Opinie o Alphavision Polska Sp. z o.o. (w likwidacji) w Dzierżoniów

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Alphavision Polska Sp. z o.o. (w likwidacji). Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Alphavision Polska Sp. z o.o. (w likwidacji) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alphavision Polska Sp. z o.o. (w likwidacji) w Dzierżoniów

Adrian

Widzę, że jest jakaś aktywność tutaj. Byłem ostatnio na giełdzie pracy na której brali kandydatów do firmy. Widzę, że AlphaVision znajduje się daleko od centrum i przystanków na strefie. Jest możliwość zostawienia gdzieś tam w okolicy i przypięcia roweru, żeby sobie dojeżdżać a nie maszerować te kilka kilometrów? Jakieś stojaki na rowery, kantorek, cokolwiek, byle nie siatka ogrodzenia? ;) Na giełdzie pracy mówiono nam, że firma proponuje 2600 brutto czyli około 1877 netto z tego co sprawdziłem. Nie jest źle. Ostatnio inna firma na strefie zaproponowała mi 1900 BRUTTO, niedawno pożegnałem się z jeszcze inną która płaciła mi 2200 brutto.

Patrycja

Zatem @Ronin o jakich stawkach mówimy? Dla każdego wysokość pensji może oznaczać coś innego, więc żeby nie zniechęcać innych użytkowników piszmy konkretnie jakie sumy, albo chociaż widełki, mamy na myśli.

Ronin
@Patrycja

Życzyłaś sobie Pati odpowiedzi od Ronina wiec udzielę .Za bardzo nie pamiętam bo już dosyć długo nie pracuje w tym dziwnym zakładzie ale na rękę miałem koło 1700 Pln. Biorąc pod uwagę że jesteś zapewne młoda kobieta wynajmij teraz mieszkanie by zamieszkać ze swoim" Gringo" ,kup jedzenie i ciekawe czy Tobie wystarczy od 10 do 10.Pozdrawiam gorąco.Ronin

piławianin

Pytanie do pracowników. Jest dojazd z Piławy autobusem (30, 31, 35, 36)? Widzę, że przystanek jest daleko od firmy, a rozkłady jazdy na stronie ZKM dosyć zagmatwany i wydaje mi się, że jednak nie będę mógł dojechać.

Ronin

Widzicie kochani młodzi ludzie przyszłości w tej firmie nie było i nie ma .Maszyny są ok tylko należy je trzymać w należytym porządku i konserwować od czasu do czasu a nie ekspoatacja do zmęczenia materiału i czekania aż coś się urwie. A najlepszy operator to taki co wycina najwięcej nie biorąc pod uwage jakości i ile z tych wyciętych elementów trafi do śmietnika .Lizusostwo jest jak wszędzie a że ja jako były pracownik miałem to gdzieś i wychodze z założenia że w pracy to są znajomi lub koledzy nie mylić z przyjaciółmi wiec zbytnio lubiany nie byłem tam na górze i dlatego mnie wywalili .Jakos nie płakałem bo fachów w których jestem powiedzmy dobry mam kilka bo tak zostałem nauczony wiec sobie w zyciu radzę.Jedyne co wspominam dobrze to bardzo miła załoga oczywiście produkcyjna chłopaki i bardzo ładne i miłe dziewczyny ,niektóre z bardzo ubogim językiem ale za to urodziwe.Co do pracy ciężka i wymagająca intelektualnie i fachowo zbytnio nie była wiec zwykły zjadacz chleba by sobie poradził .Podsumowując same atuty poza pieniędzmi bo to porażka na całej linii.Czepiali się o minutowe spóźnienia bardzo chciałem zostac ukarany przez panie brygadzistki ale jakoś nie chciały podiąć wyzwania i mnie sowicie ukarac mimo że bardzo chciałem.Koniec pisania i pozdrawiam obecna brygadę z Alfy były pracownik.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Alphavision Polska Sp. z o.o. (w likwidacji)? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Klasa robotnicza

Rekrutacja do firmy Alphavision konkurencja dla strefy pod Wrocławiem.......na start 20 zł na godzinę 3500 brutto podstawy tel. 74 646 26 70

