Crist S.A.

Gdańsk

Opinie o Crist S.A.

gontal 2015-12-13 20:31:01
Hej, ja widziałem za to, że Crist poszukuje Inspektora BHP do Gdyni i zastanawiam sie, czy nie spróbowac swoich sił. Zapytam, czy macie tu ubezpieczenie grupowe?
arni 2015-12-17 19:02:15
tyle co w biedronce!!! a nawet mniej, bo sa tacy ludzie co na ludzkiej krzywdzie wspinaja sie na coraz wyzsze stanowiska i tak powiem! jestem bardzo wylewny bo mnie boli takie kur...wo !!!
Crist 2015-12-18 11:16:17
Jak się Tobie nie podoba to idź pracować do biedronki, na twoje miejsce przyjdzie ktoś kto nie będzie narzekać!!!
Kilimandżaro 2015-12-18 14:30:56
W Biedronce mają chociaż godziwe wynagrodzenie i pełny socjal a także inną atmosferę pracy. Na magazynie robisz za trzech a płacą jak Ukraincom, zarobki są tak niskie że pieniędzy nie wystarcza od wypłaty do wypłaty. Ktoś pnie się na wyższe szczebelki kariery kosztem ludzi tam pracujących nie dając im nic w zamian. Takie są realia pracy na magazynie!!!
Pracownik 2015-12-19 10:14:07
Magazyn zawsze gnojony będzie!!! Stawki najniższe na całej stoczni, i jak tu żyć no jak?!
Iga 2015-12-23 13:14:34
Cały rok 2016, to ma być kontrola wszystkich branż budowlanych, stwierdzono, że budowlanka to najbardziej zdegradowany rynek pracy "szara strefa", którą mają przywrócić do porządku. Ponoć wezmą się za pracodawców, przejrzą umowy zatrudnienia, naliczą wstecz tam gdzie trzeba wyrównania pracownicze stawki, będą robić naloty i sprawdzać poziom bezpieczeństwa. Pod lupę pójdą umowy o dzieło i zlecenie oraz narzucane samozatrudnienie a także stawki i godziny pracy.
rtrt 2015-12-30 01:55:33
hej hej czy ktos z was pracował moze w firmie Crist SA jako samodzielny specjalsita do spraw kontraktowych i mioglby mi cos powiedziec na temat zarobkow
Filip z konopii 2016-01-07 14:33:20
Kiedy w Criscie ruszy na ostro praca?
brejk 2016-01-08 01:36:48
wydaje mi się , że już w przyszłym tygodniu wszystko powinno wrócić do normy. Zresztą tak samo jak i we wszystkich innych firmach. W końcu ludzie wrócą z urlopów
Pracownik 2016-01-08 13:40:12
Kiedy jakieś podwyżki???!!!
werhj 2016-01-10 15:32:21
Nie orientujecie się może czy będą w najbliższym czasie prowadzone jakieś rekrutacje? Pamiętam, że szukali jakiś czas temu asystentki na projekt w Gdynii, ale obecnie nie widzę żadnych ofert. Słyszałem ostatnio wiele dobrego o firmie, głównie to, że można dobrze zarobić i pracować w przyjemnej atmosferze, dlatego rozważam zatrudnienie u nich i informacje, czy prowadzą lub prowadzić będą rekrutacje bardzo mi pomoże. Z góry dziękuję!
klemens 2016-01-26 08:15:03
Pamietajcie, ze tylko kadra i brygadzista maja umowy o prace, reszte maja w d... i dzialalnosc a tam juz placa tragiczna siegajaca 15-17zl na reke za ostra prace fizyczna.
koziej 2016-01-29 15:15:00
Akurat klemens to stawka 15-17 złotych za godzine to jest bardzo dobra kasa w Polsce, nie wiem czemu tak narzekasz. Owszem, czasem oferują umowę o dzieło, ale da się uzyskac umowy o pracę.
Koala 2016-02-01 10:52:28
Człowieku co ty za bzdury piszesz, uważasz że 17 zł to dobra stawka na działalności? To życzę powodzenia!!!!!!!
doni 2016-02-01 13:00:00
koala, chyba wszystko zależy od tego kto ma jakie możliwości... Ja teraz nie widziałem aby ludzie do crista walili. Podobno można za to auto służbowe uzyskać etc.
olek 2016-02-15 20:33:31
Specjalizują się głownie w budowie statków, w konstrukcjach stalowych, w inżynierii morskiej,lądowej i cywilnej, na ich stronie mozna sprawdzic kontakt i wyslac cv jezeli posiada sie wyksztalcenie i doswiadczenie.
