Opinie o Iron Mountain w Reguły

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Iron Mountain. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Iron Mountain o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iron Mountain w Reguły

abcd

A jakie są tam warunki dla pracowników biurowych? Podobno szukają asystentki ds. administracyjnych na umowe o pracę. Jakie są stawki?

stara_anka

Dział HR nawet nie odpowiada na maile w sprawie ofert pracy ktore sa zamieszczane. tragedia!!!!! dodzwonić sie do Hr managerów - niemozliwie. a maile do dyrektora hr - zero odpowiedzi i reakchi. a ogloszenia wiszą

ironman

Niech wszystkich nie korci aby podjąc się współpracy. to firma, która nie szanuje pracowników, nie szanuje zasad i 7 wartości którymi sie chwali. Nie maja za grosz wiedzy z zakresu zarządzania a na stołkach managerskich zasiadają osoby, które nigdy nie powinny zarządzać ludzmi. Szczegoleni odradzam kontakt z Pania górska, której brak kompetencji jest na najwyższym poziomie. odradzam prace!

on111

Nie polecam bomba kartonowa nie archiwum

Magazynier

Spotkanie mega nie profesionalne, zaprosili na rozmowę jednocześnie drugiego kandydata. Nie są w stanie indywidualnie poświecić 5 minut na rozmowę. Pani opowiedziała jak wygląda praca i że zarobki są beznadziejnie niskie. Szkoda zachodu.

Najdziwniejsze pytanie to czy jestem zainteresowany współpracą gdy podała te beznadziejne zarobki. Oczywiście nie !

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Operatorzy Maszyn Reguły
Reguły
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
Młody

Nie polecam tej"firmy".Można przez niedługi czas popracować aż do znalezienia czegoś normalniejszego.Poziom zarządzania i traktowania pracownika dramatyczny. Pracowałem w Błoniu-dają na umowie zlecenie 10 zł/h.Wszystko na już, na teraz, na wczoraj. Brak możliwości rozwoju, awansu, nauczenia się czegokolwiek. Praca monotonna i prosta.Także klapki na oczy i do roboty.Frajerów szukają cały czas ale to akurat nie jest dziwne biorąc pod uwagę rotację i to ilu ludzi zwalnia się na własne życzenie.Piszą w ogłoszeniach,że są światowym liderem zarządzania informacją- po tym syfie,który widziałem przez kilka mies. na własne oczy są dla mnie jedynie bandą nieudaczników i wyzyskiwaczy z dziwnymi pomysłami. Jeśli masz możliwość pracowania gdzie indziej nawet się nie zastaniawiaj.

Witam, jak jest teraz tam z pracą? Jaka płaca? W jakim wieku towarzystwo, atmosfera w pracy itp.

gosc

Wezta idzta. Znalezli sie dyrektorzy..

Ironman

Pracowałem tam trochę to mogę coś powiedzieć. Na awanse umowy o prace bym się nie napalal. Przychodzili pracownicy i potrafili odejść po dniu a nawet nie. To archiwum. Kurze, pyły itp. W lato gorąco w zime przy rampach 3 stopnie :-). Z zarobków samych godzinowo po podniesionej stawce 1600 do reki za 20. 8.30godz pracy w tym 30 min przerwy. Dość nudna i monotonna praca jezeli chodzi o robote na akord. Pudła potrafią swoje ważyć, a siedzenie w regale 50 cm szerokości 2m wysokości i dlugi na 150m samemu przez 8 h może popsuć głowę ;-). Co do stawki na akord to podam podstawowe czynności jak wrzut pudla i wyjecie. To pierwsze 17gr netto od pudla a drugie 0,50 gr.

