Opinie o Piekarnia Tradycyjna Reda w Reda

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Piekarnia Tradycyjna Reda. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piekarnia Tradycyjna Reda o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Tradycyjna Reda w Reda

Klient

Dnia 26.10.2021 Robiąc zakupy w państwa piekarni byłem światkiem jak . Pani Beatą która zwie się zekomo managera przy mnie (klijencie) dopuściła się delikatnie pisząc przy mnie (usunięte przez administratora) pracownice która niczego nie była winna zaczęła się ma nią wydzierać bez powodu .pani manager pomyliła się z powalaniem . Wyzywa się na pracownicach . Jeśli ma problemy z agresia powinna się zgłosić do psychiatry . Takie sytuacje nie były pierwszy raz . Mam nadzieję że do przeczyta pani Kasia Zdrojewska. Jeżeli będę switkiem takiego zdarzenia jak to miało dzisiaj. Sam osobiście zgłoszę to do państwowej inspekcji pracy . Zaistniałą sytuacja miała miejsce w Redzie a panie które tam pracują sa bardzo miłe. I pomocne ..

Klientka

Nie polecam budki na Smiechowie w Wejherowie. Pani nie miła opryskliwa Nie potrafi udzielić informacji o pieczywie. Stała przed budką z jeszcze jedną panią taka blondynką która przyjechała białym autem i obgadywaly chyba kogoś z firmy jakąś Kasię Z. Jest to mega nieprofesjonalnie tak przy klientach.Później weszły do środka pomieszczenia Blondynka paliła papierosa przy pieczywie gdzie dym wylatywal przez okienko. Żenada naprawdę nie polecam. Ta pani ekspedientka sprzedała mi stare kanapki z "wczoraj" twierdząc że są świeże. Długie paznokcie brak rękawiczek rąk nie zdezynfekowala po wejściu do budki a do tego jeszcze bardzo ale to bardzo nie miła. Nie polecam omijajcie szerokim łukiem.

b.k... tfu

Nie wiem czy mozna napisac ze to firma. Pracowalam tam kiedys (usunięte przez administratora) w bialy dzien, Pani menager zabrania wszystko a socjal na zapleczu wola o pomste do niebios. Brak umow i praca na okraglo w soboty do popoludnia za glodowa stawke to jakas zenada. Stawki ktore byly wczesniej ustalone za roboczo godzine zanizane ponizej poziomu mulu... Brak jakich kolwiek zachowan ludzkich ze strony pracodawcy. Mlokos co zwie siebie szefem widac ze nigdy ciezko nie pracowal. Szukam grona ktore beda chcialy wytoczyc zbiorowy pozew przeciwko tej firmie krzak. Posiadam niezbedne dokumenty wraz ze zdjeciami tradycyjnej z cala gama ich nieprawidlowosci. Prosze pisac tutaj na portalu. Zalatwimy ich Tradycyjnie

Helena

Jestem zainteresowana

Edward
@b.k... tfu

Stawiasz tutaj poważne zarzuty pisząc o braku umów i zaniżaniu stawek. Czy ktoś jeszcze spotkał się z sytuacją zatrudnienia bez umowy w tej firmie lub "zaniżaniu stawek"?

Incognito
@b.k... tfu

Witam Proszę o kontakt:) biuro.incognito@gmail nr tel +48 536 813 310 Będę wdzięczny za kontakt i pomoc Pozdrawiam

Xxx
@Edward

Jak jak najbardziej ja z tym się spotkałam w tej firmie bez umowy i obcinanie wynagrodzenia bez podstawy.

Milena

Pracowałam w tej firmie i całe szczęście już nie. To co tam się dzieje to jest jakaś porażka nie dość że brak jakich kolwiek zachowań sanitro epidemiologiczne przestrzegania hacapu to jeszcze nie chcą wypłacać prawidłowo wynagrodzenia!!! Zgodnie z grafikiem przepracowane godziny a wynagrodzenie bez podstawinie chcą sobie ucinać bo taki sobie mają kaprys. Twierdzą że mają dowody na ucinanie wynagrodzenia a jak przyszło co do czego to nie mają nic na udowodnienie. Po dłuższej klutni z obraza wypacili należące mi wynagrodzenie. Czy aby tak napewno zachowuje się uczciwa firma? Chyba nie?! A stosunek w pracy to taki sam jak i w biurze wiecznie wydzieranie się durne komentarze i krytyka. Nie polecam tego miejsca co do pracy....

Kierowca

w trakcie rozmowy pracodawca jasno opisał obowiązki orientacyjny czas pracy oraz wynagrodzenie jakie jest w stanie zaoferować, nie nalega w sumie miły.

