Opinie o AS TAXI w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy AS TAXI. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w AS TAXI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AS TAXI w Gdańsk

Franc

Proszę nie wierzyć w większość tych fikcyjnych opinii , prawda jest taka, firma AS bazuje na starych klientach i to w dosłownym tego słowa znaczeniu , średnia kursu to jest 20-25 zł z domu do szpitala, na rehabilitację lub na działkę, czasami złapiesz lotnisko jak zalogujesz się o 4 rano , w nocy nie masz co liczyć na klientele ASA bo wszyscy śpią, Nawet jak uda ci się zrobić 20 kursów do tej 13stej lub 14 stej to w portfelu nie będziesz miał więcej jak 400-450zł. I okazuje się że pracowałeś 10h , zrobiłeś 180km , na paliwo lub gaz wydałeś stówę , odejmij 50zł za amortyzację , 50zł kosztów związanych z działalnością lub zatrudnieniem przez firmę zewnętrzną i okazuje się że zostało ci 200zł na otarcie łez, po zarwanej nocy i 10h jazdy. po godzinie 14 stej jazda po trójmieście nie ma sensu tego chyba nie muszę nikomu tłumaczyć, a jak zdecydujesz się na jazdę w tych godzinach to okaże się że jesteś sam na rejonach i spodziewaj się że będziesz rzucany przez bazę po sąsiednich rewirach ( dojazdy po 5, 6 km) po czym zrobisz kurs z wściekłą starszą panią za 18,50zł . Czy to jest warte zachodu? Pytanie retoryczne.

Anulowali mi zlecenie bo City było bliżej. A bazę place ponad 250 złotych wiecej

@17

Skoro kierowca city był bliżej to chyba normalne że system przekierował do niego zlecenie tak ciężko zrozumieć

Kierowca city

Zanim coś napiszesz to pomysl czy to jest normalne zlecenie czy z giełdy system przydziela najbliższemu i nieklam że firma cie oszukuje bo wszystko jest fairplay

@Kierowca city

System niczego nie przekierowywuje, zlecenia jeśli są przekazywane to robi to człowiek na bazie i tylko i wyłącznie wtedy gdy nie ma komu dać zlecenia z danej firmy a nie kto bliżej. Obydwaj brednie opowiadacie.

Koordynator Sebastian nie odbiera telefonu po 16 telefon wyłączony nie można się dodzwonić, byłem beż apki przez wiked. (usunięte przez administratora)

As

Teraz to widać że coś się ruszyło zarobek dzisiaj 800 zł wczoraj 630 przy 10 h pracy

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie AS TAXI na stanowisko Kierowca Kat B As Taxi? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Don

Jak u was zarobki bo mam dylemat czy as czy city wybrać z tego co czytałem to w city dniowka wychodzi ok 1500 zł tak kierowcy piszą city

Kier

City i as taxi jeden wlasciciel

Don

Tyle zarabiają potwierdzili to ..mc.robia obrotu Ok 50 tyś

@Don

Noo i 3cie mieszkanie za gotówkę kupują, już pisałem DAJ NR BOCZNY i zweryfikujemy, czy nie za bardzo dociera?

Janek
@Don

W asie dniowke masz Ok 200 zł w city Ok 1300 zł

Pawel

W city jest mega zarobek w niecały rok kupiłem mieszkanie 3 pokoje za gotówkę i nowego merca

K as

Dajcie coś tezvod siebie wystarczy poroznosic ulotki po starówce...stanąć na długiej z reklamą i zachęcać ludzi do korzystania z przejazdów as taxi a nie tylko piszecie ze jest źle sami musicie dać coś od siebie

Kfd

Jeżeli chcesz mieć mieć coś w portfelu to trzeba dać coś od siebie na starówce jest wysyp cudxiozicow wystarczy każdemu dać wizytówkę i ruszymy

@Kfd

Sprawdzony sposób? I na jaką max kwotę to całe ruszenie idzie i na jak długi okres przychód jest zapewniony? Co ewentualnie później, na jaki staż w praktyce taka robota jest opłacalna?

Kierowca

No jest to jakiś pomysł tylko by trzeba było ustalić dyżury na starówce i następnie rozstawić kierowców na innych dzielnicach

Asiory

Prosimy o zapewninie ciągłości zleceń. Składka płacona a pracy coraz mniej. Obiecywaliście dużo więcej - nie dajecie nic.

