ZPUE S.A.

Opinie o ZPUE S.A.

Stachu

Jesteś nienormalny..........

Wolniech

Witam. A czym zajmują się Panie w pokoju programistów W2 bo często widzę jak patrzą w telefon, o pomoc mało co można liczyć. Czy mają za mało obowiązków bo ciągle w telefonie coś oglądają i rozmawiają. Mówię o swoich nie firmowych telefonach jako rozmowy.

Konfitura
@Wolniech

Dziękujemy za informację towarzyszu, widzę, że masz oczy szeroko otwarte masz talent daleko zajdziesz w tej firmie. Takich ludzi jak ty potrzebujemy.Przynos więcej smaczków o twoich kolegach i koleżankach wybijesz się na ich.

@Wolniech

Odezwał się ten , co nigdy w telefon w pracy nie spojrzał

Bystry
@Konfitura

Ci co się wybili już dawno tu nie pracują za te grosięta :)

Xxx
@Bystry

Tu pracują ludzie bogaci którzy są już dorobienie także człowiek który potrzebuje kasy no to sory ale to nie jest dobra firma żeby zarabiać tysiące mówię o produkcji

Wolny
@Bystry

jak można się wybić i już tu nie pracować za grosięta xD :D albo się wybijasz i pniesz się po szczeblach gdy kończysz dobre szkoły albo po prostu odchodzisz... ;)

Robert
@Wolny

Ktoś z Was wie, ile teraz dokładnie można zarobić za pracę na produkcji w firmie ZPUE? Szukam informacji w tym zakresie i mam nadzieję, że za pośrednictwem tego wątku uda mi się to ustalić. Pomoże ktoś? Dzięki.

ilerazy ?
@Robert

najnizsza krajowa no chyba ze zrobisz w miesiacu 220 h to wycisniesz okolo 3 tys

Zenek

Wszyscy ci którzy piszą o innych z którymi sami pracują to chyba nie maja za wiele do zaoferowania:(Narzekać każdy może ale człowiek z klasą nie zniża się do takiego poziomu żeby pisać o innych źle żeby samemu dobrze się poczuć.To jest naprawdę żenujące..... Trafiłem na to forum przypadkowo i nie mogę oczom uwierzyć.Liczyłem na inteligentne treści a tu taka nienawiść. Pozdrawiam serdecznie

Mikołaj

Polecam pracę w Zpue, może nie zarobicie ale na produkcji pracownicy mają luzik, przerwy 30 min wydłużane ile się da i tak brygadzista nie zauważy, między czasie papieroski, przy montażu też można posciemniac Serdecznie zapraszamy wszystkich którzy szanują sobie pracę ????

Na początku rozmowa telefoniczna i wprost przedstawione warunki szkolenia na początek pracy. Następnie w pełni profesjonalna rozmowa o pracę. Pytania z branży, realne sprawdzenie umiejętności. Ostatecznie bez kontaktu zwrotnego stąd teza o braku zainteresowania moją osobą.

Obliczenia techniczne, podstawowe zagadnienia z elektrotechniki.

stanislaw

Który wydział polecacie dla potencjalnego kandydata (oprócz wydziału 7 oczywiście).

COO
@stanislaw

wybierz w3 tylko musisz palic oraz przynosic szlugi do pracy .... wtedy daleko zajedziesz :)

Gośka
@stanislaw

Może lepiej zapytać, którego nie polecamy. :)

w7
@stanislaw

A co na wydziale w 7 to gryzą ze się boisz .Ja tam kiedyś pracowałem i całkiem fajna praca. Teraz pracuje za granica ale czasy mile wspominam,

w7

outsider
@w7

Sam sobie odpowiedziales-wracaj czekamy!

Belmondo
@stanislaw

Na w7 to wal w ciemno. Tyle co ci tam naobiecują to nigdzie nie dostaniesz a słowo przełożonego jest droższe od pieniędzy, w piątek dostajesz obietnicę premi by stawić się w niedzielę a w poniedziałek zapomnij, nie było tematu. Nie ocenia się książki po okładce i firmy jak wygląda z zewnątrz, te hale i BIURA nie jedną osobę zmyliły.

