Dekorglass

Opinie o Dekorglass

ZaPozytywną

W koncu ktos normalny na tym smiesznym forum

Negatywna

A jak ty możesz pięknie w oczy patrzeć swoim koleżankom i kolegom jak wszyscy wiedzą o tobie coś Ty za jedna!

Kiedyś kierowników zastępowali brygadziści i dawali radę. Teraz też tak się zdarza . Nie ma aż tyle pracy żeby trzeba było tworzyć kolejne sztuczne stanowisko na zastępstwa. A tak przy okazji . Może warto by było zastanowić się dlaczego w Komornikach na piecu 4 jest tak mało drukarzy. Jeśli jeden czy drugi chory to produkcja na tym piecu kuleje albo nie idzie wogóle. Na innych piecach jak nie ma drukarza to pomocnik drukuje a tu nie ma komu. A przecież drukarze mają się za takich fachowców więc dlaczego nie potrafią obsługiwać innych maszyn.

Tnsy

W Komornikach przydałoby się tylko i wyłącznie stanowisko do zatwierdzenia wzorów, TNS-ów i wszelkich prób jak jest od lat na Działdowie i w tygodniu i w weekendy. Jak standard to na dwóch zakładach, tak czy nie ?

Sensowne i pomocne rozwiązanie
@Tnsy

Zawsze można przeszkolić Panie co pracują na ranki od poniedziałku do piątku a w weekendy ustalić dyżury? Sensowne i pomocne rozwiązanie ?

Zatwierdzanie koloru
@Tnsy

Na sitodruku podobno brygadzista ma obowiązek zatwierdzać kolor za to ma płacone i ma w zakresie obowiązków to samo Malarz na malarniach !!!

Mac
@Tnsy

Wystarczy ujednolicenie na dwóch zakładach i wyznaczyć odpowiedzialne osoby za zatwierdzanie kolorów i wzorów gdyż nie ma spójności Działdowo-Komorniki w tej kwestii.

My
@Tnsy

Nowa Pani Kierownik może ujednolici zasady bo do tej pory jakoś się nie dało, ciekawe dlaczego ?

Krzyś
@Zatwierdzanie koloru

I na sitodruku zatwierdza brygadzista! Tylko na malarniach zatwierdza kontrol.

A talony?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dekorglass odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Porky

Paczki beda?:-)

Optymista

Ja daję góra pięć lat tej firmie jeżeli zabraknie szefa na tym świecie. Zakład zostanie rozkradziony przez kierownictwo lub w najlepszym przypadku zostanie przejęty przez obcy kapitał.

...

Jak najbardziej fajnej by było coś takiego otrzymać za taką charowke

Wipasz

To jak ktoś pracuje w Wipaszu ma dostać na święta kurczaki ? A ja u hoffera to meble pod zabudowę czy tonę betonu ?

Nie

Wystarczy, że dostaniemy godziwe ,,talony'' wtedy każdy sobie kupi co uważa

Tobiasz
@Wipasz

W wipaszu akurat dostają mięso na święta plus gotówka.

...

Już nawet nie mogą o belvederze a oginski czy coś w tym stylu zawsze to miłej być tak docenianym

@Tobiasz

Według takiego schematu my powinniśmy dostać puste butelki. Wysekoriwane,ale puste.

@Tobiasz

Według takiego schematu my powinniśmy dostać puste butelki. Wydekorowane, ale puste.

NMKNN
@Nie

menel i Nie, dobrze mówią, niepotrzebny mi sztyft ze śmierdzielem ani butelka alkoholu. Wiem, że kilku osobom w zakładzie przydałoby się lepiej pachnieć, ale to chyba trzeba im prysznic kupić, a jeśli chodzi o alkohol to nie każdy pije i nie potrzebują takich upominków. Talony całkowicie rozwiązują sprawę.

O czym ty piszesz. Tyle lat pracuje i nie pamiętam , żeby kiedyś taki prezent nam dali na święta. Poza tym , perfumy to każdy kupuje takie jakie lubi a whisky nie każdy lubi.

Robol

To co kochani rezygnujemy z przerwy i jedzenia w pracy, żeby zakład więcej zarobił?

ghjfghgf
@Robol

nie wiem czy zauwazyłeś (usunięte przez administratora)bez szkoły, że wyraźnie bylo napisane żeby na przerwe zwalniac maszyne i jedna osoba idzie na przerwa a reszta zostaje i tak na zmiane, aż kazdy przerwe zaliczy.

