Dekorglass

Opinie o Dekorglass

Produkcja

Czy po zmianach przebudowy są szybciej robione i brygadziści bardziej zaczęli interesować się produkcją ? Czy podejście do 0racy tych Panów się zmieniło?

Geniek
@Produkcja

U mnie to nawet maszynę ustawia jak przez życie. Na plus, na plus.

.....

Jest fajnie, bo kto miał większe względy to magazyn farb pracuje i też by nie musiał. A nikt nie miał siły przebicia i prawdy i dwa magazyny choć potrzebne ale nie pracują. Wystarczy zrobić dyżury aby każda noc była z magazynierem od butelek I opakowań I sprawa się rozwiązuje, a jest to naprawdę do zrobienia.

Magazynier
@.....

Tylko po co? Przecież nie ma potrzeby wydawać palet w nocy.

Paranoja

Zapraszam do pracy te mondrale co pracują od poniedziałku do piątku na jedną zmianę, bez nocek, a weekendy nadgodziny 100%, które domagają się premii i ponad 200 za przewalanie butelek dostają, zastanawia się wiele osób czy nie zmienić swoich obowiązków odpowiedzialnych na przewalanie butelek na dużo większą kasę. Coś tu jest nie tak drodzy Państwo. Odpowiedzialność znikoma a dniówki, kosmos. Chore!! ??

@Paranoja

W sobotę na nadgodziny przecież nie przyjdą, bo 50% mają płacone. Ale w niedzielę, to cała gromada chętnych na "seteczki"

Beauty

Pracować wypada intensywnie, nie olewczo przez cały dzień, czas najwyższy każdy schemat w każdej fazie i wymagane materiały na każdej fazie produkcyjnej odpowiednio ogarnąć i nie będzie wątpliwości i problemu chorego typy ile razy i na jakie fazy produkcji woreczki mają być pobrane wystarczy na bieżąco potwierdzić gdzie i na jakiej fazie produkcji należy pobrać np. Woreczki. cały czas brak odpowoedzialnosci kiedy i czy między fazami należy pobrać materiały i ile. Każdy za swoje obowiązki w pracy odpowiada a nie zbywa bez odpowiedzi. Wypada wziąć sprawy w swoje ręce a ułatwi to pracę wszystkim, to oczywiste.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dekorglass odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Fajowo

Magazynierzy opakowań na rankach się nudzą bardzo często i na długich zmianach, informacja nieoficjalnie potwierdzona. Dlaczego kłamią często, niezależnie od pory dnia, że mają dostawy. Mało tego dostawcy opakowań skarżą się na niektóre osoby, że magazynier do dostawcy powiada, że nie ma czasu, czy to jest normalne w tych magazynach? Ta informacja potwierdzona przez kierowcę dostawy.

Jak tak można

Pomimo pracy i dnia codziennego regeneracja, "reset" jest wskazany dla ekipy z czterobrygadówki każdej ze zmian S1,S2, S3, S4, (najgorszego systemu pracy -takie są opinie co do tego ), czy pracodawca jest w stanie za ten niewdzięczny system pracy w jakiś sposób jakiś mały procent utraconego zdrowia w jakiś sposób wynagrodzić np. z końcem roku.. samo wielogodzinne ślęczenie przed komputerem i w dzień i w nocy w pracy jak bardzo pogarsza i pogorszył wzrok pracowników, czy jest świadomość że wzrok wysiada od tych niesprawdzanych monitorów. Wszystko ładnie wygląda, czy ktoś zainteresował się czy te obecne monitory nie szkodliwe. Jedni wymieniają sobie urządzenia a drugim przekazują stare, szkodliwe, mniej sprawne. Zdrowie jest jedno. Wymieniasz monitor, to przekaż go do utylizacji ,nie przekazuj innym, wymianiasz myszkę, przekaż do utylizacji, nie bądź "(usunięte przez administratora)" I nie uszczęśliwiaj innych. Pamiętaj każdy ma jedno Zdrowie o które powinien dbać. Zabierz jeden z drugim stary sprzęt którego się pozbyłeś jeden z drugim i nie bądź "(usunięte przez administratora)". Nie nadaje się to zutylizuj.

