Opinie o Grupa CEDC w Oborniki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grupa CEDC. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa CEDC o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa CEDC w Oborniki

Damian

Najlepsze to jest biuro hahaha takie kity mówią a w pracy inaczej

Jacek
@Damian

To czym się różni to co mówią od tego jak wygląda to w rzeczywistości? Więcej szczegółów podaj :D

On

Firma zatrudnia wręcz hurtowo przed świętami że względu na wzmożoną sprzedaż alkoholu. Obiecują stała pracę, po 3 miesiącach próbnego podwyżkę... tylko po 3 miesiącach nie przedłużają umowy.

Jacek
@On

Tylko tobie się tak zdarzyło? Czy postąpili tak też z innymi pracownikami?

Roksana

Jak to fajnie ludzi zwolnić i za tydzień zaczną się weekendy ????super firma

Gienas

Firma jak firma, nic specjalnego, praca nie jest zła, ale faktycznie oni tu nigdy nie słyszeli o takim słowie jak szkolenie, od nowego pracownika wymagają, że będzie pracował tak samo jak gościu który tu robi 5 lat. To śmieszne, niczego cię nie nauczą a wymagają wiele. Pracy nie oceniam źle, ale na dłużej tu nie zostanę bo nie ma sensu.

@Gienas

Jak dla mnie przedszkole się skończyło i do pracy przychodzi się pracować a nie uczyć. Jak nie ogarniasz i potrzebujesz 5 lat na wdrożenie to z tobą jest coś nie tak

Aplikowałeś do firmy Grupa CEDC? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Co jaki okres czasu w Grupa CEDC można ubiegać się o podwyżkę?

Niewarty

Tak naprawdę. To w ogóle.. Nie ma podwyżek. PODWYŻKI DOSTAJĄ TYLKO CI Z GÓRY. MASZ ROBIĆ ZA FRYTKI BO TAK IM PASUJE. I dyspozycyjny w każdy weekend. POYEBAŁO ICH DO RESZTY. Teraz płaczą bo wykres strasznie leci w dół. Niech leci ich problem. Ludzi brakuje a to nie koniec. Następni idą też precz. Za chwilę dyrektorka będzie na magazynie śmigać

Edek

(usunięte przez administratora) jeszcze nigdy jak pracuje nie widziałem takiej firmy, ludzi uważa się tu za mniej niż zero i wcale nie przesadzam, ciągle pretensje i milion telefonów z głupimi pytaniami,

Bartek
@Edek

Firma traktuje pracowników jak szczury, ale mnie osobiście najbardziej zaszokowało, że pracownicy siebie na wzajem traktują jak odpadki, a nowych bez znajomości to jak radioaktywne odpadki takie wyjęte dopiero z reaktora i przeznaczone na składowisko gdzie przez 20 000 lat będą się rozpadać ich jądra. Mógłbym dużo tu napisać, ale mam was gdzieś..... Atmosfera pracy w tej waszej firmie to totalna porażka. Żegnam

Batman
@Edek

Na rozmowie kwalifikacyjnej zachęcająco opowiadają o tej wspaniałej pracy, ale jak tam poszedłem i zobaczyłem co się tam dzieje to przypomina mi to maszynkę do mielenia mięsa.

Maximus
@Edek

Jak rozpocząłem pracę tutaj i poznałem zwyczaje tubylców to żałuję, że odszedłem z poprzedniej firmy. W poprzedniej firmie miałem coś, czego oni tutaj nie znają.............to szacunek.

@ta
@Bartek

zgadzam się, nowi bez znajomości są "toksyczni", królują układy, układziki. Zero korporacyjnej kultury.

Idźcie śmiało do pracy na produkcję w Polmosie Białystok, jeżeli macie zadatki na (usunięte przez administratora) i brak własnego zdania. Jeden wielki wyścig szczurów. Liderzy liżą (usunięte przez administratora) "mistrzom", jeden na drugiego donosi, jak nie dajesz sobie w kaszę dmuchać i sobą manipulować, to się ciebie pozbywają (szczególnie masowe zwolnienia w czasie pandemii). Z drugiej strony się cieszę, że udało mi się uwolnić z tego syfu, bo dzięki temu znalazłam fajną pracę. Ogólnie rzeczbiorąc nie polecam, chyba, że ktoś ma we krwi bycie (usunięte przez administratora)".