Delon
@Belmondo

Mocnyś w gębie, anonimowy kozak. podpisz się z imienia i nazwiska, to zobaczymy coś za ptaszek :)

Marjan
@w7

Bardzo fajna firma, pracowałem już w wiellu zakładach, tu jest ok. Może pensje trochę większe mogly by być, ale jest ok

Zdisław Dyrma
@Delon

Skoro ciebie na to nie stac to nie wymagaj tego od innych anonimowy mocarzu haha :)

Wojciech Stolarczyk
@Delon

Ty a moze sam bys sie podpisal. Czemu kazesz komus robic cos czego sam nie jestes w stanie zrobic.

@stanislaw

Witam.na ile może liczyć netto szary gryzipiorek w biurze? Czy z premią można liczyć na ok 4 tyś? Czyvraxzej więcej? A może mniej? Słyszy się różnie tylko nie wiadomo co jest prawda

gfdftghh
@Wojciech Stolarczyk

Nie miales przypadkiem zniknac z tego forum? Tak jak cie o to juz nie jeden(a) prosil(a)? Poleruj posadzki dalej i nie udzielaj sie z daleka.

Wojciech Stolarczyk
@Wojciech Stolarczyk

Czemu się za mnie wypowiadasz?

Jasiu
@gfdftghh

Ty również widzę siedzisz tu non stop. (usunięte przez administratora) do roboty jakiejś......a nie tylko wylewać żale i narzekać że mało i mało i mało.....Jak się tylko dokręca śrubkę i robi przewody jak na schemacie z punktu a do b nie rozumiejąc jak to działa to jak można oczekiwać większych pieniędzy. Żal.

Oswobodzona

Cenię sobie tę prace, pracuje ponad rok. Pensja świetna! Taki poziom pracy się chwali, chociaż mogłyby być eleganckie ekspresy do kawy na każdym piętrze.

Zagubiona

Czy ktoś mi wytłumaczy jak działa ten magazyn energii?

Inżynier
@Zagubiona

Bierze energię i magazynuje. A potem oddaje. Czy ta definicja coś Tobie rozjaśnia????

Zagubiona
@Inżynier

Przepraszam, czy Pan jest bezczelny?

Amber

Typowy pracownik z Włoszczowej i okolic :W ZPUE pracuje od 20 lat, ma na rękę trzy tysiące złotych. Wybudował dwa domy, ma trzy samochody ( dla siebie, dla żony i dla dzieci) , w tym jeden nowy z salonu. TOŻ TO CUD!!!!!!!

Wesoły Bolek

Dzisiaj w pracy było takie fajne zdarzenie, śmiechu było że ho-ho. ????

Była pracownica

W Zpue pracowałam dwa lata temu ok 4 lat. Praca w biurze, inżynier. Przy przyjęciu , na początku pracy ok 6 lat temu zarabiałam ok (usunięte przez administratora)zł na rękę. Po 4 latach moje zarobki wskutek ciągłych zmian systemu premiowania zmalały do (usunięte przez administratora) Szalę goryczy przelała pensja (usunięte przez administratora). Nie wiem jak jest teraz, po dwóch latach. Z mojego doświadczenia było ciągle gorzej, ciągle zmieniany system premiowania nawet kilka razy w ciągu roku, podpisywane aneksy do umów, gdzie po podpisaniu wyjaśniają zasady wynagrodzenia. Wiem że w firmie da się dobrze zarobić Ale zupełnie niezrozumiałe było dla mnie od czego to zależy bo napewno nie od pracy i zaangażowania. Pracy nie wspominam źle , płacę bardzo źle.

Hana
@Była pracownica

Kombinowanie z aneksami jedt cały czas. Nikt nie wie ile tak na prawdę zarabia.

była kandydatka
@Była pracownica

słyszy się różnie. jedni mówią, że nie da rady wyciągnąć przysłowiowej trójki. inni, że można znacznie więcej. od czego to zależy? albo może po prostu to czcze przechwałki?

czyscioch

myjcie rece i opuszczajcie klape w kiblu!

