Opinie o AS TAXI w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy AS TAXI. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w AS TAXI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AS TAXI w Gdańsk

Już daje sobie spokój z Asem b

Jest wielki chaos. Nic nikt tak naprawdę nie wie. Życie w Wielkiej niewiadomej. Duża grupa kierowców już odeszła . Zostali tylko kierowcy liczący na cud. Pojawiają się za to wynalazki typu Green taxi z kogutem asa..

Julia
@Już daje sobie spokój z Asem b

Hej, jeśli w ten sposób opisujesz swoją sytuację to czy możesz na jej temat napisać coś więcej? Mimo tej wielkiej niewiadomej jak sobie radzić, żeby móc tu spokojnie pod firmą pracować? Ile lat współpracy mogą mieć za sobą najstarsze stażem osoby?

10 lat byłem w asie

Po itaxi wszystkiego można się spodziewać. Jutro flota (usunięte przez administratora) założy koguty asa

Kierowca

Te Grreen taxi to z Olsztyna wysyłają widocznie do Gdańska kierowców bo odchodzą tutejsi. Zagrywki typowo (usunięte przez administratora) gdzie na sezon wakacyjny ściągają (usunięte przez administratora) do Gdańsk z całej Polski.

as 41

Mam do odsprzedania największego..... KOGUTA.... AS taxi .......sprawny 100% nowa listwa led .....preferowany kontakt przez aplikacje. Pozdrawiam kolegów kierowców.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie AS TAXI na stanowisko Kierowca Kat B As Taxi? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Anatoli

Jaki jest procent od kursu Gdzie zamontować aplikacje Jakie wymogi samochodu

Julia

To wartość minimalna? Ktoś podał też do 60, faktycznie da radę? Co z resztą pytań? Zwłaszcza zastanawia mnie stan pojazdu jaki jest akceptowalny, żeby w wymogach się zmieścił?

Mirek

Dzień dobry Jeżdżę na Bolcie Uberze i Free czy jest możliwość brania zleceń od Asa jeszcze ?

Mi
@Mirek

Jak najbardziej!!! As Taxi to teraz taka sama firma jak U..,B…,F… !!!!

Daro
@Mi

Po co piszesz głupot.Lepiej weź się za pracę w Neptunie i czekaj 3 godz. na kurs

@Mirek

PANIE MIRKU ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

FAKE TAXI
@Anonim

Wzucie link do aplikacji na pobieranie zleceń. I napisciei ile bierzecie % prowizji. I czy nieoklejeni logo as mają takie same warunki co oklejeni

@FAKE TAXI

1000 zł dniowki i zero prowizji tylko składka jest dobrze a jak chcesz płacić prowizję to skontaktuj się z uberem lub boltem

RW

40 / 60 % lub 60 / 40 : jak tankujesz

Boy14

Czy dajecie samochody i jaki pobieracie procent od utargu.

@Boy14

Boy czy jak ci tam samochód to dostaniesz w salonie a procentu żadnego tylko składka skontaktuj się z uberem czy boltem może tam ci dadzą fabie

Kierowca

Neptun to obecnie najgorsza korporacją chyba że lubisz stać i czekać bo zarobek praktycznie zerowy

Koniec Asa stał się faktem.Kiedyś kierowcy wyzywali przewozy a teraz sami zostali przewozami i im się to podoba!!! Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia !!!

Kierowca

As = Uber płacisz abonament 720 zł + prowizję Wykorzystywanie finansowo kierowców

@Kierowca

Docelowo nie będzie stałych opłat (abonament ,składka ) firma działa jak wszystkie inne aplikacyjne przewozy i pobiera prowizje od wszystkich przekazanych zleceń !!! Ok dla osób które niewiele pracują nieopłacalne dla kierowców pełnoetatowych. As się skończył !!! Teraz będzie inna firma !!! Kwestia czasu aby zrozumieli to pasażerowie i kierowcy którzy „kiedyś” tak narzekali na firmy aplikacyjne. Kierowcy byłego już Asa stali się teraz przewoźnikami. Za chwile nie będą się niczym różnic od U…,B….. itp .

