Crist S.A.

Opinie o Crist S.A.

Roger

Ile godzinny jest czas pracy dziennie. Ewentualnie ile godzin miesieczne

Artur
@Roger

Czy dowiedziałeś się już czegoś na ten temat? Jesli tak, to podziel się swoją wiedzą, jeśli natomiast nadal nie znasz odpowiedzi na swoje pytanie to liczę że niedługo ktoś obeznany w temacie powie coś więcej.

Młody
@Artur

Jeśli chodzi o godziny pracy to na umowie cristowskiej z własną działalnością to jest 10h dziennie lub ewentualnie (8h) jeśli się to zgłosi swojemu przełożonemu plus w soboty się robi tylko 6h i jeżeli jest mega pilna robota to nawet w niedzielę trzeba będzie przyjść i za niedzielę jest podwójnie płacone i w tygodniu można sobie wybrać dzień wolny

@Roger

Pracujesz z reguły 10 godzin.Możesz 8, jeśli powiesz szybciej mistrzowi,ale nie za często bo marudzą.Jak pilna robota to po 12 albo najlepiej więcej.Soboty zależy od wydziału 6h lub 8h,Niedziele jak chcesz,gdy pilna robota.Jak nie ma roboty to najlepiej wolne (zadzwonimy po Ciebie)ZUS się nie pyta czy pracujesz czy nie, zapłacić musisz. Crist to jedyna firma gdzie widziałem w pracy ludzi ze złamaną ręką(bo nie mogą sobie pozwolić na L-4).

@Młody

U nas nie płacą podwójnie za niedzielę.A z tym wyborem dnia wolnego to już poleciałeś grubo.Nie przychodzę to mam wolne ,ale najlepiej powiadomić kilka dni szybciej.

Mały
@Młody

Podwójnie będziesz mial zapłacone ,jak sobie zaplaciez z własnej kieszeni ! A dzień wolny masz jak nie przyjdziesz do pracy ! Ty chyba w criście nie pracujesz że wygadujesz takie rzeczy !!!!

OBCY

To że jest tak jak piszecie to norma , i tak niejest najgożej niektóży na miescie mają o polowe nizsze stawki . Niektorzy w innych firmach wykonująć to samo mają 1400zl a w criscie kazdy z 4 tys nie schodzi maja dobrze mogą sobie sporo nadgodzin zrobić , to jest najlepiej zarabiająca firma .MaJĄ TAM WYSOKIE STAWKI PONAD 20ZL A INE FIRMY DAJĄ POŁOWE .w niektorfych firmach praca na zlecenie o dzielo placa 6zl na godzin.to jest jedna z najlepszych firm kazdy chce tam pracować .

Daro
@OBCY

Człowieku nie na tym życie polega żeby spędzać je w pracy. O jakich ty nadgodzinach mówisz? Za nadgodziny płaci się extra. Jedno słowo które określa crist to (usunięte przez administratora)"

Opcy
@OBCY

Przestań pan bajki opowiadać. Fachowcy z cristu odchodzą na bierząco. Nie ma takiego raju jak pan pisze bo w innych stoczniach są Dużo lepsze stawki. A te 6 zł co pan napisał to nawet na opłatę ZUSu nie starcza więc radzę się doszkolić z matematyki a nie pisać fejk posty. Pozdrawiam

Elektroda
@OBCY

Obcy chyba stawki pomyliłeś.

Drogie Koleżanki i Koledzy, Szanowni Państwo,

w związku z trudną sytuacją związaną z rozprzestrzeniającym się koronawirusem na świecie publikujemy informacje skierowane do naszych Pracowników/Współpracowników/Podwykonawców.

Monter

Rekrutacja to wizyta w pokoju majstra, który kilka pytań zada przegryząąc bułkę, da rysunek masz coś pokazać, popyta gdzie pracowałeś, u kogo co robiłeś, gdzie pracujesz, dlaczego nie pracujesz ...

