Dekorglass

Opinie o Dekorglass

Kapitan Klos

Dzisiaj kierownik w czarnej kurtce dał nieźle ludziom do wiwatu w sprawie maseczek. Jak zabraknie nas drukarzy to kto będzie robił? Goście ze wschodu nas nie zastąpią i nie jesteśmy zwierzętami aby nas tresować. Podobno wielu ludzi poskładali wypowiedzenia z pracy, także nie trzeba nas straszyć zwolnieniem z pracy bo to juz nie te czasy. Pozdrawiam ekipę z Działdowa

Grzesiek
@Kapitan Klos

Straszyć to oni mogą sobie żony w domu ! Za takie pieniądze i tak nie będziemy tu pracować aby czekamy do wypłaty bo na dzień dzisiejszy wiadomo że produkcja duże obniżki dostała ale oficjalnie pracownicy nie są poinformowani nie było żadnych oficjalnych wiadomości

Dziwna sprawa. Maseczki zatrzymują groźne wirusy, a jak puściłem bąka w pracy, to każdy mówił, że śmierdzi. Czyli maska zwalcza wirusy, ale mojego bąka już nie zatrzymała?

Nowy pracownik

Jakie stawki mają nowi kontrolerzy jakości?

Mikołaj koopernikuss
@Nowy pracownik

Starsi kontrolerzy, którzy pracują po kilkanaście lat mają po kilka złotych mniejsze stawki a nowi mają bardzo wysokie stawki, coś jest nie tak. Kto się weźmie za wyrównanie stawek na tych samych stanowiskach. A druga kwestia dlaczego młodzi bez doświadczenia mają wyższe stawki ?

My
@Nowy pracownik

(usunięte przez administratora), tylko śmieszne, że nowi mają wyższe stawki jak wieloletni pracownicy, to prawda. Czy ktoś jest z innej bajki ? Uczący się pracownik zawsze stawkę miał niższą a tu jest odwrotnie. Ktoś odpowie dlaczego tak jest ?

@Nowy pracownik

Większe niż starzy pracownicy. Taka polityka

Spawacz

Tyle to chyba mechanicy mają a nie kj

kochany piisss

Takie to może i mają mechaniki albo elektyki, może jakieś wyjątki w kj ?

@My

Śmieszne jest to, że mlodzi mają więcej niż starzy pracownicy, ale też to, że wszyscy robią to samo, a stawka godzinowa jest zróżnicowana. Niech osoby na stanowiskach kierowniczych w końcu doprowadza do wyrównania stawek !

Krzysztof
@My

Hmmm ale jakieś konkrety podasz? Fajnie by było poznać kwoty realne. Daj znać.

Taśma

A w czystym szkle jak płacą, też tam są młodzi w większości ?

Szkoda gadać
@Nowy pracownik

Jak była stara Pani kierownik (teraz dyrektor) to o nas dbała. A teraz? Wszystko nam zabierają, młodych traktują lepiej niż wieloletnich pracowników, a obecne kierownictwo ma to gdzieś. Tylko o własne tyłki się boją

Działdowo-Komorniki
@?

I tu się z Tobą zgodzę. Pracownicy na tym samym stanowisku powinni mieć stawki jednakowe jeśli wykonują te same czynności, wyjątkiem powinni być młodzi którzy na zdrowy rozum do powiedzmy 2, 3 lat o kilka złotych powinni mieć niższą bo się uczą, to logiczne. Kiedyś ktoś temat zaniedbał i stawki między "starymi" pracownikami są zróżnicowane i jest to nie fair. Być może stawki były kiedyś ustalane na zasadzie tego lubię dam mu więcej tego nie lubię dam mu mniej, niezależnie że ten z niższą stawką niejednokrotnie lepiej może pracować jak ten że stawką wyższą. (usunięte przez administratora)

Było minęło
@?

A z nagrodami kwartalnymi swego czasu jak było - lubię nie lubię, bach, masz... bez komentarza ...., kierowictwo się zmieniło mniejmy nadzieję, że nastanie normalność !!! Inne działy nie dostawały nagród ale tam szły systematycznie, też to było normalne ?