Niewolnik
@Robol

Jak najbardziej. Zarobię 6 zł więcej dzięki temu że przez 8 godzin nie zrobię sobie przerwy ani nic nie zjem. Jestem za, w końcu mam mentalność niewolnika jak cały ten zakład. Jedynie prosiłbym o darmowe pieluchy , żebym nie musiał od linii wstawać

antek
@Robol

temu kto to wymyslil totalnie przewalilo sie w tym pustym lbie

Jas
@ghjfghgf

A Ty nie zauważyłes(usunięte przez administratora) ze jeśli maszyna będzie zwolniona to ktoś musi podwójnie pracować,włożyć i zebrac te szkło? Co z tego że będzie wolniej szło jak ktoś inny podwójnie będzie robił bo inny pojdzie na przerwę

@ghjfghgf

Kolego sympatyczny zwróć uwagę że na maszynie niekiedy jest kilka osób, jak zwolnią ta maszynę to i tak nie zrobią więcej butelek. Po co rezygnować z przerwy. A kobiety z pieca kto zmieni?

Qwerty
@Niewolnik

No najlepiej nie chodzić na przerwy albo jeść w biegu aż z czasem nabawic się wrzodow żołądka i kto mi wtedy zdrowie wróci, na koniec jeszcze się na śmieja ci z biura jak to już kilkakrotnie bywało, pomyślcie czy aż tak pieniądz jest ważny żeby go stawiać ponad zdrowie

Kemil
@Robol

Premii nie dostaniesz za dzien wolnego ale maja prosbe abys caly czas zachrzanial jak glupi bo sie sypie. Oni naprawde za nic maja pracownikow

Bardzo poważny
@ghjfghgf

Haha odezwał się. Nie kumasz, że chcą cię wyzyskać i wierzysz w to, że ktoś będzie cię zmieniał? Jesteś zwykłym ćwierćinteligenten :-) po wypowiedzi widać, że masz zerowe pojęcie o tym, co się dzieje. Pewnie jesteś z jednym z tych leserów, co palarnie okupuje. Te ohydne palarnie też powinni zlikwidować.

parmezan
@ghjfghgf

Haha dobre tak na zmianę na przerwę i moja kolej na przerwę będzie o 13;30 bardzo dziękuję żałosny jesteś z tą swoją mentalnością (usunięte przez administratora)

Prezes

Nikt ich nie zmieni niech zasuwają w 40 stopniach 8 godzin

Biszkoptowy

Co za pomysł?

@Niewolnik

Nie mierz wszystkich swoją miarką. Nie wszyscy się zgadzają na takie rozwiązanie, żeby nie korzystać normalnie z przerwy. Korzystamy normalnie z przerwy i mamy w nosie te 10 zł brutto.

Piecowa
@Kasia

Czy ktoś Pani przerwy zabrania, raczej nie ?

Teenesy

U nas na Działdowie nie robimy tyłu testów co na Komornikach, a tym bardziej Tensów. Jedna Firma różne zasady.

Krzyś
@Teenesy

Bo w Komornikach kontrol jest na halach non stop a na Działdowie z łaską ze dwa razy na zmianę wychodzą może i pracownicy paletyzacji nie mogą płynnie pracować i zdawać palet, bo szanowne księżniczki (5 na zmianie) mają problem palety odbierać a jak wejdziesz to telefony aż się grzeją. Nie ważne, że hale paletami zastawione.

Wania

Chyba dla brygadzistów ta kasa.

Logika nie zna granic
@Wania

Dziwne dodatki potworzone zostały dla niektórych, pytam za co, za swoje obowiązki, jeśli tak to każdemu można dodatki poprzydzielać, nie będę wymieniać za co, na każdym dziale chociażby produkcyjnym taki dodatek by się należał. Jak się patrzy to nadal jest poróżnianie pracowników, jak się słyszy nie małymi dodatkami na niektórych działach. I o co tu chodzi, co to za dziwna polityka płacową, niepoważne jednym dać, drugich pominąć. A może chodzi o to, że w dodatku można dużo większą kwotą wynagrodzić comiesięcznie pracownika aniżeli podwyżką 2-3 złotową. Niepoważne i niesprawiedliwe. Dać to wszystkim dodatki na zdrowy rozum, bo nikt niczym szczególnym się nie wyróżnia i nic nadzwyczajnego nie robi, tylko wykonuje swoje powierzone obowiązki nic poza tym.