Powiedziałem,że mam małe dziecko żona pracuje i nie mogę w niektóre soboty pracować, oraz po g.17 dostałem odpowiedz to wybierz czlowieku albo crist albo rodzina

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Kiedy rozpocznie się następny kurs na spawacza 136 ?

@Gość

http://www.crist.com.pl/spawacz-chetni-do-nauki,170,pl.html prosimy dzwonić na podany numer po szczegóły

Kiedy będzie organizowany kolejny kurs na spawacza 136 ?

Aktualność
Jak co roku, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji "Do pracy jadę rowerem". Na chwilę obecną mamy już 17 osób w naszej drużynie.
Bez nazwy

Trochę zabawne że takie firmy niedosc że praca tylko na dg to stawki 20-30zl na godzine gdize pracując jako kelner w Gdyni albo barman lub pomoc kuchenna masz 17-22zl netto na umowie lub zleceniowce

Młody
@Bez nazwy

No to jest stawka początkowa i nabierając doświadczenia to stawka wzrośnie do 40zł za godzinę

wzrośnie do 40-stu chyba po 30 latach

Robert Bulczzak

Czy jest możliwość odnowienia certyfikatu chcąc się przyjąć do stoczni Crist? Jestem doświadczonym spawaczem ale brak aktualnego certyfikatu.

@Robert Bulczzak

Zapraszamy do kontaktu z naszymi kadrami, udzielą Panu wszelkich informacji.

Pytający

Witam jakie macie stawki netto w trakcie kursu na spawacza ????

@Pytający

Prosimy dzwonić bezpośrednio na 600 - 228 - 798 lub 608 - 045 - 786. Dowie się Pan wszystkiego.

Tig141

Witam czy jest mozliwosc przyuczenia I pracy dla tigowca z certyfikatem tuv hl45 rury stal czarna?

@Tig141

Proszę kontaktować się z naszym biurem przyjęć (58) 778 – 67- 52

@Kursant ?

Witam...byłem na spotkaniu informacyjnym w firmie Crist S.A. w sprawie kursu na montera kadłubów okrętowych. Dowiedziałem się że kurs trwa 2.5 miesiąca i wynagrodzenie w czasie jego trwania to najniższa krajowa na umowę zlecenie ( ok 10 zł netto / 14 zł brutto) Po ukończonym kursie mamy zapewniony staż w firmie, który trwa 3 miesiące i nasza stawka godzinowa zostaje minimalnie podniesiona...Po ukończeniu kursu i stażu jesteśmy związani z firmą przez 18 miesięcy umową lojalnościową...Wraz z upływającym stażem możemy liczyć na większe wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności które nabędziemy...Z czasem zamieniamy umowę zlecenie na własną działalność gospodarczą...Słyszałem że większość kursantów którzy mają predyspozycje i w miarę szybko nabywają doświadczenie,w ciągu roku po ukończonym szkoleniu mogą liczyć na 28 - 30 zł/h na własnej działalności. Informacje z dnia 07.10.2019

Rozbawiony gość
@@Kursant ?

A co to jest 30 zł na godzinę na 136 na firmę jeszcze ???? to jest kurs dla ludzi z całej Polski czy jedynie z Trójmiasta? Śmiesznie małe pieniądze dla spawacza stoczniowego. Wręcz żart.

@Rozbawiony gość

Dzień dobry, kursy są dla osób nie tylko z Trójmiasta. Kwestia wynagrodzenia zależy od doświadczenia i umiejętności i wcale nie musi się zamykać w podanych kwotach. Tutaj wspomniano o kursie monterskim i osobach bez doświadczenia. Wynagrodzenie dla doświadczonego spawacza z umiejętnościami, może być zupełnie różne.

nik hajtfelt
@@Kursant ?

30 zł brutto i własna działalność...to już lepiej do LIDLa iść.

yyyrerwrew

obecnie szukacie spawaczy na przyuczenie zapewne kurs+lojalka cos wiecej czy owa osoba po kursie bedzie wykonywala swoja prace jako spawacz i tylko spawala czy zostanie zdegradowana do szlifierki badz innych robot wymagajacych okraglego dowodu?????????? ma ktos doswiadczenia z takim kursem u nich?

