Opinie o Logtech sp z.o.o w Radzionków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Logtech sp z.o.o. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Logtech sp z.o.o o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Logtech sp z.o.o w Radzionków

s2robi

Bardzo podoba mi się porównanie Logtechu do piramidy finansowej. Popieram. Tak właśnie to w tej firmie wygląda. Ale z tego co widzę to już fama poszła bo nikt już tam nie chce pracować

Wiktor

firma w której bez skrupułów i bez podania powodów zwalnia się ludzi którzy często mają na utrzymaniu rodziny i kredyt do spłacenia którzy pracowali na swoją posadę latami którzy z dnia na dzień do końca nie wiadomo dla czego tracą stabilność zawodową a co się z tym wiąże także finansową tracą pracę w niefajnych okolicznościach ze strony pracodawcy. UWAGA: brak świadczeń socjalnych typu: wczasy pod gruszą , premia świąteczna , bony , paczki dla dzieci itp. WYNAGRODZENIE: dzielone na dwie części (podstawa plus nagroda) co daje mniejszą kasę w przypadku nadgodzin , oraz L4

Zamierzałem się starać w (usunięte przez administratora) o pracę jako ślusarz z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego ale jak poczytałem te potwierdzone komentarze to doszedłem do wniosku że najlepiej sobie tą firmę odpuścić

Kali

Nie polecam. Organizacja firmy to istna komedia, do tego brak szacunku do pracownika, wręcz chamstwo. Płaca normalna, bez rewelacji - podstawa na umowie o prace (najniższa krajowa) + reszta na śmieciówce. Godziny pracy mocno ponad normę. Generalnie w pracy nic człowiek nowego się nie nauczy, brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju. Bardzo duża rotacja pracowników. Wszystkie negatywne opinie nie biorą się z powietrza. Naprawdę radzę omijać tę firmę z daleka, zwłaszcza jeżeli jesteś inżynierem.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Logtech sp z.o.o? Czy kandydat na stanowisko OPERATOR FREZARKI CNC powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Joanna

@s1niko - a jakie są Twoje doświadczenia związane z Logtech sp z.o.o? Czy nadal pracujesz w firmie? Z Twojego wpisu wnioskuję, że Twój stosunek do firmy jest negatywny - jaki jest tego powód? Pamiętaj, że każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

s1niko
@Joanna

nie polecam tej firmy bo: atmosfera najgorsza, kasa najniższa, wyzysk, kierownik konstruktorów prostak, sadysta i cham, mobbing non stop

@s1niko

Dokładnie, ja też tam pracowałem i widzę, że nic się nie zmieniło

s1niko

https://www.praca.pl/projektant-konstruktor_1705244.html Kolejny konstruktor zrezygnował z pracy w tym geszefcie, szukają następnej ofiary

Joanna

@abelwspominasz o bardzo dużej rotacji pracowników. Rozumiem, że jesteś pracownikiem firmy? Bo patrząc tylko po ogłoszeniach to nie można jednoznacznie stwierdzić, co sprawia że pojawiają się one często. Może to wynikać z braku odpowiednich kandydatów lub powiększaniu zespołu.

abel

W tej firmie rotacja pracowników jest taka, że aż ciężko za tym nadążyć! Najlepiej to widać na przykładzie konstruktorów - praktycznie co miesiąc na infopraca.pl albo pracuj.pl pojawia się oferta pracy, że zatrudnią tutaj konstruktora. Czyli albo chore wymagania i zwalniają konstruktorów po miesiącu ale raczej bardziej prawdopodobne, że konstruktorzy sami mają dosyć tej firmy i jak najszybciej znajdują lepsze prace.

Misie

Zamierzam aplikować na konstruktora. Jakies konkretne opinie o firmie a nie tylko bluzgi jednych i tych samych niedowartościowanych nierobów?

viko
@Misie

Chyba sobie żartujesz - ta poroniona spółka chorego prezesa to jest ostatnie miejsce gdzie powinieneś szukać pracy i do tego jeszcze jako konstruktor - szkoda by cię tam było

Arek

To co tutaj piszą to wszystko prawda. Właściciel urządza sobie w tej firmie prywatny folwark. Jedynym sposobem jaki może pracodawcy wejść w pięty jest Internet i opinie o pracodawcy rozsiane po różnych stronach/forach internetowych ze szczególnym uwzględnieniem na internet niemiecki. Oczywiście stonowane przekazujące prawdę, ponieważ bluzgi oraz chamskie opinie są sukcesywnie usuwane z Internetu. Niech niemieccy kontrahenci wiedzą z jakim typem właściciela mają do czynienia zlecając mu prace.

yarpen
@Arek

zgadzam się z tym - przedstawianie podejścia właściciela do pracowników firmy Logtech na forach internetowych a zwłaszcza w internecie niemieckim - nichts ist unmöglich jest dobrą metodą pokazującą, że pracownicy nie są bezbronni wobec krzywd wyrządzanych przez zarządzającego, a ja jeszcze podam metodę na kapo z Rudy Śl. (przez niego wyleciałem z tej pracy) - pracując miejcie smartfony w pogotowiu jednocześnie bacznie go obserwując, jak tylko zauważycie u niego jakieś potknięcie to dyskretnie proszę cykać mu zdjęcia a potem te zdjęcia mailem do przełożonego a najlepiej do prezesa też, błyskawicznie się go pozbędziecie w ten sposób, podobnymi do niego metodami