garbaty

Na laser i ink jet dniowka za przebudowę

Ciał
@Krzyś

W końcu ktoś coś sensownego napisał

jolka

dlaczego na dziale inkjet ludzie robia po ilosci 1000 na zmiane i zarabiaja nie wiadomo ile a my u nas ledwo co na chleb starcza tragedia.... czlowiek musi sie nadzwigac 20000 butelek i plecu juz nie te... a kto mi za to zaplaci przeciez plecy mam tylko jedne i to juz jest koniec... zondamy podwyzek na sito skoro indzetowcy moga sobie robic po 1000 sztuk to my tez... a my powinnismy zarabiac 20x tyle co oni baa... to mało... klimatyzowane pomieszczenie a u nas jak w piecu... szkoda gadac... narazie...

@jolka

Na laserach jest nieporównywalnie, lekka praca, to nie co na piecu i jaka kaska.

Stefan
@Kasia

Wiecznie malo...patrz w swoja kieszen

chfghgfh
@jolka

bo na inkjet jest zaawansowany nowoczesny sprzęt który robi precyzjne nadruki a na sitodruku chlapiecie farba na butelki napis belwedere przez cale zycie niczym sie nie martwicie prosta robota dla byle chłopa ze wsi wiec zarabiacie tyle na ile zaslugujecie

czterobrygadówka

Czy można wiedzieć od kiedy magazyn/y opakowań i butelek zacznie pracować na nocki jak magazyn farb i inne działy produkcyjne niezbędne do zapewnienia płynności produkcji? Po raz kolejny zaznaczamy, że jest taka potrzeba!!!

UniCarrier
@czterobrygadówka

przecież wózkowi pracują na nocki, to co wy chcecie

Czas na zmiany

Pocieszającym jest, że Panie z działu rozliczeń prawdopodobnie mają przejść na ósemki. Są cztery więc w czym problem aby tak było?

Produkcja

Od dawna Panowie (magazynierzy opakowań I butelek) wg wielu osób powinni pracować na zmiany, dlaczego nadal nie zgadzacie się na to żeby te magazyny były na zmianach w czterobrygadówce. Produkcja jest coraz większą nie ma co ukrywać, wymagającą i zróżnicowana, miejsca na składowanie materiałów coraz mniej - butelek I opakowań do tego, częste zmienne decyzje,schematy nie jasne i błędne itd. Proszę to zrozumieć, że wymienione magazyny powinny funkcjonować całodobowo celem usprawnienia produkcji.

Święta prawda
@Czas na zmiany

Dobry pomysł, nie będzie wtedy roznoszenia płot po różnych zmianach. Przyporządkowanie do jednej zmiany Pań jest zasadne.

szczur
@Czas na zmiany

Magazyn butelek komorniki na trzy zmiany? Hahahah chyba po to zeby w karty grali i spali na nockach

ziutek
@Czas na zmiany

Formatki na bieżąco byłyby robione gdyby dziewczyny pracowały jak kiedyś na 8 godzin i każda miała swoją zmianę, to bardzo ułatwiało pracę, zawsze są jakieś wątpliwości o stawki, zużycia, pobrania farb, tym bardziej jak Pań często nie ma i się zwalniają na swoje priorytety, a ich pomoc jest potrzebna.

Cebula

Dlaczego do dnia dzisiejszego pracownicy z biur systemu całodobowego nie mają ustalonej przerwy śniadaniowej, wyznaczonych godzin na spożywanie posiłków i bez telefonów. Taki czas na posiłek powinien być dla wszystkich działów określony czasem i godziną I spożywany tylko i wyłącznie na stołówce a nie w biurach. W biurach powinien być zakaz spożywania posiłków tym bardziej, że niektóre zapachy są niezbyt przyjemne typu ryby, cebula i inne czosnkowe, obiadowe. Na spożywanie posiłków jest przeznaczona stołówka nie biura.

Szatnia i fast food
@Cebula

Te cebula a dlaczego ludzie wcinają fast foody w szatni ? Dlaczego moje własne ubrania mają śmierdzieć starym olejem ?

Rapid
@Cebula

A co Ci to tak przeszkadza skoro i tak z nimi nie siedzisz ?

Muchozol
@Rapid

Jak wejdziesz to aż bucha cebulą i obiadem, przecież jest stołówka przeznaczona do spożywania posiłków, również dla pracowników z biur.

