Opinie o Lobos w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lobos. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lobos o rekrutacji.

Branże: Sprzęt biurowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lobos w Kraków

Super ludzie, fajny klimat do pracy :) Lubię atmosferę w Lobos za: współpraca w zespole

Maria

Sprawdzona, świetna, rzetelna firma !

Iza

@Pipeline - dlaczego? Czy możesz trochę rozwinąć temat? Twoja merytoryczna wypowiedź będzie bardzo pomocna dla osób, które szukają zatrudnienia w firmie Lobos. @Filip rozumiem, że pracujesz obecnie dla Lobos. Czy możesz napisać coś o warunkach pracy i atmosferze? Czy relacje między pracownikami są przyjazne? @Kasia dlaczego warto współpracować z Lobos? Czy możesz trochę rozwinąć swoją opinie? Widzę,że masz bardzo pozytywny stosunek do tego pracodawcy, zatem warto nieco rozwinąć dlaczego. To będzie bardzo przydatne dla osób, tutaj zaglądających.

Pipeline

Bardzo nie polecam

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Lobos na stanowisko Przedstawiciel Handlowy? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Super sklep, świetna, rzetelna firma, warto z nimi współpracować :)

Tomasz

Podpowiedzcie czy w firmie praktyki są płatne?

tomrk

No ale nie kżdy przecież będzie pracował na własną działaność, wydaje mi się, że powinni jednak dawać normalne umowy.

Daro
@tomrk

dają dwie umowy o prace i zlecenie

Iza

@Były pracownik widocznie te opinie łamały regulamin i dlatego nie ma już ich na forum o firmie Lobos. Wszystkie opinie naruszające ten regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin administrator forum ma prawo usunąć.

I nawet opinie zostały skasowane.

Iza

@Linie czyli uważasz, że idealnym rozwiązaniem w firmie Lobos jest stworzenie nowego systemu logistycznego, który dobrze rozdzieliłby pracę między pracowników. Czy uważasz, że też przydałoby się zatrudnić dodatkowych pracowników?

Iza

@mario345 a według Ciebie dlaczego pracownicy nie chcą pracować w firmie Lobos? @Jacus o jakim wzorze piszesz? Każdy chyba ocenia według swoich odczuć? Nie rozumiem, co masz na myśli.

mario345

Nikt nie chce tam pracować - oto powód

Jacus

Co takiego się dzieje w Lobos, że firma ma tak długą listę ofert pracy? Jakieś nowe projekty czy inny powód?

Jacus

Może Lobos nie jest idealna firmą ale chyba niektórzy przesadzają z tym narzekaniem! Nie rozumiem dlaczego niektórzy dają sobie prawo do oceny firmy wg własnego wzoru? Może trzeba popracować dłużej i wówczas poznamy więcej tematów, będziemy mogli oceniać

Nicko
@Jacus

Co masz na myśli pisząc o własnym wzorze oceniania firmy?

były już pracownik

pracowałem tam mniej już rok i szczerze sam nie wiem dlaczego tak długo tam wytrzymałem... głównym moim zarzutem jest niekompetencja menadżera (pracowałem w teamie marketingowym)., który nie ma zielonego pojecia o zarządzaniu zespołem, nie mówiąc już o marketingu. Co do firmy to nie można doprosić sie o minimalna podwyżke ale na imprezy firmowe zawsze znajdują sie pieniądze. pomine juz wszechobcny nepotyzm

Iza

@były już pracownik mógłbyś się podzielić z użytkownikami forum czemu nie polecasz Lobos? Jak długo tam pracowałeś? Zawsze warto uzasadniać swoje zdanie. Osoby, które chciałyby się zatrudnić w firmie Lobos na pewno będą zainteresowane tematem.

były już pracownik

Nie polecam pracy w firmie Lobos nikomu

Iza

Czy są na forum aktualni pracownicy firmy Lobos, którzy mogliby odpowiedzieć na pytania użytkowników @Miętus i @Gość? Może sami już próbowaliście na własną rękę się dowiedzieć i teraz możecie innym użytkownikom odpowiedzieć?

Miętus

Widziałem pracę dla przedstawiciela handlowego. Może mi ktoś podpowiedzieć co dostaje się na wyposażenie? Na jakie premie lub dodatki można liczyć i po jakim czasie dostaje sie podwyżkę? Słyszałem dobre opinie o Lobos.

Podbijam pytanie które ktoś napisał wyżej: Czy może ktoś napisać kto w tej firmie pracuje, ile na rękę zarabia magazynier i czy praca jest tylko od poniedziałku do piątku czy w sobotę też trzeba przyjść ?

Zostaw merytoryczną opinię o Lobos - Kraków

• Jak się pracuje w Lobos?

Zobacz opinie na temat firmy Lobos tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Lobos