Elija

Witam. Jestem z Ukrainy, został zaproszony na pracę z tej firmy. Poradźcie proszę warto jechać na pracę w tej firmie, czy nie. Mam wizy pracy. I zaproszenie Umowa o Dzieło. Po przeczytaniu tutaj informacji nie wiem czy przyjechac tutaj.

viko
@Elija

Kategorycznie nie ! to firma przekręt nie pchaj się tam

@Elija

Absolutnie nie przyjeżdżaj. Poniesiesz tylko koszty. To są kryminaliści , którzy nie płacą i Tobie też nie wypłacą wynagrodzenia. Polacy o tym wiedzą i nie chcą u nich pracować, dlatego chcą ściągnąć ludzi z Ukrainy.

@Elija

Elija dobrze by było żebyś powiedział nam od kogo otrzymałeś zaproszenie? Być może w ten sposób uda nam się dojść do tego, kto stoi za tym bandyckim procederem

Joanna

A na jakie benefity mogą liczyć pracownicy firmy?

arek

Logtech polecam, jest fajnie i mega śmiesznie na montażach super majster - oszołom i alkoholik zwany "brodaty". Mocno polecam dla zdobycia podstawowego doświadczenia, zdecydowanie odradzam jeśli chcecie zarobić jakieś pieniądze

Witam Pracowałem w firmie dno-tech 5 lat i popieram wiele opinii na tej stronie, pozytywne wpisy to tylko od rodziny pracującej tam, ludziska którzy mają dodatkową kasę pod biurkiem, to całe drzewo genealogiczne które skończyło bankowość, rolnictwo oraz turystykę działa w branży automotive ...:) tyle wiem na pewno po pracy w tej firmie i jeśli ktoś stawia na rozwój to powinien szukać poza ul Knosały w Radzionkowie ( tak naprawdę brak tam wiedzy i kasy dla adoptowanych ). AHA jak już tam się ktoś dostanie to Pan kierownik M z montażu lubi wódeczkę ( dyr. Batmann też :) )w pracy .... to wtedy i nadgodzinki znajdzie, a kapo z Rudy śląskiej to prawa ręka Pana M i nie musicie się tłumaczyć przed nikim, Ruda Śl. info dostarczy od ręki i w odpowiednie miejsce żeby pkt. złapać ......... pozdrawiam

nikko
@były pracownik

jakie informacje Ruda Śl dostarcza od ręki i komu? Jakie punkty za to dostaje i dlaczego nie obiją mu ryja za to? I co ma z tych punktów? Punkty to nie kasa

kwota brutto

2500 biuro + premia 15 PLN montaż + premia

stary pracownik

Firmę Logtech polecam nierobom gdyż jest to zakład postkomunistyczny - mentalność ludzka "czy się stoi czy się leży 2000 się należy", wódka w pracy, itd. Jak przystało na zakład postkomunistyczny ściany budynku wszędzie śmierdzą moczem. Każdy komu się nie chce pracować znajdzie tutaj idealne swoje miejsce.

Młody

A wie ktoś na jaką stawkę można liczyć w biurze?

Młody

Witam, pojawiło się ogłoszenie na kostruktora, warto aplikować, jak z atmosferą i kasą, bo sądząc po opiniach tutaj to nie bardzo, z góry dzięki za odpowiedź

nikko
@Młody

sam sobie odpowiedz, szukają znów konstruktora co to oznacza wiadomo - jest rotacja bo konstruktorzy uciekają stamtąd do lepszych firm

PannaNikt
@Młody

Aplikuj. To stek bzdur co tu pisza. Mam wrazenie ze ktos kiedys pomylil firmy i poszly zle opinie. Jesli nie to po prostu obiboki wyladowuja tu swoje frustracje

Wolny

Było by tam fajnie ale bez kapusiów emerytów no i oczywiście elity która popiera platforme czyli pracuje tam większość komuchów lub dzieci komuchów ,jak im nie włazisz do dupy to wylatujesz z kręgu pedałów.Więcej nic nie dodam ewentualnie tylko to że tam szanse mają wazeliniarze najlepszy jest z Rudy Śląskiej.

czemu znów szukają tam konstruktorów? jest aż tak duża rotacja że obecni konstruktorzy ciągle odchodzą?

Grzegorz łysy

To jest jedna wielka bzdura. Proszę sobie wyszukać w internecie, co właściciele Logtech Sp. z o.o. robią z ludźmi zatrudnionymi w tej firmie.To jest typowa firma słup. Zwykli prymitywni oszuści.

Zostaw merytoryczną opinię o Logtech sp z.o.o - Radzionków

• Jak się pracuje w Logtech sp z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Logtech sp z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Logtech sp z.o.o?

Logtech sp z.o.o
2.3/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Ks.dr J.knosały 115
    41-922 Radzionków