Cristowiec 2016-02-17 14:33:09
Olek co ty możesz wiedzieć!!!!!
kejs 2016-02-17 20:36:26
Pewnie, że posiadanie doświadczenia i odpowiedniego wykształcenia jest wymogiem koniecznym @olek. Skoro jest dawana umowa o dzieło, a nawet i umowa o pracę to pewnie każdy może wybrać sobie.
ja 2016-02-18 17:03:02
Crist płaci najmniej na rynku ! Szczere ale prawdziwe.
Monterzy na dzien dobry dostają 19-20zł na dzialalnosci , potem tacy fachowcy naprawde moga dostac 25max zalezy od brygady. aspawacze podobnie ale bez szalu, szlifierze ... nie wiecej niz 19 na dzialalnosci ale ... tutaj nie potrzeba miec skonczonej szkoly czy doswiadzcenia ! To jacy ludzie szlifuja w criscie siadczy o tym jaki poziom reprezentuje ta firma. Od ludzi po podstawowce, sprzataczy, meneli po ludzi po kryminale ... Tragedia.

To obiektywna ocena i prawdziwa jaką znam !

Fakt że pozytywną sprawą jest , że crist płąci i płaci w terminie to jedyny jedyny plus, bosze przeciez to powinno byc normą a ja pisze ze to ich plus
Monter z K-2 2016-02-19 12:50:54
Jak się nie podoba to możesz zmieniać pracę, przecież nic na siłę
imalone 2016-02-20 11:06:21
No dokładnie. Nikt tu nikogo na siłę nie trzyma i nie będzie. Szkoda, że nie szukają obecnie samodzielnego specjalisty ds. kontraktowych, bo wiem, że to jest dobra fucha u nich. Oczywiście wymagają wykształcenia wyższego oraz doświadczenia, ale można liczyć na umowę o pracę i liczne benefity.
ja 2016-02-24 22:08:19
Ktoś może podać nazwy firm podwykonawców jakie pracują dla cristu?
Pracownik 2016-02-25 15:17:59
Dużo firm pracuje dla Cristu :-)
ja 2016-02-25 20:11:46
mowie tu o pracy dla spawacza/montera, ze znanych mi to dafex, skanpol, michalak
Misiek99 2016-02-29 13:07:59
Enerpol , Dafex , MIchalak Welding , Europrofit , i kilka mniejszych firemek
Wiesław 2016-03-04 13:19:52
"napewno" piszemy na pewno osobno, a naprawdę, naprawdę razem - jeszcze w podstawówce nauczono mnie tej zasady.
pozdrawiam
Wiesław
Moj 2016-03-07 14:51:10
Dobrze mu mówisz @Wiesław, ale może zamiast poprawiać innych to powiesz cokolwiek o pracy w Crist bo jestem zdecydowanie ciekawy jak ma się atmosfera w firmie
obywatel 2016-03-13 21:40:47
Crist nie ma pieniędzy ściemnia z płatnościami, ma umowy na mnóstwo statków kasę bierze do kieszeni a nikomu nie płaci większość faktur nie zapłaconych jest z listopada 2015 roku a mamy marzec 2016 czekają jak wyjdzie kolejna jednostka NB 105 ale te pieniądze ledwo pokryją obecne zadłużenie jeszcze jest kolejna jednostka ale to nie ratuję. Jak się nie wezmą w garść to nawet super Pani Prezes nie da rady.
Misiu56 2016-03-24 11:18:00
jeśli o tym mówisz to prawdopodobnie na NB-105 też będzie wtopa z kasą podobnie jak z Innovation bo próby morskie nie wyszły pozytywnie jeśli chodzi o wyposażenie i system podnoszenia platformy. Podejrzewam że stracą sporo kasy na tym. Ostatnio sami Ukraińcy się zatrudniają choć z ich robotą to czasami marnie .
em 2016-03-24 14:07:11
Z tym, że za operację podnoszenia - zakup, dostawę i instalację systemu zgodnie z umową jest odpowiedzialny armator i dostawca systemu. Mimo, że system był montowany w CRIST, to CRIST nie ma z tym nic wspólnego.
