Opinie o Logtech sp z.o.o w Radzionków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Logtech sp z.o.o. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Logtech sp z.o.o o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Logtech sp z.o.o w Radzionków

łysy

Zwolniłem się stamtąd jako ostatni ze starych pracowników i bardzo się z tego cieszę, nie polecam tej firmy

yarpen

Ta firma to jeden wielki bajzel, syf i porąbany kierownik. Na porządku dziennym sprawy się załatwia z pracownikami wrzaskiem i trzaskaniem drzwiami. Kompletny brak szacunku do pracowników. Poza tym firma jest cieniutka. Nikomu nie polecam, a wręcz odradzam pracę tam. Szkoda nerwów...

Ewald

To jest KPINA. Znowu "rekrutacje"..... Z normalnej firmy nikt tak sobie nie odchodzi. Muszą być ważne powody: z reguły są to finanse,czasem inne kwestie motywacyjne. A tutaj na okrągło jak we wiatraku. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. Przykład polskiego kapitalizmu: dorabiamy się na głupocie i krzywdzie zwykłego pracownika. Dla mnie jako odbiorcy: już dziękujemy.

abcs

Stabilne zatrudnienie? AAHAHAHAHHAHAHA szczególnie u kierownika spawaczy , wrednego goscia...

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Logtech sp z.o.o? Czy kandydat na stanowisko OPERATOR FREZARKI CNC powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Seweryn Krajewski

Niedługo znów wieczór wigilijny i jak zawsze Prezes zabierze głos dziękując załodze " To był dobry rok dla Logtechu" i tyle a załoga niech się cieszy,że pracuje kasa dla zarządu firmy i ich dzieci.Nikt nie pomyśli żeby dać temu pracownikowi chociaż na święta prezent po 100 zł na karpia.

co!!!!!!!!!!

Ostre sito za 13brutto ale żart

pip

Przed dopuszczeniem pracownika do pracy należy go wysłać na badania lekarskie. Zgodnie z art. 229 § 4 K. p. pracodawca nie może dopuścić do pracy pracownika bez aktualnego orzeczenia lekarskiego stwierdzającego brak przeciwwskazań do pracy na określonym stanowisku. Badania lekarskie wykonuje się na koszt pracodawcy .A nie po 3dniach PIP sie kłania wiec nie

dadek

pracowalem tam 3dni po 3dniu BHP wyrzucil mnie na badania ktorych nie przeszedlem z przyczyn zdrowotnych. mialem dostac umowe na 3 miesiace i 13brutto

stary znajomy

łamanie prawa miało miejsce w logtechu gdy tam jeszcze byłem teraz pewnie jest podobnie , stawki nie porywają , pozdrawiam. art. 151¹ par.1 kodeksu pracy za pracę w godzinach nadliczbowych, oprócz normalnego wynagrodzenia, przysługuje dodatek w wysokości 100 proc. wynagrodzenia za nadgodziny przypadające w nocy, w niedziele i święta, nie będące dla pracownika dniami pracy. [b] Natomiast za pracę w godzinach nadliczbowych, przypadających w każdym innym dniu pracy, przysługuje dodatek w wysokości 50 proc. wynagrodzenia. [/b]

Do starego znajomego
@stary znajomy

Błąd na błędzie co polszczyzna do podstawówki uczyc się ortografii

TG

Emeryt - komfident ze strachu że go zwolnią kabluje innych . Obys wiecznie pracował w logtechu wypracowales swoje w życiu żeby dalej pracować na emeryturze zabierając pracę młodym a puzniej nazekac że młody w domu siedzi i pracy nie ma niech wam ziemia lekką będzie wkrutce na cmentarz więcej ciał przybędzie teraz młodym dajcie nabyć trochę doświadczenia żeby żaden kierownik nie nazekal

JUTU

Firma z zarobkami szału nie robi specjalnie na powyżki nie ma co liczyć jak już podniosą stawkę to o 50 groszy netto.Nie promuje sie dobrych fachowców jakaś premia czy wyższa stawka i to podstawowy błąd.Około 30% załogi w Radzionkowie to emeryci na umowe o dzieło.Tak jest wygodnie ZUSu nie odprowadza się składek nie płaci się premi też nie a stawki już wspomniałem.Zato koszty uzyskania dochodu w PIT najwyzsze.

nie

Logtech to rodzinka.pl i glomb zlote dziecko

monter emeryt

Ten portal bardziej przypomina znany portal plotkarski niż rzetelne źródło informacji tym bardziej , że każdemu kto coś napisze wydaje się , że jest anonimowy. a tak na marginesie to takie jest prawo dżungli słabe ogniwa trzeba eliminować!!! i lepiej tu nie przychodźcie robić bo mnie zwolnią jak będzie za dużo chętnych a dobrze mi sie tu pracuje.