Wasilij

To kiedy w końcu ludzie z Ukrainy przyjdą? Polacy nie chcą i nie potrafią pracować. A my robotę ludzie jesteśmy i możemy po 12 pracować

Polka
@Wasilij

Nie warto wrzucać ludzi do jednego wora. Ktoś umie i lubi pracować, a ktoś nie. Tak samo jest w Polsce czy na tej waszej Ukrainie. Mam aby nadzieję, że nie przyjdzie Ukraińców za dużo, a najlepiej wcale. LG niedługo otwierają to możecie mieć miejsce pracy również i tam. Mam również cicha nadzieję, że z powodu, że przyjdziecie nie będzie siła wyższa lecieć po pensji.

Ilona

Podobno i Białorusini przybędą pomóc

Sasza

No jak ty jak to ja

dzialdowianin

witamy serdecznie i życzymy miłej pracy

UK
@Wasilij

I jak tam bracia i siostry ze wschodu? Robotni ?

dorsz
@UK

wspaniali ludzie, szkoda ze zostaja tylko na 3 miesiące

@Polka

Ludzie ogarnijcie sie,Ludzie z Ukrainy normalni jak my,mlodzi nie mają pojęcia jak kiedyś było z nami Polakami,jak za lepszym bytem wyjeżdżali na zachód,proszę,traktujcie ich tak jak sami byście chcieli być traktowani,A pracowici są,I chwała im za to że robią wszystko aby poprawić byt rodzinie

Sadbuttrue
@Wasilij

Jak umicie pracować to tu się marnujecie, tu zapracę nie płacą tylko za leżenie(zwłaszcza wam) u Niemca można się sprawdzić kto jaki zdolny do pracy

pomocnik malarza
@Polka

Pracownicy że wschodu są pracowici, nie ma co narzekać.

#Sasza
@pomocnik malarza

I (usunięte przez administratora) mniej szkoda XDD

Szkoda gadać
@Wasilij

Szybko zaczęli różki pokazywać...

Dobrzy ludzie
@Szkoda gadać

Dobre ludzie, robotne, co do zapachów każdy ma swój, nawet i daglas

Szkooda
@Dobrzy ludzie

Skoro tacy zajefajni, to sobie z nimi pracuj. My podziękujemy. Niefajnie robić za kogoś

Ogór

czemu magazyn farb to takie (usunięte przez administratora) Kiedy się coś chce załatwić czy to telefonicznie/osobiście to zawsze głupie teksty i ogólnie burackie podejście. Na nockach to jest taki problem coś załatwić że czesto lepiej odpuścic. Uwierzcie mi, gdybym mógł to bym do was nie dzwonił.

Magazyn
@Ogór

A co Ty Panie ,, Ogórze'' chcesz załatwić osobiście czy też telefonicznie? Widzę że nie wiesz na jakich zasadach jest wydawany materiał na produkcje wiec proszę Ciebie nie dzwoń.

Lucjan
@Ogór

Jak dobrze zamówisz materiał to nie musisz prostować, poprawiać.

Poważny magazyn

Powinniśmy mieć nocki wolne jak magazyn butelek i opakowań, ale nie bo płaczecie i płaczecie ile to macie pracy koledzy brygadziści. Niedługo na nocki nie będziemy pracować, będziecie mieli okazję się wykazać, płaczki od wiecznych pomyłek.

ewenement

Co Ci nie odpowiada w pracy magazynierów farb? Nie mylcie się i nie zawracaj niepotrzebnie (usunięte przez administratora) potem, cały czas coś poprawiacie brygadierzy sitodruku, nie pracujecie od dziś żeby ciągle się mylić w pobraniach. Wystarczy się przyłożyć do swojej pracy ?

Brakarka

Ale o co ci chodzi ? ?

Ciekawy

A o kim mowa?

dareczek

Zróbcie coś z magazynem farb w końcu

CZARUS
@dareczek

Ale o co chodzi?

Pierdolka
@CZARUS

A co się czepiasz magazynu farb trzeba było się uczyć to też mógłbyś tam pracować

kurzystup
@dareczek

no po was to widac ta nauke, kazdy jeden brak matury i cholera wie czy nawet nie podstawowki

tola

Jak będzie Nowy kierownik w kj to może zrobi w końcu porządek z niektórymi laserami ?

