clean-bud

Gdańsk

Opinie o clean-bud

Mixster 2015-01-25 14:18:24
Pracowałem w tej firmie niespełna rok czasu i wiele się nauczyłem. Napoczątku prace zaczelem na zajezdni trolejbysowej w gdyni grabuwek. Praca jak praca a jaka stawka 6.40 za godzine ogulnie bylo mi tam dobrze nie narobilem sie specjalnie bo robilem jak wszyscy pracownicy na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pracownicy to skonczona patola uwarzajo ze oni robio najlepiej i nikt tak nie umie robic a prawda jest taka jeden na drugiego patrzy i kazdy sie wymodrza co to nie oni. Jezeli masz slabo psyhike to nie polecam tej pracy bo Ciebie zniszcza psyhicznie tak jak wiele osob ktorzy przejmowali sie za barzo praco. Kierownik jest w miare porzadku ale on nie wie co tam sie tak naprawde dzieje ma swoich ludzi ktorzy zbierajo dla niego informacje a potem dzwonia do niego z raportem tylko najlepsze jest to ze o sobie nic nie powiedza tylko o innych takze jest na bierzaco z informacjami. Jezeli jestes nowa badz nowy i wyczuja cie nie porzyczaj zadnych pieniedzy tym patolom bo nie odzyskasz ich juz nigdy. Jest cos takiego jak kary w ktorym uczestnicza wszyscy. Pewnego dnia przyszedl raport od ZKM w ktorym bylo kara za zle sprzatniete wozy. Dylemat byl taki jeden przez drugiego zazekali sie ze oni sprzataja tak pozodnie ze to jest nie mozliwe aby wozy byly brudne wiec w padli na pomys aby zwalic na myjkowych ja robiłem tego dnia na myjce. Kierownik przyszedl do mnie i sie pytal czy myje wozy ja na to ze tak on na to ze jest kara i podejrzenia ido na myjke ale on skontaktuje sie z ZKM i sie zapyta czy na zewnatrz byly czyste ja mu na to ok. Nastepnego dnia pytam sie go i jak on na to ze byly tylko w srodku brudne a na zewnotrz czyste. Ale i tak dostalismy kere ale mniejszo I powiedzcie czy warto sie starac zapierdalac w pocie czola kiedy patologiczne ludzie olewaja to ?? ps. sorki za bledy nie chcialo mi sie pisac z poprawno pisowania
bezrobotny 2015-06-29 11:34:04
Pracowałem w tej firmie jako kierowca śmieciarki przez dwa lata,maiłem miesięczny zarobek 2400,by tyle zarobić trzeba było się nakręcić,ale warto było.Przykładałem się do pracy,a w nagrodę zostałem zwolniony pod pretekstem obawy że zacznę chorować.Nie polecam nikomu tej firmy.
Mateòsz 2016-05-30 00:49:15
Robiłem w tej firmje cienszko a jak zahorowałem to od razò zwolnienie. Przyhodzem puzniej zdrowy a i tak z kwitkiem na hate a.
Ninka 2016-06-30 15:55:45
Pracowalam w tej firmie przez trzy lata. Po trzech latach zaczeli mnie robic w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na kase. A jakie jest beszczelne to kierownictwo jak sie zglaszalo ze nie ma sie na obiekcie mopuw, plynuw i innych zeczy to gadali ze nie trza pic tych plynow i ze bd odciogac z wyplaty. A po za tym na jak dlugo ma wystarczec 1litr plynu na cztery bloki z dlugimi holami. A jak sie prosi o wolne to gadaja ze nie moga udzielic. Raz sie wkurwilam na barbi i jej wygarnelam co mysle o niej i calym kierownictwc. Zocilam jej sprzet pod nogi i odeszlam z tej zlodziejskiej firmy. Teraz sa inne dziewczyny traktowane jak szmate do podlogi na osiedlu majora slabego. Przez kierownictwo
Ewelina 2016-07-01 11:26:24
Dzis rano dowiedzialam sie ze jestem do niczego. Ze nie daje rady na klatkach a co sie okazalo to byly na mnie pochwaly do romanowskiego. A ze romanowscy lubia alkocholikuw i nie robuw takich jak barbi i andrzej bujalski. Nie dziwie sie bylym pracownika ze gadaja ze oni sa w dupowlazami w romanowskich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z powazaniem byly pracownik
vin 2016-11-10 07:17:46
Na pewno z Twoją polszczyzną nic lepszego nie osiągniesz.
Zostaw swoją opinię o clean-bud - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie clean-bud