Dekorglass

Opinie o Dekorglass

Suzi

Co to się od jakiegoś czasu wyprawia w dziale rozliczeń, ktoś odpowie ?

Miś

Prośba do zarządu DG, czy w związku z niepewną sytuacją, coraz bardziej zaostrzającą możemy prosić aby wyplaty zostały przelane szybciej niż do 10 marca? Czy jest możliwość aby zostały wypłacone pierwszego lub po prostu szybciej?

Żartowniś
@Miś

Weźcie ludzie się w garść.

Nie pajacuj

Ty normalny/a jesteś ?

Ha ha ha
@Miś

I leć za wszystko kupić benzyny

!

A tak apropo pracownik obsługi systemu nie jest od drukowania etykiet za pracowników danej linii, jest to niedopuszczalne. Każdy ma swoje określone obowiązki więc proszę tego nie wykorzystywać. Etykiety na paletach z półproduktami i brakami tylko i wyłącznie mają być oznaczane przez pracowników danej linii z każdej zmiany, będzie to egzekwowane.

Mike

Ja wsadzam zatyczki do uszu w nos. Przy okazji nie muszę nosić maseczki, bo wirusy nosem się wydobywają

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dekorglass odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Jarek

Co to ma wspólnego z pracą? Siejesz panikę, czy masz problemy z głową?

Johito

Nie tylko na 4 zmianach tak jest, nie powinno być pracy na jednym dziale z rodziną... Myślą że wszytko im wolno bo są bogami. Dyrekcja chyba powinna się za to wziąć ????.

Teraz trochę prawdy

Skoro znoszą obostrzenia to i wy w końcu zniesiecie te maseczki jest coraz cieplej na halach.

Znamy

Kochani od 1 marca już nie trzeba maseczki na zakładzie

zniesmaczona ????

weźcie ludziki wyluzujcie... co was obchodzi czykaś fryzura... ubiór czy makijaż... jeateście podli... jedno drugiemy by do (usunięte przez administratora) wlazło jak coś potrzebuje a jak już załatwione to kij w oko... dorośli ludzie a zachowanie gorsze jak w poprawczaku... wstydźcie się... (usunięte przez administratora)i kilometr mułu...

Ulala

Jak widać nie każdy ma chody u Pana(usunięte przez administratora). Wiele kobiet w zakładzie ma małe dzieci i jakoś o 5rano co nocka się nie zwalnia. A akord liczony cały. W skali roku to jest kilka dni urlopu więcej. Niejeden pracownik by tak chciał. Przychodzi młody i młoda bo rodzina z kierownikiem i proszę bardzo . Na dzień dobry ulgi. Pora z tym chyba porządek zrobić.

Mamusie i tatusiowie.
@Ulala

W Komornikach to samo, "każdy" ma, miał dzieci i nie kombinował i sobie musiał radzić, a tu jakieś dziwne wyjątki. Co tu się dzieje ?

Obserwuję
@Ulala

Na s2 z nowej hali koleżanka też wychodziła wcześniej bo małe dziecko i męża musiała zmieniać kazda matka ma małe dzieci a nie każda ma takie przywileje

Mamusie i Tatusiowie
@Mamusie i tatusiowie.

Chyba ktoś bardzo zazdrości tym osobom, jeśli miałeś dzieci to czemu nie kombinowałeś? Pewnie się bałeś odezwać u odpowiednich osób a teraz na forum wylewasz swoje żale. A jeśli ruszają cię takie tematy to chyba za mało roboty masz na piecu żeby zająć się swoimi sprawami tylko interesuje cię życie innych. Pozdrawiam

Wenia i wania
@Mamusie i Tatusiowie

(usunięte przez administratora) Może nadejdzie ten moment i te karty na stróżówce zaczną działać i będzie wiadomo kto kiedy wchodzi i wychodzi z pracy, z każdego działu ?

@Mamusie i Tatusiowie

Tu nie chodzi o kombinowanie tylko o sprawiedliwość. Jeżeli ktoś się decyduje na taką pracę to niech się dostosuje a nie wykorzystuje relacje z kierownictwem. A jeżeli tak mają robić to niech sprawiedliwie będą wynagradzani.

@Mamusie i tatusiowie.

W komornikach też są (usunięte przez administratora) Pana G. I jak się chce to mozna.. Ale i to się skończy. Kwestia czasu

Mamuska
@Mamusie i Tatusiowie

Kobinowac albo do odpowiednich osób sie odzywać ? Zeby to robić to muszę być taka jak ty . Chyba sama nie masz co robić i wcześniej wychodzisz bo masz małe dzieci i musisz mezulka zmieniać hahhaha

Paniusia
@Wenia i wania

Nie martwcie się i karty zaczną rejestrować wejście i wyjście z pracy. Nie odpowiada takie rozwiązanie ?

Odpowiadam
@Ulala

Proszę się postawić w ich sytuacji, jeżeli miałby Pan/Pani możliwość nie skorzystałby Pan/Pani z takiej pomocy? Wielki problem, jakby to z waszej kieszeni szło.

!!!!!!

To wygląda na czysty mobbing jak by nie patrzeć !!! Gdzie szacunek do człowieka, za co macie co niektórzy "ludzi", pracowników pytam ?