kopidoł
@monter emeryt

emeryci do piachu

Jędrzej

Tak czytam o tych firmach montażowych i jeden wniosek mam. Ten portal jest beznadziejny bo w niczym nie pomaga. Ci, co pracują nadal wystawiają dobre opinie pracodawcom a z ich opinii wynika, że większość monterów wiecznie chleje i na bani do roboty przyjeżdża/przychodzi. Ci co już nie robią są pokrzywdzeni przez wszystkich stojącym wyżej nad nimi. Tu akurat czytam tylko: Hala w Radzionkowie - spoko bo jest monitoring i nikt nie podskoczy bo jest monitoring, w TG nie jest ok bo kierownik cham i świnia bo za chlanie z roboty wywala. Ja (usunięte przez administratora)

kandydat

Byłem jakiś czas temu na rozmowie w tej firmie więc napiszę jakiś konkret. Pan od "negocjacji" zatrudnienia zaproponował mi stawkę w wysokości 12 zł/godzinę brutto. Biorąc pod uwagę średnią liczbę godzin w 2014 na poziomie 168 powstaje proste równanie - 168x12=2016 brutto - po odtrąceniach wychodzi jakieś 1250 zł na rękę. Zaznaczam, że mam już swój wiek nie jest to moja pierwsza praca i mam doświadczenie. Podziękowałem. Nikt nic nie wspominał przy rozmowie kwalifikacyjnej o wspominanych wcześniej w serwisie wyjazdach. Aczkolwiek rozmowa z bardzo inteligentnym i kulturalnym panem w biurze (chyba jakiś dyrektor). Ma już inną pracę - stanowisko identyczne choć inna branża - na okres próbny 3 miesiące 16 zł / godzinę brutto (około 30% więcej niż w Logtech) po okresie próbnym negocjacje ale z tego co się dowiedziałem dorzucają od razu 15% czyli 18,5 brutto. I to są stawki jakie na stanowisku o które się ubiegałem w Logtech są standardem w innych zakładach. W Logtech również zapewniano o podniesieniu stawki po okresie próbnym ale żadnego konkretu Pan nie chciał podać. Nie uzyskałem informacji czy będzie to 10% czy 30% - wymijająco nie udzielono mi odpowiedzi.

anonimowy

Stabilnosc zatrudnienia??? O CZYM TY KOLEGO DO MNIE MOWISZ??? W tej firmie w wiekszosci jestes pracownikiem na telefon. Umowy o dzielo i jak tylko trochę mniej pracy to na wolne. Oczywiście przy smieciowce bezplatne. Jest trzon firmy zatrudniony na stale ale to głównie kadra stedniego szczebla. Kierownicy kontrlolerzy prowadzacy budowy bądź tacy ludzie ze stażem kilkunastu lat. Ja czekam aż kolejny raz mnie wysla na wolne i juz nie wracam.

spox

praca spoko (choć już tam nie pracuję ale nie z powodów zatrudnienia czy płacowych - po prostu za daleko mialem). Ciekawa. Płaca - kokosów nie ma, zasadnicza wyplata marna, jest możliwość dorobienia i to w jakoś ratuje domowy budżet ale zasada prosta, żeby coś zarobić trzeba się narobić. Sytuacja lepsza na delegacjach ale nie każdemu dane wyjechać. Ludzie spoko - mowie o tych co pracowałem - z wyższym szczeblem nie miałem do czynienia wiec się nie wypowiadam. Pracowałem miesiąc i nie narzekałem - była to moja pierwsza praca. Byłem zatrudniony na oddziale Radzionków. O oddziale w TG słyszałem gorsze opinie szczególnie o systemie w jaki jest on zarządzany ale na własnej skórze tego na szczęście nie odczułem.

