Whirlpool Company Polska

Opinie o Whirlpool Company Polska

tbh

Jak mamy na umowie 16,31 brutto to ile wynosi netto i mniej wiecej jaka jest wyplata

@tbh

14,08

pol

Jetem w firmie randstand i mam pytanie bo byl tam pakiet benefitow do restauracji itp to jak to dziala i Ci lekarze

Konrad

Czy praca dla praktykanta w dziale logistyki może być jeszcze aktualna? Jakie wymagania na start może mieć firma? Czy okres praktyki jest płatny? Podpowiedzcie proszę . Z góry bardzo dziekuję za informacje

K

szacunku dla pracownika brak, "dzień dobry" od przełożonych też ciężko usłyszeć, zdecydowanie NIE POLECAM

Monter

spotkanie było bardziej informacyjne, niz rekrutacyjne. Na spotkaniu bylo kilku kandydatów, ale kazdy z nich potem pracowal. Ja pracowalam przez Adecco.

Na spotkaniu padały pytania o wcześniejsze doswiadczenia, czy pracowalam na produkcji, czy zdaje sobei sprawe jak to jest pracowac w nocy. byly pytania o adojazd, i tez przedstawione dokladnie warunki zatrudnienia. No i czy ta parac mi odpowiada.

Maja

Whirlpool to normalna, znana marka a pracować trzeba jak wszędzie.

Sandra

Witam jaka praca na stonowisku BHP -owca i jakie zarobki czy może mi ktoś mniej więcej objaśnić ?

D.

W tej firmie trzeba prosić o cud żeby spotkać jakiegoś Polaka :/ a jak juz to Ukraińca który umie mówic po Polsku..albo chociaz rozumie co sie do niego mówi . Jezeli chodzi o prace to faktycznie kazdy tutaj pisze bzdury bo praca nie jest cieżka i jak za takie pieniadze to uważam że naprawde fajna robota. Widac ze niektorym poprzewracało się troche w główkach pisza to osoby albo sa kompletnymi leserami w pracy albo nie pracowali ciezko w zyciu ;) idziesz do pracy robisz swoje, dostajesz wyplate i tyle kazdy by tylko narzekal jak mu jest zle a od siebie nic nie daje

Xyz

Jak czytam o linii nr 1. O spienianiu.. To nie wiem czy się śmiać czy płakać. Ludzie, weźcie się za robotę, zamiast biegać jeden do drugiego, i (usunięte przez administratora) Głupoty, naśmiewać się z innych, czy wymyślać durnoty. Pozdrawiam(usunięte przez administratora) Resztę, która nie ma innych ciekawszych zajęć, jak tylko sypanie płotkami.. Naprawdę(usunięte przez administratora) Żenada. Totalna.. Do jasnej (usunięte przez administratora)weźcie się za robotę, naprawdę. To i norma będzie, i liderzy, jak i kierownictwo będzie zadowolone. Nie trzeba tak dużo, zamknąć pysk i robić swoje. Lider Kola, wd. mnie sprawiedliwy, odszedł na 5, więc zostawcie go w spokoju. Zmianą kieruję kto inny, więc po co drążyć temat?! Niechaj każdy zajmie się swoją robotą i naprawdę będzie spoko. Nie pozdrawiam.

Szkoda, że mając złość do firmy ludzie piszą rzeczy nieprawdziwe. Może trzeba spojrzeć w lustro i ocenić swoją pracę ale tak solidnie i szczerze bez pudru?

Opiernicz

Prawda taka że wszyscy (prawie) liderzy nic nie robią, nie tylko 'kola'. Teraz powstały nowe zespoły i pozatrudbiali takich liderów że pozal się Boże :D. Praca na magazynie/wolnych stanowiskach jest okej. Na taśmie przej... Szczególnie spienianie. Nawet za aktualnie wynagrodzenie (4 tys brutto) bym tam nie robił ! Ps. Za rok prezes odchodzi , odejdę i jego psy. Będzie lepiej :)

Amator

Czy praca dla kontrolera jakości jest jeszcze aktualna?

...
@Amator

tak

K

za darmo to jest tylko woda i okropna kawa z automatu:)

hbb

Jak wyglądają posiłki w czasie pracy ? Samo płacicie za jedzienie czy jest za darmo dla każdego?