Weźcie się za robotę w końcu. Tylko narzekania i narzekania. Nie podoba się, to zmienić robotę. Np. na kasę w Biedronce jak większość poleca nauczycielom.

...

Chyba chodzi ci o s4

Socjal

Czy na Hoffer Hit Festiwal będą bilety dla pracowników?

@Socjal

Ja wolałbym bilet lub dopłatę do biletu na mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej np. ten listopadowy na narodowym. Albo jakieś bilety do kina ?

przyjemne z pożytecznym

Czy będzie bał karnawałowy z muzyką taneczną a nie taką do kotleta i jeśli tak to gdzie? Czy na dorsza wyjazd będzie organizowany i z oficjalną informacją dla wszystkich pracowników, nie wyjątków?

nie paląca

czy to jest tak trudno zrozumieć że jeżeli ja nie palę to nie chce tego wdychać a jestem zmuszona bo muszę wejść do szatni żeby się przebrać

Damska
@nie paląca

Fakt

Wacław

Weź nie jojcz już. Jak ci nie pasuje to nie wchodź tutej.

Higiena w pracy

Toalety w weekendy i stołówki to poprostu.... zostawię bez komentarza. Kto był wtedy w pracy to wie. Tak nie może być dłużej, uwagi od dawna były w tej kwestii zgłaszane.

Sprzątanie
@Higiena w pracy

W piątek o 21.00 to nawet papieru w damskich łazienkach nie było...A gdzie do poniedziałku.

Piecowa
@Sprzątanie

W sobotę rano to jak w śmietniku na jednej stołówce było, ręce opadają. Jaki problem aby na zmiany przydzielone były osoby z działu czystości, produkcja jest całodobowo i posiłek jedyny w pracy chciałabym zjeść z apetytem. Ręce też mydłem chciałabym umyć przed posiłkiem nie samą wodą, która nie dezynfekuje bakterii. Zbiorniki na mydło często są puste, papieru toaletowego brak I to nie w jednej toalecie. Przykre.

Zadziora
@Sprzątanie

Jak się dba tylko o swój zadek i kilometry papieru używa to dla innych nie wystarcza. A zapasowy papier na weekend to od x lat jest zostawiany na ekranach tylko nie wszyscy o tym wiedzą:)

@Zadziora

Na ekranach... Hm . W zakładzie w Komorników ekranów nie ma a zdarza się , że papieru w łazienkach nie ma w weekendy. To co mamy najpierw jechać po papier do Działdowa czy może z domu ze sobą zabierać ? A może tak Panie sprzątające zaczną pracować na zmiany jak większość ludzi w zakładzie wtedy i papier będzie i stołówki sprzątnięte . Przestaniecie pół zmiany przesiadywać w szatni na kawce a weźmiecie się do pracy.

Sprzątanie
@Zadziora

Czyli jak mi się zachce (usunięte przez administratora) ro mam lecieć z komornik do działdowa na ekrany ?

Po co jest to forum skoro (usunięte przez administratora), tylko to pokazuje jaka jest prawda i jak się trzęsą o te swoje ciepłe posadki

Abc

Tak tak, Pan Kierownik P. z Komornik, brak szacunku do ludzi , liczy sie aby akord i coraz wiecej o wiecej a pieniądze te same. No ale zawsze jest gadane ze zakład nie ma pieniedzy. Szanuj ludzi a bedą Ciebie szanować

Cda
@Abc

Buahaha on i szacunek jak to jest człowiek prosto od pługa oderwany, zero kultury i szacunku

Ło matko
@Abc

Zawsze możecie złożyć oficjalna skargę do Prezesa i opisać co i jak. Przecież teraz nawet Dyrektor nie jest nie do ruszenia. Ile to ludzi z wyższych stołków poleciało z zakładu. Zamiast ciągle narzekac zbierzcie się , napiszcie skargę , zbierzcie podpisy i zanieście do Szefa . I tak nie macie nic do stracenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Dekorglass - Polska

• Jak się pracuje w Dekorglass?

Zobacz opinie na temat firmy Dekorglass tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 872.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dekorglass?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 845, z czego 200 to opinie pozytywne, 163 to opinie negatywne, a 482 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dekorglass