Opinie o Dawtona w Błonie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dawtona. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dawtona o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dawtona w Błonie

TJ Thyme

Ciągle poszerzacie asortyment. Kto jest za to odpowiedzialny? Jestem doświadczonym technologiem żywnści

xor

a jakiegoś asystenta nie potrzebują?

HJK
@TJ Thyme

jest ogłoszenie, które idealnie jest pod ciebie na starszego specjaliste ds. rozwoju produktu

Kami

zatrudniacie ludzi z orzeczeniem o niepełnosprawności?

Areczi
@Kami

Na jakie stanowisko?

Bula

Specjalista ds. zakupu warzyw i owoców to jest praca stacjonarna?

frutti
@Bula

właśnie miałam o to samo pytać, bo chyba bardziej to będzie praca mobilna??

weka
@frutti

no zapewne skoro w wymaganiach masz, że musisz mieć prawo jazdy ;)

weka
@frutti

plus dają auto służbowe i inne, to no na logikę nie do ozdoby, tylko po to, że gdzieś trzeba będzie podjechać, coś załatwić ;)

Fakty
@weka

niby wszystko się składa w całość ale wole usłyszeć więcej szczegółów od osób wiedzących nie gdybających. Z całym szacunkiem oczywiście ale jakby jakiś pracownik powiedział coś więcej to byłoby super

Franek

Witam, prowadzona była rekrutacja na stanowisko Specjalisty ds. kontrolingu produkcyjnego. Był ktoś na rozmowie? Ktoś coś wie? Opłaca się przejść do tego działu?

flagson
@Franek

co to znaczy opłaca? z jakiego działu chcesz przejść?

Franek
@flagson

Może źle to zabrzmiało, chcę przejść z innej firmy a pisząc do tego działu miałem na myśli atmosferę w nim panującą. A pytanie czy się opłaca miało na celu uzyskanie odpowiedzi czy jest to posada rotacyjna czy godna polecenia i można zatrzymać się na dłużej.

zehn
@Franek

też się bym chętnie dowiedział, także jak macie jakieś opinie o tym dziale, to zostawcie do poczytania :)

Przedstawiciel Handlowy

dramat najwazniejsza baza klientow a po 3 mies wypad a kasa taka ze sie usmialam szkoda czasu i pieniedzy na bzdurna rozmowe bo wszystko ze swojej kieszenie nic nie zwroca jak to w dawtonie

zatrudnijcie kierownikow z prawdziwego zdarzenia a nie przypadkowych obibokow

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Haer

Czy stanowisko konsultant ds. rekrutacji jest stacjonarne Czy jest możliwość pracy z innego miasta?

consi
@Haer

ale w 2 lokalizacjach są dodane oferty, nie wiem czy ma to jakiekolwiek znaczenie dla ciebie?

Haer
@consi

Akurat miałem na myśli zdalna czy stacjonarna, ale doceniam

kiszka

piszę jako operator na produkcji. praca spoko, kasa ok no mogłoby być lepiej ale nie narzekam jakoś szczególnie. ogólnie firma w porządku wobec pracowników i polecam.

zciekawości
@kiszka

Mogę zapytać jaki masz tu staż pracy?

kiszka
@zciekawości

3 lata w sumie. a co?

zciekawości
@kiszka

Tak o pytam, żeby perspektywe rozszerzyć

milo
@kiszka

tak firma jest uczciwa tu sie zgodze. dla mnie robota jak robota no, taka se ale jest i spoko

igro
@milo

a jak z umową? jakie dają najczęściej?

Rodrigo
@igro

no chyba uop jak piszą w ogłoszeniach, co nie?

Ignac
@Rodrigo

Zgadza się. Przecież w ogłoszeniach nie podają takich informacji ot tak, dla "hecy"

Joe

Przyjmują też do przyuczenia?

milo
@Joe

jak jest potrzeba to tak. na różne stanowiska a jakie byś chciał

loka
@Joe

a wtedy to na jakiej umowie się jest?

loka
@milo

czy to jako nie wiem praktyka czy staż jest traktowane?

