Opinie o Sportis S.A. w Bojano

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Sportis S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sportis S.A. o rekrutacji.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sportis S.A. w Bojano

Zimba

Pracodawca zmuszający do pracy na zwolnieniu lekarskim. Właściciel, Tadeusz, to człowiek bez empatii, bardzo lubi rozsiewać bezsensowne plotki i sprawdzać kto się o nich dowie, by eliminować tych, którym nie można ufać. Nie polecam nikomu, kto nie chce skończyć z wizytą u psychiatry.

Pracus
@Zimba

Daj spokój Magda przecież prezes nikomu nie każe pracować na zwolnieniu. Najwyżej wezwie ZUS żeby skontrolował ale to chyba legalne?

Zimba Nowy wpis

Pracus Nowy wpis
@Zimba

Administrator Nowy wpis

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej w Sportis S.A. na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Seba

@Ex czyli dużo za dużo nadgodzin?

Ex Nowy wpis
@Seba

Zdecydowanie

Kuba

Profesjonalista w branży, dobre opinie o firmie to efekt wielu lat działania i doskonalenia, polecam pracę.

BK
@Kuba

Jesteś pracownikiem firmy ?

Ex
@BK

Chyba raczej wlascicielem

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sportis S.A., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko SZWACZKA? Podziel się swoimi wrażeniami!

Czy zdarzają się nadgodziny w Sportis S.A.?

Ex

Oj tak. Na to mozesz liczyc. Najlepiej jakbys zamieszkal tam. Na pewno nie bedziesz mial wytchnienia.....

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Sportis S.A.?

Kurp

Tak

Czy w obrębie jednego działu w Sportis S.A. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Mamlacz

W firmie Sportis nie ma wewnętrznych rekrutacji na liderów.

zadowolony ludzik

Wystarczy być dobrym i sumiennym pracownikiem a szefostwo z pewnością to potrafi docenić!

Wydra

A ja polecam, z prezesem (Panem Tadeuszem) można się bez problemu dogadać, dobre zarobki, dobre warunki pracy

Billy
@Wydra

Popracujesz to zmienisz zdanie. Chyba że już zmieniłeś

Wydra
@Billy

Miałeś rację stary

Edyta

@polk najlepiej zawsze skontaktować się pracodawcą w celu ustalenia, czy będzie się jakaś rekrutacja. Wtedy masz pierwsze źródło informacji, bo np. teraz nadal w internecie nie ma żadnej oferty Sportis. Chyba, że jakiś aktualny pracownik wie coś na ten temat?

polk

A wiecie czy w najbliższym czasie pokaże się u nich jakieś ogłoszenie?

Miki

Nie polecam jakiegokolwiek kontaktu z ta firma, sa nieuczciwi, nie słowni i nie poważni. Jedno ustalają wychodzi pózniej co innego. Nie szanują ludzi, bhp, czy systemy jakosci u nich nie istnieją. Odradzam!

Miki

Nie poważna firma z nie poważnym zarządem.

klijent

Chciał bym zrobić nowe tuby w ribie co Wy na to

MON

Nikodem, Twój post nie jest opinią o firmie, tylko jej reklamą (żywcem wziętą ze strony www tej firmy).

zibi
@MON

Szefie , to Pan ma pseudo "Nikodem " ?

MON

Plusy: -dobre wynagrodzenie (można wynegocjować), -komunikatywni i pomocni pracownicy Produkcji, Minusy: -organizacja pracy i bałagan, -wygląd i wyposażenie miejsca pracy (PRL w pełnym wydaniu), -słabe BHP (niedziałająca wentylacja, pyły, szkodliwe opary itd.), -smutne twarze pracowników, brak poczucia udziału w czymś sensownym, -nieliczenie się z Pracownikiem ("od jutra bierzesz 3 dni wolnego"), -dojazd i nieelastyczne godziny pracy 7-15 (dojazd 1-1,5godz.).

Karol

Było bosko, nadgodzin ile chcecie. Koniec roku to maraton. Ogólnie szkoda zdrowia. Prezes pilnuje wszystkiego, szef produkcji

anty sportis

Tragedia.... laski zblazowane stare panny... niewychowane, bez klasy i wciąż pretensjonalnie nastawione do wszystkich. Zarząd bez polotu i pojęcia o biznesie. Atmosfera pracy najgorasza jaką mozan sobie wyobrazić. Rodzinka trzyma się korytka a reszta najlepiej zeby zasuwała całą dobe. Słaba firma nie warat polecenia. Do tego nie dbają o warunki BHP pracownków na hali produkcyjnej. Siedzą w tych smrodach i klejach bez masek...MASAKRA

Pracuś...

Zgadzam się z przedmówcą !!! Niby Prezesik żenujący dorobkiewicz zwykły skąpiec w adidaskach... Komuna to dobrze powiedziane...atmosfera pracy w prosektorium jest lepsza...Stara zblazowana kadra bez kreatywności.Szkoda czasu na pracę w takiej firmie krzak...

Zostaw merytoryczną opinię o Sportis S.A. - Bojano

Sportis S.A.