Bart

Witam. Chciałbym aplikować na młodszego laboranta w Obornikach i pilnie potrzebuje opinii jak wygląda tam praca, jaka atmosfera, ilość godzin dziennie trzeba pracować, czy praca w weekend jest ekstra płatna itp. Nie ukrywam że oczekuje na szybką odpowiedź. Sprawa pilna

Pracownikkk

Zdecydowanie nie polecam pracy w Cedc. 1.praca w soboty i w niedzielę za dzień wolny 2.z dnia na dzień jest coraz gorzej , zero szacunku dla pracownika, zwalniają ludzi bezpodstawnie 3.brak możliwość awansu jeali pracujesz na produkcji bądź magazynie twoja kariera w tej firmie lepszą nie będzie , nielicznym się udało liczą się znajomości nic wiecej Po 4 latach pracy w Cedc żałuję że tyle czasu tutaj spędziłem , na rozmowach rekrutacyjnych obiecanki cacanki A nic z tego co było mówione się nie spełniło 4. Stawki produkcja max 2800 zależy od premii , magazyn porównywalna stawką mówię tu o kwocie netto. 5. Praca na 3 zmiany plus soboty i niedziele za dzień wolny , to jest chwyt poniżej pasa Zero życia prywatnego tylko praca i praca. Na końcu przyjdzie Pani dyrektor która ma zły dzień i dostaniesz nagane za brak kasku na magazynie bądź zwolnią pracownika bo ktoś zostawił kamerę. Czy wy nie widzicie jak wyglądają magazyny wszystko przepełnione A produkcja idzie pełną parą. Tak na koniec każdy z pracowników jest zniechęcony do pracy I zdemotywowany widząc co się tu wyprawia . Zdecydowanie 10 bądź dalej lat temu w bolsie się pracowało lepiej . W tej firmie człowiek się nie liczy tylko wykresy.. Straciłem tylko swoje lata i nerwy pracując w tej firmie.

Bomba z Wisienką
@Pracownikkk

Poczekajmy jeżdżę trochę. Szefowie ich ogarną A jak nie to my zrobimy porządek. Pozdrawiam serdecznie 1973

Ryba psuje się od głowy
@Pracownikkk

(usunięte przez administratora) Jest tak dlatego ponieważ foruje się tam ludzi, którzy mają odpowiednie koneksje zamiast traktować wszystkich pracowników uczciwie i starać się pozyskać tych kompetentnych, jest to widoczne na każdym kroku. Pracownik, który pracuje w tej firmie i nie należy do żadnego układu w rozumieniu wszechogarniającego tą firmę kumoterstwa może tam zostać jedynie tzw. ''Kozłem Ofiarnym'' jeżeli szuka się winnych do ukarania gdy wystąpią jakieś nieprawidłowości do, których właściwie doprowadzają osoby zarządzające tą firmą. Jednym z objawów zwyrodniałego ustroju obecnego w tym miejscu pracy jest obarczanie dużą odpowiedzialnością pracowników szeregowych zamiast odpowiednie rozliczenie osób, które odpowiadają za kierowanie firmą. Osobiście, jeśli nie masz znajomości to nie polecam pracy w firmie ''CEDC'' przynajmniej w oddziale w Obornikach Wlkp. Pozdrawiam wszystkich pracowników bez znajomości.

@Pracownikkk

Problemem nie jest firma tylko ludzie w niej pracujący. Zakładem w Obornikach trzęsie tak naprawdę 1 człowiek i całe dyrektorstwo i kierownictwo tak się go boi, że ze strachu są gotowi zrobić wszystko. Uczą się od tej osoby jak niby zarządzać zakładem i ludźmi a tak naprawdę to jest zwykły mobing. sprzedaż jest z dnia na dzień, żadnego planu - dziś jest 10 tirów do załadowania a jutro 50 i ma być wysłane... Załadowaliście tylko 48 no to premie musimy obciąć bo jesteście słabo zoorganizowani. Na początku roku mail, że trzeba zaplanować cały urlop no i potem pretensje, że wziąłeś ten urlop. Kto to widział aby brać urlop tzw. Letni latem... Produkcja zaplanowana ale butelki nie dotarły bo faktury nie zapłacone... Magazyny przepełnione i tego Pani dyrektor nie widzi tylko, że pracownik kamerę zastawił bo towaru nie ma gdzie postawić to ukarać. Wygląda to jakby zabytkową kamienice ktoś na siłę próbował wyremontować chociaż dobrze wie, że problem jest w fundamentach(w tym wypadku Pan W.) i chcąc nie chcąc trzeba ją zburzyć i wybudować nowy obiekt od podstaw.

