Crist S.A.

Opinie o Crist S.A.

(BUC)

Baja tego nie rozumie-dyrektor k-3, (usunięte przez administratora) swoich na mine to potrafisz, crist to (usunięte przez administratora) jesteś debilem zapraszają, temu pseudo kowalowi powiedz że pamiętam jak tak taxi jechałem na 10 min i jestem zwolniony, tobie tez nie wybaczę bo wiedziałeś, dziś jestes zwykłą łajzą, daliśmy ci prace, naj najlepszych do nauki, a ty ze złodziejami jesteś. masakra, na gdynie nie ty i twoi koledzy niech nie wychodzą, sami ich odwiedzimy

Karol

Dużo jest chętnych do pracy w tej firmie?

Nier
@Karol

Nikt

Zientek

Czy znajdzie sie ktoś kto mugły sie podzielic opinią na temam prowadzonych Kursów .Czy warto.Prosze o wartosciową i rozległą oponie.Dziekuje

Nikson
@Zientek

Nie idź zrób kurs na koparkę lepiej ci to wyjdzie tutaj nic nie osiągniesz

Odradzam
@Zientek

Proszę uważać na ofertę szkoleń w firmie crist. Szkolenie niczego nie uczy , a jest się tylko zobowiązamym do przepracowania na rzecz cristu 18 miesięcy na bardzo niskiej stawce na zadsdzie współpracy b2b , w przeciwnym razie żądają zwrotu za szkolenie. Radzę poszukać firm które proponują możliwość przyuczenia do zawodu przy zatrudnieniu o umowe o pracę. Obecnie w trójmiesicie jest ok 4-5 firm proponujących taką możliwość.

Łagry1313

(usunięte przez administratora) mobbing brak szacunku do pracownika wieczna nagonka znajomosci układy kierowników z majstrami na jednym wydziale są asystenci zastępcy kierowników kierownik kierownika zastępca dyrektora itp po co to komu jak firma się nie rozwija wiecznie słuchanie ze brak pieniędzy na podwyżkę praca na działalności w takiej firmie to wstyd naprawdę teraz płaczą ze nie ma zamówień i na wszystkim próbują Zaoszczędzić a na tym cierpimy my pracownicy produkcji. trzeba szukać pracy u Duńczyka

Monter

Rekrutacja to wizyta w pokoju majstra, który kilka pytań zada przegryząąc bułkę, da rysunek masz coś pokazać, popyta gdzie pracowałeś, u kogo co robiłeś, gdzie pracujesz, dlaczego nie pracujesz ...

Powiedziałem,że mam małe dziecko żona pracuje i nie mogę w niektóre soboty pracować, oraz po g.17 dostałem odpowiedz to wybierz czlowieku albo crist albo rodzina

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kaszub

Ostrzegam przed ta banda (usunięte przez administratora) .Nie dajcie sie Nabrać na ich Kursy.te kursy śą nic nie WarteTrzeba tyrac przez dwa lata na działalnosci gospodarczej za miske ryzu.A jak straci si zdrowie to na lekarza im nie starczy.

Heniek

Racja Stocznia powinna zostać odebrana z rąk tych Bandytów .To jest (usunięte przez administratora).Za komuny było nawet lepiej.Przynajmniej było szkodliwe i wczesniejsza emyrutura.A teraz na tych jednoosobowych działalnosciach to GRabierz i to zgodnie z Prawem O taki Polin waczył BOLEK .Co sie stało że teraz nie Strajkuje.Nawet maski na ryj już załozyli -symbol Niewolnika

Kaszub

Ta Stocznia to wylegarnia przyszłych Rencistów Kalek bez prawa do rety.Korzysta na tym Ukrainiec wróg Polaków.

adam

W tej Stoczni giną ciogle ludzie z powodu zmuszania do pracy ponad siły .praca jest na Akord zatajony.Zmuszaja ludzi przymykali oko na Bezpieczenstwo.Ludzie zasypcie Prokurature zawiadomieniami o Przestepstwie W tej firmie Łamane sa prawa Pracownicze .

roman

Prawda jest zatajana .Polacy pracuja w tej stoczni i budują majątek dla Ukrainca pewnie Banderowcy .Duda tez ma korzenie Banderowskie Polska już nie dla Polaków?Te stawki na działalnosci to jest wspołczesne Zniewolenie a ile można wytrzymać pracując tak cieżko czy to sie opłaca?Napychac kabze Ukrainca.Na ukrainie te pieniadze maja inna Wartosc .Polak jest tutaj dyskryminowany.

Edek

Podzielam opinie wiekszości.Firma Crist łamie przepisy Prawa Pracy.Panuje Mobbing iWyzysk .

