Dekorglass

Opinie o Dekorglass

Zuza

Nowa hala to huk zobaczcie co dzieje się w łazienkach przy żelach tam nikt nie sprząta brud smród i ubóstwo wszędzie zawsze mydła brak lodówka na stołówce Szok

Żartowniś

Zapach w toalecie to nie sprawa czystości tylko kanalizacji także żadnej kontroli bhp nie potrzeba

Toalety

Wielokrotnie składane prośby o odpowiednią wentylację w ubikacjach i zastosowanie odświeżaczy nic nie dają. Ponawiam pytanie, czy to taki problem aby w ubikacjach była większa czystość, higiena I przede wszystkim odświezacze. (usunięte przez administratora)To istotny problem nie od dziś. Trzeba zauważyć, że różne środowiska ludzkie współpracowników z Nami obcuje. Prosimy o codzienną kontrolę i przede wszystkim większą higienę i zastosowanie odświeżaczy w toaletach. Czy jest to możliwe do zastosowania?

Żartowniś
@Toalety

Nowa hala fantastycznie jest w męskiej toalecie

Haneczka
@Toalety

Szok, jak żrecie w kiblach to wam smród nie przeszkadza jakoś

@Haneczka

Lepiej im smakuje.Nie rozumie tego do jedzenia jest stołówka a niektóre osoby jedzą w szatni. I siedzą na przeciwko toalety i się degustują jedzeniem.Moze lepiej smakuje.Zycze smacznego.

Zyczliwy
@XYZ

A jedna to się tak beznadziejnie śmieje że ja słychać na stolowce.chyba chce żeby każdy ja słyszał ha.Jeszcze raz smacznego.

Cześć. Pytanko mam. Jest jeszcze wypłacany 1000zl, za polecenie pracownika do pracy? Ewentualnie do kogo z tym iść? Kto się tym zajmuje? Pozdrawiam

Cipek
@Michał

Jest wypłacane jeśli polecony rok przepracuje. Więc nie myśl że zarobisz na tym

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dekorglass odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Koleżanki z s2

Drogie Panie z środkowego pieca. Które pracują od kilku dni na Xl! Możecie w końcu zamknąć swoje buźki!? Nie każdy chce was słychać! To już powoli(usunięte przez administratora) ludzi to co robicie.. To że latacie po malarniach i szukacie (usunięte przez administratora)! Jak się nie mylę to jedna z was ma męża i jestem ciekawa czy twój mąż wie co jego żona (usunięte przez administratora) !? Wystarczy że na twoją koleżankę już gadają że (usunięte przez administratora). Kolej na ciebie koleżanko.

Koleżanki s2
@Koleżanki z s2

A co zazdrosne jesteście? No nic dziwnego...

Dewotki
@Koleżanki z s2

Droga koleżanko, to co my robimy to akurat nie powinno Cię interesować, proponuje zebys zajęła sie praca a nie nami. Widzę ze masz swoje życie nudne że interesuje Cię nasze co i z kim robimy..a moze zazdrościsz czegos ? Fakt, na Ciebie nikt nie spojrzy a co dopiero rozmawiać, ale co sie dziwić…Chetnie sie dowiemy jaki masz problem jesli nabierzesz odwagi i przyjdziesz powiedziec w prost a nie tylko potrafisz napisać na forum, żałosne. Uwazaj zeby nie odbiło Ci sie to czkawką..Środkowym paluszkiem serdecznie pozdrawiają Cię koleżanki z pieca obok ????

Musial
@Koleżanki z s2

Część. To że moja Żona i jej Koleżanka potrafią się dogadać z każdym . To nie jest powód żeby plotkować na nie . Co żal ściska że potrafią się dogadać z chłopakami żeby dobrze spół pracować . A wy nie potraficie ? Wejście się zajmijcie swoim życiem!! A nie czyimś . Bo się zachowujecie jak dzieci w szkole. Pozdrawiam

Musial
@Koleżanki z s2

Część. To że moja Żona i jej Koleżanka dobrze żyją z chłopakami i się dogaduja spół praca to nie powinno was obchodzić! Co żal was ściska że w nie potraficie się dogadać z innymi! Tylko ploty robicie na innych . Zajmijcie się swoim życiem. A nie innych. Macie zachowanie gorsze niz dzieci w szkole . Pozdrawiam

Hah
@Musial

To ty zrobiłeś (usunięte przez administratora) w spodnie robocze ? Proszę się przyznać dobrowolnie .

Nagrody

Czy są jeszcze przyznawane te nagrody kwartalne i roczne dla pracowników? Czy teraz to po cichu się odbywa, jeśli tak to dlaczego tak jest ? Pozostali współpracownicy chcieliby się dowiedzieć za jakie nadzywczajne zasługi przysługuje taka nagroda ?

Elek
@Nagrody

Chyba już nie oficjalnie, dlatego że niektóre działy były zawsze przypisane z automatu. Zdarzały się już dublety premii. Także były tak sprawiedliwie rozdzielane jak jak ostatnie naliczone stawki.