Staszek
@Pracownikkk

Masz rację. Też odradzam prace w CEDC ponieważ nie warto tracić życia i zdrowia na tych ludzi. Pracownicy robią sami sobie pod górkę. Nie ma zjednoczenia ani wsparcia pomiędzy nimi no chyba .........że masz tam znajomości. Jeśli nie masz znajomości to szkoda czasu na tą firmę.

Zulu

Firma to przede wszystkim ludzie więc problem jest z firmą! Firma sama z siebie nie zarobi ;)... chyba, że sprzeda środki trwałe i ogłosi upadłość ale to i tak odzyska część środków.

Nieznane

Ja w ogóle nie chce komentować tego, co się dzieje w tej firmie. 3 miesiąc pod rząd wypłaty nie są wypłacane na czas. Na umowie sobie możesz mieć do 5, a pieniądze i tak dostaniesz 8 bądź 9! I te kiepskie usprawiedliwienia, nie wiem co to się dzieje ale nie polecam! A praca dla durni niesprawiedliwe ocenianie pracownika chyba że jesteś typowym pupilkiem przełożonego to przymknię oko na niektóre sprawy a tak to jesteś typowym robotem masz robić i tyle to jest przecież Twój obowiązek!

Xyz
@Nieznane

Witam czy to prawda że wyplaty nie są na czas bo byłem na rozmowie w sprawie pracy na magazyn w sadach dostałem ta prace ale jeśli wyplaty nie są na czas to jest co nie tak. Na rozmowie Pan kierownik mówił że firma jest wypłacalna i nigdy nie było spóźnien z wypłatą proszę o szczera i konkretną odpowiedź czy warto iść tam na magazyn jacy ludzie i podejście kierownika.

Uyt
@Xyz

Cześć , Były takie dwa miesiące że było opóźnienie. Nastąpiła od września zmiana że wynagrodzenie jest do 10go i jest ma ta chwile wszystko ok. Kolego pomysl jeśli jesteś z.Poznania czy warto marnować czas w Cedc na Sadach. Tam to są sami kierownicy , jakby nie ekipa z Ukrainy to nie wiem kto by tam pracował .

Xyz
@Uyt

Hej ale proszę o konkretne co jest nie tak na tym magazynie czemu spóźnienia w wypłatach i co jest nie tak z ludźmi na tymi magazynie i kierownikiem nie tak??

egata

A może ktoś coś powiedzieć na temat pracy na magazynie ale w Sadach a nie Obornikach?

Kruks

Wiesz co, a ja nie podzielam tego zdania, moje wspomnienia są dość dobre jeśli chodzi o CEDC i nie wiem czy można narzekać

anonimka
@Kruks

To twoja opinia. Zdecydowana większość komentujących jest niezadowolona z tej firmy. Ludzie tam pracujący nie szanują siebie i innych.

