Sportis S.A.

Bojano

Opinie o Sportis S.A.

anonim 2011-07-01 08:00:26
SŁABA FIRMA, SŁABY ZARZĄD !!!! WIEJE KOMUNĄ, ZARZĄDZANIE W FIRMIE TO FIKCJA.
Pracuś... 2012-04-12 13:06:47
Zgadzam się z przedmówcą !!! Niby Prezesik żenujący dorobkiewicz zwykły skąpiec w adidaskach... Komuna to dobrze powiedziane...atmosfera pracy w prosektorium jest lepsza...Stara zblazowana kadra bez kreatywności.Szkoda czasu na pracę w takiej firmie krzak...
anty sportis 2013-01-31 12:05:34
Tragedia.... laski zblazowane stare panny... niewychowane, bez klasy i wciąż pretensjonalnie nastawione do wszystkich.
Zarząd bez polotu i pojęcia o biznesie. Atmosfera pracy najgorasza jaką mozan sobie wyobrazić. Rodzinka trzyma się korytka a reszta najlepiej zeby zasuwała całą dobe. Słaba firma nie warat polecenia. Do tego nie dbają o warunki BHP pracownków na hali produkcyjnej. Siedzą w tych smrodach i klejach bez masek...MASAKRA
Karol 2014-05-19 21:49:42
Było bosko, nadgodzin ile chcecie. Koniec roku to maraton. Ogólnie szkoda zdrowia. Prezes pilnuje wszystkiego, szef produkcji
MON 2014-10-19 16:21:09
Plusy:
-dobre wynagrodzenie (można wynegocjować),
-komunikatywni i pomocni pracownicy Produkcji,
Minusy:
-organizacja pracy i bałagan,
-wygląd i wyposażenie miejsca pracy (PRL w pełnym wydaniu),
-słabe BHP (niedziałająca wentylacja, pyły, szkodliwe opary itd.),
-smutne twarze pracowników, brak poczucia udziału w czymś sensownym,
-nieliczenie się z Pracownikiem ("od jutra bierzesz 3 dni wolnego"),
-dojazd i nieelastyczne godziny pracy 7-15 (dojazd 1-1,5godz.).
MON 2014-10-22 18:32:38
Nikodem, Twój post nie jest opinią o firmie, tylko jej reklamą (żywcem wziętą ze strony www tej firmy).
zibi 2014-10-31 14:32:47
Szefie , to Pan ma pseudo "Nikodem " ?
klijent 2015-09-08 16:40:07
Chciał bym zrobić nowe tuby w ribie co Wy na to
Miki 2016-07-24 12:04:33
Nie poważna firma z nie poważnym zarządem.
Miki 2016-09-12 16:12:16
Nie polecam jakiegokolwiek kontaktu z ta firma, sa nieuczciwi, nie słowni i nie poważni.
Jedno ustalają wychodzi pózniej co innego.
Nie szanują ludzi, bhp, czy systemy jakosci u nich nie istnieją.
Odradzam!
Miki 2016-09-12 16:12:29
Jedno ustalają wychodzi pózniej co innego.
Nie szanują ludzi, bhp, czy systemy jakosci u nich nie istnieją.
Odradzam!
polk 2016-09-18 22:10:54
A wiecie czy w najbliższym czasie pokaże się u nich jakieś ogłoszenie?
Zostaw swoją opinię o Sportis S.A. - Bojano
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sportis S.A.