Przerwa śniadaniowa
@Cebula

Czy można wiedzieć jak jest w przepisach bhp odnośnie spożywania posiłków dla pracowników biur, czy obowiązuje również stołówka dla wszystkich czy też nie ? Czy nie powinni tego przestrzegać wszyscy, jak to jest ? Te ostre zapachy nadal w biurach są mimo uwag pracowników z produkcji, często zapachy są niezbyt przyjemne jak się wchodzi w celu załatwienia oczywistych formalności. Najwyraźniej wynika, że obowiązują pewne przyzwolenia, pomimo stołówek ? Jak to jest ? Zatykać usta i nos maseczką trzeba, jak najbardziej zrozumiałe, a co z przerwami na posiłki i na stołówkach dla wszystkich - biura to przecież nie stołówki ?

Operator
@Cebula

Z tego co wiem na malarniach produkcja cały czas idzie i nikt o przerwach tam nie narzeka

wale na was kupe
@Przerwa śniadaniowa

ojej to bardzo straszne co piszesz, normalnie ciagle w tych biurach cebule i czonsek jedza, dzien w dzien

Pakowanie
@Cebula

Ktoś wie kiedy jedziemy do Turu na pakowanie ręczne?

niezadowolony_pan

Panie kierowniku produkcji pytanie odnośnie panów brygadzistów. Za jakie dodatkowe obowiązki panowie otrzymują premie lub dodatki (mniejsza o nazewnictwo) za przebudowy? Czy zaczęli przygotowywać materiały niezbędne do produkcji? Czy w dalszym ciągu ich jednym zadaniem jest wysłanie dosłownie dwóch maili? Proszę popytać zwykłych pracowników, albo bardziej szczegółowo obserwować zapisy z kamer ile to czasu brygadzista poświęca czasu na tzw. produkcji. Znowu ktoś dostaje pieniądze kompletnie do tego nie przykładając ręki. Zamówienie farb oraz karty wyrobu to ich obowiązek!!! Ja z miłą chęcią chciałbym otrzymać comiesięczną premię za wykonaną przebudowę,.... PORAŻKA!

Dekor

Kiedy będą wypłacane jubileuszówki na Dekorpastics? Bo już by się przydało zmienić auto

Xyz

Drogie kierownictwo, czy ktoś z was by mógł zwrócić uwagę wozkowym żeby trochę wolniej jeździli po magazynie przecież to aż strach tam iść żeby nikogo nie potracili, dopiero jak się komuś coś stanie to Będziecie reagowac?

wuskovy
@Xyz

to nie pij tyle w robocie i uważaj, gdzie leziesz, melepeto

żal
@Xyz

Przecież wy nie możecie chodzić po magazynie, to o co się czepiacie

Zzz
@żal

A no tak zapomniałem przecież że nie możemy chodzić po magazynie, a butelki same sobie przyjdą na maszynę. Weź mniej trochę pojęcia z tym co piszesz

Żal
@Zzz

A to od kiedy wy zawozice butelki z magazynu na produkcję?

Boniek
@Żal

Pewnie chodzi o magazyn tu koło próżniówki

nostalgia

Zbliżają się bardzo ważne Święta 1 listopada, czy można wcześniej określić kiedy i która zmiana kończy produkcję a która zaczyna, każdy chciałby spokojnie, wyspany dotrzeć na groby najbliższych i wrócić w spokoju? Te bardzo ważne Świeto tuż, tuż, może warto takie informacje przekazać pracownikom z większym wyprzedzeniem jak dotychczas ?

jaro

weź użete to będzie wolna, co za problem masz człowieku?

Wszystkich Świętych
@jaro

Nocka wolna dla wszystkich 31.10 jest potrzebna. Nie bądź egoistą, trochę pomyśl, to jest bardzo ważne Świeto!!!

Jaro

Słabe. 4 UŻ należą się każdemu, kto ma umowę i urlop wypoczynkowy . Jak widzisz w tym chachment to masz coś z głową !

Odważny
@jaro

Przecież oczywistym jest, że 31 noc i pierwszy listopad to jest DWD a nie UŻ. To są Święta i UŻ nie jest rozwiązaniem, kadry mogą się tym zainteresować, powodzenia ?

Wdzięczny
@nostalgia

Dziękujemy Panie Prezesie za wyrozumiałość i wolną nockę 31 października.

