logo Toyota

Toyota

Wrocław

Opinie o Toyota

NOWAKOWA 2009-11-24 21:09:46
Nie polecam pracy w firmie. Niestety niesolidna, nie wywiązuje się z ustnych ustaleń, a w szczegolności, gdy rezygnuje ktoś z pracy w firmie AA. Wykorzystuje pracowników.
Yariska 2010-01-31 21:32:14
Też nie polecam Salonu Alan Toyota Wrocław,nie można w żaden sposób sie dogadać,tam nie ma ludzi poważnych,wykorzystują i mało płacą. Obiecują a [usunięte przez moderatora] z tego jest. Tam pracuje połowa rodziny, obgadują za plecami, az przykro pisać ale taka prawda.BRAK SŁÓW jak tak moga robic.
Borys 2013-05-16 15:45:45
Przecież ta firma juz kończy swój żywot na rynku wrocławskim :) ale ogólnie nie polecam, [usunięte przez moderatora] nędza finansowa. Zapomnijcie o świadczeniach, płatnych nadgodzinach itp.... nawet w sobotę będziecie pracować za darmo!!!
Borys 2013-07-30 17:53:31
Dlaczego? Bo nie mają podstawowej wiedzy o prowadzeniu działalności związanej z motoryzacją, nie idą z biegiem czasu, stoja w miejscu i myślą że pracownik dalej powinien zarabiać 1200zł na ręke i pracować 24h. Ale mniejsza o to,dostali co na co zasłużyli i na starość właściciele maja nauczkę :)
Staszek 2014-12-31 08:11:06
Toyota to znana i silna marka samochodów, raczej mam ich za firme, która umie zadbać o swoje dobre imię, jak i klienta. Pytanie jednak w jaki sposób oni dbają o swoich pracowników? Czy zarobki to pewna podstawa oraz prowizja, czy sa na stałym poziomie? W ogóle przez kryzys nie ma zastoju w branży? Ludzie nie kupuja mniej nowych aut?
poważnie 2015-01-31 03:38:38
Staszek twoja wypoweidz w takim powaznym tonie ;) nie przesadzaj nie ma co sie spinac wiadomo ze kazdy chce dla siebie jak najlepiej ale bez przesady ;) szkoda ze toyota nicnie rpodukuje w polsce i tylko w salonach mozna popracowac. wlasnie ja sie rozgladam za taka robota. bo ze mnie jest wspanialy sprzedawca i chcialbym to wykorzystac
Daniel 2016-05-15 12:52:13
Toyota to solidna marka, myślę, że na każdym stanowisku wynagrodzenie jest w porządku - na pewno wyższe niż u konkurencji. Ktoś wie, ile zarobić tu może magazynier (Łódź)?
Zostaw swoją opinię o Toyota - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toyota