Wycinacz

Firma się rozwija powstały nowe projekty plany i marzenia :D

sędzia Dred

Mało coś piszecie ludki kochane.Nikt nie chwali tej tonącej od paru lat firmy czyżby nie organizowali już bankietów za free.Dno jakich mało jedni odchodzą z twarzą inni awansują na ich miejsce bez kwalifikacji mówią tutaj o chociaż mizernej znajomości angielskiego.Następnych wywalają na przyzwoity pysk a oni namiętnie wracają parobkować tylko stanąć z boku i klaskać taka paranoja.

hej

No ale przecież firma jest dobra, więc czemu miałoby nie być @kakadu. Nie rozumiem.

ober

Ta firma to nieporozumienie... Zwalniają jak idzie i kogo idzie. Pracowałem prawie 2 lata i nowy koreanczyk zwolnił mnie bo... tak mu sie podobało. Maszyny tragiczne i panie w Różu. Robią wszystko byle tylko dupy uratować. Nie polecam Pracy w alpsyfie

6 tysi na zmianę i ani sztki wiecej

Witam .Czasami wchodzę na ta stronę popatrzeć co pisza jeszcze obecni pracownicy lub już byli pracownicy.Wczytując sie dokładnie to zbyt wiele jednak sie nie zmieniło i obłuda i donosicielstwo dalej na porządku dziennym.Miałem okazje troszke zabawić w tej firmie ,powiem osobiście mi sie podobało bo na kasie mi zbytnio nie zależało ale coś należy w życiu robić by nie zgłupieć do reszty.Spotkałem tam naprawde różnych ludzi bardzo fajnych , fachowców na prasach, i jednego nadzwyczaj szybkiego robił 2,5 normy na zmianę .Fakt że przejąć po nim maszyne to najlepiej zabrać sie do kapitalnego remontu ale wynki były i na tablicy wisiał i nawet dostał złoty medal na wieczorku syto zakrapianym a było fajnie ochlej i wyżerka ok.Potem wdarł sie monitoring a guru z Seulu nie lubi uśmiechu na twarzach pracowników i zaczęła sie nagonka.Mój usmiech nigdy nie zniknął z mojej wesołej twarzy i dlatego zostałem zapewne pożegnany nie oźięble tylko bardzo czule aż zła mi sie zakręciła jak zdawałem swój wysłużony biały kombinezonik.Mówi sie trudno .Grono dziewczyn pracujących tam to naprawde bardzo wartościowe i pełne życia ładne kobiety i czasami długo sie niektórym przygladałem by nie zapomnieć jak wrócę do domu no i było fajnie.Pozdro dla wszystkich ,przepraszam prawie wszystkich.

bardzo dawny były pracownik

Czytam opinie i widzę, że firma to już dno i kilka metrów mułu, nadal zero docenienia pracownika, najlepiej z dnia na dzień wywalić za drzwi, a potem brać kolejnych tzw. z ulicy. Byłam od samego początku istnienia firmy, najpierw pracowała tam garstka osób, jedna zmiana, to była najfajniejsza ekipa. No i kochana pani kadrowa Ewa - do rany przyłóż. Właśnie za dobra była kobieta, niby sama odeszła, a na jej miejsce wskoczył manipulant i łajza w jednym. Zaczęły się przyjęcia przez agencję, zrobiło się ciasno a atmosfera opierała się na fałszu. Nie wiem czy ktoś tam pozostał ze starej pierwszej ekipy, śmiem w to wątpić, ale jedno wiem na pewno, nikomu nie radzę tam się przyjmować, zarobki najniższe na strefie, śmieciowe umowy i ta atmosfera obłudy

Halina

Przecież to było do przewidzenia przemysł telewizyjny to nie słodkie bułki z makiem :D każdy już ma telewizor więc bum na telewizory się skończyło ......