Jarosław

Czytam te wszystkie opinie, i mam dla wszystkich dobre wieści! Będzie lepiej!

Klijet

Witam. A czy ktoś wie czy w Raciążu ten zakład się reanimuje, a może powstanie pod inną nazwą?

Czak
@Klijet

Nie, zakład w Raciążu raczej już nie powstanie, wszystkie maszyny albo zostały wywiezione albo sprzedane, więc wątpię żeby była tam już jakakolwiek produkcja, zważywszy została już tylko ochrona bo wszyscy pracownicy zostali zwolnieni. Aż żal patrzeć do czego Centrala doprowadziła, zamknęła zakład który istniał prawie 30lat, i zawsze była w nim praca. Jeśli chcesz to możesz sobie sprezentować ten zakład za kosmiczną kwotę :)

tymtym

chyba raczej male firmy upadaja a powstaja wielkie korporacje zreszta zaklad w raciazu co on mial do zaoferowania ? kilka rozdzielnic slupowych ?jedyne co to szkoda ludzi kobiety na rynku pracy maja najgorzej ehh

Ciekawy
@Klijet

Czy zarobki są satufsakcjonujace?pytam o biuro ....czy jest to dużo więcej niż 4 tyś?

Lolek

Czarni muszkieterowie palą faje A wieki Jan nic robi .Wrucil na stare śmieci i się panoszy teraz widzi błędy jaki dokładny ,dziś jesteś jutro Cię nie ma ,ambitny z CNC co on robi ,wie Jak sie zalogowac

Rojs

Ale faktycznie zgłosisz czy tylko straszysz? I czy upomniał cię z powodu pracy(od tego jest ma prawo) czy może cię oczerniał za plecami, ośmieszał lub wydzierał się na ciebie (nie ma prawa). Ciężko ci coś doradzić kiedy nie zna się sytuacji lepiej napisz do kogoś kompetentnego.

mieszkaniec Włoszczowy

witam, średnia zarobków w okolicy to około 3000 zł. czy tutaj podobnie? czy jest to uzależnione od działu oraz od stanowiska? na jakie premie można liczyć? czy nadgodziny są dobrze płatne? ogólnie rzecz biorąc, na jakie zarobki można liczyć zarówno w biurze, jak i na produkcji?

@mieszkaniec Włoszczowy

Tak, mówi się, że płacą tam kokosy. Najlepsza firma w okolicy, na produkcji można wyciągnąć 3535 zł,A w biurze więcej

@mieszkaniec Włoszczowy

Inżynier projektant zarobi ok. 2800+premia. Oczywiście trzeba liczyć się teraz z obniżeniem pensji ze względu na pandemię o 10%. Premia też praktycznie znikoma z tego samego powodu. No chyba, że ktoś ma jakieś dziwne względy i plecy to nawet po kilku miesiącach mogą z Ciebie kierownika zrobić. Ale to znikome (na szczęście!) przypadki.

ulala
@Bartek

oczywiście to są zarobki netto? a czy w normalnych warunkach można z premią, nadgodzinami oraz innymi dodatkami szarpnąć 4000-4500 zł ? czy to raczej marzenia i sny?

@ulala

Nie jest to takie oczywiste. Premie potrafią być wypłacane co miesiąc, ale te zasady potrafią być zmieniane. Czasem jest to wypłacanie kwartalne, a nawet roczne. Technologia jest podzielona na sekcje, nad którą pieczę sprawują liderzy i kierownicy. Od nich zależy czy ją w ogóle dostaniesz. Kryteria są często tak zawiłe, że nawet gdy bardzo dobrze pracujesz to Twoją premię dostanie ktoś inny.

@Bartek

Zawsze sa premie mczne. 3 lata temu byly roczne lub kwartalne. Odeszli od tego bo to bez sensu. Nie klam

Bartek

Przecież nie napisałem, że tak jest obecnie, jedynie to, że wypłaty premii zmieniają się dynamicznie. Jeszcze była taka sytuacja 1,5 roku temu. Może to wrócić w każdej chwili. Nie wiem skąd u Ciebie takie nerwy.

@Bartek

Tak ale czy taka premia to kilkaset zł czy nawet połowa wypłaty?jak bardzo wpływa na ogólny dochód pracownika?