brejk 2016-04-08 16:37:10
witam serdecznie. Myślę , że tego typu sprawy jesteście dogadać tylko i jedynie między sobą. Po za tym dajcie znać czy szukają znowu nowych lludzi. pozdro
Szukam Pracy 2016-04-17 10:29:21
wróciłem z zagranicy i chciałbym już zostać w kraju także brać stoczniowa może coś podpowiecie na co mogę liczyć na CRIST ? nie długo zjedzie kilku moich znajomych i oni też będą szukać roboty także jakbyście dali cynk jak płacą monterom, spawaczom ? z tego co wiem to trzeba chyba założyć działalność ale wolałbym nie także może jakąś spółkę która nie leci w ch....ja i jeszcze jakoś płaci ?
FD 2016-04-28 12:37:41
widze info z pierwszej reki, KOCHAMY TAKIE NEWSY
gen 2016-05-08 20:58:47
A jaka jest atmosfera na asystenta na projekt? Pozdrawiam
Kahna 2016-08-19 17:01:58
No i prosze tak sie bawi zarzad cristu . Sponsoruje kluby , zarzadza projekty muzyczne , urzadza zabawy , ale oczywiscie tylko dla scislego grona zarzadu . Powiedzcie mi gdzie jest PIP ? 40% akcji tej spolki nalezy do panstwa ludzie oraja tam po 300 godz , a 70% pracownikow to ukraincy pracujacy w polowie na czarno . Polacy na wlasnej dzialalnosci lub na smieciowkach sa wykorzystywani mobingowani przez poganiaczy psow z zerowym zakresem wiedzy w wielu przypadkach . Znalezli sobie nowoczesnych niewolnikow ..... Dlaczego jest na takie cos przyzwolenie ??
Kahna 2016-08-19 17:02:19
edzia 2016-08-20 19:20:47
kahna' pracujesz tam? skoro opisalas sytacje jak to wsyztsko wyglada tam tweirdze,ze tak, skoro tak jest to dlaczego jeszcze tam jestes/
Wiseguy 2016-08-31 13:35:24
Szału nie ma. Doszło do tego, ze Ukrainiec ma 21,5 PLN netto. Placi parę złotych za ubezpieczenie zdrowotne i to wszystko. Polak ma na głowie działalność i przy dobrych wiatrach stawke 28 PLN brutto. Piękne czasy. Wszystkim młodym chłopakom, którym przyjdzie do głowy pracować w Criscie, radzę się dobrze zastanowić. Już lepiej wyjedź za granicę, nie pakuj się do miasta bo Cię zje i nic nie zostanie
edzia 2016-08-31 13:40:30
a na jakim sanwosiu owy Ukrainiec zosaje zatrudniony? troche mnie to dizwi bo stawka o ktorej piszesz mała przeciez nie jest, wiec co polaczki nie chca 21,50 zł na ręke? a co to za mało? widocznie chyba nikt z was nie praocwal na najnizszej krajowej macie racje lepiej siedziec w domu niz zarabiac 21 zł jeszcze netoo!
Wiseguy 2016-08-31 13:59:44
Generał nie wie gdzie dziób a gdzie rufa. Dostał pracę po znajomości. Żaden z niego fachowiec. Fachowcem był kiedyś od zaglądania do butelki. Hehe i taki dostanie pracę. Wyprany mozg☺
konrad 2016-08-31 15:55:56
Ja na tego pracownika działu konfekcji bym się chętnie załapał, ale zastanawam się czy jest szansa na odpowiednie premie teraz, wiadomo czy coś się teraz pojawi? W sumie o żadnej rekrutacji nie słyszałem, ale w sumie to dobry znak, że dobrze jest między nimi.