@yyyrerwrew

Dzień dobry, płacimy wszystkim za szkolenie. Obecnie prowadzimy nabór do szkolenia zarówno montera kadłubów okrętowych jak i spawaczy. Oferujemy możliwość kontynuowania pracy w naszej stoczni po skończeniu szkolenia. Co do szczegółów, zapraszamy do przejrzenia naszych ogłoszeń oraz kontakt pod numerem telefonu podanym pod naszymi ogłoszeniami na naszej stronie http://www.crist.com.pl/praca,141,pl.html

sałatka
@yyyrerwrew

już po kursie na montera (na spawacza na pewno tak samo to wygląda - nie widziałem żeby spawacze po kursie ze szlifierką latali czy nosili złom itd.) , nie ma co narzekać :) jak się starasz i chcesz pracować to nikt Cię nie zdegraduje do jechania cały dzień na gitarze, czy noszenia złomu :) kierownik szkolenia i majstrowie pomocni, jak czegoś nie rozumiesz, nie wiesz, coś Ci nie wychodzi - wszystko tłumaczą, pokazują

greenman

witam obecie poszukujecie spawaczy do przyuczenia , zapewne kurs+lojalka na jakis czas , moje pytanie czy po kursie owa osoba bd wykonywac czynnosci spawacza czyli spawac spawac jeszcze raz spawac czy bd to polegalo na tym ze cos pospawa zaraz na szlifierke wrzucicie albo cos jeszcze czy ktos z obecnych tutaj mial doczynienia z takim czyms? pozdrawiam

ciekawy

Witam czy wiadomo cos nowego o pracy dla spawaczy po kursie koncza na gitarze czy jak zdadza probki to juz pracuja jako spawacze? jak ogolnie wyglada sytuacja na criscie stawki itd?

@ciekawy

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Wszystkiego można dowiedzieć się bezpośrednio telefonicznie: http://www.crist.com.pl/praca,141,pl.html

Robokop

Jaką umowę dają? Zlecenie czy o prace ?

Bywalec
@Robokop

Tylko wlasna działalność

Spawacz

Wie ktoś jak nazywa się ta wydziarana laseczka z baru u Rysia?

zzz

Czy faktycznie firma nie zatrudnia do Gdańska?

Zenon
@zzz

Mają zakład tylko w Gdyni więc zatrudniają tylko tam

V
@zzz

Majà też zakład w Gdańsku

Ciul

(usunięte przez administratora)Spoko pozartuje wszystko spokojnie powoli a 12h zawsze zapisane plus dodatki super brygada

Krystyna
@Ciul

Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony w Crist? Firma już dwa tygodnie szuka kandydata na stanowisko suwnicowego i ciekawią mnie szczegóły dotyczące tej pracy. Jeżeli posiadasz doświadczenie na nim, to jakie są Twoje wrażenia? Jeżeli ktoś jest zainteresowany większą ilością szczegółów, to dodaję link do oferty: https://www.gowork.pl/oferta/suwnicowy-a-suwnica-magnetyczna,5qGyLKB71kB3cxPlcw3s6B,gdynia Co o niej sądzicie? Zdecydujecie się na kontakt w sprawie rekrutacji z firmą?

Najlepsza polska stocznia Moje sugestie dla Crist S.A.: Pracujesz masz,nie pracujesz nie masz..

Krystyna

Bardzo dziękujemy Ci za ten komentarz. Ale chyba sam przyznasz, że mógłbyś w nim zawrzeć nieco więcej informacji na temat pracodawcy, jakim jest firma Crist. Powinieneś zrobić to tym bardziej, ponieważ zdajesz cenić sobie pracę w niej. Może zaczniesz w takim razie od atmosfery tam panującej? Uznajesz ją za przyjazną?

Zostaw merytoryczną opinię o Crist S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w Crist S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Crist S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Crist S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 5 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Crist S.A.?

Kandydaci do pracy w Crist S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Crist S.A.