@Asiory

a jak konkretnie było to omawiane na rozmowie odnośnie zleceń? i z drugiej strony w jaki sposób mieliby móc je zapewnić? trzeba byłoby zredukować liczbę zleceniobiorców czy są jeszcze jakieś inne sposoby? jak firma powinna się zachować w teorii?

Hdf
@Asiory

Pracy będzie coraz mniej rynek taxi się kończy i lepiej już nie będzie

Was
@Julia

Skoro składkę biora to za co ? Za zlecenia ? Skoro ich nie ma niech ja obniża! Układ jest bardzo prosty. Kierowca płaci firma zapewnia zlecenia. Narazie firma bierze pieniądze za To że my stoimy!!! Reklama reklama reklama !!!

Kierowca city

Sprzatnelem i zarobiłem dzisiaj 750 zł w 9 h wy możecie tylko pomarzyć z kursami za 15 zł trzeba być g..łupkiem żeby pracować cały dzień za 150 zł powodzenia

Kierowca

To się dziwię że tu jeździcie w city za 12 h spokojnie 1500 zł się ma pozdrawiam w asie zmarnowałem 8 lat

W sezonie Ok 2 tys w city wychodzi dniowka

@Kierowca

Podjedz do chociaż jednego taksówkarza z każdej korporacji i pokarz na postojach raport na te minimum 20 tys :) bajkopisarzu !!!!

jamos
@Kierowca

To ten dzień ma pewnie 120 godzin.

@jamos

120 h to ma u ciebie chociaż I tak przez te 120 h zarobisz tyle co my w 12 h w city powodzenia

Tadeusz

As tobterax najlepsza korpo średnio 10 h Ok 700 zł zarobku zawsze się ma

Arek
@Tadeusz

W 10 godziń to może 7 kursów po 12- 20 zł . Więc Tadeysz wypisujesz nieprawdę.

Taki tam

Czy As jeszcze istnieje czy to już firma Itaxi ?

@Taki tam

Istnieje i ma się coraz lepiej niedługi caly rynek trójmiejski będzie nasz

@Kierowca

hej zdradzisz z jakich przyczyn twierdzisz, że jest coraz lepiej? ludzie różnie pisali i mnie to zastanawia. Jaka jest ostateczna perspektywa i na co warto zwrócić uwagę?

1xx
@Julia

Jak chcesz oszczędzić auto , to idź do innych korporacji, może mniej kursów ale , za lepsza kasę a tu latasz po emerytów i do przychodni

Były kierowca

Już to przerabiałem w Asię dużo kursów 10 x 15 zł wychodzi 150 zł . Więc nie polecam tam jeździć.

Zenon
@Były kierowca

Prawda i dziennie 20 kursów zrobisz z czego połowa to terminowej i 10godzin pracy poszło kilometrów nabite a w portfelu nic

Kierowca

Co się dzieje że nie ma kursów. Wczoraj dzisiaj z dnia na dzień gorzej to wygląda.

Kierowca As czy Itaxi zwał jak

Od 23.00 do 4.30 jeden kurs za 16 zł masakra

1xx

Miało być lepiej obiecywali postoje, obsługę firm dalekie kursy ,a tu stoisz i czekasz na kurs do przychodni za 12 zł.

Xxx

Gdzie te niby kursy. 1.5 godziny bez kursu

RR

Czoraj 5 kursów 3 do przychodni 1 UCK i 1 Akademia. Dziadki i babcie beż napiwków. 110 zł odjąć paliwo , ZUS i składkę 720 zł zostaję nic . W Asie nie ma klientów normalnych

Robert

5 godzi 2 kursy utarg 46 zł . Więc mija się z celem tu jeździć.

Źle to widzę. Duża część kierowców co została ogląda się za przejściem do innych firm.

Zostaw merytoryczną opinię o AS TAXI - Gdańsk

• Jak się pracuje w AS TAXI?

Zobacz opinie na temat firmy AS TAXI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 479.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AS TAXI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 469, z czego 121 to opinie pozytywne, 164 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AS TAXI
1.8/5 Na podstawie 265 ocen.
  • ul. Tęczowa 10 lok. 13
    56-120 Gdańsk