzrostowi produkcji na liniach polegajacych na tym ze przed objeciem stanowisk na lini zwoluje wszystkich jej pracownikow przed TABLICĄ by im powiedziec DZIENDOBRY a po ukonczeniu zmiany to samo tylko z tekstem FAJNIE BYLO IDZCIE DO DOMU.

Jak czujesz sie psem lub suką i lubisz tresury lub pragniesz dotrwac lub dorobic do emerytury to POLECAM ZATRUDNIENIE SIE w tej firmie.

Szybki i Wsciekły

Móglbym jeszcze tutaj rozpisywac sie o widocznych ukladach rodzinnych w tej firmie oraz damsko meskich zwlaszcza kobiet z pracownikami zatrunionymi bezposrednio poprzez Beiersdorf ktore poprzez takie kontakty w szybkim tempie zaczynaja zdobywac wewnetrzne kursy szkolenia i uklady w stadzie tej firmy i o osobach ktore zostaly wybrane by zarzadzac liniami czyli kobiety , jakie to powody uczynily ze nimi są.Lecz nie napisze jakie moje o tym zdanie, zatrudnijcie sie w tej firmie przekonacie sie sami na wlasnej pupie.

Wolny i Spokojny
@Szybki i Wsciekły

Po 1 Twoja opinia dotyczy firmy Beiersdorf Manufacturing, a nie firmy Nivea. Po 2 kwestia czepków - kolor zależy od tego czy jest sie nowym pracownikiem, a nie od tego przez kogo jest sie zatrudnionym. I ma to swoje uzasadnienie i nie jest to żadna dyskryminacja.

@Wolny i Spokojny

Miedzy nami taka roznica ze ty piszesz o teori ja o praktyce ktora doswiadczylem w tej firmie.Dla tego sie nie dogadamy bo jestes slepy widzisz to co ci firma pozwala widziec.Wjec pisz co chcesz niech inni czytajac zwlaszcza pracownicy tej firmy ocenia kto z nas ma racje.Jak chodzi o zolte czepki czesto slyszalem jak liniowe odpowidaly na telefony niezadowolonych mechanikow z dolu tekstem MAMY SAME ZOLTE CZEPKI to nie dyskryminacja czlowieku? Ta firma zaklada zolte czepki pomocnikom lini pakujacej i oczekuje ze po 3 miesiacach pakujac kremiki w pudelka mniejsze lub wieksze beda potrafic operowac cala linią ,cos tu nie tak kolego lub kolezanko bo pomocnik lini pakujachych to nie operator ani mechanik nie mowiac juz ze nie jest automatykiem.Napisz tutaj glosno ze pomocnik lini pakuacej powinien samodzielnie obslugiwac linie chce to widziec.Tego wymagacie a jak do firmy przyjdzie kontrola BHP i szwenda sie po hali zabraniacie nawet ludziom otwierac maszyny z umowa na pomocnika by je wyczyscic.Jak nie ma katroli opierdzielacie pomocnikow lini pakujacej ze nie potrafia odblokowac wlaczyc kartoniarke zakonczyc partie zmienic kraj i obsluzyc Bosha zakanczajac palete.

Szybki i Wsciekły

Pracowalem w tej Firmie i jedyną wiedze jaka z niej wynioslem to taką ze nie warto bylo sie w niej zatrudniać.Reklama tej firmy to przyrost formy nad trescią.Jak chcecie poczuc na wlasnej skórze dla czego nie warto, polecam zatrudnienie w Beiersdorf poprzez Agencje pracy tymczasowej.Pracownicy zatrudnieni przez Nivea to inna Bajka czuja sie tam wladzą a pracownikow tymczasowych traktuja jak podludzi.Wymyslili nawet zolte i biale czepki by rodzic dyskryminacje w firmie na gorszych i lepszych.Ta firma ma wielka rotacje pracownkow dla tego potrzebuje dwie agencje tymczasowego zatrudnienia a jak wiadomo i logika to podpowiada dobre firmy pracownkom funduja takie warunki pracy ze oni sie tej firmy trzymają.Dam wam jeszcze rade jak sie zatrudnicie w tej firmie ,podczas przerw nie korzystajcie z zakladowych expresow do kawy i Capucino tylko pijcie zakladowa damowa Melise.Nastepna rada jak sie do was w tej firmie ktos usmiecha podaje reke by sie przywitac zorientujcie sie czy w drugiej nie trzyma noza by wcisnac wam miedzy zebra.Pozdrawiam przyszlych i zarazem pozniejszych bylych pracownikow Beiersdorf.Jeszcze jedno jak bedziecie miec okazje pracowac na Sortowni wypijcie lepiej podwojna Melise a jedna zujcie w ustach i zmieniajcie torebke co jedna godzine.