byly pracownik

chyba wszystko już zostało powiedziane wyżej. Te tam pracowalem i to na obu zakladach (hala TG i Radzionkow) i na wyjazdach. Hala TG to porazka - kierownik poziom zero totalne. Hala Radzionkow o wiele lepiej ale bez rewelacji. Zarobki ?? bez komentarza. Kodeksu pracy to się nie trzyma w zadnym punkcie a zeby cokolwiek lepiej zarobic to trzeba wyjechać tam za granice na kontrakt i wyrobić w miesiącu godzin tyle co normalnie robi się w 1,5. wtedy jest jako tako choć licząc normalnie też rewelacji nie ma. Suma jest taka że jak się urobisz to coś tam zarobisz. Na miejscu płace marne a coś takiego jak podwyzka to nie istnieje. po pól roku znalazlem sobie inna pace - może i tez zarobki nie najlepsze ale przynajmniej wiem jak pracuje a w Logtechu to raz na rano - raz na popoludnie. niby praca w systemie 8 godzinnym od 7 do 15 ale w rzeczywistości to jak pasuje kierownikowi. a jak nie przyjdziesz to zaraz cie zwolnia. Jedyny plus to ludzie na halach (pracownicy warsztatow i to kazdego szczebla). Ale wkoncu wszyscy jadą na tym samym wozku więc nikt nikomu na zlosc nie robi, atmosfera jest spoko i nawet jak zaczynasz i jestes laikiem to ci kazdy pomoze i wytlumaczy. Szczegolnie pisze to o hali Radzionkow. Tam nie wazne czy to frezer, tokarz, kontrola jakosci monter czy magazynier. Jak zapytasz i potrzebujesz pomocy kazdy wytlumaczy i pomoze. to mi się na hali w radzionkowie podobalo. Kierownik radzionkowa trochę dziwny gość ale w sumie spoko. Ten z TG jak juz wczesniej pisalem gdur i zero.

Czytając opinie z tej strony, można dojść do wniosku iż polakowi NIGDY się nie dogodzi. Zarobki są w porządku, od czasami zdarzają się ciekawe montaże oraz zadania.

Chleb Gorgonia

Witam jeśli chodzi o prace w PL to są dwie hale w TG i Radzionkowie.W Tarn Gorach (Strzybnicy)pracownicy to doskonali fachowcy ale kierownik to niewychowany wredny cham i to jest problem !!! Logtech wie o metodach tego pana ale nic z tym nie robi ... umowy to najniższa krajowa i sa na miesiąć dwa ... ale tak na dobra sprawe mogą zwolnic kazdego kiedy chca bez podania konkretnej przyczyny! jak jest wiecej pracy to zatrudniaja paru z PUPU i kaza robic nadgodziny , nocki by nadgonic, nowoprzyjeci zostaja te nadgodzny bo mysla ze to "sprawdzian" ale nie... jak nadgonia z robotą to do widzenia a kasa z nadgodzin za 3 m-ce nawed. najgorszy okres zimowy z praca . wtedy urlopy bezpłatne bez wzgledu na starz ! Co do Radzionkowa to chyba ok z tego co chlopaki mówili ale te kamery... co do pracy za granicą te niby delegacje ? to ludzie uswiadomcie sobie jedno STAWKA NP 6 EURO NA GODZINE TO TAK NAPRAWDE 1 EURO 80 CENTÓW PONIEWAZ WEDLUG PRAWA JAK SIE JEDZIE W DELEGACJE TO CODZIENNIE PRZYSŁUGUJE 42EURO DIETY WIEC GDY SIE PRACUJE 10H ZA 6 EURO TO NIBY 60EURO DNIÓWKA ALE PROSZE ODJAC TE 42 EURO DIETY ZA DELEGACJE BO TO MUSZA DAC WEDLUG PRAWA TO ZOSTAJE 18E PODZIELIC PRZEZ 10H JEST TO 1,80 TAK DZIAŁAJA TE FIRMY. Co do ludzi pracujacych na delegacjach to sa naprawde fajni swietni fachowcy z tym ze wiadomo jak to za granica jak nie znaja jezyka i nie ogladaja np tv to siedza wieczorami przy wódce i pierdzielą jeden na drugiego bo ten ma tyle a tamten nie ... oczywiscie nie wszyscy ! kierownik ds kontraktów i wyjazdów pan (usunięte przez administratora) ... temat rzeka, albo on nie wie co sie dzieje albo wie i ma to gdzies bo liczy sie tylko kasa z kontraktow... kierownictwo na budowach? bywa różnie ja trafialem dobrze a zwiedziłem kilka placów budowy . Ale nie wszedzie tak jest, bo mozna trafic na kierownika ktory jest poprostu głupi i ograniczony i zastanawiamy sie co on robi na tym stanowisku ? nie umie jezyka i np co pierdna niemcy to kaze robic chlopakom bo nie umie sie postawic ... albo ze po pracy nie mozna z kierownikiem nic zalatwic (usunięte przez administratora)... zdaza sie ... ale ogólnie fajna ciekawa praca, jakby sie ktos wzioł za tych wszystkich dziadow ktorzy sie poustawiali bo maja znajomosci albo są wazeliniarzami Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Logtech sp z.o.o - Radzionków

• Jak się pracuje w Logtech sp z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Logtech sp z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Logtech sp z.o.o?

Logtech sp z.o.o
2.3/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Ks.dr J.knosały 115
    41-922 Radzionków