Niestety Moi Drodzy wina leży tak po stronie firmy jak i pracowników (pamiętajmy, że każdą firmę tworzą ludzie). Z jednej strony nastały takie czasy, że przez wszechobecne rozdawnictwo obecnego rządu ludzie zrobili się strasznie roszczeniowi i większości po prostu nie chce się pracować -" najpierw zapłaćcie a potem ja zastanowię się czy mi się chce czy nie", każdy z nas chciałby zarabiać dużo jak najmniejszym nakładem sił - logiczne, ale tak się niestety nie da, dla porównania zarabiając 2500 na rękę koszt pracodawcy wynosi ok 4200! zdajecie sobie sprawę jakie to są koszta??? więc pracodawca chyba ma prawo wymagać...Niestety doszło do tego, że każde zwrócenie uwagi jest traktowane jako mobbing... Z drugiej strony trzeba przyznać jednak, że organizacja pracy w CEDC Oborniki jest fatalna:( Jak patrzysz z boku to rzeczywiście się odechciewa... Pracownicy są rekrutowani... w sumie to nie wiem na jakich zasadach. jak patrzysz na ofertę na stanowisko magazyniera na Pracuj.pl i w wymaganiach jest wpisane min. półroczne doświadczenie w pracy na magazynie to ręce opadają, ktoś kto pracował na magazynie to doskonale wie, że to żadne doświadczenie, a wielu chcących ale bez "doświadczenia" widząc taki opis rezygnuje. Jest to praca fizyczna dodatkowo wymagająca uprawnień na wózki więc najważniejsze są uprawnienia, siła , zdrowie fizyczne i przede wszystkim CHĘCI. Kolejna sprawa to fakt, że rzeczywiście od "świeżego" pracownika od razu wymaga się wydajności jak od tego z 5-letnim stażem. a wiadomo, że on/ona potrzebuje czasu na naukę i to nie taką, że któryś z doświadczonych pracowników odrywa się od swoich zadań (przez co jest mniej skupiony na swoich obowiązkach) i coś tam od czasu do czau podpowie tylko jedna osoba zostaje oddelegowana na tydzień, dwa lub miesiąc(w zależności od potrzeby) i szkoli ją, nadzoruje i wytyka błędy tak aby po tym miesiącu nowy sam ruszył i potrafił poradzić sobie z czekającymi go problemami. Podczas takiej obserwacji doświadczony jest wstanie przekazać przełożonemu czy dana osoba nadaje się na dane stanowisko i czy warto podpisać z nią długoterminową umowę. Kadra zarządzająca przede wszystkim powinna posiadać taką cechę jak przywództwo - umiejętność zarządzania grupą, a tutaj ważne, żeby "umiał dobrze robić dokumenty", tego akurat idzie się nauczyć, jeden szybciej, drugi dłużej, ale się nauczy. I najważniejszy problem w tej firmie: Pracownicy, którzy się starają i można powiedzieć ciągną ten wózek(a zostało już tylko kilkanaście osób) są obarczani coraz to większą ilością obowiązków i za każdy błąd są srogo karceni, a ci co mają w (usunięte przez administratora) i patrzą tylko aby 8h przeleciało i pomarudzą trochę ile to oni roboty mają, wychodzą na tym najlepiej. A jak wiadomo nie myli się ten co nic nie robi... Reasumując, z całej tej mojej wypowiedzi wynika, że za wszystkie decyzje odpowiedzialni są ludzie , na każdym szczeblu, jeżeli mają chęci, są samokrytyczni, nie boją się wziąć odpowiedzialności za swoje działania i w razie niepowodzeń przyznać się do błędu i przeprosić to prędzej czy później wszystko to będzie funkcjonowało jak w zegarku, a jeżeli jest to zgraja karierowiczów dla których SPYCHOLOGIA to podstawowa wartość jaką się kierują w pracy to niestety nigdy nie będzie dobrze... A jak jest w CEDC??? Na to pytanie każdy musi sobie odpowiedzieć sam. Pozdrawiam

Neo
@:)

To co napisałeś o koszcie pracy dla pracodawcy to prawda bo obciążenia na rzecz państwa są za duże, ale to nie ma znaczenia w tak dużej korporacji, która obraca dziesiątkami milionów każdego dnia, a właścicielowi firmy kapie złoto z klamek. Piszesz o tym, że winni są ludzie i to też jest prawda tylko pamiętaj, że ''ryba zawsze psuje się od głowy''. Jeżeli kadra zarządzająca jest nieudolna to ci na dole będą brać taki przykład. Spychologia dla kierownika to podstawa w tej firmie, a inni biorą z niego przykład. Wszechobecny w tym miejscu nepotyzm i kumoterstwo potęguje tylko zepsucie w tej firmie...wiadomo kolega kolegę po pleckach poklepie, a pracownik bez znajomości jest tylko chłopcem do bicia. Osobom z takiego towarzystwa wzajemnej adoracji właściwie taka atmosfera w pracy pasuje bo oni sobie poradzą. Tak było w przypadku kiedy jeden z magazynierów zasłonił kamerę monitoringu zakładowego i został od razu oskarżony o próbę dokonywania kradzieży i zwolniony z pracy, a zasłonił tą kamerę bo po prostu nie było miejsca na magazynie, a musiał przecież jakoś wykonywać swoją pracę. KONKLUZJA: W tej firmie liczą się tylko znajomości. Bez nich jesteś tylko kolejnym kawałkiem mięsa na przemiał. Tak właśnie jest w CEDC Oborniki.