Bileciki do kontroli

Managjery z nivea na Linkedin zapraszają chetnych do swoich Zespołów gdy tymczasem sami sfrustrowani brakiem perspektyw, jeden przez drugiego marzą o ewakuacji za granice. Smutne jest to jak handluje sie pustymi obietnicami i stanowiskami dla zachowania pozorów i w obawie przed wakatem. To jest firma z kultura na glinianych nogach. Szkoda ze takie to wszystko obłudne.

Agnieszka

@Crazy, @Xsuperman przypominam o zamieszczaniu komentarzy na temat Nivea. Powyższa dyskusja nieco odbiega od pożądanego tematu.

Łukasz

Krem idealny jest na letnie wieczory

Krem idealny na zime

Agnieszka

@Anonymous, mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy naprawdę wydarzyła się taka sytuacja?

:D
@Agnieszka

Tak wydarzyła się na nowym pracowniku. można nazwiskami powiedzieć o kobietach dominujących. co tam się dzieje nie da się opisać. jestem obecnie pracownikiem firmy ale przez kupe lat byłem przez serwis obecnie szukam pracy.

Anonymous
@Agnieszka

Tak!!!!! moge nazwiskami teraz pisać. wydarzyło sie cos co od dawna było planowane

Anonymous
@Anonymous

wczoraj zwolnili Pracownika który dobrze pracował wszyscy chcieli pracować z nim, wukonywał wszystkie polecenia, pomagał, był sumieny, Czarna z naważalni i jej koleżanka doprowadziły do tego mobigowały go jak był na ich zmianie, później był na innej zmianie to jechały na niego wszystko co się da bo zmieniały zmianę na której był, zawsze powód się znajdzie. Niech władze NIVEA zaczną dociekać co się dzieje w Baiersdorf. Stare pracowniece nadawały ciągle na niego dlatego kierowniczka pewnie nie wytrzymała.

P.O
@Anonymous

kto to jest czarna ?

@P.O

tylko na priv

:D
@P.O

z tego co jeszcze wiem Pracownik ten czekał na zabieg od czterech miesięcy gdy w końcu lekarz dał mu termin zabiegu, ten pracownik poinformował przełożonych cztery dni później dostał wypowiedzenie. przypadek?

@:D

A czy to ten sam pracownik co nie miał nawet roku przepracowanego umowy na dłuższy termin? Ten sam co ostatnio był ciągle na dłuższym i krótszym L4. Ciągle chodził narzekał na pracę snuł plany na kilka operacji na najbliższy pół roku oraz długie chorobowe? Bo to chyba właśnie ten który szukał innej pracy opowiadał wszystkim o swoich planach na przyszłość i wyjazd za granicę. Skoro tacy ludzie przychodzą tylko po zasiłek chorobowy i ciągle ich nie ma to czego tutaj szkoda? Jak praca jest za ciężka to trzeba ją zmienić a nie czekać na zwolnienie.

Hahahaha
@Czarna

Ale tutaj ktos nakreca scieme. Jaja sobie wiara robia z nastawni na forum z sytyłacji która byla i ktos na to odpisuje.hahhaha

Operator z nastawni
@Czarna

Bzdura. Walka ponoc trwa w sądzie....

Operator z nastawni
@Czarna

Ten pracownik tak czekał na zabieg. Jezeli chodzi o to ze chorowal 7 dni na grype. Lub pare dni z powodu zchozenia przed zabiegowego. To widac jak traktuje firma ludzi jak zachoruja. Nie dlugo i ja uciekne z tej firmy. Nazekał bo reka go bolala po zabiegu bulo by ok. Planowal zabiegi hhaha nie badz smieszna a co chirurgiem byl? A snuc plany wyjazdu za granice ja tez bym chcial jechac na majorke do tunezji ,grecji miec (usunięte przez administratora) wakacje. Wez nie dwracaj kota ogonem.

@Operator z nastawni

A ja słyszałem że walka trwa w Zus ie o rentę a zabieg ma mieć na skrócenie języka... jak ktoś jest torba to kanarkiem nie będzie...

@Hahahaha

Hahaha to po co te bzdury czytasz i piszesz?

Marcin Pietrzyk

Kream nivea jest rewelacyjny w szczegolnosci na upalne dni !!

Kamil Baran

Krem nivea jest fantastyczny w sytuacji gdy uzywa sie go w mroźne dni.

Zostaw merytoryczną opinię o Nivea - Poznań

• Jak się pracuje w Nivea?

Zobacz opinie na temat firmy Nivea tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nivea?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 1 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nivea?

Kandydaci do pracy w Nivea napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nivea
2.6/5 Na podstawie 303 ocen.
  • Gnieźnieńska 32
    61-021 Poznań