Opinie o Alphavision Polska Sp. z o.o. (w likwidacji) w Dzierżoniów

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Alphavision Polska Sp. z o.o. (w likwidacji). Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Alphavision Polska Sp. z o.o. (w likwidacji) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alphavision Polska Sp. z o.o. (w likwidacji) w Dzierżoniów

konkwistador

Co do pracy to faktycznie mozna zyć w porównaniu z prywatnymi dorobkiwiczami co ich firmy przypominaja bardziej kibuc niz zakład pracy.Warunki w miare klima czysto ład porządek i dyscyplina i tak ma być.Ale najwazniejsze to dziwuchy naprawde dorodne i atmosfera całkiem przyjemna.O kadrowym sie nie wypowiadam bo jestem facetem i go nie znam dla mnie spoko gość,troche lalusiowaty.Zarobki mizerne jak w Dżerzi

PrincipGavrilo

I przyciągają .... ptactwo ze wschodu.

Ooooooo

Pracowałam tam kilka miesięcy, ludzie na zmianie świetni,liderki też super, Pan (usunięte przez administratora), noo nawet czasem kiedy miał dobry humor szło z nim porozmawiać, ale niestety Alpha ma przestój i zwalnia pracowników zdaniem(usunięte przez administratora) i tych dobrych....

tajemnicza

w sensie ze wylatuje ktory jest nie wygodny i narzeka

tajemnicza

(usunięte przez administratora). menadzer bardzo fajny

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Alphavision Polska Sp. z o.o. (w likwidacji)? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
tajemnicza

tak sa bo co rusz ktos wylatuje za to ze sie upomina o swoje

nikt ważny

To fakt kadrowy fajny i menago (usunięte przez administratora) też fajny , pozdro dla wybranych :)

karko

koks - 2013-08-08 00:32:03 pytanie ode mnie: na jakie zarobki można liczyć w aplhavision? 2 tyś przekroczy? Jaka forma współpracy jest preferowana przez firmę? Umowa o pracę czy jakieś zlecenie/dzieło?2 tys przekroczy spokojnie ale musisz zrobić sumę z dwóch miesięcy :)

ciekawy człek

lola - 2013-08-04 10:35:37 Ludzie fajni i tylko tyle pracowalam tam dlugo.Teraz sie ciesze ze pracuje gdzie indziej mam lepsze zarobki prace nie ciezka i szcunek i docienienie ze strony przelozonych na ktory nie musialam dlugo czekac co w porownianiu do Alfy tam wykonywałam prace dobrze szybko i sprawnie nie chodziłam po dni wolne ani na L4 i co mi z tego przyszło baj baj kochana biora(usunięte przez administratora) do tej firmy ale dobrych pracownikow zwalniaja mojej starej Ekipy to juz tam dawno nie ma albo poodchodzili sami albo zostali zwonieni nie liczni tam zostali podziwiam ich za wytrwałosc i nerwy.... Szukajcie gdzie indziej pracy ale nie tam zero szacunku dla pracownika no i buty i ten smok to wzystko prawda ze uzywane z grzybem i smierdzace strach takie cos włozyc na siebie a jak sie upomniesz ze ci sie nalezy wszystko nowe to zapomnij o pracy w tej firmie....Pozdrawiam byly pracownik Alfyto w jakiej firmie jest tak fajnie?

lola
@ciekawy człek

kochanienki tam gdzie nas nie ma.....pozdro

lola

Ludzie fajni i tylko tyle pracowalam tam dlugo.Teraz sie ciesze ze pracuje gdzie indziej mam lepsze zarobki prace nie ciezka i szcunek i docienienie ze strony przelozonych na ktory nie musialam dlugo czekac co w porownianiu do Alfy tam wykonywałam prace dobrze szybko i sprawnie nie chodziłam po dni wolne ani na L4 i co mi z tego przyszło baj baj kochana biora (usunięte przez administratora) do tej firmy ale dobrych pracownikow zwalniaja mojej starej Ekipy to juz tam dawno nie ma albo poodchodzili sami albo zostali zwonieni nie liczni tam zostali podziwiam ich za wytrwałosc i nerwy.... Szukajcie gdzie indziej pracy ale nie tam zero szacunku dla pracownika no i buty i ten smok to wzystko prawda ze uzywane z grzybem i smierdzace strach takie cos włozyc na siebie a jak sie upomniesz ze ci sie nalezy wszystko nowe to zapomnij o pracy w tej firmie....Pozdrawiam byly pracownik Alfy