Ehh jak te forum pokazuje jak zawistni ludzie pracują w tym zakładzie to aż śmiać się chce, co jest z wami ludzie ? W pracy to jedna drugiej prawie w cztery litery nie wejdzie i złego słowa o koleżance z pieca nie da powiedzieć, a tak na prawdę to już czeka żeby za 8 godz na forum swoje żale na koleżankę wylać. Jestem za tym żeby usunąć te forum bo tu same wsiuny piszą co chcą się dowartościować na forum po niespełnionym dniu pracy, a w pracy nawet Ci w oczy nie spojrzy bo brakuje odwagi, a na forum jakie chojraki haha

Edyta

Ja nie czekam wsiunie 8 godzin zeby koleżankę obsmarować, tylko wchodzę na forum w pracy i piszę. Usunąć to ciebie matka powinna, kiedy mogła

Nic
@Edyta

O proszę jaka odważna, ale i tak jednak woli wejść w czasie pracy na forum żeby kogoś obsmarować niż powiedzieć prosto w oczy co leży na sercu haha nie pozdrawiam

Zniesmaczony

Paskudne miejsce pracy, sam odpadek społeczny, ludzie bez wyjścia. To nie jest przyszłościowe miejsce.

Krzysztof
@Zniesmaczony

A nie da się zająć po prostu pracą i ignorować tych ludzi? :) Chyba byłoby prościej?

Kararzynka

a ta nowa dama w nie zakrytych włosach to urządza co ... malarnia IX nocka, dziewczyna albo nie wie albo myśli, że jest na czerwonym dywanie. Obowiązuje HACAP i zakryte w pełni włosy a nie piuropusze wiewają. Kierownik nie widzi ?

mysia

Jak długo jeszcze będzie pracował jeden donosiciel i jednocześnie brygadier s3 Komorniki, pytanie zasadnicze ? Zaszłości s4 czy co, Panie Szanowny niezgodności to Pana powinność, a może warto bardziej do pracy się przyłożyć a nie pisać bzdurne ... ?

no limit

Jak tak można? Ludzie, człowiek bez serca, sumienia, nadal próbuje się wybielać, okazywać nieprawdę, pomawiać, buntować. Jak tak może postępować człowiek "NIBY" odpowiedzialny, sprawujący "zakłamany" I wiecznie zapracowany człowiek ...,?

www
@no limit

I nadal ten człowiek, brygadzista, najbardziej fałszywy człowiek jeszcze jest na stanowisku zarządczym, kto na to nadal pozwala, ????

S2

Pani(usunięte przez administratora)i przejęły piec! Tak nie może być. Panie P najpierw trzeba się zapytać starych pracowników czy nie chcą przejść. A nie daje pan nie do świadczonym dewotkom !!

Do S2
@S2

Proponuję przestudiować słownik ortograficzny... jak widać , niektórzy nie mają nawet "doświadczenia " w znajomości podstaw ortografii ????????????Żal mi Was wszystkich.. Dzieci w przedszkolu mają więcej taktu i empatii... Dorośli ludzie, a zajmują się hejtem na forum dotyczącym warunków pracy w danym zakładzie.... Brak słów! Pokazujecie na jakim poziomie intelektualnym jesteście... Tylko trochę szkoda mi tych którzy się tu nie udzielają(tych mądrzejszych) . Bo wrzuceni zostaną wszyscy do jednego "worka "????????????

Zainteresowana

Czy jest to możliwe, że umowy o pracę dla nowych osób będą nie po trzech miesiącach tylko po jednym ? Czy przez taki krótki czas da się sprawdzić przydatność danej osoby do wyznaczonego stanowiska, oj chyba nie!

Umowy
@Zainteresowana

Przez miesiąc pracy nawet trudno o jakąkolwiek wiarygodną opinię o przydatności i zaangażowaniu pracownika do stanowiska. Pierwszy miesiąc to jest z reguły miesiąc rozpoznawczy z którego nie da się wystawić opinii na temat nowego pracownika aby mógł ubiegać się o umowę. Tak to wygląda. Kto się z tym zgodzi ?

@Umowy

Trzeba być po rodzinie z kierownikiem to i po miesiącu jest umowa a przy okazji krótszy czas pracy na jednej nocce????

Sprzątaczki w łazienkach ciągle brak papieru toaletowego zostawcie wiecej, przecież do domu nikt nie zabierze nowa szefowa w brygadzie sprzątaczek a porządku nie widać

Stefan

Nie sprzątaczki..tylko Panie z obsługi (usunięte przez administratora),sprzątaczkę znajdź sobie w swoim otoczeniu

HATEEMEL
@Stefan

No w sumie to jest to jakaś obsługa - bo nie sprzątają, więc sprzątaczkami nie są.

?

Lepiej złożyć te oświadczenie o uldze czy nie ? Bo każdy mowi coś innego

Kotek
@?

Tak złożyć

Jadzia
@?

Nie składać

Zostaw merytoryczną opinię o Dekorglass - Polska

• Jak się pracuje w Dekorglass?

Zobacz opinie na temat firmy Dekorglass tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 872.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dekorglass?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 845, z czego 200 to opinie pozytywne, 163 to opinie negatywne, a 482 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dekorglass