Opinie o Aquael w Suwałki 35

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Aquael. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aquael na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aquael w Suwałki 35

a może mi ktoś powiedzieć na czym polega praca kontrolera jakości w tej firmie??

BRAK

A NA FILTRACH ZAJMUJA SIE TYLKO PLOTKAMI TE KOBIECINY I MUSZE Z TAKIMI PRACOWAC FAŁSZYWE GNIDY

IGA

KTOS PISZE O OKRADANIU PRACIDAWCY A OKRADANIE PRACOWNIKA TO JET FER

prawda

I tak wyszystkich Was wyrzucą , po się denerwować

Brałeś udział w rekrutacji do Aquael. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Suwałki
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Klienta (marki Śnieżka)
OEX S.A.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
echh...

nie bójcie żaby, po inwentaryzacjach i tak wszystkich zwolnią

NIEZNAJOMA

[usunięte przez moderatora] ZŁODZIEJ PIERWSZA KLASA SPRAWDZCIE GO I PIJE W ROBOCIE A PAN [usunięte przez moderatora] GO BRONI

hallo

Widzę że Wasz koordynator jest wporządku .To chociaż tyle .

Sara

Czego Wy oczekujecie , kogo to obchodzi w tej firmie kto kradnie???? .Za wszystko i tak odpowiecie Wy .Solidarnie po pięknej i żle przeprowadzonej inwentaryzacji jak zwykle .

ktoś ta,

witam pracuje tam taka osoba jak czesław saba który powinien być zwolniony dyscyplinarnie z jednym dniem zaswje przekręty ale cotam firma bogata a niech sierota wzbogaca sie na firmie może sobie kupi nowy ksuterek kto to wie ...............

TAK i nietak otojest pytanie

ZNAM TAK TAKIEGO [usunięte przez moderatora] JAK PIES KRADNIE (usunięte przez administratora) NA DZIAŁACH I SKŁADA NA INNYCH [usunięte przez moderatora]

asad

też uważam, że szef to porządny człowiek. Dlaczego pozwolił, żeby [usunięte przez moderatora] zwolnił tylu pracowników? Między innymi [usunięte przez moderatora]?

bladi

szef to bardzo porzadny człowiek , niema pojęcia co Pan [usunięte przez moderatora] i robi za jego plecami a szkoda , może polityka firmy nie doprowadzała by do upadłości sieci sklepów aquael a w tym kierunku to zmierza .Pomijajac fakt jak pracownicy sa traktowani i jak okradani z wlasnych ciezko zarobionych pieniedzy

jabłoneczka

Gdyby miała jeszcze raz wybierać nigdy nie poszłabym do pracy do tej firmy. Przepracowałam tam kilka lat na różnych stanowiskach. Płace śmieszne, brak możliwości rozwoju. Jak nie znasz się z panami [usunięte przez moderatora] itp. to możesz mieć doktorat i doskonałą wiedzę a na awans lub podwyżkę. Najlepsze jest jak przyjezdza Szef... jak oni skaczą na około. Ciekawe czy szef wie jak tam traktuje się pracowników, bo sam to chyba jest porządny człowiek.

oczywiście w pełni popieram to co jest tu napisane,ta cała firma jest do (usunięte przez administratora) wykorzystują ludzi za gówniane pieniądze. nie idzcie tam do pracy bo was wykorzystają na maksa

ktoś tam

Firma która szuka tylko uległych pracowników.takich którzy nie będą mieli własnego zdania.kradnie się pomysły.Poświęcenie dla firmy nie jest nagradzane.Możesz być naprawdę kreatywnym i pracowitym pracownikiem ale bez przytakiwania kierownikom w ich wyzysku i znajomościom niczego tam osiągniesz.zmusza się w podstępny sposób na niektórych działach do pracy w sobotę i w nadgodzinach.podstępny znaczy jak nie możesz to nie ale wiadomo o co chodzi.Traktuje się ludzi jak marionetki.Na szczęście ja jestem odporny na manipulację i pożegnałem Tą Cudowną Firmę .

Zostaw merytoryczną opinię o Aquael - Suwałki

• Jak się pracuje w Aquael?

Zobacz opinie na temat firmy Aquael tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Aquael