logo TOYOTA MOTOR INDUSTRIES POLAND Sp. z o.o.

TOYOTA MOTOR INDUSTRIES POLAND Sp. z o.o.

Jelcz-Laskowice

Opinie o TOYOTA MOTOR INDUSTRIES POLAND Sp. z o.o.

admin 2015-06-13 20:57:12
Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie TOYOTA MOTOR INDUSTRIES POLAND Sp. z o.o.? Komentuj na naszym forum i uzyskaj odpowiedź od innych użytkowników.
repokontakt@gmail.com 2016-07-04 09:33:21
Szanowni Państwo

Jestem dziennikarzem i pracuję nad tematem dotyczącym warunków pracy w fabrykach Toyoty w Wałbrzychu oraz Jelczu-Laskowice. Poszukuje pracowników byłych i obecnych, którzy mogliby (może być anonimowo) opowiedzieć o swoich doświadczeniach związanych z tym pracodawcą.

Proszę o kontakt przez e-mail:
repokontakt@gmail.com
Dziękuje i pozdrawiam
Siwak26 2016-10-22 00:52:18
Witam.
Pracowałem kiedyś w TMIP przez ponad dwa lata, bardzo milo wspominam ten czas. Praca jak to na montażu do lekkich nie należy, ale jak ktoś nauczy sie swoich obowiązków to daje rade. Nie było problemów z wypłatą, można robić nadgodziny i dobra atmosfera z innymi pracownikami.
Pozdrawiam Robert.
Zostaw swoją opinię o TOYOTA MOTOR INDUSTRIES POLAND Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOYOTA MOTOR INDUSTRIES POLAND Sp. z o.o.