Anonimowy

Nie polecam tej firmy. Organizacja na bardzo słabym poziomie. Liderzy którzy są niepotrzebni chodzą tylko z telefonami w ręku biorąc za to pieniadze większe niż zwykły pracownik. Szkolenia które trwają 2-3dni na maszynie. W ostatnich miesiącach opoznienia w wynagrodzeniach o 3-4 dni. Brak życia prywatnego przez ciągłą pracę w weekendy. Praca jedynie dla kogoś kto nie ma wyjścia i szuka na okres tymczasowy.

Pola

Jak wygląda praca na stanowisku specjalista ds. jakości?

Zbyszek
@Pola

Praca jest taka sobie, atmosfera w pracy fatalna, zarobki takie w miarę, jak masz znajomości to robisz. Osobiście nie polecam jeżeli nie masz znajomości, bo akurat cię wyrzucą przed Świętami Bożego Narodzenia tak więc, lepiej dać sobie spokój.

Rafał
@Pola

Moja ocena dla tej firmy to 1/5. Atmosfera w pracy to klęska. Jeden pracownik robi drugiemu pod górkę specjalnie. Organizacja pracy nie istnieje w ogóle, a za niepowodzenia z tego tytułu obwinia się pracownika szeregowego. Nie wiem czym zajmują się kierownicy i liderzy w tej firmie skoro nie organizacją i zarządzaniem.

Czy można w Grupa CEDC liczyć na jakieś dodatki?

Wodzu naczelny

Tak, na nie przespane noce????

Predator

Dla mnie osobiście w tej firmie panuje (usunięte przez administratora) atmosfera w pracy, choć sama praca jest ok. Bez znajomości normalny pracownik nic tutaj nie załatwi, czyli smutna polska rzeczywistość.

Anonimek

A ta co uważa się za kierowniczkę i mierzy każdego nowego pracownika od góry do dołu jeszcze tam robi Czy awansik już dostała ?

ORJ14GP14C

Nie wiem jak wam ale mi się dobrze pracuje spoko paczka na zmianie idzie pogadać pośmiać się i mi na przykład nie jest źle robiłem w innych firmach gdzie na przykład nie miałem wogole bonu czy dodatku do urlopu gdzie nadgodziny szły w zapomnienie albo miałem oddawane i to co zarobię jest odprowadzane więc nie ma na co aż tak narzekać jeśli komuś nie odpowiadają zarobki niech szuka innej i niech idzie każdy potrafi tylko narzekać i oczerniać firmę wiadomo czasem mogło by być lepiej jakoś pracownicy wynagradzani za pracę za to że nie chorują czy są do dyspozycji ale nie od nas to zależy mi jest tu dobrze a jeśli Nick jest ci tak źle to co cię tu trzyma ? Jeśli ktoś chce pracować będzie pracował a jak ktoś nie chce to będzie wiecznie narzekać . Pozdrawiam serdecznie ????

molo22
@ORJ14GP14C

za krótko robisz tam

GGGG
@molo22

Dokładnie ludzi mają za nic i już

Bartek
@ORJ14GP14C

To co napisałeś to racja, tylko problem w tej firmie leży w tym, że tutaj nie idzie normalnie pracować bo pracownicy sami sobie rzucają kłody pod nogi podczas codziennej pracy już nie wspomnę o braku pomocy z ich strony, dla ludzi w tej firmie liczą się znajomości a nie to czy ktoś dobrze pracuje.

Magazynier

Spoko atmosfera. Dobre zarobki na magazynie. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa CEDC - Oborniki

• Jak się pracuje w Grupa CEDC?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa CEDC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa CEDC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa CEDC