Opinie o Aquael w Suwałki 35

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Aquael. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aquael na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aquael w Suwałki 35

strefa

Bardzo możliwe Tam własnie tak jest... dokładnie tak ... człowiek jest nikim... dostanie 1300 i niech sie cieszy.. katastrofa..omijac prosze wielkim łukiem

Pirat

Gorszego zakładu w życiu nie widziałem. (usunięte przez administratora)Pracownik jest wykorzystywany na potęgę, zarobki minimalna krajowa tylko ,że tą minimalna krajową masz razem z premią której nie zabierają a jak zabierają to i tak dają wyrównanie do najniższej krajowej bo bez premii masz 1400zł brutto. Raz tam wejdziesz i utkniesz na stałe można kilka lat siedzieć na jednym stanowisku. Co dobre ,że chociaż atmosfera jest miła ale to nic dziwnego jak ma się pracodawcę za wspólnego wroga numer 1.

henry

Czym zajmuje się osoba na stanowisku specjalisty ds logistyki w tej firmie? To dobra praca? No i jak zarobki?

...

widzieliście kiedy (usunięte przez administratora) br /> niee???? to do aqanelu idżcie... ja tam już byłem:)

Brałeś udział w rekrutacji do Aquael. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Suwałki
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Klienta (marki Śnieżka)
OEX S.A.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
...

tam nie ma nawet po co zachodzić... .(usunięte przez administratora)

aaa

to chlopie zajdz , popracuj i zobacz A NIE słuchasz opinii innych

ika

Ostatnio to zwalniaja a nie awansuja ,Pracodawca nie dba o pracownika ,pracownik jest nikim .pracowac i nie narzekac

Awansujesz jak zmienisz pracę ! Najlepiej od razu znaleźć pracę adekwatną do swojego wykształcenia/doświadczenia niż czekać na jakiś awans którego i tak nie będzie.

Robi

słabe zarobki wegetacja rozwojowa, kierownicy bez znajomości jakich kolwiek przepisów bhp czy szkoleń stanowiskowych ale co się dziwić jak nie ma ich na szkoleniach potem brak jakiej kolwiek wiedzy możesz mieć magistra ale jak wsiąkniesz na dane stanowisko pracy to już nie awansujesz dożywocie składanka klocków bo nie znasz nikogo .brak słów ogólnie.

juswa

napisane masz- 1500 na ręka jak dobrze pujdzie

zosia

człowieku(usunięte przez administratora)na rękę chyba z trzema sobotami przepracownymi,o ile premii nie zabiorą(marzenie) za wychodzenie wcześniej niż 14;01!!!!!!

bryś

A Ty szukasz pracy czy sponsora który za nic będzie Tobie paczki dawać? Zapracuj, zarób to i paczkę dziecku kupisz.

bryś

okresy wypowiedzenia są chyba normalne od 2 tyg do nawet 3 miesięcy. poza tym jak wyślą człowieka na jakieś szkolenie za które muszą zapłacić to oczywiście trzeba podpisać że nie zwolni się człowiek przez jakiś tam okres czasu. Firma płacic płaci zawsze i regularnie bez przekrętów lecz to ile płacą to zakrawa na kpine a podwyżki typu 50 pln brutto rocznie to tylko człowieka zdenerwują niż polepszą status życiowy

bryś

Było trzeba podpisać lojalke że nie wstąpi się do żadnego związku zawodowego. A co do płac to tak zarabia się tam najniższą krajową, no chyba że jest się na innym stanowisku niż podstawowy pracownik produkcji

bryś

Pracuje w Aquaelu już parę lat. Podstawowy pracownik dostaje tam na papierze mniej niż najniższa krajowa ( wyrównują do najniższej premią). Atmosfera nie jest zła po tym jak się pozna ludzi i jak już się człowiek dowie kto donosi. Płaca zawsze na czas to wielki plus w tych czasach.

rosa

rosa - 2013-07-09 22:32:24 O Panu Andrzeju T. też bym się chętnie czegoś dowiedziała np. dlaczego nie pracuje już w aquaelu?Widzę, że nie doczekam się odpowiedzi. :(

wiki

Jak płacą za nadgodziny w tej firmie?

kabura

Ty Adolf a czemu chcesz się starać tu do pracy. Co źle Ci tam gdzie jesteś? Zapewniam Cię że są gorsze miejsca od tych które znasz.

anonimek

Lepiej o to nie pytaj bo możesz być mocno rozczarowany a wręcz zgorszony.

adolf

Ile mozna zarobić na wtryskarkach w aquael i jaka jest atmosfera w pracy bo słyszałem bardzo nieciekawe opinie na ten temat?

Zostaw merytoryczną opinię o Aquael - Suwałki

• Jak się pracuje w Aquael?

Zobacz opinie na temat firmy Aquael tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Aquael