Ania i Kaska

Widać że na tym forum cały czas ktoś szuka specjalnie zaczepki żeby było ciekawie żeby inni tacy pajace odpisywali, żeby było ciekawie kogoś obgadujac. Człowieku spójrz w lustro i pomysł czy ty jesteś normalny? Ludzie piszą specjalnie i nakręcają innych i ploty ale spójrz na siebie co ty reprezentujesz znasz tych ludzi których opisujesz? Nie wiesz o nich nic i nie masz prawa nikogo oceniać i pomysł jaki ty jesteś czy jesteś (usunięte przez administratora) i czy ty nie masz sobie nic do zarzucenia a potem oceniaj innych bo myślę że ludzie którzy się tu wypowiadają nie na tematy które które powinny być poruszane tylko po to żeby się przyczepić to ludzie nieszczęśliwi bo nie mają swojego życia a gdyby im się przyjrzeć to zapewne mają problemy i to nie tylko z głową

Kuntakinte

Jakie macie zdanie o drukarzach z s2 na nowej hali ? Da się z nimi normalnie pracować ?

Mała

Co ty piszesz za głupoty ha ha. S2 i najlepsza zmiana i zorganizowana.Smiech na sali a piecowe z tej zmiany niedługo zamiast teczek na laptopy bo takie mają duże ,wypchane że ledwo je dźwigają będą ciągneły za sobą wózki na kułeczkach tak jak mają starsze panie ha ha ha żeby wszystko pomieściły.

XYZ

I jeszcze dodam że niektóre piecowe z S2 Komorniki to nie mają języka chyba w buzi.zmieniajac zmianę nie umieją nawet powiedziec prostego słowa Część.Poprostu brak wychowania .

Wiesia

Tak że nie wiem czy to taka wspaniała zmiana .Drukarze może ok ale piecowe do bani.Brak wychowania .

@Kuntakinte

Cześć , jeśli chcesz przyjść i się uczyć to szczerze polecam , spoko atmosfera szczególnie na k15 tym duzym ze zlociarkami , chłopacy zabawni i pomocni chociaż czas szybko leci bo pośmiać się można i porozmawiać o wszystkim

Mela

Nie pisalbys chociaż takich głupot .S2 i najlepsza zmiana ha chyba w snach .

Pat
@Kuntakinte

Malarnia z s2 najlepsza. A fafa najlepszy malarz :)

Sroczka
@XYZ

Widzę że piecowe niektóre nie mają zębów ale języki do obgadywania jeszcze mają.... Jeszcze...

Gapa
@Sroczka

A ty taka święta /święty jestes.To na cholerę wchodzisz na forum i piszesz.Ludzie piszą prawdę i o to chodzi a jak ci coś nie pasuje Sroczko to nie wchodz i nie czytaj.

Całkiem zlikwidować czasami jedzie sam kierowca szkoda kasy

S2
@Paweł

Teraz będą jeździć bo sory ale chyba dojeżdżanie autem wyjdzie drożej w dzisiejszych czasach

Tania siła robocza

(usunięte przez administratora), na produkcji zostanie operator a resztę naszymi przyjaciółmi z Ukrainy obsadzą .

Grzesiek
@Tania siła robocza

Jak oni nie zastąpią Polaków przecież widać jak robią nasz jeden a ich dwóch na stanowisku pracy potrafią tylko wykonywać proste polecenia teraz całkiem jest bałagan bo dojeżdżają na różne godziny nawet nie wiadomo jak tu rozstawić ich na produkcji

Ka$ia

No już nie mogę doczekać się jutra 100 zamelduje się na koncie jak co roku.

nowy ład porządek i dyscyplina

Jakie wypłatki się szykują za mijający miesiąc? Styczeń był dobrym miesiącem, produkcja nie najgorsza. Będziecie zadowoleni z nowych zasad naliczeń, czy nie?

Operator
@nowy ład porządek i dyscyplina

Ma być podobno nie płacone za wszystko, nikt nie wie o co chodzi, okaże się na 10-tego, niby początek na to żeby myśleć o zmianie pracy. Czy to prawda, że wypłaty mają być niższe, jeśli tak to dlaczego ?

steff
@Operator

mi wyszło 4500 do ręki za nic nie robienie w tym miesiącu

Szok
@steff

To gdzie Ty robisz, że aż tyle zarabiasz? I jeszcze narzekasz ? I ciekawe za co odpowiadasz za taką wypłatę ?

Sony

Zgadza się. Malarnie zawsze dobra wypłata. Nigdy mniej niż 4 nie było. Jak mamy akord to dobrze, a jak nie, to w mesie wklepuje z majstrem przebudowę i płacą jak za akord, a my w tym czasie trzaskamy w kabinie w karciochy. Ostatnio majster ograł mnie w tysiąca , ale już się ugadaliśmy, że na nocce wklepiemy awarie w mesa i robię rewanż. Tym razem wygram!

Czy pielęgniarka zakładowa to daje na badania bo jestem od roku bez badań jakoś w innych zakładach to przebiega normalnie a u nas ludzie chodzą bez badań

Nie pracuju

Hej koleżanko z S1 Komorniki a Ciebie nie obowiązuje stój roboczy a może znowu krawcowa przerabia czy zapomialaś znowu. A rozumie chcesz się wyróżniać nie wychodzi Ci to.Spójrz w lustro ..Latka lecą i odmładzanie nic nie da .