@Bartek

Czyli ogólnie warunki są super.?

ulala
@Bartek

właśnie, przecież można prowadzić spokojną dyskusję. interesuje mnie jedynie, czy można rzucać obecną pracę i starać się o posadę tutaj. czy jest to warte zachodu. jeżeli ze wszystkimi dodatkami można "wyciągnąć" 4k to chyba warto się starać, jeżeli nie, to zastanowię się. z góry dziękuję za odpowiedzi;)

orekkq
@ulala

obys nie zalowal swojej decyzji w ostatnich miesiacach technolgia oraz biuro stracili 10% swoich zarobkow wszystko przez pandemie z tego tez powodu kilkanascie osob rzucilo wypowiedzeniami zycze powodzenia rob to samo, tyle samo ale za mniej :)

Ulala
@orekkq

Ale jak trzeba dojechać 50 km i zarobki są na poziomie 3,5 k to wolę dojechać 15 i zarobić 4 A z premiami na pewno tyle jest?przynajmniej tak rozumiem wcześniejsze wypowiedzi

Beones
@orekkq

nikt nie stracil. zobacz pasek w z wynagrodzeniem i nie klam jesli jest inaczej pokaz. Wypowiedzeniami straszyli a na koncu nikt nie odszedl bo zrozumieli ze nic sie nie zmienia. Jezeli jest inaczej podaj kto odszedl.

Ciekawy obserwator
@Beones

W końcu i tak nic z tych odpowiedzi nie wynika.na jakim poziomie jest premia?

@Bartek

Czyli w sumie to ile jest?na jakim poziomie premie??

Włoszczowiak
@orekkq

Jedni mówią, że kasy tutaj nie ma,inni, że nie ma sensuvszukac czegoś bo jest super, A zarobki megawysokie.komu wierzyć?

Jurek
@Włoszczowiak

Prosta odpowiedź - jeżeli jesteś fachowcem, masz pojęcie o sterowaniu, czy jesteś doświadczonym mechanikiem z pewnością będziesz zadowolony. Premia natomiast jest wynikiem akordy - może być 0 ale innym razem wynieść 40%. Pamiętaj także, że jej finalny wynik zależy od Twojego zaangażowania - Twoja dostępność czy Twoje błędy wykryte na produkcji. System prosty jak cep. Z pewnością jeżeli chcesz być statystą to nie aplikuj - będą Ci patrzeć na ręce, bo rozliczają akordowo. Finalnie Ci podziękują jeżeli będziesz notorycznie dawał ciała.

@Zdziwiony i ciekawy

Te 2800 mają technolodzy znający się na pracy, od 10lat (i więcej) w firmie. Wakaty pojawiły się dlatego, że w przeciągu roku w sekcjach odeszło wielu dobrych fachowców. Nie jest prawdą, że tylko straszyli wypowiedzeniami. W obecnym czasie nie nastawiałbym się na wypłaty na poziomie powyżej 3200-3500. Jeśli chodzi o premię to w ostatnim czasie stanowiła do 15% i to nie jest niestety normą.

Pawel
@Bartek

No to w takim razie ludzie po prostu przechwalaja się...ze po 5000-6000zl i są bez nich firma by nie istniala

@Pawel

Niestety jest to bardzo częste zachowanie. Bardziej chodzi o podkreślenie swojego prestiżu, ale w wypłacie tego nie widać. Główną grupą ludzi, którzy w superlatywach określają swoje zarobki są pracownicy pracujący znaczny czas w firmie (>15 lat), którzy chcą zatuszować swoją niemoc i przegapioną szansę. Zamiast szukać pracy lepiej płatnej to siedzą i czekają na cud.

@Bartek

A słuchając ich wypowiedzi nóż w kieszeni się otwiera, jacy to cudowni, wspaniali, itd. chwalipięty krótkomówiąc. wiaodmo, że w wielkim mieście 3500-4500 zł to jest nic i każdy by ich wyśmiał, ale na włoszczowskie warunki, czy w ogóle na świętokrzyskie jest to wypłata normalna, a to 4500 to już super, dlatego starają się podkreślać, że są naukowcami. smutne, a może śmieszne? a może jedno i drugie?

