ZPUE S.A.

Opinie o ZPUE S.A.

Wojtek

Nie polecam tej firmy sama rodzina jako kierownicy nikłe szansę awansu słaba kasa kto ma jakieś zdolności omijać prosze

Ciekawy
@Wojtek

No ale ta słaba kasa ile?

Mateusz trybek

Bardzo słaba kasa nie polecam

A mówią że po kilku miesiącach pracy Czy to w biurze czy na produkcji po 5 tyś się zarabia albo więcej .ciekawe jak jest naprawdę?

hfgh

Polecam korepetycje z ortografii.

Na początku rozmowa telefoniczna i wprost przedstawione warunki szkolenia na początek pracy. Następnie w pełni profesjonalna rozmowa o pracę. Pytania z branży, realne sprawdzenie umiejętności. Ostatecznie bez kontaktu zwrotnego stąd teza o braku zainteresowania moją osobą.

Obliczenia techniczne, podstawowe zagadnienia z elektrotechniki.

Włoszczowiak

Jak tam produkcja, zadowoleni z wypłat?

hfgh
@Włoszczowiak

Ty ludziom do portfela nie zaglądaj.

Zlotowa
@Włoszczowiak

Nigdy nie będzie tak dobrze, aby nie mogło być lepiej.

W7 Nowicjuszka
@Włoszczowiak

Całkiem fajnie, chociaz wiadomo ,że apetyt rosnie

Ela
@hfgh

Musiała by mieć bidota portfel nawet nie mają bo i po co co tam wsadzić

Antek

Kochani, wiecie może gdzie tu koło Włoszczowej kupić kury nioski?

@Antek

Nie wiem, ale dobre jajka od baby ze wsi kupiłam.

kurzy biznesmen
@Antek

kury nioski mam ja. mam zielononozki oraz kuropatwy. cena za jedna to 200 zl ale jaja od nich sa beznecnne i pyszne. w zyciu panie takiej jajecznicy nie jadles. kup kury!

@kurzy biznesmen

Mogę śmiało Pana polecić!!! ! Na straganie w dzień targowy można kupić bardzo dobre jajeczka, ale ja to córce kupuje bo jakieś maseczki robi

Kogut
@Irena

Irena, widzę że w temacie jajek masz sporo do powiedzenia. Ale potrzebuję jeszczę worek ziemniaków, bo mi się skończyły.

@Kogut

Przepraszam, że nie odpisałam od razu.. Ja niestety, choć na jajkach znam się jak mało kto, na zimniokach nie bardzo.. Najlepij to z supermarketu brać ziemniaki w te zrywki, ale brać po trzy zrywki na kilkogram. Oszczędnie, a jeszcze zagraniczny kapitał wykańczamy!

Jutro będzie lepiej

Jak się będziecie tak szczuć nawzajem to niczego nie naprawicie, a będzie jeszcze gorzej. Dzieci wasze wyjeżdżają za granicę pracować na obcy kapitał i może nigdy nie wrócą, koncerny chcą zniszczyć klasę średnią,ludzie w kredytach lub nie wiążą koniec z końcem, a wy zamiast się zjednoczyć i pomagać sobie w tych ciężkich czasach to śmiejecie się z porażek i potknięć innych. Siedzimy wszyscy na jednej gałęzi a wy ja jeszcze bardziej podcinacie i przybliżacie do upadku.

Troskliwy
@Jutro będzie lepiej

Bardzo mądre słowa, warto czasem się do takiej refleksji skłonić..

poważne pytanie

Ile może zarobić realnej wypłaty netto pracownik działu handlowego w ZPUE Włoszczowa? Osoba z dużym doświadczeniem - nowy pracwnik. Rozważam zmianę pracy. Czy ktoś kto pracuje w tym dziale może napisać szczerze o panującej kulturze pracy?

@poważne pytanie

To zależy jakie będą wyniki sprzedaży nie sztuką jest przyjść do pracy i odsiedzieć 8 godz i popić kawę jakie wyniki taka wypłata kokosów nie będzie napewno

ZZZ
@Xxx

A to z Działu handlowego Pan, że już wie o tych kokosach tak dużo? Najlepiej zorientować się w płacy na tym stanowisku na rynku i umówić się na rozmowę kwalifikacyjną - tam prawdziwe szczegóły, a nie dyrdymały Xxx ;)

Olo

Nie polecam żadnego wydziału firma nie płaci nawet najniższej krajowej która powinna wynosić (usunięte przez administratora)firma niby dopłaca do dojazdu (usunięte przez administratora)zł i nawet z tym wychodzi (usunięte przez administratora)tyś a nawet niżej bez zwolnienia lekarskiego

@Olo

no to kicha faktycznie. ale rozbieżność w opiniach ogromna, bo jedni mówią tak jak ty, a inni podwajają tę kwotę

@Olo

ps. mówię i o hali i o biurze.