@Działdowo-Komorniki

Nie licz na to że te nowe kierownictwo coś zmieni. Teraz to tylko wieczne pretensje o wszystko. Na pewno w tym kierunku nic nie zrobią

!
@?

Po to jest między innymi nowe kierownictwo aby takie sprawy wyprostować, skoro ktoś zaniedbał I poróżnił pracowników równorzędnych! ?

Stawki
@?

To, że w jednym dziale są różne stawki jest co najmniej dziwne. Może wypowie się ktoś z "góry" dlaczego tak jest? Na innych działach nie ma takich różnic. Czym wyróżniają się ci z większymi stawkami, jak każdy ma te same obowiązki ?

Hugo

50 zł

Fifi
@?

Weźcie się w tej kontroli za robotę a nie ciągle aby narzekanie , może w końcu ktoś się za was weźmie. Nie pasuje to zapraszamy do nas na produkcję chętnych za was jest dużo więc albo rybki albo akwarium . Robić wszędzie trzeba moi drodzy hrabiowie i hrabiny.

@Fifi

A gdzie ty tu mądralo widzisz narzekanie na pracę?

Nie bądź taki do przodu
@Fifi

Wytłumacze ci to najprościej jak potrafię, bo z czytaniem ze zrozumieniem u ciebie słabo. Przykładowo. Zbierasz na piecu z jeszcze jedną osobą. Przez cały dzień robicie to samo, macie tyle samo przerw itp. Liczycie sobie dniowkę. Twój towarzysz zarobił 200 zł a Ty 150. Zadowolony/a jesteś ? Uważasz, że to w porządku? Teraz rozumiesz o co chodzi ?

ldgkf
@Nie bądź taki do przodu

ale te 200 zarobi stary pracownik a nowy 150

Dlaczego kierowcy chodzą na 12h Slabo się sprawdza ten system a kasę trzepią ladna.

!

Bardziej wypoczęci i aktywni byli na zmianach jak chodzili na 8 godzin, teraz jakby zmęczeni, przeoraciwani i z oporem i dużym opóźnieniem wszystko jest wykonywane. Na osiem godzin jak było to byli bardziej chętni do pracy i było wszystko na czas dostarczone, obecnie jest różnie. Reasumując, w tym systemie jest wiele do życzenia!!! ... ?

Prawda
@!

Kierowca powinien być 1 na każdej zmianie. Kto im wymyślił te 12h ? Przecież to jest pozbawione sensu.

Produkcyjny

Kierowcy w tym zakładzie wygrali wszystko. Pieniądze, czas pracy, ilość pracy...żyć nie umierać

Mag
@!

Witam, ,a może że nie chcą wam kupować papierosów , bułeczek , bo się samemu nie chce , bo po co , jest kierowca , tylko kierowca nie jest od tego Pozdrawiam

@Mag

Nie bądź śmieszny. Jeżeli robiłeś dla kogokolwiek zakupy tzn ze w czasie pracy załatwiasz prywatne tematy. Tylko od ciebie zależy czy zamias pracować biegasz po sklepach!

@Prawda

Tak samo jak Panie z działu rozliczeń.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dekorglass odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Pakowanie

Te res ka to jest jeszcze?

Jeee
@Pakowanie

Była jest i będzie

Pozytywna Pani
@Pakowanie

Pani Tereska to na piecu zbiera już od kilka lat, dawno z pakowania odeszła.

nogazgazu

Panowie wózkowi zdejmijcie nogę z gazu, czy chcecie aby doszło do jakiejś tragedii ? Niejednokrotnie Was się o to prosi i zero poprawy. Palety nie byłoby dnia żeby nie docierały na produkcję uszkodzone jak też opakowania szklane i tekturowe, często niewymienne gdyż są klienta ! ?

Apteczki, pojemniki na plastry

Kiedy apteczki na terenie Zakładów będą systematycznie uzupełniane w podstawowe środki niezbędne chociażby na urazy. Plastrów od dawna nie ma w żadnym punkcie - Komorniki

Piecowa
@Apteczki, pojemniki na plastry

Na halach plastrów nie ma tylko są puste po nich pudełka od dłuższego czasu.