Filantrop
@Wdzięczny

Jeszcze weź Pana prezesa w rękę ucałuj.

Pracowity człowiek ze wschodu

Ja chcę pracować 31.10 do szóstej rano, ani minuty krócej!

Hehe
@Pracowity człowiek ze wschodu

Złotówa level hard

Dobre myśli

Moi drodzy forumowicze! Powiem Wam tylko jedną rzecz. Wszystko to ,co wypisujecie na forum to w dużej mierze prawda. Jednakże te skrywane nienawiści do różnych działów pracowników , przytyczki jeden do drugiego , brak wzajemnego porozumienia skłaniają nas samych do ,, Upadku" zakładu. Fakt , pieniądze są ważne , bo bez nich nie da się wyżywić rodziny. Owszem chcemy się wszyscy wyżalić , jak to się źle w zakładzie dzieje , ale czy te słowa kierowane do wszystkich i przez wszystkich czytane w czymś pomogą ? Dowiadywanie się o nowinkach zakładowych nie był/ nie jest i nigdy nie będzie dobrym sposobem na pozytywne relacje między wszystkimi pracownikami. CO SIĘ STAŁO Z NAMI? Czemu jeden dla drugiego jesteśmy wilkami? Czemu nie możemy wspólnie się porozumieć, ciągle jakieś obwiniania, pretensje... Nie tędy droga... Wiem, wiem , jest nas dużo , wiele charakterów , sposobów myślenia , ale na Boga , po co się tak zażerać? Może i się wymądrzam , ale spokojem i wyrozumiałością można coś zmienić. Panie Prezesie , powiem tak: Istnieją wokół Pana ludzie , którym zależy na utrzymaniu zakładu, ale są i też takie , co mogą jeszcze przyczynić się do zniszczenia Pana zakładu. Mam taką prośbę, niech Pan posłucha czasami swojej intuicji , aby w końcu zobaczyć własnymi oczami , z własnej perspektywy , jak Pana zakład wygląda od wewnątrz a nie słuchać ludzi , którzy potrafią zamydlić Panu oczy . Nie wiem , czy Pan to czyta , jeśli tak , to powiem ,że byłoby najlepiej , aby nie zrujnować tylu lat ciężkiej pracy, słuchając osób, które bywając i rozmawiając z Panem chcą korzyści dla samego siebie kosztem innych a nie korzyści dla zakładu , dla Pana i dla nas, pracowników. Bo firma powinna czymś błyszczeć, zadowalać i zachęcać, a nie zniechęcać do pracy. To tyle z mojej strony. Mam nadzieję ,że te forum nie będzie tylko stekiem beznadziejnych słów, zażaleń i nagadywań , bo to niemiło się czyta, naprawdę. Każdy niech najpierw spojrzy na siebie, aby móc oceniać innych.....

Hałabała
@Dobre myśli

Było kiedyś i teraz podobnie ?

Wifi

Od pracowników rejestrujących produkcję (np. operatorów, pracowników laserów, chemii, pieców i innych) wymaga się bardzo wiele, to prawda. Czy ktoś wziął pod uwagę kiedykolwiek, że urządzenia się zużywać mogą, system funkcjonuje od 2008 no może chwilę później , czy jakiś informatyk przez ten czas zamówił jakikolwiek serwis i wziął pod uwagę, że bardzo duża część urządzeń nadaje się do wymiany na nowe po wyeksportowaniu i konfiguracji. Niektóre zasoby nawet nie posiadają terminali, może czas ruszyć (usunięte przez administratora) i każdy zasób na zakładzie dowiedzieć i zaopatrzyć w takie urządzenie. Do Dyrektora - urządzenia w większości są w dużym stopniu wyeksploatowane i wymagają wymiany.

lan
@Wifi

w tym zakładzie nie ma informatyków.

Ćwierćmózgi
@Wifi

Czy wy wiecie czym sie informatycy zajmują? Sądzicie że pójdą wam naprawić maszynę na produkcji? Zastanawiacie się chociaż chwilę co wy piszecie?

Szeju

Tak Bomba

Zostaw merytoryczną opinię o Dekorglass - Polska

• Jak się pracuje w Dekorglass?

Zobacz opinie na temat firmy Dekorglass tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 872.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dekorglass?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 845, z czego 200 to opinie pozytywne, 163 to opinie negatywne, a 482 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dekorglass