Pawel
@Pawel

a 6000 to chyba kierownik ma...

prawda
@Jurek

przeciez wy w kazdym projekcie macie bledy wiec premii nie powinniscie miec musicie miec dobre uklady ze wszystko zalatwiane jest telefonicznie po nowym roku zapewne sie to zmieni karty niezgodnosci witaj SAP !!!

Redneck
@Zdziwiony i ciekawy

Chyba za 800 nadgodzin ????????????????

Haha
@prawda

Sa wakaty. Aplikuj. Pokaz, ze ty potrafic wykonać projekt i się nie pomylić w niczym. Juz nie jeden geniusz byl taki jak Ty. I co? Wrocili na produkcje. Taki wlasnie xwaniak jestes. Łatwo jest z kogos szydzić. Pokaz, ze jesteś lepszy (usunięte przez administratora)

prawda
@Haha

mi rowniez bledy sie zdarzaja ale na litosc boska co projekt to blad !!! byk na byku powtarzam nie ma projektu bezblednie wykonanego jesli elektryk zrobi dobrze to (usunięte przez administratora) mechanik jesli mechanik zrobi ok to pomyli sie elektryk i tak caly czas siedzicie razem w pokoju nie mozecie sie skonsultowac? to sa kpny!!!

Xxx
@Pawel

5000 to brutto minus 2000 to wychodzi 3000 że sobotami i nie zawsze bo zależy jaką premia jest

@mieszkaniec Włoszczowy

Nie słuchaj głupot za 200 godzin jak ci wypadną grafikowe(równie dobrze i dni w tygodniu po 10-12godzin) nie zarobisz 3k pln ludzie tu są tylko dlatego z tego powodu ze są nieudolni

Bambo
@ulala

Chłopie we Włoszczowie się niczego nie wyrobisz !!! Nie ma konkurencji w pracodawcach i dlatego tak jest. Nikt nie wyjedzie do Warszawy Kielc czy Radomska. W dużym mieście jak pracujesz masz nawet na kasie w markecie prywatną służbę zdrowia nie stoisz w kolejkach badania od ręki na święta zawsze dostajesz jakiś bonus do wypłaty od 500 nawet do 1000zł dofinansowanie do wczasów co rok niby niewiele ale co rok są A czy we Włoszczowie któryś pracodawca to zapewnia i daje ???Zapewne nie A to dlatego bo bo nie ma tam obcego kapitału tylko jest swojski i dlatego można liczyć tylko na suchą pensję!!!

Emila

Czy kobiety pracują na produkcji czy jest szansa aby się dostać, proszę o odpowiedź.?. Dziękuje

@Emila

Oczywiście. Mnóstwo Kobiet pracuje w firmie.

Zyx

Witam, na jaką stawkę netto można liczyć na start jako betoniarz zbrojarz? Praca w akordzie czy godzinówce? Dziękuję za odpowiedzi

Normalny
@Zyx

Na betoniarnie mogą cię przyjąć, bo tam chętnych za bardzo nie ma, a generalnie mało roboty na zakładzie, a stawka na start to pewnie 17-18 zł plus niby premia bo to jest jakieś 10% czyli wychodzi najniższa krajowa, może że 200 zł więcej jak dobry miesiąc.

Slash

Dziwne czasy nastały.Pracujemy coraz więcej a na coraz mniej nas stać. Małe przedsiębiorstwa upadają duże stają się jeszcze większe, jak tak dalej pójdzie to skończymy wszyscy w korpo, a tam tresura i niszczenie zdrowia i psychiki przez psychopatów dla których tylko wynik sie liczy a nie człowiek . Kult pieniądza i sukcesu, szczucie się nawzajem i walka o przetrwanie. Depresja nałogi, samobójstwa. Wielu z was to pewnie dostrzega że jest coraz gorzej wirus tylko przyspiesza zmiany społeczne. A najgorsze jest to że nie ma już gdzie uciekać.Technologicznie poszliśmy do przodu ale moralnie to się cofamy bo ludzie coraz gorsi są.

