Opinie o Logtech sp z.o.o w Radzionków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Logtech sp z.o.o. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Logtech sp z.o.o o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Logtech sp z.o.o w Radzionków

podoba mi się określenie " kapo z Rudy Śl. " coś w tym jest skoro nikt nie chce z nim pracować ...

warsztat
@Nowy

Troszkę nie rozumiem tematu "kapo z Rudy Śl."... czy ludzie którzy chcą pracować i pracują uczciwie musza się obawiać,że ktoś na nich doniesie...?

hala
@warsztat

musisz zrozumieć że to żadna przyjemność pracować z konfidentem, który uwielbia wybić się na Twoich plecach - po trupach do celu

@hala

Chodzi Wam właściwie o przełożonych czy współpracowników? Możecie opisać jak się pracuje w Logtech i jakie pensje oferują?

Dawid

Nie rozumiem tego pesymistycznego pisania. Nie zawsze wszystko idzie z górki czasami jest pod górkę i trzeba przetrzymać!

Radek

Strata pracy w dobrej firmie zabolała i teraz oczernia się Logtech. Nie doceniamy tego co mamy dopiero jak to stracimy?

Nie rozumiem niektórych wpisów. Firma ma opinię dobrego pracodawcy!

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Logtech sp z.o.o? Czy kandydat na stanowisko OPERATOR FREZARKI CNC powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Bartosz

Myślę, że niektórzy oceniają innych pracowników według siebie!!

monter

ja jeszcze pracuję w tej firmie ale szukam pracy bo tu już nie da się pracować. :(

Jacek

Idealnych firm nie ma ale z pracownikami jest jeszcze gorzej!!!

@Jacek

Co chciałeś przez to powiedzieć?

Joanna

@adam, pytam wcześniej co jest powodem rotacji w Logtechu, w Twojej wypowiedzi jest po części odpowiedz. Tylko czy na pewno w pracy poniżają, izolują, utrudniają wykonywanie obowiązków, itp? Słowo mobbing jest dziś nadużywane i trzeba wiedzieć co dokładnie się w nim zawiera.

@Joanna

(usunięte przez administratora) wrzaski, trzaskanie drzwiami, wyzywanie pracownika od ci*li i potem za karę nakaz siedzenia w pracy 4 godziny dłużej i wyżywanie się na nim to chyba jest mobbing, prawda?

adam

Nie polecam biura konstrukcyjnego, mobbing w czystej postaci jest tam stosowany, a jak się upomnisz o prawa pracownicze to nawet po pracy jesteś nękany

zmiany...zmiany...zmiany... zwolnienia...zwolnienia...zwolnienia...

Joanna

@Marek, piszesz o rotacji w Logtechu, ale aktualne oferty pracy trudno wyszukać, więc z czego wynika ta rotacja i w jaki sposób w takim razie zatrudniani są nowi pracownicy skoro większość się często zwalnia?

Praca mogłaby być ok ale firma jest prowadzona w sposób niepoważny przez ludzi skrajnie nieodpowiedzialnych i nie mających o tym zielonego pojęcia. Decyzje impulsywne, nieprzemyślane, brak konsekwencji. Bardzo duża rotacja pracowników.

pepe

Ścierwo i padlina a nie firma monter to cienkie bolki karzdy może zostać monterem nawet chasiokowy maszkytnik napisane macie wszystko jak i gdzie przykrecic broblemy robicie ze każdej drobnostki ale ślusarz bardzo dobry rodzi się przez lata i jest traktowany jak wycieraczka i pomyj nie ma już robienia nadgodzin koniec 300 dali na świta BN bo termin mieli . Zastanówcie się czy chcecie fachowców czy ukrainca za pracownika

@pepe

przecież prawdziwi fachowcy dawno stamtąd odeszli, zostały tylko obszczymurki i ludzie z "mocną wątrobą"

senator

Logtech jest zakładem który ostatnio bardzo zaniżył jakość kadry zarządzającej..Człowiek który sie na niczym nie zna zajmuje stanowisko Kierownika i Mistrza i udaje że coś robi i nikt tego nie weryfikuje czy robi to dobrze ...bo kto ma to wiedzieć skoro nad nim jest ktoś kto również tego nie potrafi ocenić.po 20 latach pracy w zakładzie odeszłem do konkurencji i żałuje że zrobiłem to tak pózno...zakładu nie poleciłbym nawet wrogowi.