Kolezanka
@Nie pracuju

Masz rację.Nie ma wyjątków. Każdy to każdy.żenada co się dzieje w tym zakładzie.

@Nie pracuju

Szczera prawda, koleżanka robi wszystko co jej sie podoba nie zważając na nic i nikogo!!

Kapsel

Wow serio a to niedobrota a ty czemu jej tego nie powiesz

Czarna
@Kolezanka

Macie problem a na spodnie czeka się 3 ma bo na zakładzie nie ma i czepiacie się a co druga osoba chodzi w swoich butach i jakoś nikt nic nie mówi a bo niektórzy chodzą w jednch spodniach i są tak brudne ze az się świecą i pewnie też chcą się wyróżniać

Fiona
@Nie pracuju

Ta blond księżniczka powinna chodzić w gumiakach

Kotek

O nie kolego tylko nie tak jak ona.Massakra.Zero gustu.

Kapselka

Ja bym zlinczował i spalił na stosie za brak stroju ha ha ludzie serio?

Pomocna

Na S3 hahaha

ziutek
@Pomocna

Ale po co tam?

@ziutek

Ona już wie po co ha ha ha na S3. Wszyscy wiedzą a ona myśli że nie.Smiech na sali.

Brazers

Czy nie powinniśmy zrobić demonstracji ? Trzeba pomóc ludziom z Ukrainy ... Ale czy NATO nie powinno pomóc im walczyć ?Żeby ludzie z Ukrainy mogli wrócić do swojego domu ?! Ponieważ obecnie nasze państwo (usunięte przez administratora)co za tym idzie nasze zarobki nie wzrastają ale ceny wszystkiego owszem... Niedługo wiele firm będzie miało problemy z wypłacalnością, patrząc na ceny paliw ... Produktów ... Co sądzicie ?

LPG
@Brazers

Niedługo to ja będę miał problemy żeby dojechać do pracy bo nie będę miał za co a spory kawałek mam

Xyz

Tego jeszcze nie grali, żeby pracownicy (usunięte przez administratora)jeździli na wózku elektrycznym ze słuchawkami w uszach, tego (usunięte przez administratora)nie widzi albo nie chce widzieć, a wie jakie obowiązki do niego należą jak zagrożenie na halach na każdym kroku. Czy wie po co lata po halach, klapki na oczach ma koleś czy co ?

Ktos
@Xyz

Na której zmianie

Prawo do wypowiedzi ma każdy

"Użytkownicy wypowiadający się na forum Gowork.pl korzystają z zagwarantowanej konstytucyjnie wolności wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji (art. 54 ustęp I Konstytucji). Serwis Gowork.pl udostępniając użytkownikom zakładkę „Opinie o pracodawcach” tworzy platformę, na której umożliwia realizację wskazanej powyżej wolności słowa."

Prawa pracowników

pracownica

Sami pracownicy się martwią jak przeżyć od wypłaty do wypłaty przy tych obecnych zasadach. Koszty utrzymania coraz wyższe żywność, opłaty a tu naklaniacie na pomoc dla uchodźców. Owszem ale czy nie wystarczy poinformowanie pracowników o takiej akcji i kto ma wolną wolę to weźmie w tym udział a kto nie to nie ? Trochę oglądy, są ciężkie czasy i dla Polaków i takie pokazówki nie są potrzebne. Nikomu nie jest łatwo i każdy niech wypowiada się za siebie i nie sieje fermentu. Czy to nie jest prawdą?

Koleżanka
@pracownica

Ciekawa jestem czy Ty gdybyś była w takiej sytuacji na obczyźnie,nie byłoby Ci miło gdyby ktoś pomógł Tobie albo Twojemu dziecku? Nie chcesz to nie pomagają,nie krytykuj i nie buntuje. Nie zadroszczę Ci egoizmu,pomyśl że dla tych rodzin świętem jest to co Ty masz na codzień

@pracownica

przeciez(usunięte przez administratora), to co on robi to glowa mala, zeby l(usunięte przez administratora)? wy dalej myslicie ze aby w tej firmie jest praca w calym dzialdowie ?? tak dalej bedzie to wszyscy bedziecie szukac roboty

Edi
@pracownica

Przeciez ten kto ro wymyslil noenpowinien byc na piastowanym przez siebie stanowisku. Juz zapomnial jak robil fajans na nowej hali a armia ludzi skrobala mu butelki. Bezczelne

Odzież

Może w końcu pora trochę bardziej wyposażyć pracowników w obuwie inne firmy polary itd wszystko a my chodzimy w (usunięte przez administratora)spódnicach o x czasu brak słów .

Zostaw merytoryczną opinię o Dekorglass - Polska

• Jak się pracuje w Dekorglass?

Zobacz opinie na temat firmy Dekorglass tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 872.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dekorglass?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 845, z czego 200 to opinie pozytywne, 163 to opinie negatywne, a 482 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dekorglass