Wasyl
@Olo

odlicz sobie ubezpieczenie i fundacje ps swoja droga co was tutaj trzyma? od xxx lat narzekacie na wyplaty a pomimo tego nic nie robicie ze swoim zyciem ???

czyli nie ma rewelacji?

Zyga
@Wasyl

Nikt was tutaj na łańcuchu nie trzyma. Można zawsze poszukać innej pracy a nie pałować się ze swoimi problemami na forum. PRAWDZIWY FACET rozwiązuje problemy a nie wypłakuje się w internetach. Widocznie tutaj takich niet :)

Wasyl
@Wasyl

zarobione pieniadze wystarczaja na codzienne wydatki pospolicie mowiac od 10 do 10.... jesli jestes singlem .....jesli masz rodzine to masz problem :(

Arni
@Olo

Poważnie? ja tam pracuję i mam 4000 na rękę co miesiąc.

@Arni

Chyba za dwa miechy jeśli robisz na produkcji chyba że dobrze pod.... arz to może i masz

@Xxx

to w biurze inaczej?

Mariusz
@Arni

Chyba za 400 godz to może te 4tys złote nie sztuka jest walić sztuczne godziny lepiej zarobić tyle za 160 godz

hehe
@Arni

Podpisz się nazwiskiem skoro tyle zarabiasz. Jak robisz po 12 h i weekendy to możesz tyle zarobić.

Radzio
@Arni

chyba jabłek co nazbierosz pod płotem i to jeszcze cudzym wtedy jak ci sie nudzi , firma (usunięte przez administratora) i to ostro, bylem na delegacji w Katowicach tam to jest dopiero (usunięte przez administratora) pozwy zbiorowe powinny sie sypać bo każdy robi na ten jego wahadłowiec a laury zbieraja jakby w nasa człowiek robił, daj ta se spokój, lepiej szukać coś lepszego albo sie krowami zająć, takie prace to nie prace

@Arni

Chłopie, weź się ogarnij bo niedługo w domu Cię dzieci nie będą mogły poznać. Dla mnie to czym więcej godzin to więcej głupoty za darmo a i tak po premii pojadą to wyjdziesz jak na mydle...

@Zyga

Szkoda Twojego czasu i klikania w klawiaturę :-)

PRACOWNIK
@Arni

To super ,ale takie zarobki to chyba w BIAŁYM DOMKU !

Ciekawski
@Radzio

Polski język trudny język.. Przynajmniej po tym jak piszesz wiem, dlaczego masz problemy z komunikacją z innymi :) Weź chłopie słownik na start i się naucz pisać. A druga sprawa, to jak Ci nie pasuje to czemu nie wrzucisz już komentarza z krówkami? Pozdrawiam

Franek
@Skrobek w7

Taka słaba premia za marzec była? Znajomi mówili, że najwyższa wypłata odkąd pracują... Ktoś tu nagina fakty

Prawda

Ludzie uciekają z tego zakładu przez zarobki, a usuwają te komentarze żeby ktoś u nich chociaż przez chwilę porobił zanim się kapnie, że nie ma to sensu tracic czasu za te pieniądze.

Troskliwy
@Prawda

A ja uważam ,że to też kwestia atmosfery. Każdy pracownik ma możliwość stworzyć wokół siebie fajną atmosferę, zażartować. Wystarczy trochę się postarać i zbiera się tego efekty szybko, bo pracujący z Tobą ludzie będą wiedzieli ,że Jesteś pozytywną, aktywną osobą. Nie zawsze musi chodzić o zarobki. Czasem "szeregowy pracownik" - o którym tak często piszecie jaki jest pokrzywdzony - potrafi innemu pracownikowi uprzykrzyć życie. A zarabiać małe pieniądze, jeszcze musząc się użerać się z półmózgami? Nie warto -nigdzie.

Golabek

Slowa Jezusa-Latwiej wielbladowi przejsc przez ucho igielne niz Bogatemu wejsc do Krolestwa Niebieskiego.

No i ?

Skrobek w7

U biednego się pozywisz, u bogatego nie najesz...ogólnie to tylko tu na chleb i do niego co nieco zarobisz...

faja
@Skrobek w7

Idź pracować do biednego wobec tego :)

wojciech stolarczyk

ahahahahahaha

Kiki
@Golabek

Czyli miejsce w raju masz zaklepane. Tak trzymaj. Żyj nadzieją.