robol

Firma właśnie podpisała kontrakt na budowę pomnika Prezesa w San Escobar. Rusza rekrutacja wewnętrzna na monterów i spawaczy. Wymagania - niskie oczekiwania finansowe, znajomości(ciocia,wujek lub szwagier na wyższym stanowisku), umiejętność pracy w zespole (picie wódki z kierownikiem i brygadzistą, denuncjacja współpracowników, zwalanie winy na współpracowników), kreatywne spędzanie czasu w pracy (plotki, facebook,szukanie co by można podwędzić), umiejętność chowania się na budowie. Dodatkowe wymagania dla brygadzistów - mocna wątroba, umiejętność obsługi komputera w zakresie pasjansa

Lola

No cóż najgorsza firma jaka może istnieć.Polecam trzymać się od nich jak najdalej.Ręka-rękę myję.Drektor pali po sobie mosty a firma go kryje jakim cudem nie wiadomo.Rujnują całe rodziny.Firma dziad i tyle póki się im wchodzi w tyłek po palcu to jest dobrze na koniec ci pokażą swoje prawdziwe oblicze.Nie polecam!!!

adam

BHP znalazł się (usunięte przez administratora)co chodzi po hali bacznie kontrolując wszystko i wszystkich, petów szuka, złapie cię bez kasku na hali od razu mandat ale wdychanie oparów podczas malowania na H6 jest ok?

n17
@adam

Złapie bez kasku na hali i mandat a to nie jest chore żeby spawacz ku.rwa nie miał nawet przyłbicy do spawania??

tambylem

Praca w sam raz dla osób bez ambicji na rozwój, lubiących czuć bat nad plecami i pracujących na umowie śmieciowej

Staszek
@tambylem

Masz rację, nie dba się o pracownika, tylko o $$. Pan kierownik. lata wszędzie, karze za pojedynczego peta, za skórkę od banana w koszu na śmieci, grzebie w koszach i szuka dowodów winy. Z tego zakładu powoli robi się (usunięte przez administratora). Trzeba będzie szukać innej pracy. Dobrze że porobiłem wszystkie uprawnienia spawalnicze. Będzie łatwiej znaleźć pracę. Braku szacunku i mobbing na każdym kroku ze strony majstrów i kierowników. Nikt się nie skarżył ?. Bo ludzie się boją!, są zastraszani !. Do tego premia jest przyznawana swoim, a na innych to jest jak kolczuga na psa. Odezwiesz się, to weekend masz wolny i premię malutką. A jak już przerobisz weekendy, to zapłacą Ci za trzy miesiące. Ja rachunki muszę płacić co miesiąc !. Spłacam kredyt i bank nie będzie czekał na moją łaskę. Tak, że podsumowując źle się dzieje w Logtechu. A szkoda, bo zakład nowoczesny i ma potencjał. Brak mu tylko fachowców w kadrze zarządzającej i większej płacy dla załogi, która na pewno by zwiększyła swoją wydajność będąc lepiej opłacana, zarządzana i traktowana. A tak, zasada jest prosta. Idzie majster czy kierownik, udawaj że pracujesz. Spowalniaj jak najbardziej możesz swoją pracę, zmniejszaj wydajność, szukaj sposobów na odejście od stanowiska pracy, powodów znajdziesz bez liku. Sprzęt też jest zawodny, więc zgłaszaj każdą, nawet najdrobniejszą usterkę. W końcu płacą Ci za godzinę pracy. Pozdrawiam wszystkich czytających i życzę miłej i bardzo spokojnej pracy.

Żadna firma nie zwalnia dobrych pracowników!!! Nikt nie będzie płacił za obijanie się w czasie godzin pracy.

Masz rację ale spróbuj wyjść z tej pracy po 8 godzinach... Albo nie przyjść w sobotę do roboty, od razu zaczną szukać na ciebie haka a szefowi powiedzą, że jesteś niedyspozycyjny, potem zostaniesz wezwany do prezesa, dowiesz się o rzeczach, które nigdy nie miały miejsca a następnie dostajesz wypowiedzenie - tak funkcjonuje firma Logtech od lat

Jaca

Wszystko się zgadza co pisze Wiktor. Zwalniają jak im się podoba. Umowa śmieciowa. Szkoda nerwów i czasu. Nie ogarniam polityki tej firmy. Pracownicy to niewolnicy. Żałuję czasu pracy w tej firmie. Wyrzucają za porozumieniem stron z dnia na dzień, więc nawet zasiłku nie dostaniesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Logtech sp z.o.o - Radzionków

• Jak się pracuje w Logtech sp z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Logtech sp z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Logtech sp z.o.o?

Logtech sp z.o.o
2.3/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Ks.dr J.knosały 115
    41-922 Radzionków