Opinie o Global Motion Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Global Motion Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Global Motion Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Motion Sp. z o.o. w Kraków

Administrator Nowy wpis

Firma Global Motion Sp. z o.o. szukała ostatnio kogoś na stanowisko Specjalista. Czy ktoś brał udział w rozmowie kwalifikacyjnej i powie, jakie zarobki proponowali?

Witajcie, czy teraz występuje rotacja wśród specjalistów ds. posprzedażowej obsługi klienta? chodzi o to, że ze da miesiące temu wygasła mi oferta ale teraz widzę ze kolejna została niedawno dodana. Teraz nie mam pojęcia czy trudno jest się jakoś dostać i czy w ogóle warto aplikować?

Siemka, jeździł ktoś teraz niedawno i ma odmienne zdanie niż poprzednik? Chodzi mi właśnie o to cale omijanie szerokim lukiem, generalnie po tej opinii temat tu się urwał i już sam nie wiem co sądzić, szukam czegoś za kołkiem od nowego roku, w tym bieżącym nikt niczego nie pisał. Pytanie ciec czy cos się zmieniło? I jaki jest aktualny stan pojazdów?

Zuzka

Czemu uważasz, że tak się dzieje z nowymi? Na jakiej podstawie jest to pisane? Wiem, że mój chłopak kiedyś firma się interesował, teraz i tak by nie mógł się przyjąć ale może od nowego roku ewentualnie. I czy z tego co piszesz oznacza, że byli pracownicy maja pierwszeństwo przy naborach? Dlaczego?

Luki
@Zuzka

Tak jak pisze starzy teraz powracali bo wypłaty podnieśli po 13 tys zarabiają a młodym za te sama km mniejsze wypłaty naliczają tak jest w tej firmie wiem bo jeździłem w globalu 3 lata w podwójnej

Luki
@Zuzka

Od nowego roku to raczej go nie przyjmą bo miejsc nie ma teraz tak jak pisze prawie każda podwójna obsada jest wyposażona w 3 kartę i tak sobie jeżdżą w globalu

Pppp
@Zuzka

Po nowym roku to raczej go nie przyjmą bo miejsc teraz nie ma bo starzy powracali bo podnieśli wypłaty po 13 tys zarabiają

Pppp Nowy wpis
@Zuzka

Byli pracownicy już jeździli po 3 lub 4 lata iwszystko wiedzą jak ładować gdzie place jakie procedury szybciej ich przyjmą niż nowego i nowym mniejsze wypłaty naliczają za te same kilometry tak jest niestety

Pppp Nowy wpis

Nic się nie zmieniło jazda na 3 kartach w podwójnej i starzy pracownicy powracali bo parę zł podnieśli młodym naliczają mniej wypłaty za te same kilometry

Pppp

Po nowym roku to raczej nikogo nie przyjmą bo starzy powracali i miejsc nie ma bo wypłaty podnieśli

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Global Motion Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. rozliczania czasu pracy kierowców? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Kierowca

Dla nowych pracowników. Szukasz pracy na autotransporterze hmm omiń ich szerokim łukiem. Samochody wysłużone podwójne obsady niszczą wszystkie auta. Na parkingu firmowym może zginąć dosłownie wszystko pasy, kliny, owiewki itp. Trasy tragicznie planowane dla podwójnych jak na pojedyncze obsady a dla pojedynczych na odwrót. Pieniądze może są ale kierowca ich i tak nie ma. Przyjmujesz się do pracy 01.02. to za pracę dostaniess dopiero jak się panie z biura wyrobią 30.03. ogólnie kicha. Kondycja zabudowy tragedia. Ładunki jak w każdej firmie za długie. Jak kierowca myśli że się nie mieści to spedytorzy karzą i tak ładować najwyżej 4,30 i omijaj wiadukty. Omijać szerokim łukiem.

Robek
@Kierowca

Kolego masz rację (usunięte przez administratora) na wypłacie jak tylko mogą nowych kierowców szczególnie jazda na 3 kartach ładunki za długie i za wysokie a spedytorzy karzą ładować teraz trochę podnieśli wypłaty to może i kierowców mają

Maria

Szczerze to masakra z tymi komentarzami tutaj, niczego człowiek nie może się dowiedzieć. Może znajdzie się tutaj jakiś kierowca od nich i by opowiedział o swojej pracy tutaj? Raczej miejsce jak każde inne czy coś ciekawego się tu dzieje?

fropat

bardzo negatywna ocena

Ewelina
@fropat

Hmmm powiesz coś więcej, dlaczego? Szukam opinii o tej pracy i dlatego pytam.

Alicja

Global Motion szuka kierowców etatowych, których zatrudni na podstawie umowy o pracę oraz podwykonawców posiadających własne autotransportery. O tym, co wybranym kandydatom oferują firma możecie przeczytać pod tym linkiem: http://globalmotion.pl/praca A ja chciałabym zapytać obecnych pracowników tej firmy, czy nowe osoby mogą liczyć na odpowiednie wdrożenie do pracy?

admin

Masz doświadczenie z pracą w firmie Global Motion Sp. z o.o. i wiesz czy można w niej dobrze zarobić? Wypłaty są na czas? Napisz nam swoją opinię!

Dgds
@admin

Aghsdjgsfh egvd fhvdr

Zostaw merytoryczną opinię o Global Motion Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Global Motion Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Global Motion Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Global Motion Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Kraków

Global Motion Sp. z o.o.