wojciech stolarczyk
@Slash

ostatnie zdanie..... Twoje. Własnie dlatego opuscilem ten posrany kraj z tym posranym rządem..pomine fakt ze na coraz mniej było mnie stac:)

G

Opuść jeszcze polski internet

wojciech stolarczyk
@G

prosilem jak juz piszesz to przesdstaw sie. nie musisz sie bac. :)) facet powinien miec jaja na randki tez chodzisz anonimowo? ludzie wy sie boicie własnego cienia. i dlatego macie tak jak macie bo to jest własnie wiesniactwo.. mocni jak wypiją mocni w obrobieniu du... ale prosta sprawa urasta do rangi przeszkody .. a jak macie isc do kierownika czy dyrektora to zaden ezodorant nie pomoze tak zaczynacie sie pocic... naturalnie nie wszyscy nigdy wszystkich do wora nie wrzucam ... ale prosty przykład "G" brzmi mi jak (usunięte przez administratora) a byle (usunięte przez administratora) nie bezie mi mowilo co mam opuszaczac:)) buziak.

pismak
@wojciech stolarczyk

nazekasz na rzad a 500+ to sie zawija w kieszen. jakby nie ten rzad to bys juz dawno temu wyjechal, a tak to mogles troche posciemniac w polsce bo u niemca to trza zasuwac i nie ma jak walic w kulki

krotkasprawa
@pismak

moze tak "idz daj na tace swojemu ojcu tacie rydzykowi." no ja akurat teraz nie daje na 500 plus z takiej racji ze daje turkom na ich socjale .. to nie moge narzekac Ty mi dajesz z tego Twojego sciemniania za co bardzo Ci dziekuje:)) wybacz mi ze nie daje Na Twoje 500 plus z mojego zasuwania bo nie chce z Toba leciec w kulki ale jak dajesz to biorę zawijam w kieszen a kieszenie mam dziurawe .. napije sie dobrego piwa za ten hajs co dajesz mi a co:)) i za twoje zdrowie:P idz i pracuj ja z checią 500 przytule od ciebie jak dla mnie mozesz nawet nie miec na zęby i gotowac rosól ze sztucznej szczęki ale 500 ma byc. mam nadzieje ze sie rozumiemy:)) PozrdaiwamD:

Ktosiek
@krotkasprawa

Nawet nie wiesz widze ze jak pracujesz u niemca to placisz na moje 500+ hahaha. ustawa juz gotowa.zaplacisz dla turka i dla mnie na 500. taki jestes mondry a nie wiesz gdzie idzie twoja kasa