ges.a 2016-08-31 20:03:47
Edzia nie badz taki cwaniaczek ,takie teksty to mozesz do ludzi swojego pokroju co nie maja pojecia o pracy i zyciu. Jak ktos ma 2-3 dzieci to lepiej niech szuka pracy za granica.Crist jako firma ok ale mistrzowie to brani sa z d..y ,po znajomosci .co poniektorzy mistrzowie nadaja sie do podpierania bramy hali a nie do rzadzenia ludzmi .Nie polecam pracy na hali tam w brygadach rzadza mistrzowie nie majacy pojecia o robocie no i oczywiscie oni dziela kasa.Co do zarobkow to nikt nie wie za ile robi bo jest sie na dzialalnosci i ile da mistrz tyle sie zarabia, nie mowie tu oczywiscie o mistrzach czy o kims tam wyzej bo oni maja stale zarobkiTak jak na poczatku dalej jest wymuszany 11/14 h czas pracy
olek 2016-08-31 20:12:19
Wymuszany czas pracy @ges.a przecież podpisujesz z nimi na początku jakąś umowę i tam muszą określić ilość godzin a ty jako pracownik powinnaś się tego trzymać. Sorry, ale jak dla mnie w takiej sytuacji dajecie się zwyczajnie wykorzystywać. Płacą za to chociaż?
Monter 2016-09-14 19:44:24
Co tu pisac . Nowoczesne niewolnictwo . Robisz po 300 godzin , stawki marne . Polacy juz przerobili ta firme z kazdej strony dlatego 70% ludzi pracujacych na produkcji pochodzi z ukrainy . Brak poszanowania pracownika , wyzysk . Oczywiscie zero umow chyba , ze zlecenie , dzielo lub wlasna dzialalnosc wam odpowiada . Skonczy sie robota , mniej zapotrzebowania na ludzi to potraktuja cie jak scierke i kopna w dupsko ....
Ja , a kto 2016-09-14 19:53:47
Panie kolego jezeli nie zgodzisz sie zostawac tyle na ile jestes potrzebny mozesz sie spotkac przy pierwszej lepszej okazji ze zwolnieniem w 99% przypadkow . Nadgodziny sa traktowane oczywiscie jako zwykle godziny i jest obojetne czy robisz po 8 dziennie czy 16 . Stawka godzinowa sie nie zmienia . Tyle , ze po 8 godz nie bedziesz mogl robic bo wywala Cie na zbity ryj . Napewno nie polecam tej firmy ludziom myslacym .
.!. 2016-09-14 20:10:15
Edziu na Twoja inteligencje po wczesniejszym zapoznaniu sie z Twoimi wypowiedziami . Znam sytuacje poniewaz pracowalem tam parokrotnie w przerwach pomiedzy kontraktami . I moge napisac , ze sytuacja odnosnie warunkow , stawek byla lepsza 6 lat temu niz teraz . Ostatnio bylem tam pare miesiecy temu tylko na tydzien zwazywszy na to , ze pare lat temu na reke mozna bylo zarobic 4 zl wiecej na reke niz dzisiaj , a fachowcow im brakuje .... Jaka jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] logika tej firmy ? Skoro brakuje im konkretnych fachowcow to czy prostym rozwiazaniem nie jest zapewnienie godnych warunkow ,wynagrodzenie ? Czy lepiej poupychac ukraincow ktorzy boiora troszke mniej , a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] potrafia ? No , ale wala ponad 3oo godz miesiecznie . Wole wyjechac 4 miesiace w roku i mam juz tyle co w fabryce niewolnikow ,,Crist " przy 8 miechach urlpu . Jezeli urlop zamienie na prace tyle mam wiecej . Crist jest nastawiony na maksymalny wyzysk czlowieka i nawet nie jestes dla nich czlowiekiem tylko smieciem do wyrabianai norm .
An 2016-09-15 11:57:45
Ogólnie to mi się wydaje, że Crist rozwija się całkiem sympatycznie, jeśli chodzi o Gdynię to nie znam jakiegoś bezpośredniego konkurenta tej firmy, ogólnie są nowe ogłoszenia i to z początku wrzesnia właśnie, Traser, Asystent i Inspektor BHP, aplikujcie
nicki 2016-09-22 12:33:35
witam, jak wygląda tydzień pracy jako szlifierz? weekendy wolne? Po ile godzin pracują
Anij 2016-09-22 12:42:55
Z tym po ile godzin pracują to bywa raczej różnie, ale z reguły dość dobrze wychodzi, wiadomo to nie od dziś, Crist sobie radzi, Crist się rozwija, moim zdaniem warto o tym pamiętać zawsze, Gdynia rośnie w siłę!
20 2016-09-24 09:59:09
anj skoro już piszesz tak hurra wow o tym rozwoju to mozesz powiesz niby w jaki sposób ta firma się rozwija tak bardzo?
Zostaw swoją opinię o Crist S.A. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Crist S.A.