Ernest

Wasze opinie są odstraszające zwłaszcza o jakimś jedynce i o Włochach w firmie z USA.Informujecie o tym że agencje zatrudniają a nie Whirlpool.Nie warto marnować mojej dotacji z numeru PESEL przypisanemu do 10-30 tyś PLN na moją aktywizacje na rynku pracy po długotrwałej nieobeności skoro to nie da szansy na umowę na czas nieokreślony a tylko agencyjną na zastępstwo na 5 dni,miesiąc a strace pakiet z GFŚP-Wojewódzki Urząd Pracy Wrocław gdzie do 3 razy sztuka. .Swoimi uwagami zniechęciliście mnie i jutro nie pójdę do domu kultury na agitacje Randstatu w Wąsoszu.Poczekam na BSH Wrocław.

Lola

Wszędzie znajdziemy osoby z którymi jest ciężko pracować ale to nie znaczy że firma jest zła.

..................
@Lola

Każda firma która nie szanuje pracownika jest zła której 70% ZAŁOGI TO AGENCJA firmie wcale nie jest taniej wynająć randstad np to po prostu lenistwo wiele firm nie korzysta z agencji i se jakoś radzi może kiedyś brudasy się w końcu nauczą co to szacunek bo kulturę to się z domu wynosi

Edek

Pracowałem tu kiedyś to współczesny kolonializm .Murzyńska robota za murzyńskie pieniądze to tyle w temacie .Współczuję ludziom którzy tu pracują

Lola

Dlaczego niektóre osoby postanowiły na podstawie pracy i zachowania jednego człowieka oceniać tak dużą firmę zatrudniającą setki osób? To jest bardzo nieuczciwe, tym bardziej, że tu pracuje wiele fantastycznych osób. Przecież jeśli komuś jest źle może zmienić pracę.

zzz
@Lola

Ocenianie całej firmy na podstawie jednego człowieka jest nie uczciwe ! ale daje do myślenia że coś takiego w firmie się dzieje i nic nikt z tym nie robi a tojuż minus dla firmy . A po drugie to dlaczego przez jednego frajera ma zmieniać pracę kilka lub kilkanaście osób ???????

Maciek

26 godzin czekania na załadunek w firmie Whirlpool Wrocław wyprowadziło mnie z równowagi. Ale byli tacy, co czekali dłużej. Na pewno więcej tam nie pojadę, szkoda czasu i pieniędzy. Ciekawe, co na to Amerykanie... Nikomu nie polecam tej firmy, brak organizacji pracy utrudnia życie nie tylko kierowcom. Wielu klientów Whirlpool również wyraża swoje głębokie niezadowolenie. Nie tylko z obsługi ale także z kiepskiej jakości produktów.

MP

Owszem, ale to nie Jego nazywają Czopkiem. Liderów z prawdziwego zdarzenia policzysz na palcach jednej ręki. I to jest właśnie przykre.

STUDENT

Witam ! Własnie kończę polibude wrocławską i od września będę się rozglądał za jakaś stałą pracą i tak przypadkiem wszedłem na to forum czytam i oczom nie wierze piszecie o jakimś liderze KOLI ? twierdzicie że 95% załogi ma z nim problem ? Ludzie mamy XXI wiek są przepisy paragrafy radcy prawni zgłosić sprawę raz drugi trzeci i wyrwać chwasta raz na zawsze ! :) Pozdrawiam może od września będę jednym z was ?

Myszk
@STUDENT

Po politechnice na produkcję

@Myszk

Jednym z was to miałem na myśli pracownikiem korporacji !!!! :-) Nigdzie nie wspominałem o pracy na produkcji wiec nie wiem skąd ten pomysł ??? Ale nowy BOSH zaproponował o niebo lepsze warunki ...

miki
@STUDENT

bosh lepsze warunki jakie?

@miki

Skarbie musisz iść na rozmowę indywidualnie !!!

@miki

Skarbie musisz iść na rozmowę indywidualnie !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Whirlpool Company Polska - Łódź

• Jak się pracuje w Whirlpool Company Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Whirlpool Company Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Whirlpool Company Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Whirlpool Company Polska?

Kandydaci do pracy w Whirlpool Company Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Whirlpool Company Polska