wwwsss
@Ktosiek

mądry jak juz.. nie... mondry .. juz pisalem ..ze spora czesc ludzi w zpue to analfabeci .. i za swoj analfabetyzm chcieli by zarabiac jak za zboze:)) chłopie nic odemnie nie dostaniesz:) chyba ze resztki ze stołu.. jaka ustawa to podwojne opadatkowanie? wez przestan po pierwsze niemiec to nie dotyczy bo płace tu podatki o wiele wieksze niz w polsce.. po drugie jezeli na 1 stycznia 2021 roku jestes zameldowany w niemczech dluzej niz 183 dni to tym bardziej nikogo to nie dotyczy.. a po trzecie madre głowy nie takie jak Ty mondre tylko mądre juz dawno wymyslily jak to obejsc na miekko np. zwyczajnie sie wymeldowujesz z polski.. to jeden z wielu prostych pomysłówd.. powiem Ci co sie stanie.. zapłacisz z tej swojej bidnej wyplaty jeszcze wiecej za prad..za zywnosc dołozą Ci nowe podatki zwane "daninami" ogolnie to Twoje 3 tysiace bedzie warte za rok tyle co 1500 zł:)) Wiesz czemu bo Twoj premier pozycza pieniadze od zachodu.. i chwali sie ze to sa pozyczki bezprocentowe.. ok moze i pozyczyli mu na procent zero.. ale zaraz po tym jak ogolsili ze pozyczyli to euro skoczylo o 20 groszy w gore.. wiec jakie bezprocentowe? jak trzeba oddac wiecej niz by ten procent był:)) i teraz najepsze.. bo Wiesz jak euro skacze mocno to wujek Wojtek sie cieszy..a Ty? Ty mozesz kupic za to co zarabiasz jeszcze mniej niz mogles kupic w ubieglym miesiacu:D taka jest bolesna prawda.. Niemcy nie dadza sobie krzywdy zrobic Wierz mi na słowo. Jedynie takie pionki jak Ty mondre głowy jak bede chcialy wyjechac na trzy miesiace dorobic to niestety ale bedziesz musiał zapłacic na swoje 500 plus bo Cie opodatkują:)) tak Cie twoj premier z ojcem tadkiem załatwili:D aa i Tak Ty dalej bedziesz płacil na moje 500 plus no nie uciekniesz od tego nawet zagłosuje na ten głupi rząd.. tylko dlatego ze po prostu mam z ich decyzyjnosci korzysci.. smieszne jest to co napisałes.. jak mozesz byc tak naiwny i zyc w przekonaniu ze komus cos zabiora.. lepiej Ty sie cieszysz widze z tego ze komus zabiorą kto ciezko pracuje za granicą a dadza powiedzmy tobie bo tak ci powiedzieli w telewizji.. masakra.. alez Ty jestes durny to sie nie miesci w bani. nikomu nic nie zabiorą tobie powiedza ze zabrali a naprawde to podniosą podatki Ty dalej bedziesz sie cieszył ze komus cos zabrali bo tak ci powiedzą w tv..nawet nie zauwazysz ze wszystko podrozało albo po prostu nie bedziesz chciał tego widziec bo wolisz wierzyc ze komus cos zabrali tak sobie bedziesz to tłumaczył:)) durny jestes i analfebetyczny . moja kasa to wiem gdzie idzie na moje konto:) własnie sprawdzałem dla pewnosci bo zes mnie tak nastraszył ze moze poszła gdzie indziej ale jest ok jest tam gdzie powinna isc:)) w polsce tak w polsce to faktycznie nie wiadomo gdzie ida te pieniadze dlatego moge ci tylko wspołczuc..łacze sie z Toba w smutku jest mi cie naprawde szkoda.. ale jak to mawiaja szkoda zawsze idzie z pozytkiem dla drugiego.. a drugi to akurat ja:0 buziak i powodzenia w ograbianiu polaków pracujacych za granicą:))

pomak
@pismak

autor nieznany w lesie schowany Różne stosują triki Króliki by zmieść kaczora z polityki W kodzie serce całe oddają by dzielnie walczyć z pisowską zgrają W necie szaleją, posty wpisują Demolki państwa nie darują W Polsce tradycję chciały zmieniać by w przeddzień święta dziękczynienia nie poszukiwać więcej indora tylko do pieca wsadzić Kaczora Nieważne, w jabłkach, czy w buraczkach Po takim daniu zawsze jest … I nie dasz rady zjeść już deseru na który liczy głupio tak wielu W ten sposób naród by się obudził a Kaczor przestał ogłupiać ludzi

TT
@wojciech stolarczyk

A gdzie się podziała twoja odwaga, skoro uciekłeś z kraju??!! Widać kto tu nie ma jaj... Skoro ci tak źle było w Polsce to nie próbuj i nie wracaj do Polski, bo tu takich szkodników jak ty (którzy budują obcy kapitał zamiast swój krajowy) nie potrzebujemy !!!

Haha
@TT

Przecież teraz możesz pracować w kraju na obcy kapitał, te twoje zarobione pieniążki wydajesz na rzeczy wyprodukowane przez obce koncerny, ciekawe gdzie zpue odprowadza podatki, aaa i jak kupujesz w biedronce to 80 procent produktów jest sprowadzana.

emila

Witam czy przyjmują kobiety do pracy oczywiście na produkcję, bez doświadczenia w takiej firmie. bede wdzięczna za normalną odpowiedz.

Zostaw merytoryczną opinię o ZPUE S.A. - Włoszczowa

• Jak się pracuje w ZPUE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPUE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPUE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 132, z czego 24 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPUE S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPUE S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPUE S.A.