Konkwistador

Witam wszystkich byłych i obecnych pracowników a może i przyszłych.Wiadac nic sie firmie nie zmieniło wywalaja z roboty jak wywalali.Zamówienia mizerne wiec dalej zwolnienia a mała byc druga Korea.Szkoda mi tych chłopaków i dziewczyn zwłaszcza młodych bo w sumie robota nie jest taka wyczerpująca i męcząca bo oni wkładają w ta prace naprawde wielkie serce i poświęcenie z mślą że to kiedyś ktoś w tej firmie doceni ale tak naprawdę to sie mylicie.Zrobiłem rozpoznanie w podobnych firmach i wiecie co SKC HAAS ma jeszcze 2 lata robić folie optyczne na których Alpha robi swoje reflektory do ledów a pózniej niestety rozbiorą hale zwiną ogrodzenie i pozostanie ładna zielona betonowa posadzka po zakładzie bo taka jest prawda.Kochani młodzi ludzie spierniczajcie za granice wszędzie byle gdzie ale jak juz pracować jako parobek u obcych to chociaż za godziwe pieniądze słowo honoru.Pozdro dla wszystkich z Alfy były pracownik

witam wszystkich, jeśli chcecie iść do pracy do Alphavision to lepiej zastanówcie się dwa razy. Zostałam zwolniona z powodu w sumie nie wiadomo jakiego, nie ma tam obecnie zamówień i firma nie warta uwagi ze względu na to że zwalniają ludzi gdy tylko nie ma pracy. Ja pracowałam 2 lata i ciesze się ze już tam nie pracuje, bo wieczne pretensje tylko i opierdziel za nic. Nie umieją docenić ludzi którzy mają doświadczenie, wolą zwolnić kogoś komu trzeba po np roku dać 100 zł podwyżki i zatrudnić nową osobę której się nawet premia frekwencyja przez 2 miesiące nie należy. Niby takie zarobki a na początek najniższa krajowa, chyba ze na asyatenta ale 2 tyś brutto za takie stanowisko to porażka. a o warunkach pracy to już nie wspomne, na jednej hali 20 stopni na drugiej ponad 30, a potem się dziwnią że ludzie chorują i głównie za L4 wywalają, śmierdzi tuszem i oddychać nie można nawet. Staniesz na chwile to zaraz prezes na kamerze widzi i tylko telefony z pretensjami. Nie polecam!

kubron

Zawsze bronek możesz probować, powiem Ci że mnie też to bardzo interesuje, bo to byłby nie jaki prestiż pracować dla Alphavision i dobry wpis w CV na pewno, bo oni specjalizują się w wynajmie rozwiązań audiowizualnych i kompleksowej obsłudze multimedialnej eventów. Obsługują i wesela i targi i szkolenia i akcje promocyjne. Ogólnie więc eventy na jakie obecnie jest duży popyt

konkwistador

Witam wszystkich przyszłych ,obecnych i byłych pracownków firmy Alpha Vision w DzierżoniowieMiałem tam okazję zpoznac naprawde wielu wartosciowych i wykwalifikowanych ludzi tylko najdziwniejsze jest w tej sytuacji to że w takiej firmie nikt się tym nie przejmuje dzisiaj pracujesz a jutro przychodzisz do pracy a pan z ochrony mówi że należy się udać na pietro do HR i sie rtozliczyć z kombinezonu i żegnamy.Główenie stawiaja ja zysk i ilość i zysk za wszelka cene pomijając wszelkie koszty.Miałem okazję juz widzieć słupki jak za czasów PRL z przowownikami pracy które namietnie wyświetlaja sie na monitorze w haliiusłuszeć od pewnego gościa który tam pracuje że czasy przodowników Bronka Talara który robił 300 % normy i towarzysza Birkuta który robił trochę mniej bo nie wiem jaka wykonywał norme to tyklko fikcja literacka i scenariusze do filmów z byłej epoki.Nie kładzie sie nacisku na sprawność i bezawaryjnośc parku maszynowego i maszyny chodzi do czasu az sie coś nie urwie lub zatrze.A najbardziej co mnie razilo w oczy to te dziwne liderki bo tak sie to teraz nazywa to sa dziwczyny bez wykształcenia technicznego nie mówiąc o sposobie zarządzania zasobami ludzkimi i praca w zespole.Najzwyczajniej donoszą jedna na druga lub na pracowników do biura lub wyżej a jakis czas temu była zwykłym pracoewnikiem na QC.Tacy sa najgorsi bo szkoła typu gastronom lub profil organicowanie imprez massowych nie ma nic wspólnego z specyfikacja jaką się tam zajmują. Wiec znowu porazka.Polecam osobom zarządzającym tak wielka grupa ludzi o bardziej precyzyjny dobór osób funkcyjnych na stanowiska zwane LIDER lub jak to sie tam zwie inaczej.