Z żalem piszę tą opinię kiedyś Stocznia Gdynia S.A. wzbudzała zainteresowanie , życzliwość - tak życzliwość pamiętam tamtych majstrów ich podejśćie rozmowy - teraz (usunięte przez administratora) kiła mogiła nawet załatwić się spokojnie nie można - kto na tym zyskuje Ukrainiec Crist tak ta firma jest zarejestrowana na Ukrainie. Polski rząd nie wiem natomiast dlaczego ich wspiera podobno ktoś z ich elity zarządza Stocznią , wiem że nigdy powtarzam nigdy nie będę polecał tej firmy nikomu - szkoda życia i zdrowia BHP - nie istnieje jacyś pseudo Bhpowcy patrolują Stocznie - ogólnie żal rozpacz żenada z taką Stocznią Polska niestety sukcesu nie osiągnie a szkoda była to jedna z lepszych firm - teraz żenada lepiej u Niemca pracować niż z tą firmą współpracować pozdrawiam ludzie myślcie - były budowniczy - prawdziwy budowniczy prawdziwie zdemolowanej Stoczni pozdrawiam. Armia Krajowa

BiliDżin

Dokładnie jak napisane wystarczy zobaczyć na dole gdzieś w komentarzach jak kierownik odpisywał na wpis to zrobił rażący błąd ortograficzny , samo mówi za siebie jak są „wykrzształceni” tutaj pracownicy

KrzychuZBrus

Dokładnie banda polskich decydentów niech lepiej to firmę sprzedadzą w (usunięte przez administratora) bo tylko kolesiostwo i znajomosci wchodzą tu w rachubę. Oby czas pandemii wyciął ich w pion a na te teren nie jeden ostrzy zeby

monter k.

Moje pytanie dotyczy spotkania z dyrekcją.Mówiono o inwestycjach o rozwoju firmy o nowych kontraktach. Prezes powiedział że nie przewiduje podwyżek dla załogi.Czyli od 5 lat te same stawki.Czy firma buduje jednostki w starych tańszych cenach?. Jeśli firma płaci pracownikowi 30-32 zł brutto to ok 24 zł netto(ZUS,podatek).A Ukraińcy mają 24zł na rękę.To znaczy że Crist chce się pozbyć Polaków?

gall

płaci się za wykonaną pracę a nie narodowość!

monter k.
@gall

Czy my wyjeżdżając za granicę zarabiamy więcej niż Niemiec,Norweg czy Holender. Mówię o stanowiskach robotniczych.Raczej nie.Nikt nie żałuje Ukraińcom pieniędzy. Prawda jest taka że Polacy na działalności mają najgorsze stawki w criście. A firma obiecuje wysokie stawki po kursach,okłamując ludzi, którzy nie wiedzą jak potem wykręcić się z lojalki.Ponad 20 lat pracuję w zawodzie a zarabiam mniej niż 10 lat temu. A co do płacy za wykonaną pracę ponad 50% zagranicznych pracowników nie ma pojęcia o pracy w stoczni lub podobnej firmie.

Eros
@monter k.

Dokładnie

Noname

Haha co się dzieje w tej firmie to poprostu wstyd wywalają ludzi z dnia na dzień albo jeszczecos innego tak się chwalili ze pracy na x lat a teraz co ludzi na śmieci a najgorszym nieudacznikiem jest kierownik z rurowni w niedziele do kościółka a potem ludzi z kredytami na zbity pysk wywala na bruk i traktuje jak (usunięte przez administratora) jeden wielki (usunięte przez administratora) omijać z daleka !! Majstrowie pod wpływem śpią po budach inni w zbiornikach na sekcji rozwiną kabel i ciach cały dzień ich nie ma na fajrant zwiną się młotkiem pukna i dowidzenia

Brygadier

To już jest w firmie

Ludzie uważajcie na siebie, świrus jest w firmie ale oczywiście nikt oficjalnie nic nie powie..

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Crist S.A.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Blablacar

Nie ma możliwości rozwoju wszystko maja zajęte rodziny przykład Nowego kierownika na wyposażeniu Brat majster ojciec brygadzista Który wcześniej cegłami rzucał na budowie a teraz fachura i faktury po 10 tys albo i lepiej

Kamil
@Blablacar

Witam, dziekuje za opinie tak sie sklada ze kierownikiem zostalem tylko iwylacznie dlatego ze moi przelozeni tak chcieli , moj brat zostal mistrzem i owszem bo mial do tego predyspozycje i rowniez za zgoda dyrektorów, ojciec rowniez masz racje jest brygadzista jeszcze za czasow jak bylem mistrzem ale faktury nigdy nie mial na poziomie 10 tysiecy , wiec jednym slowem z kad masz takie sprzeczne informacje , a po za tym jezeli smarujesz jakies debilne opinie na internecie wypadalo by sie przedstawic , no chyba ze nie masz jaj to sory ???? Pozdrawiam nowy kierownik wyposazenia a dla uscislenia zastepca kierownika wyposazenia .

