Dekorglass

Opinie o Dekorglass

pracownik 2015-09-10 10:29:02
DZIĘKUJE DZIAŁU PŁAC W DEKORGLASIE ZA SZYBKI PRZELEW PIENIĄŻKÓW NA KONTA
pracownik 2015-11-09 21:58:25
No .jutro pieniążki ciekawy jestem czy będzie premia i ile.a może znowu będą na coś narzekać i będzie pare groszy
ll 2015-11-09 22:08:24
na taką prace jak sie teraz wykonuje bo nie jest lekko chyba każdy mi to przyzna to premia powinna być godna,no i talony na święta też,bo w tej chwili pracy jest skromnie ale cały rok był pełen dobrej pracy,SZEF NAS NIE UKRZYWDZI BO TO JEST SUPER GOŚĆ
MMM 2015-11-10 12:02:55
KOCHANE PIENIĄŻKI JUŻ MAMY NA KONCIE
dekorglass 2016-04-22 12:30:15
Dzień dobry,
tak się składa, że szukamy :) Aktualnie szukamy operatorów maszyn cnc oraz grafików. Serdecznie zachęcamy do składania CV
dekorglass 2016-04-22 12:30:59
Dzień dobry,
pola negri 2016-09-09 21:47:50
WITAM,MAM PYTANIE CZY KTOS WIE DLACZEGO W EL-POLU NIE BYŁO PIENIĘZY NA KONCIE CZYŻBY ZNOWU PANIE MIAŁY PROBLEM SIĘ WYROBIĆ W CZASIE,,KOBIETKI W DEKORGLASIE NIGDY LUDZI NIE ZAWIEDLI
pracownik 2016-09-11 12:45:52
Wypłata jest ZAWSZE na czas. Wyjątek stanowią pracownicy z EL-POL.
SSS 2016-09-11 20:29:18
ALE DLACZEGO?
aaa 2016-10-06 21:44:05
EL-POL postaraj się o terminowe pobory na naszych kontach 10 tego
w 2016-10-13 21:06:30
ell-pol superrr aby tak dalej każdego 10 tego
wasyl 2016-12-05 12:40:05
nie tylko wy szukacie polieuretany wiecznia tez ale niemcy nagminnie szukaja operatorow cnc z mozliwoscia programowania nawet oferuja kase 25e na godzine cytroen volkswagen bmw simeens itd tam potrzebuja mnostwo ludzi ja sam jestem tokarzem pracowalem x lat na konwencjonalnych maszynach praktyke zdobywalem a teraz to do dupu zaczynam sam sie szkolic teoretycznie jakies kody systemy ale praktyke gdzie zdobyc tu jeszcze tokarki na korbe mjaja zacjod przeskoczyl polske o 50 lat wiec zdobywanie wiedzy musi byc przyszlosc cnc na kazdym kroku w niemczech na tokarce karuzelowej pracowalem juz z malym ditalem pokretla ciegna zdjeto elektronika zastapila system powiem ze na poczatku mialem problemy ale pokazano mnie i lecialem z tokejamy 7ton nawymiar powiem ze to jest dobre trzeba trochje poznac elektroniki
Zostaw swoją opinię o Dekorglass - Działdowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dekorglass