Jest dobrze jeżdżąc te 10 h spokojnie utarg od 800 do 1000 zł się ukręci

Za styczeń raport 22184 zł 24 dni w pracy średnio po 9 h pozdrawiam

Kierowca

A co ma jedno z drugim może tobie się przyglądają że masz utargi po 150 zł hhhhaaaa

Janek
@Kierowca

Ja za grudzień 28890 zł zarobione 26 dni wvpracy

Nie po to zamawiam Asa by przyjechał przyjechała pomnie pseudo taxi. Dzwonią do korporacji usłyszałem że nie było dostępnych taksówek.

@Marek

Fajny kit widać nudzi się...czytać się tego nie chce jutro napisz coś ciekawszego

Hallo taxi

Polecam.

Dług

Sebastian czy zamierzasz spłacić dlugi za swojego ojca?? Sebastian czy zamierzasz zacząć się wysławiać ?? Odpowiedzi nie wiem nie mam pojęcia to żadna odpowiedź. Pamiętaj na kacu się nie prowadzi. :):):):) flaszka czeka...

Podaj swój numer boczny zweryfikujemy to pogadamy na żywo jeżeli piszesz prawdę :)

Jacek

Tak dla przestrogi powiem wam jak postępuje israki przejęli nas z komfortu obiecywali złote góry prawie jak Morawiecki nasze zlecenia z komfortu miały wchodzić na nasz system do końca stycznia 2023 24 grudnia beż żadnych konsultacji nasze zlecenia zaczęły wchodzić na system israki potem po nowym roku okazało się że lwia część przez jakiś błąd nie została przyjęta klienci potwierdzali to po nowym roku zlecenia pozostały już na systemie israksi podczepiło się pod to jakie codziennie 15-20 innych taksówkarzy opti Flash i inni oczywiście nikt z nami nie rozmawiał głęboko mieli to w du..e ze nasze zarobki spadną o 70 procent nie wierzcie im nawet na słowo a teraz bezczelnie zadają zapłaty za miesiąc wypowiedzenia także ocenę pozostawiam wam

Was

Nie ma bo nie ma tam zlecen. Korporacyjne mydlenie oczu ze bedzie od 1.02.

Jacek

A co jesteście zdziwieni że ktoś realizuje wasze kursy ......Z was doją opłatę a dodatkowo jak ktoś inny zrealizuje wasz kurs to oddaje 15 lub 20 procent przerobili to w komforcie a co do wypowiedzenia umowy ro się nie zdziwcie ze wam zawiesza system w dniu z którym wypowiecie umowę i jeszcze będą zadali opłaty za miesiąc wypowiedzenia oczywiście nie będziecie mogli jeździ dla israksy

Nasze zlecenia robią uberowcy

Ustawiłem się pod stała klientkę. Zlecenia nie było a podjechał uberowirc i ja zabrał. Tak nam dziękuję michałek za 8 lat pracy dla asa. Facet beż honoru.

@Nasze zlecenia robią uberowcy

Pewnie cię zobaczyła i zrezygnowała a za jakiś czas uber przejmie cały rynek taxi i tak i tak czyli po malu się przyzwyczajajcie

Uwaga Uwaga

Klienci zamawiaja asa a centrala proponuję im itaxi.

@Uwaga Uwaga

To chyba normalne czego się spodziewałeś że będziesz jeździł w asie I bral sobie dodatkowo kursy z i taxi

Zostaw merytoryczną opinię o AS TAXI - Gdańsk

• Jak się pracuje w AS TAXI?

Zobacz opinie na temat firmy AS TAXI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 479.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AS TAXI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 469, z czego 121 to opinie pozytywne, 164 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AS TAXI
1.8/5 Na podstawie 265 ocen.
  • ul. Tęczowa 10 lok. 13
    56-120 Gdańsk