kizon
@loka

nie no mi się widzi, że to chyba normalnie jest umowa, no chyba że idziesz docelowo na staż czy coś to nie wiem jak mają, ale to chyba i tak pytać trzeba bezpośrednio już

gumi
@Joe

tak, znajomego tak przyjeli, bez doświadczenia

taker

Z tego co widzę to szukacie spec. ds. rozwoju marek własnych, chętnie bym zaaplikował, ale z racji braku jakiegoś większego doświadczenia bardziej interesowałoby mnie stanowisko juniorskie w tym obszarze, bo no najpierw chciałbym się wdrożyć i trochę się douczyć, myśliście że warto wysłać aplikację spontaniczną z dopiskiem, że chodzi mi konkretnie o ten dział?? Ktoś w ogóle to weźmie pod uwagę czy nie ma co się wychylać skoro chcą specjaliste??

gumi
@taker

wyślij, zawsze jest jakaś szansa że wezmą cię pod uwagę. jak nie wyślesz to na pewno się nie dowiesz

Koli

To ogólne pytanie ale czy Dawtona daje przestrzeń do rozwoju?

taker
@Koli

patrząc po ogłoszeniach, to chyba tak, bo oferują różne szkolenia, itp., a jak to w praktyce wygląda?

Kierowca

Parking dla kierowców oczekujących na rozładunek.to błoto po kolana.szkoda że nie mogę wstawić zdjęcia .ta firma to porażka.

Rodrigo

cała produkcja w tych samych godzinach pracuje?

Oczyszczacz

Cześć wszystkim. Rozważam ofertę na operatora oczyszczalni ścieków. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jakie są warunki i czego mogę się spodziewać

nick
@Oczyszczacz

z tego co mi wiadomo to dość wymagająca praca ale też nie jest jakoś bardzo źle, ale to tylko z tego co słyszałem bo akurat nie pracuje na tym dziale

nick
@Oczyszczacz

warunki takie jak w całej firmie. umowa o prace, benefity masz w ogłoszeniu a stawka to widełki zależne od doświadczenia i w ogóle.

rikos

w jakich godzinach jest praca na stanowisku kontroler zapasów? i po ile godzin się robi, standardowo po 8 czy jakoś inaczej macie to rozwiązane?

@rikos

Dobre pytanie, bo to w sumie łączy i pracę biurową i magazynową, więc ciężko wywnioskować, czy pracuje się w godzinach pacy magazynu, czy biura. Może przedzwoń do firmy?

igro
@Miki

a tu ktoś nie odpowie??

@igro

A jednak jak się zagada bezpośrednio, to nie dość, że dostaniesz odpowiedź od razu, to masz pewne informacje, a z forum to różnie bywa, nie

@igro

Ale to już jak kto woli, ja tylko mówię co ja bym zrobił na tym miejscu

Aalas

Jakie firma oferuje benefity?

brox
@Aalas

masz wypisane w ofertach o pracę

brox
@Aalas

no ale jest to ubezpieczenie na życie, prywatna opieka, premie, dodatki na święta, zniżki na produkty firmy

rikos
@brox

jaka ta zniżka i gdzie do zrealizowania?

@rikos

Właśnie, czy Dawtona ma jakiś sklep firmowy, czy jak to wygląda z realizacją takiej zniżki? Czy to bezpośrednio z hurtowni można kupić i skorzystać ze zniżki? Ktoś wie?

filek

jestem zainteresowany pracą jako konsultant ds. pozyskiwania pracowników, wypowie się ktoś jaką macie atmosferę w zespole? to duża ekipa czy raczej kameralne grono? z kim przyszło by pracować? w miarę się dogadujecie? pozdrawiam

@filek

pracujecie 8-16 czy jakoś inaczej?

Aalas
@filek

zdalna praca wchodzi w grę? wiem, że w ogłoszeniu piszą że stacjonarna ale może ktoś wie czy jakieś kilka dni można brać zdalnie?

qip
@Aalas

no skoro jest jasno wskazane że stacjonarnie to chyba oczywiste..

qip
@Aalas

chyba że w drodze wyjątku zgodziliby się na zdalne, ale to nie powiem, bo nie wiem, tak się domyślam tylko

wars
@Aalas

To pytanie, które najlepiej zadać na rekrutacji, bo jednak tu raczej nikt decyzyjny się nie wypowiada, a nawet jeśli, to raczej nie podejmie decyzji na podstawie komentarza na forum

noo
@wars

no dokładnie. po to są rozmowy, żeby pytać wprost co i jak

Zuzanna

Piszesz to teraz w oparciu o jakieś własne doświadczenie, tak? A co się takiego stało tak konkretniej, jeśli można spytać?

damien

ktoś wie jakie są te zniżki na produkty firmowe i usługi? nie wiem czy już było tu takie pytanie a piszą o tym w ofercie?