były pracownik od wczoraj
@konkwistador

Hej fiacio własnie czytam Twoja opinie i jak widac piszesz szczera prawde.Wywalili mnie wczoraj za bruk z dnia na dzień ale co mnie zagotowało że wszyscy o tym wiedzieli tylko ja nie i prosili bym sie zgłosił do biura pod byle pretekstem no i stało sie .W sumie nie mam co narzekać bo nie jestem bez srodków do życia i pracy za te pieniądze czyli miernota jest w kolo komina pełno.Ekipa bardzo wporzo dziewczyny i operatorzy bardzo zdolni NKWD-iści no nie wszyscy, sa jednak wybitnie uzdolnieni w pewnych dziedzinach.Pracowało mi sie ok tylko konfidentura tych pań ubranych jak laleczki Barbi na różowo naruszała moja konstrukcję bo praktycznie brakowało rąk do pracy przy maszynach a one nie potrafiły sie zmieścić przy dwóch biurkach a od rózu oczy bolały wiec polecam szefostwu dokupic jeszcze jeden mebel i kilka krzesełek bo grozi upadkiem jak dwie siedza na jednym krzesełku.I jeszcze jedna sprawa co mnie raziła w oczy az łzy ciekły to konfidentura na porządku dziennym na siebie i na wszystkich do okoła tak wiec przestrzegam uwaga co mówicie i do kogo bo tak jak ja nie znacie dnia i godziny kiedy was wywalą a te umowy co podpisujecie to kupa g....nic nie warte i nie wiążące .Czytajcie uważnie i zastanówcie sie podpisując cyrograf z ta firmą nic nie zyskacie i niewiele stracicie.Pozdro dla wszystkich zwłaszcza dla pani AG za jej dwulicowość

Zuza

Kto np: ?

ndsn

witam w alfa jest duzo osob kablujacych uwarzjcie na nich

Raf

Pracowałem tam kilka miesięcy temu przez 2 tygodnie przy pakowaniu jakichś elementów do tv które przypominały gruby błyszczący papier pakowałem to w worki foliowe, słyszałem o przypadkach osób które rezygnowały po 1 dniu. Po pierwszym dniu wiedziałem że długo tam nie popracuję. Praca jest nie za fajna chociaż pracowałem w gorszych miejscach ale jednak nie za tak śmieszne pieniądze. Ubranie robocze dostałem podarte, pan kadrowy, straszny laluś, miał dla mnie aż 3 rozmiary butów do wyboru, także wybrałem 2 rozmiary za duże bo pozostałe były dla odmiany za ciasne. W miejscu pracy panuje ciasnota i hałas. Kantyna to pokój z krzesełkami przy ścianie i nie ma tam stolików! Żeby było śmieszniej do kibla wchodzi się przez kantynę, może jest jakaś inna kantyna ale nikt mnie nie oprowadził po zakładzie. Przerwy 15 i 20 min czyli OK tylko że na wyjście przebranie się przyjście i ponowne ubranie kombinezonu traci się prawie połowę przerwy. Bardzo duża część załogi pracuje przez agencje pracy bo ludzie nie za bardzo chcą tam dłużej pracować. Jak ktoś jest w finansowej desperacji to można tam jakiś czas popracować, ale nie róbcie sobie nadziei na normalną pracę gdy zadzwoni do was pan z Alphavision i umówicie się na rozmowę kwalifikacyjną, bo praca w Alphavision normalna nie jest.

konkwistador

Pracuje sie naprawde dobrze bo nikt nikomu nie patrzy na ręce.Troche te brygadzistki małolaty to im sie naprawde poprzewracało w głowach i na starszych pracownikach chca się dochapać anansu.Troche im brakuje kultury osobistej. Najwiekszym hitem sezonu był narysowany "Wacuś" na tablicy ogłoszeń no i zebranie na jego temat kto był taki zdolny i namalował owłosionego siusiaka w tak ważnym miejscu.Debata była przdnia ale winny sie nie znalazł i tak trzymać.Dlatego Polacy sa mistrzami w takich dziedzinach czarnego humoru.

Alphavision Polska Sp. z o.o. (w likwidacji)
1.2/5 Na podstawie 195 ocen.

Alphavision Polska Sp. z o.o. (w likwidacji)