Opinie o Chemikolor w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Chemikolor. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Chemikolor o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chemikolor w Łódź

akcjonariusz

Ojjjjj, widzę, ze ten „ktoś” ma problemy z zaśnięciem, może w półśnie przeinacza fakty lub po prostu kłamie. Wyczyszczenie tej spółki „stajnia Augiasza” z pasożytów, nielojalnych pracowników powinno być priorytetem poprzednich zarządów, widocznie ich własne partykularne interesy przeważyły a sukces obecnego zarządu kole w oczy wszystkich którzy prezentowali „folwarczny” sposób zarządzania firmą. Zatrudnianie nowych pełnowartościowych handlowców przeczy powyższym zarzutom wyrażanym przez tajemniczego” ktoś” o rychłym końcu spółki. Nazwij się lepiej „marność” to bardziej pasuje do twojej osoby. Jako akcjonariusz mam stały kontakt z firmą a rzeczywistość jest inna, wzrost sprzedaży po raz pierwszy od wielu lat, wypracowane zyski, nowe rynki, towary handlowe oraz co najważniejsze reorganizacja firmy jej pełna wiarygodność na zewnątrz. Te dane można sprawdzić Nie chcę mi się komentować tematu skupu akcji, wzrost ich ceny o ponad 600 % w ostatnim czasie to zasługa nowego zarządu, rozsądnej polityki a boli, ojjjjj bardzo boli tych którym nie udało się przejąć firmy za bezcen, za grosze. Takie są fakty a wszystkim którzy firmie źle życzą najwyraźniej puszczają nerwy !!!

ktoś

Sposób postępowania obecnych władz spółki czyli zwalnianie kluczowych pracowników oraz skupowanie akcji nasuwają prosty wniosek, że nie mają one na względzie rozwoju firmy ale jej sprzedaż, a ludzi na bruk.

ależ \"kolega\" ma refleks - poparł \"stacha\" i \"anonima\" już po 4 minutach - i tak to się kręci w tej firmie...

kolega

masz racje stach, popieram

Office Manager

Rekrutacja przeprowadzona w sposób bardzo profesjonalny. Druga rekrutacja jeszcze bardziej precyzyjna,doprowadziła do konkretnych decyzji oraz precyzyjnych ustaleń dotyczących terminu podjęcia pracy. Żartowałem.Żartowałem.Żartowałem.

Najważniejsze że nie musiałem ponosić kosztów związanych z rekrutacją. Najbardziej udany z całej rekrutacji był żart prymaaprylisowy. Pozdrawiam i życzę udanych żartów.

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
stach

Jako akcjonariusz uważam za logiczne, że w pierwszej kolejności należy pokryć straty wygenerowane za poprzednich zarządów, ważniejsza jest stabilność firmy, powrót na ścieżkę rozwoju, na wypłatę dywidendy przyjdzie jeszcze czas.

jegomość

"że firma wyszła na prostą i po wielu latach zaczęła się rozwijać, wypracowała zyski i zwiększyła sprzedaż, " Jesli tak, to dywidendę wypłacać .

Prawda zawsze się obroni, wystarczy sprawdzić wyniki firmy za tzw. „poprzednich zarządów”, generowanie coraz to większych strat było czymś normalnym…, jednym słowem skończyło się bezpowrotnie nieudolne zarządzanie i prywata…., interesowało ich jedynie prezesowanie przez wielkie „P” a co ich teraz złości? pewnie boli ich, że firma wyszła na prostą i po wielu latach zaczęła się rozwijać, wypracowała zyski i zwiększyła sprzedaż, nie generuje już start i nie udało się jej przejąć za grosze.

Autorem powyższego wpisu jest na pewno jakiś były sfrustrowany i niewydajny pracownik, tylko tak może sobie pofolgować opowiadaniem totalnych bzdur, bez komentarza

porada

Praca tam to cofnięcie się w rozwoju. Rada dla pracujących w chemikolorze: uciekajcie stamtąd zanim będzie za późno.

Były Prezes

No wicie rozumicie,no nie da się konkurencja czycha.No my nie umielim rzadzić.Ajm sory.

On - 2011-07-19 23:12:38 No właśnie,sprzedac i pogonić towarzycho wzajemnej adoracji razem z tą Radą pozal się Boże \ No właśnie,ile są warte teraz akcje ?

akcjonariusz - 2011-04-01 18:34:41 Bzdury. Po pierwsze zarobki są przeciętne jak na łódzkie warunki i jest rozbudowany socjal. Oczywiście mogłyby być wyższe, ale firma dopiero co wyszła z kryzysu i prób wrogiego przejęcia. Po drugie - po 3 latach strat rok 2010 został zamknięty zyskiem co jest wielkim sukcesem obecnego zarządu bo obyło się to praktycznie bez zwolnień pracowników. Te dane są jawne i można to sprawdzić. Po trzecie kilku osobom nie udało się przejąć firmy za bezcen i teraz wpisują głupoty w internecie więc proszę nie wierzyć w to co się tu wypisuje. "rozbudowany socjal. "No właśnie,moze w tym tkwi problem Ten tekst pisze chyba czlonek Rady Nadzorczej i całkiem zrozumiałe,że w ten sposób się tłumaczy,ale czy ten stateczek da sie uratować?

On

No właśnie,sprzedac i pogonić towarzycho wzajemnej adoracji razem z tą Radą pozal się Boże "Pracowniczą"Nie generują zysków to paszli w kibinimater jak mówia rosjanie.I te wieczne gadanie o konkurencji hmm no ręce opadają.

akcjonariusz

Szkoda gadać jednym słowem.Trzeba to sprzedac,moze ktoś bedzie miał pomysł na biznes.

pracowałam

Żenada.Firma się niestety nie rozwija.Tam tylko kierownictwo zarabia kasę reszta sie cieszy ze ma socjal i wogóle jakąś prace.DONOSICIELSTWO JEst w cenie

Niestety klika rządzi i nikt spoza \"starych\"nie podskoczy.Chodzi tylko o przetrwanie oby do emeryturki.Nie ma myślenia przyszłościowego.Nie dopuszcza sie do kierownictwa madrych ludzi tylko chodzi o to że musi być swojak.Jednym słowem lipa i brak pomysłów i powiew starych komuszych czasów.

fiesta

Przeciętne zarobki w woj. łódzkim to 3000 zł brutto kolego a nie 1200 więc nie pisz tu głupot. Niestety większość pracowników to osoby 50+, nie nie mają szans na znalezienie lepiej płatnego zajęcia i są zdani na "zarząd". Ciekawe że firmę która była w kryzysie za poprzednich rządów, jak się tu wypisuje, stać było na podwyżki i dywidendę a teraz, po kryzysie, nie stać ją na takie "luksusy". Poza tym "zarząd" nie może zrozumieć że "z niewolnika nie ma pracownika".

Zostaw merytoryczną opinię o Chemikolor - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Chemikolor?

Kandydaci do pracy w Chemikolor napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Chemikolor
2.2/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Morgowa 4
    91-223 Łódź