Inter Car Nowak Sp. z o.o.

Opinie o Inter Car Nowak Sp. z o.o.

robo

słyszałem ze ludzie mają przejść do tego salonu na zakopiańską, ale czy wszyscy?

ciekawy

ale rozwiąże umowy tak z dnia na dzień? wszystkim?

ciekawy

A co z pracownikami?

nick

Od maja , będzie funkcjonował tylko ten salon na zakopiańskiej?

werfg

no dobra ale ta kwota to jest netto czy brutto hm??

anonimous

czyli licząc nawet (usunięte przez administratora)pln/m-c to przy prowadzeniu własnej działalności gospodarczej i po opłacie wszystkich składek to zbyt wiele nie zostaje na życie

ale

podobno na stanowisku sprzedawcy, jakie kwalifikacje? nie wiem.

ale

no to grubo, a znajomy tam pracuje i mówił że 12 000 wyciąga na miesiąc.

kapelusz

może ktoś rozwinie temat dot. sprzedawców? jakie zarobki ogółem i co wchodzi w jakiej wysokości w skład zarobków? z tego co się orientuję większe szanse na zatrudnienie są jako sprzedawca

kapelusz

pytam o to czy takie same zasady dot.wypłaty zarobków, ich wysokości w ICN Kraków, obowiązują na innych stanowiskach np. sprzedawcy

kapelusz

czy takie same zasady obowiazują sprzedawców, kierowników itd.?

kapelusz

i na stanowisku sprzedawcy też takie zarobki?

kapelusz

jakie zarobki? normalnie i ile mozna dostać z kapelusza?

ole ole

Ile można zarobić na stanowisku kierowniczym?

alfred

moja opinia jest taka że jak się komuś chce pracować to będzie zadowolony! a leni icn faktycznie nie chce zresztą jak każda firma. Wszyscy którzy się tu wypowiadają negatywnie poprostu są leniwi! powodzenia w innej pracy ! pewnie tam też Wam będzie zle!:):)

On

a dlaczego nie pracujesz? no właśnie

kadry

pracownik gospodarczy satysfakcjonuje?

A jest dobrze?

A jest dobrze? Bo moderowane komentarze i usunięcie połowy nieprzychylnych o czymś świadczy

Grzegorz

Ja pracuje w tej firmie od jakiegoś czasu, jestem zadowolony ,pracuje do 17 dobrze zarabiam z dniami wolnymi jak potrzebuje zawsze dostaje zgodę nie ma problemu z wcześniejszymi wyjściami jak jest taka potrzeba . Co do urlopów to jeszcze nie spotkałem się by któryś z kolegów nie dostał. Jeśli chodzi o mój urlop to wiem ze mogę dostać po roku pracy ale wszędzie tak jest wiec nie rozumiem waszego oburzenia. Na dodatek każdy z pracownikow który chciał otrzymał samochód w super ekstra promocyjnej cenie od toyoty . Nawet znam ludzi w tej firmie którzy po 2 miesiącach pracy dostali taka możliwość . Szefostwo jest wymagające ale elastyczne i wydaje mi się ze wystarczy dobre podejście i zaangażowanie a napewno spotka się to z pozytywnym rozpatrzeniem próśb czy to o urlop czy o jakiekolwiek wyjście.. Nie można tylko wymagać bo mi się należy trochę pokory drodzy czytelnicy , ponadto jak wam się nie podoba zawsze można odejść . Ale pamiętajcie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma,a do tej firmy już nie jeden wrócił co odszedł i odpowiedzcie mi czemu ? Bo jest tak zle ?

jestem nowym pracownikiem tzn pracuje od ok 4 miesięcy i szczerze wszystko co było mi obiecane na rozmowie kwalifikacyjnej otrzymałem, wiec jestem zadowolony Wiadomo że nie raz jest dużo roboty, ale lepsze to niż bezrobocie!! Ja polecam, kierownicy serwisów super ogólnie jak na razie całe szefostwo fajnie!!

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Car Nowak Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Inter Car Nowak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Car Nowak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inter Car Nowak Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Inter Car Nowak Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inter Car Nowak Sp. z o.o.