Crist S.A.

Opinie o Crist S.A.

M

Ktoś wie jaka atmosfera i warunki na stanowisku strażak?

Jak dobrze pracujesz to dobrze zarabiasz. Narzekają, Ci co godziny chcą sobie nastukać.

Natalia

No ale wypłata chyba zależy głównie od ilości przepracowanych godzin, czy się mylę? Są jakieś premie za dobrze wykonana pracę?

otto
@Natalia

Wypłata zależy od widzimisie kierownika i mistrza to oni dają kasę ludziom .Nawet nie wspominam że praca w Criście podobno jest o dzieło a płacą za godzinę tylko nikt nie wie ile. Jeżeli ktoś twierdzi że jest godzinówka to poproś o papier gdzie to jest napisane w umowie na działalności :)

Nikt

Nie polecam????

Urszula
@Nikt

A dlaczego nie polecasz?

Łucja
@Nikt

Piszesz jako pracownik czy klient?

Wanda

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Crist ? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani? Aktualnie jest az 9 ofert pracy w firmie, czy to spora rotacja czy jednak firma ma na tyle pracowikow ze nie jest to wogole odczuwalne ?

@Wanda

Crist szuka prawników bo się ludzie zwalniają, w innych stoczniach stawki są dużo dużo wyższe dlatego ludzie idą w (usunięte przez administratora)

Arek
@Wanda

Jest coraz więcej obcokrajowców z Azji ciężko się dogadać a stawki nie powalają. Dobra firma do nauczenia się trochę roboty i uciekania jaknajszybciej w criscie nie dorobisz się

Monter

Rekrutacja to wizyta w pokoju majstra, który kilka pytań zada przegryząąc bułkę, da rysunek masz coś pokazać, popyta gdzie pracowałeś, u kogo co robiłeś, gdzie pracujesz, dlaczego nie pracujesz ...

Powiedziałem,że mam małe dziecko żona pracuje i nie mogę w niektóre soboty pracować, oraz po g.17 dostałem odpowiedz to wybierz czlowieku albo crist albo rodzina

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Jak wygląda ścieżka kariery w Crist S.A.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Jacek

Tatuś kierownik, syn majster to jest ścieżka kariery

Olo

Ładnie to tak przed Świętami spóźniać się z wypłatą? Porażka

Łucja
@Olo

A ile czasu się spóźnili?

Crist S.A. jest w trakcie poszukiwania osoby na stanowisko Kierownik w Gdynia. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Kik

Naale zarobki

Waldek

No i tak jak podejrzewałem. Zero podwyżki od nowego roku. Czas się rozliczać. Nie polecam tej pseudo stoczni.

Manhattan

Mam pytanie w jakiej przychodni wykonać badania wstępne. I ogólnie czy praca jest ok ?

Szogun

Co macie zamiar zrobić z pijaństwem w stoczni

@Szogun

Myślisz, że pracownicy piją po kątach? Nie ma ochrony która tego pilnuje albo alkomatów? Bo jak zdarzy się jakiś wypadek to kto wtedy poniesie odpowiedzialność?

grzesiek

Odpowiedzialność poniesie pracownik oczywiście

W Crist tylko dzialalnosc

Artur

Czemu tylko? Nikt nie ma umowy o prace, czy tylko nowi pracownicy są przyjmowani na B2B? Jak jest z opłacalnością? Można wyjść na swoje mając działalność?

@Artur

Po odliczeniu wszystkich kosztów działalności zostaje niewiele. Za tak ciężką pracę porażka. Lepiej iść gdzie indziej.

Kik

A po nowym roku zapowiada się jeszcze gorzej. Nowy polski ład wykończy crist

Jojo

Nie prawda że tylko działalność, umowa też jest

grzesiek
@Artur

Nie opłaca się. Nie zarobisz za duzo.

Torcki

Pytanie do dyrekcji. Jak zamierzacie utrzymać załogę bez podwyżek pensji ?

@Torcki

A kiedy w sumie były poprzednie podwyżki? Dużo czasu już minęło?