Bimberek
@Piecowa

Swoje trzeba nosić tak jak długopisy korektory taśmę nożyczki czasem nawet brak zleceń

@Piecowa

Pani pielęgniarka nie ma czasu

Dariusz
@Bimberek

Po takie materiały zgłoś się do Kierownika Zmiany - takie materiały co miesiąc zamawia a co z tym robi nie wiadomo skoro nie posiadasz. A apteczki i plastrowniki inne/a osoby/a zaopatrują raz w tygodniu czy jakoś tak ?

Plasterek
@Apteczki, pojemniki na plastry

Piękna rzecz aż oko cieszy. Plasterki pojawiły się wczoraj na hali. Tylko dlaczego po opisaniu sytuacji na forum. Może i tutaj trzeba podjąć rozmowę na temat podwyżek jak wszystko dookoła drożeje...

Pawełek
@Dariusz

Jak tu wszystko jest zamawiane tylko problem w tym że na produkcję nie trafia nawet telefony na maszynach są zabytkowe a gdzie nowe?

Xyz
@Apteczki, pojemniki na plastry

Apteczki apteczkami ale duzo ludzi bez waznych badan lekarskich pracuje na zakladzie o co tu chodzi

Prawda

To od kiedy będzie można robić do 350zl dniówki bo nie ma za co żyć

Emaill

Co się dzieje, że nic nie działa. Kto będzie zaległości nadrabiał z nie swojej winy. O złym działaniu internetu i systemów informacje były od dłuższego czasu zgłaszane. Paraliżuje to pracę i to bardzo. Niech ktoś odpowiednio zareaguje i usprawni to wszystko ?

Anka

Kiedy zacznie działać poczta email w DG? Mijają prawie cztery tygodnie i nadal nic. Weźcie się w końcu za tego "inteligenta" bo wygląda na to że albo jest nieudolny albo robi to specjalnie co wpływa niekorzystnie na pracę jak i wizerunek całej firmy.

Paniusia
@Anka

Kiedy terminale od BCS-u doczekają się porządnego serwisu, większość kwalifikuje się do wymiany. Jak pracować na takim sprzęcie ? Może któryś z Panów tematem się zajmie ?

Andrzej Lewalski
@Anka

Problemy z dostarczaniem poczty w domenie dekorglass.pl są skutkiem nieudanej próby zwiększenia odporności organizacji na zagrożenia typu RANSOMWARE. Administratorzy home.pl nie poradzili sobie z przeniesieniem hostingu na nową bezpieczniejszą platformę, powrót do konfiguracji z 20 grudnia powinien zakończyć się już jutro.

APFrxz
@Andrzej Lewalski

Raczej nie administratorzy, żaden z nich nie pozwoliłby ażeby ok. 4 tygodni w tak dużej firmie nie działał mail. Wydaje mi się że to kogoś z naszej firmy przerosło. Wszyscy wiedzą kogo.

Ręce opadają

Poczta nie działa właściwie od kilkunastu dni, wiadomości wybiórczo dochodzą tylko do niektórych, o co chodzi. Czy w dziale IT jest za mało osób, czy jeden patrzy na drugiego, czyli nie ma odpowiedzialnego za zgłoszenia napraw itp. ?

Biurowi

Co tu mówić, poczta jak nie działała tak nie działa i jakby problemu nie było. To jak ma być dobra i niezbędna komunikacja wewnętrzna jak jest brak przekazu ?

Siip

Wystarczy dyżur ustalić i dać wszystkim wewnątrz Zakładu pracy kto i którego dnia go pełni i w jakich godzinach i każdy potrzebujący pomocy będzie wiedział z kim się kontaktować, czy nie jest to to zrobienia ?

Ola

Droga koleżanko z S2 S4 na Nowy Rok życzę ci żebyś była bardziej lojalna wobec swoich koleżanek i jak już pracujesz na dwóch zmianach nie przenoś plotek z jednej zmiany na drugą,nie obgaduj S2 na S4 i odwrotnie...kierownicy też ci nie odpowiadają,na wypłaty narzekasz to może wogóle zmień zmiany,a może firmę...od twojego krzyku i gadulstwa boli już głowa. Więcej empatii ci życzymy- Koledzy ze zmiany

Ola

Akurat ta koleżanka to ani lojalności wobec współpracowników i kierownictwa ani kultury. Mówi o sobie królowa a słoma z butów wystaje... Aż przykre

@Ola

Proponuję abyś powiedziała to tej osobie w cztery oczy albo jak już oskarżasz to podpisz się imieniem i nazwiskiem.