Tian
@damien

no właśnie, a ja jeszcze bym dopytał jak u was działa ten program poleceń pracowniczych?? bo ciężko znaleźć jakieś konkretne informacje

kesz
@damien

gdzie można skorzystać z tych zniżek? i jakiej są wysokości???

damien
@Tian

tyle pytań, tak mało odpowiedzi ;)

Bel

Jakie jest najlepsze stanowisko do pracy dla kobiet w firmie?

kao
@Bel

wydaje mi się że coś na produkcji ale nie wiem zależy co umiesz i lubisz robić

kao
@Bel

ewentualnie coś w biurze, albo kontrola jakości, receptury. no ciężko odpowiedzieć na takie pytanie bez żadnej wiedzy kim jesteś

Wołacz
@Bel

A jakie masz kompetencje?

pracus
@Bel

jakie doświadczenie masz? trudno ci będzie doradzić, patrzyłaś na oferty w ogóle czy pytasz tak o ?

camel
@Bel

Mamy ci wywróżyć czy jak? Nie dobiera się stanowiska pod to, czy jesteś kobietą, czy nie, tylko pod to na jakie ma się kwalifikacje i predyspozycje. Więc raczej cu tu nie pomożemy

@camel

no niestety, ale nikt ci nie powie w co konkretnie uderzać, więc zobacz oferty po prostu i będzie łatwiej

ITowiec

Jak działa tu dział IT? Jaki jest zespół, atmosfera? Zastanawiam się nad aplikacją tu i w sumie jestem ciekawy jak to wygląda z perspektywy pracowników, więc pomyślałem, że zapytam tu :)

Rutyna
@ITowiec

I czy jest praca zdalna moze ktos odpowie?

@ITowiec

halo halo, oferta nadal aktualna a nikt nie odpowiada, jest tu jakiś pracownik z tego działu?

@Rutyna

w ogłoszeniu piszą, że stacjonarna

bago
@peevon

no to wysyłaj cv, bo zaraz będziesz płakać, że nie zdążyłeś, bo szukałeś opinii, ja tam wole od razu spróbować i sam zdecydować czy mi pasuje czy nie

bago
@peevon

stanowisko juniorskie, więc nie ma się co dziwić, ale może z czasem będzie opcja choć hybrydy czy raczej nie ma za bardzo takiej możliwości?

@bago

ja tam nie wiem, nie pracują tu

@bago

nie pracuję* pisałem tylko to co widziałem w ogłoszeniu

Kiero

Czy pracował ktoś w tej firmie na stanowisku kierowca C+E. Jakie macie opinie o tej pracy, jaki system i na jakie wynagrodzenie można liczyć?

C+E
@Kiero

podbijam pytanie, bo widzę, że nikt nie odpowiedział plus chciałem zapytać jakie mniej więcej trasy się robi?

Ssss
@C+E

Nie polecam, trasy dostajesz tak abys za wiele nie zarobił Dobre trasy zlecane są firmie zewnętrznej a samochody dawtony stoją na parkingu. Jakoś koszty trzeba robić

Zuzanna
@Ssss

i to jedyny argument, że koszty chcą robić? a nie mogą ich robić bez zatrudniania kierowcy, skoro podobno pracy prawie żadnej im nie dają? to przytoczysz jakiś przykład zlecenia od nich, że faktycznie to wychodzi tak jak piszesz?

@Kiero

Zarobki bardzo średnie … lekko ponad 5 tys przy sporym (usunięte przez administratora) Nigdy do końca nie wiadomo z czego wynika pensja i w jaki sposób są rozliczane km. Diety wypłacane raz na pół roku. Niestety system rozpisywania tras musisz pozyskać od innych kierowców , nikt Cię nie przeszkoli. Pani (usunięte przez administratora)która rozlicza kierowców często musi się tłumaczyć , wielu kierowców wprost mówi ze są „ okradani

Zostaw merytoryczną opinię o Dawtona - Błonie

• Jak się pracuje w Dawtona?

Zobacz opinie na temat firmy Dawtona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dawtona?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dawtona?

Kandydaci do pracy w Dawtona napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dawtona