Torcki

5 lat temu z 28 na 30

@Torcki

To dawno temu i to niewielkie. A jak z premiami? Można coś dodatkowo dostać do wypłaty?

Janek

Proponuję aby ochrona się sprawdzała alkomatem przed wejściem, tylko chodzili w ciągu dnia i sprawdzali ludzi po wydziałach

@Janek

Czy jest jakiś problem wśród pracowników pod tym względem? ;/

darjusz pogonowski

wcriscie pracowałem 3 dni teraz pracuje jako hydraulik na budowie i mam 25 złotych na reke opłacony zus a do tego bagna niezamierzam nawet sie zblizac

Longterm

Hej Jaką ma stawke spawacz na umowie o prace i na własnej działalności? Pozdrawiam specjalistów.

Artur

Czyli te 30 zł zostaje już na rękę? Czy trzeba od tego jeszcze odjąć podatki? No i co mi powiesz o atmosferze w Crist? Jakie są tu relacje między pracownikami? Mam nadzieję że mi to opiszesz niedługo! :)

Artur

Nie jesteś zbyt zadowolony z pracy w Crist z tego co widzę, ale nie napisałeś zbyt wiele. Może opiszesz dokładniej co ci nie pasowało podczas pracy w tym miejscu i co twoim zdaniem powinno działać inaczej? Daj znać!

Chętny do zdobycia zawodu

Jestem zainteresowany pracą jak spawacz MAG, nie mam doświadczenia,, chciałbym sie nauczyć i pracować w waszej firmie, czy macie jakieś oferty na szkolenia i prace?

Jaka jest umowa w firmie Crist S.A.? Wiecie, czy jako Szlifierz zatrudniają na umowę zlecenie?

Tomuś W.

W criście niema umów na zlecenie,tylko B2B(własną działalność) no chyba że masz wujka majstra jesteś z rodziny kierownika lub biegasz do pseudo dyrektora z każdą pierdołą ! Regularnie (usunięte przez administratora) ludzi i jesteś pierwszym uchem majstra (zielony kask)wtedy masz szansę na pół etatu i regularną premie( najlepiej wypłaca (dział utrzymania ruchu) pytaj o LIZAKA(usunięte przez administratora). tajnego współpracownika "elektryka" o żadnej specjalizacji on swoje uprawnienia znalazł w chipsach.Daj sobie spokój z tym KOŁCHOZEM,to zakład dla myślących INACZEJ !!!!

john rambo

firma buduje statki jak polowa ludzi tam to jest (usunięte przez administratora) . a statki musza sie unosic na wodzie . beka z nich . nazekaja ze to kolchoz . patrza co robia inni interesuja sie nie swoja praca ale innych i donosza do debilow kierownikow brygadzistow i liza (usunięte przez administratora) komu sie da .(usunięte przez administratora)

Jola

Byłam kiedyś na rozmowie w Crist rozmawiała ze mną kobieta w satynowej niebieskiej sukience z duża nadwaga- takiej arogancji, bezczelności i braku szacunku do kandydata nie spotkałam w żadnej firmie. Pytania o status rodzinny, sfery prywatne, drążenie tematów i szukanie dziury w całym tam gdzie jej nie ma. Zgłosiłam skandaliczne zachowanie ale nie dostałam odpowiedzi ani przeprosin. Oferują umowę o prace a na rozmowie proponują umowo zlecenie. Ta kobieta jest dalej w crist na kierowniczym stanowisku. Serdecznie współczuje.

Ślaczek
@Jola

Szanowna pani,Crist nie odpowiada na niewygodne pytania ! On je poprosi kasuje lub zamiata pod dywan( w tym jest najlepszy dział utrzymania ruchu wraz z jego dyrektorem na czele,o pajacu o wąskiej specjalizacji nie wspomnę!!!) To zorganizowana grupa działająca aby nachapać się i zmienić zakład !!!!

john rambo
@Jola

zgadzmsiez Panią bylem tez na rozmowie raz drugi tam i szok .

Zostaw merytoryczną opinię o Crist S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w Crist S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Crist S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Crist S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 5 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Crist S.A.?

Kandydaci do pracy w Crist S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Crist S.A.