...

wypłata na czas. jeżeli chodzi o umowę to dwa tygodnie albo miesiąc, to zależy od stanowiska

ty

jaaaaaaaaa - 2013-03-07 18:22:41 oj tam praca jak praca moja najlepsza jak na razie chodzi o ekipe!!!!! a wszystko wokol jest szkodliwe ekologia sie skonczyla wraz ze wzrostem cywilizacji nie wiesz co jesz wdychasz itd wiec nie dramatyzuj Fajni ludzie tam i tyle :)pare fajnych osób by się znalazło, reszta to kłamliwi, fałszywi egoiści co własną matkę za grosz by sprzedali, obgadują i wchodzą w (usunięte przez administratora) bez wazeliny innym a jak zostają przyłapani na tym to się wypierają "to nie ja! ja tak nie mówiłam/ nie robiłam!" - żałosne to takie że aż śmieszne. Co do szkodliwości... zmiany w tarczycy i we krwi gwarantowane

krnąbrny bodrownik

(usunięte przez administratora)No i dostałyśmy stoperki bo hałas był nie do zniesienia nie wszystkie ale wybrane trzeba je oszczędzać bo podobno trzeba je oddać gdy skończy się 2 tygodniowa umowa.Więc jeśli lubisz częste zmiany lub jesteś starym sb-kiem to praca właśnie dla ciebie przyjdź na rozmowę (usunięte przez administratora)

jaaaaaaaaa

jolcia

jaki system zmianowy jest w alphavision 2 , 3 zmiany a może 3 zmiany i 4 brygady?

ty

jaaa - 2013-02-17 20:09:44 Oj nie jest tak źle !ważne ze ze dziewczyny fajne sa!!!!! A kadrowy fakt nie jest za ludźmi ale za to jaki przystojny :) ciasteczko :)) poważnie pisze ! ciuchy po kims ale macie pralki buty tez sie pierze.Kasa taka jak wszedzie za najnizsza ale praca nie jest za ciezka wiec sie redukuje:) Majstrowe fajne Manager...yyyyyy tyz wiec nie jest zle (usunięte przez administratora)niestety w innych firmach już 2 lata temu na samym początku dawali po 1700 na umowie, przykład? (usunięte przez administratora). Aha jeden manager wcale nie jest taki fajny jak ci się wydaje

jaaa

nela

Praca sama w sobie nie jest bardzo ciężka,bolą ręce,nogi i plecy na początku ale później mija. Niestety warunki pracy są na bardzo niskim poziomie, hala produkcyjna jest za mała, ludzie trącają się łokciami bądź najeżdżają wózkami na nogi. Dochodzi do tego hałas plus nieprzyjemny zapach chemikaliów, czasem drapie w gardło. Kilka razy dziennie trzeba przejść przez air schowery gdzie dmucha chłodne powietrze na człowieka, często kończy się to przewianiem lub gorszym choróbskiem. Nie ma co liczyć na hojność pracodawcy, firma oferuje najmniejsze zarobki na całej strefie i zatrudnienie przez agencję.

pele

kiedyś byłem tam na rozmowie i na produkcje nie wszedłem ponieważ po pozytywnym przejściu rozmowy pan wciskał mi używany kombinezon i buty! nadmienię że kombinezon posiadał jakieś plamki, nie chce wiedzieć nawet co to było o butach nie wspomnę. Jak tak można?!! Gdzie tu przepisy bhp, jeszcze pan mi gadał że wyprane, czyste a śmierdziało starą zawilgoconą (usunięte przez administratora)

perła

zakład powinien nosić nazwę ,,paranoja,, , zarobki najniższe, premia uznaniowa jest przyznawana chyba na zasadzie wyliczanki :dziś dostaniesz ty (aż 50zl BRUTTO), o markera trzeba prosić się tygodniami a kadrowy wciska ludziom kit(usunięte przez administratora)

Alphavision Polska Sp. z o.o. (w likwidacji)
1.2/5 Na podstawie 195 ocen.

Alphavision Polska Sp. z o.o. (w likwidacji)