Ślaczek wieśniaczek

Niestety nie ma możliwości rozwoju chyba że posiadasz umiejętności budowlane to wymalujesz majstrowi mieszkanie,przebudujesz ściany w domu,wykonasz meble kuchenne,to możesz otrzymać prace a twoja stawka może wzrosnąć w ciągu kilku miesięcy np.z 20 zł do 27zł! A jak b3dziesz donosił na kolegów to możesz otrzymać bilet do teatru lub kubek z napisem Crist!!! O premii nie wspomnę,tylko na to jest Cicha i Odrębną faktura !!!!

Robol
@Ślaczek wieśniaczek

Co to za bzdury. Tak piszą nieudacznicy życiowi co nic nie potrafią. Żaden fachowiec nie musi nikomu nic malować bo się o niego biją.

Synbogdana
@Robol

Czasy gdzie ludzie wisieli na płotach już się skończyły fachowiec który jest naprawdę fachowcem nie pójdzie tu pracować za 28 zł na działalności a tutaj Max to 35 zł jeśli pracuje od początku kiedy crist jest w Gdyni. Szkoda bo ta firma by była czołowa w Polsce jeśliby normalnie płacili albo umowy dawali

Ślaczek
@Robol

Widocznie nie wszyscy są dobrymi malarzami- kafelkarzami skoro przychodzą do Cristu za 24 zł !!! Znam takich co nie muszą nic robić tylko trzymać palec w(usunięte przez administratora) majstrowi i od czasu do czasu wymalować mu mieszkanie !

papa smerf

Tak jest taka możliwość. Zależy do jakiego majstra trafisz. Ale nauczyć się można

Arczi11

To firmę można potraktować jako przejście żeby nauczyć się fachu i poszukać coś lepszego mało perspektyw do awansu czy ogólnie jakiegoś zadowolenia z siebie fakt można zarobić i 7tys na miesiąc odliczając do tego ZUS i podatek to 5 zostanie ale kto chce pracować po 300h miesięcznie To lepiej za granice bo w domu Spedzi się podobnie tyle samo czasu pozdrawiam

Kris

Pytanie czy jest szansa na zatrudnienie na stanowisku piaskarz? 10 lat doświadczenia w Austrii. Ja wyglada kwestia zatrudnienia? Na jaką stawke moge liczyć?

@Kris

Na chwilę obecną w związku z epidemią koronawirusa, wszelka rekrutacja została wstrzymana.

Ok
@Crist S.A.

Witam, a do kiedy jest wstrzymana??

@Ok

W tej chwili ciężko powiedzieć. Jeżeli sytuacja pozwoli, to rekrutacja wróci jesienią.

Ślaczek wieśniaczek
@Ok

Do momentu kiedy zakład będzie ciágnął kase od pañstwa,obcinał ludziom godz. i udawał że jest koronawirus!!! Tylko Rav 4 spadło jednemu z nieba w czasie epidemi !!!

Ślaczek
@Kris

Crist nie zatrudnia na etat,tylko działalność,stawka 23-24 zł. No chyba że jesteś z rodz to masz co chcesz majstra,kierownika dyrektora!Nie musisz nic umieć,tacy są najbardziej poszukiwani !!!! bo ci co umieją i znają się to są zwalniani bo są za wolni lub nieodpowiednio trzymali palec w d...e lub próbowali walczyć o swoje !!!! Musisz być Dobrym Lizakiem !!!

papa smerf

pracowałem u derektora Kneba niepamientam imienia ale był Złodiej z wielkiej grubej litery. Byłem uczniem 3 mies. W brygadzie było nas około 20 osób majster Krurzewski . przekrenty z godzinami codzienie płaca na czas tylko o 1000 mniej albo mniej wiecej. byłem u niego krotkij czas to ze sto osób przyszło i odeszło oszukanych nie zadowolonych ludzi po jakim czasie dowiedziałem ze Krurzewskiego zwolnili ale Kneba nadal urzedujemtam mam swiadków i jesli ktos toczy sprawe pszecił złodzieja moge świadczyć moj nr 733 243 071 Andrzej.

K3

Czemu kasujecie niewygodne komentarze?

Mały
@K3

Bo prawda w oczy kole !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Crist S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w Crist S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Crist S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Crist S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 5 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Crist S.A.?

Kandydaci do pracy w Crist S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Crist S.A.