romano125

Czy ktoś już z was widział nową ofertę pracy, którą proponuje firma Iron Mountain? Moim zdaniem wygląda to interesująco, ale proszę was o opinie i komentarze. Światowy lider z zakresu przechowywania oraz zarządzania informacją poszukuje pracowników do:Wprowadzania dany... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5692248?keywords=&region=

dag

Jakby kogoś interesowała praca na magazynie w iron mountain w regułach to stawka to 9,50 zł brutto za godzine. Podejście osoby prowadzącej rekrutacyjne jest na tyle nie poważne, że na rozmowę potrafi zaprosić dwie osoby na raz czyli prowadzi rozmowę z dwoma osobami jednocześnie. To jest totalny brak szacunku, skoro nie chcą spotkać się bezpośrednio z kandydatem tylko robią to hurtowo to sorry wieś straszna i brak profesionalizmu. Nie pracujcie ludzie za takie stawki ! Przez to jest wyzysk !

gosc

Tak praca na akord

aga

wprowadzanie danych bylo monotonne, jak dla mnie 2600 akordów na 8 godz było do zrobienia, a co do pensji bez problemu mozna wyciagnac 2000 netto a nawet więcej, trzeba tylko szybko i sprawnie pisac na klawiaturze :)

pracowita

Ta są pzryjecia do Kopytowa, stawka 11 zł brutto, warunki pracy według mnie ok. Pracują tam ludzie po 3-4 lata na zlecenie, wiec chyba nie jest aż tak źle

ania

Jak z pracą w Kopytowie? Są przyjęcia do pracy? Jakie warunki pracy i płacy, na lepsze?

maksym

Stawka przez pierwsze 2 tygodnie pracy: 9,5zł/h brutto (ok. 8zł na rękę). Potem praca na zwykły akord (ileś groszy od jednej paczki, na rozmowie nie podają dokładnie jak wygląda ich przelicznik). Zarobki tragiczne, jak jesteś obrotny to wyciągniesz maksymalnie 1400-1500zł na miesiąc. Wchodzę na rozmowę dziarskim krokiem i jeszcze szybciej wyszedłem, bo to była strata czasu. Typowa praca dla studenta, gdzie chcą z ciebie wycisnąć ile się da, płacąc grosze. Zdecydowanie nie polecam.

pomocny

stanowisko: wprowadzanie danych. pensja: zależy od projektu. akord. stawkę podają na rozmowie. Szanse na umowę o pracę: NIE! zlecenie, co miesiąc nowa umowa do podpisania. grafik? jaki grafik? :D od pon do pt, nie chcesz, nie przychodzisz, nikt się nie czepia. Przynajmniej 4 dni powinno się być w pracy. Kawa i herbata darmo, jasne. Nawet cukier jest :p

marek90

Witam. Odnośnie ogłoszenia o pracę jako magazynier. Wymagany status studenta- czy bardzo wyzyskują? Da się wytrzymać czy to raczej coś w rodzaju obozu pracy? Bardzo duża rotacja?

ulia

opowiadała mi koleżanka jak tu pracowała ,że miała same kokosy firma która dostarczała im towar ciągle dawała gratisy kawę herbate sprzęt RTC AGD itp wyposazyła sobie dom a potem wypieła się na ta firmę ,pisze to dlatego ,że ta koleżanka okazała sie w stosunku do mnie nie fer więc firma powinna się dowiedzieć jak 2 lata temu ich pracownica ich wycyckała i tą firmę która do iron Mountain dostarczała towar a szef powinien sam dojść kto to był z pracownic wystarczy zapytać firme dostarczajacą jakie gratisy zawozili do firmy a potem się okarze ,że ich w firmie nie ma pozdrawiam moją nieuczciwą koleżankę I.....

hodor

Nie polecam, na początku niby wszystko cacy, ale ostatecznie okazuje się, że plusami są tylko ładny budynek, kawa za darmo i niespecjalnie limitowane przerwy. Podejście do pracownika (studenta) - KPINA. No i przede wszystkim - kto sobie wyobraża akord grosz BRUTTO?

taka inormacje zapewne dostaniesz na rozmowie kwalifikacyjnej

Zostaw merytoryczną opinię o Iron Mountain - Reguły

• Jak się pracuje w Iron Mountain?

Zobacz opinie na temat firmy Iron Mountain tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iron Mountain?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iron Mountain?

Kandydaci do pracy w Iron Mountain napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iron Mountain