Rocky

Chcecie poprawić wizerunek firmy zwiększcie uposażenia pracownikom najsłabiej zarabiającym.Nie każdy ma znajomości i nie każdy potrafi rozpychać się łokciami i szarpać o podwyżkę. Ogolnozakladowa podwyżka dla najsłabiej zarabiających byłaby dobrym rozwiązaniem.

Inzynier

Witam, na jakie zarobki netto może liczyć Inżynier sprzedaży? Wliczajac oczywiście w kwotę wszystkie ewentualne dodatki i premie.

Majster
@Inzynier

około 5-8 tysięcy na rękę

wojciech stolarczyk

ponad rok mija.. i dalej czytam to marudzenie ze co to bedzie jak bedzie drozej i jeszcze gorzej/co mozna zrobic za okolo 3500 zł netto przed opłaceniem mieszaknia i rachunków a co mozna zrobic za okolo 7,5-11 tysiecy netto juz po opłaceniu mieszkania i rachunków. na pewno w obu wypadkach mozna napic sie piwa w pierwszym wypadku zeby sie tak bardzo nie wkurw..ze sie zyje w jakiejs głupawce w drugim bo na trzezwo nie umiem zrozumiec ludzi tych co tu sie uruchamiają mimo moich najszczerszych chęci ;) wszystko przeszkadza ludzie ze wschodu..wiesniaki nie dobre ..statysci na w2 w oknie ...mikołaje jakieś jako premie :) a ten to chce za przykrecenie kluczem dyn... zarabiac nie wiadomo ile ..a ten taki tamten nijaki ja jestem taki wole cip..niz kłaki tamta nic nie robi tylko umie dup..lizac ... nie no naprawdę włoszczowa sie nie zmieni nigdy okolice tez mentalnosci ludzi nie da sie zmienic/ ma to tez swoje dobre strony ale piwo trzeba wypic zeby poczytac :))

Inżynier

Biznesmen z Włoszczowy

Nie polecam tutejszych pracowników. Wymagania, fochy, plucie na takich forach, ale żeby coś z siebie dać to już nie. Mam teraz ludzi spoza tego powiatu i jest super.

@Biznesmen z Włoszczowy

Ci twoi pracownicy to pewnie ze wschodniej granicy ????a może to w tobie jest problem ze potrzebujesz ludzi żeby pracowali za min. A robili na max. Przemyśl to i dopiero pisz wina leży przypuszczam po dwóch stronach niema ideałów ani ze strony pracownika i strony pracodawcy zgadzasz się??

Hahaha
@Biznesmen z Włoszczowy

I rano się obudziłeś, ubrałeś robocze ciuchy i poszedłeś do pracy.

Roman

Dokładnie

Jasiu
@Biznesmen z Włoszczowy

Racja! Przychodzą tacy, przykręcą śrubkę, skręcą kluczem dynamometrycznym i to jest szczyt ich marzeń za który by chcieli zarabiać drugie tyle. Trochę więcej zaangażowania - nie bez kozery ktoś zarabia więcej i jest wyżej. Zazwyczaj dlatego że ma więcej w głowie i przynajmniej w czasie godzin pracy oddaje jej się w pełni.

Elena z awaloru

No to co mam sądzić ze nie był w pracy tylko niewiadomo gdzie? Kłamie? A Pan z jakiego wydziału?

GarbatyAleZaradny
@Elena z awaloru

Są "nadgodziny", dobry pracownik skoro nie ucieka do domu :) nie ma o co się martwić :) Wydział 3

@GarbatyAleZaradny

Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Jjj

Nadgodzin na zakładzie niema ale za to są fajne dziewczyny

Elena z awaloru

Czy w zakładzie zaczeły się nadgodziny? Piszę z racji tego że jestem żoną męża który robi nadgodziny? Czy to prawda że jest taka możliwość w kraju kryzys coraz gorszy dzieć w domu matka chce oszaleć a mąż w pracy. Jeśli zapłacą za nadgodziny to pieniążki się przydadzą bardzo. Proszę napisać jak to z tymi nadgodzinami

GarbatyAleZaradny
@Elena z awaloru

Nadgodziny? Jaki wydział bo pierwsze slysze ? :)

kuzyn

ta bezpardonowa brutalna agresja to bezpardonowy atak na nasz nieskazitelny wizerunek. wierze ze prezes wzniesie nas na szczyty zmian

Hahah
@kuzyn

Przecież to cytat słów pewnej osoby...

Pani
@kuzyn

Nie czyń drugiemu co tobie nie miłe

Zostaw merytoryczną opinię o ZPUE S.A. - Włoszczowa

• Jak się pracuje w ZPUE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPUE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPUE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 132, z czego 24 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPUE S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPUE S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPUE S.A.