@Ola

O kim mowa?

Nowy ład

Pracownicy proszą o zrozumiałe objaśnienie informacji co do wniosku o niestosowanie ulgi dla pracowników tzw. ulgi dla klasy średniej. Kto taki wniosek powinien złożyć a kto nie ? Jest to dla każdego pracownika bardzo istotne a informacji brak do tej pory. Kto by chciał w rozliczeniach rocznych potem oddawać do US niepotrzebnie pobrane składki ?

Operator
@Nowy ład

Jeżeli przekroczysz 5700 brutto to mogą ci zabrać ileś tam i dać mniejszej klasie czy coś w tym stylu czyli przeważnie tyczy to się drukarzy ale to jest bardzo rzadkie żeby zarobić 5700 w miesiącu xD

telebim
@Nowy ład

Każdy mówi co innego. Tak naprawdę w obowiązku pracodawcy jest poinformowanie pracownika o takim obowiązku bądź też nie. Z tego co wiadomo taka informacja powinna być przekazana dużo wcześniej i każdemu pracownikowi. Przecież są telewizory i co szkodziło zamieścić jasną informację na ten temat ?

@Nowy ład

Pracodawca ma powiedzieć? Każdy z nas powinien sam wiedzieć czy jest szansa na przekroczenie progu w skali roku. Powinien podjąć decyzje czy składa wniosek czy w razie czego przy rozliczeniu zwróci kasę do us

Kasztan

Jakieś nowe zmiany się szykuja w firmie na ten nowy rok ?

Stefan

Tak

@Kasztan

Niestety brak premii ????

@Kasztan

Energirgia elektryczna oraz gaz windują podwyżki, a z tym to raczej nie będzie dobrze dla firmy.

All
@Kapitan Klos

Chyba każda firma czy osoba prywatna jest w takiej sytuacji? Czy może tylko w DG były podwyżki prądu i gazu ??

Żartowniś
@Kapitan Klos

Jeszcze trochę to i za dniówki będziemy robić bo przecież trzeba robić na (usunięte przez administratora)

Zz
@Żartowniś

Tak będziemy po kolejnych zmianach:-)

Dziewczyny z pieca

Pani Ala nie wyzywa nas od dałnów jak pani kierownik poprzednia jak wyrzuciliśmy butelki w piecu każdemu może się zdarzyć jesteśmy tylko ludźmi.. Wkoncu normalna osoba miła sympatyczna grzecznie odpowie a tamtej strach było się zapytać taka wariatka

Ala

Czemu podpisujesz się różnymi nickami? Przecież wiadomo,że to napisała 1 osoba

Działdowo

My mieliśmy mniej szczęścia

@Dziewczyny z pieca

Pani (usunięte przez administratora) była taka zła...

Pani Ala ma wysoki poziom kultury - kobieta skarb

Aga
@Dziewczyny z pieca

Pani (usunięte przez administratora) Drugiej takiej to już w tym dziale nie będzie.

Premie

Jak wygląda sytuacja z premiami za obecność za grudzień ?

Pompy

Weźcie juz dajcie spokój tej kontroli jakość, bo to już nudne ! Wkolo jeden temat ile można.

Jaaaa

To była jędza słodka zmija.....

No i wkoncu nie ma tej pani kierownik która miała chumory jak jej czapa stała, dobry najlepszy wybór że jej się pozbyliście okropna baba A. S

Xzxzx

Czemu (usunięte przez administratora) pracownika bez dzieci nie starczyło???? chyba coś nie tak

Zostaw merytoryczną opinię o Dekorglass - Polska

• Jak się pracuje w Dekorglass?

Zobacz opinie na temat firmy Dekorglass tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 872.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dekorglass?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 845, z czego 200 to opinie pozytywne, 163 to opinie negatywne, a 482 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dekorglass