Pierwsze pytanie czy chce na chwilę czy na stałe pracować. (jeśli na chwile to powiedział że nie jest zainteresowany bo chce mieć stały personel) pytał się o Prawo jazdy i doświadczenie w prowadzeniu aut dostawczych i czy pracowałem już w piekarni. w sumie to chyba wszystko o co pytał więcej on opowiadał co będę miał robić

logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Młodszy kucharz / samodzielny kucharz/- Reda
Reda
Gastro Magazyn Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Sklepu CCC Reda
CCC S.A.

Chciałam pogratulować obsługi na śmiechowie Panie zawsze uśmiechnięte i miłe co w dzisiejszych czasach niestety nie jest tak oczywiste w każdym sklepie A pączki parzone macie rewelacyjne

Bartosz
@Anna

Widzę, że wypowiadasz się z poziomu zadowolonej klientki. Dobrze wiedzieć, że pozytywnie oceniasz produkty, które oferuje ta piekarnia. Będziesz tak uprzejma i napiszesz, czy w sklepie, który odwiedzasz ciągle pracują te same osoby, czy może widziałaś, aby były jakieś nowe?

Sebastian_ByłyKierowca

Pracowałem jako kierowca w tej piekarni miesiąc. Ten zakład pracy to jakieś nieporozumienie. Fakt, wypłatę (tygodniówkę) zawsze dostawałem na czas, ale obowiązki kierowcy w tej piekarni nie kończą się tylko na rozwożeniu towaru. Musiałem zostawać na tzw. dyżurach od 9 do 14. Należało podczas nich ciągnąć mąkę przez całą piekarnię paleciakiem (cztery tony). Oprócz tego, musiałem porozmieszczać całą dostawę dzienną po różnych kątach piekarni (chłodnie itp.). Zaznaczając, że każdy z kierowców musi to robić po całej przepracowanej nocce, a kierownictwo pomimo wszystko dokłada dodatkowe zadania. Pracę można tam polecić, ale nie jako kierowca. Pozdrawiam tych, którzy posmakowali tego samego co ja ;)

@Sebastian_ByłyKierowca

Faktycznie do obowiązków kierowcy należy też tak zwany dyżur średnio co 2 dzień. i ten dyżur zawsze jest przydzielone 2 pracowników. do przewiezienia 4 palet za pomocą paleciaka przez hale produkcyjną i rozłożenie dostaw towaru. Najgorszą kwestią tego dyżuru jest fakt, że trzeba czekać na dostawców.

Weronika
@Marcin

Proszę aby Pan porozmawiał o mobbingu w pracy z Panią beata. Pracuje u was już jakiś czas i to co ona robi to jest karalne

Klakol

Czy pracował ktoś w piekarni tradycyjnej na witominie (Gdynia) i mógłby się wypowiedzieć jak z atmosferą i warunkami pracy?

UWA

szefowa byla w porzodku szef nie znal sie na robocie piekarza tylko na stolarce zona jego troche to rozumiala ale nie pan TARNOWSKI MISTRZ (usunięte przez administratora)

Klientka

Co się dzieje z ta wasza budka z pieczywem w Wejherowie Smiechowo? Ludzie zwolnicje ta ekspedientka nie dosyć ze nie przestrzega higieny to jeszcze opryskliwa człowiek o coś zapyta to jeszcze odpyskuje. Pytalam o ciastka otrzymałam odpowiedz cyt.skąd mogę wiedzieć przecierz wszystkiego nie jestem wstanie zjeść no co pani oszalała? Nie polecam tej piekarni ze względu na niemiła panią a i czystość wkoło budki tez pozostawia wiele do życzenia. . Omijajcie szerokim łukiem to miejsce

Janosik

Jak się pracuje, czy dużo różnych obostrzeń sanitarnych wprowadziła firma?

Aktualny pracownik
@Janosik

Tu nie ma żadnych zasad jeśli chodzi o przestrzeganie higieny pracy oraz covid-19. Brał rękawic Brak maseczek Brak środka do dezynfekcji. Ogólnie porażka.

nie idź tu do pracy

pracowałam tu dwa lata i powiem, ze zdanych pozytywnych wspomnień nie ma z tym miejscem. Jeśli chodzi o, pożal się Boże, nazywające się menadżerki , to te kobiety się nie powinny takim mianem nazywać. klient nas z koleżanka zwyzywał jak leciało i w końcu się odezwałysmy we własnej obronie i oczywiście wina była po naszej stronie. wyzywki były długo przyjmowane lecz no bez przesady, nie powinni ludzie nie ważne w jakiej pracy się dać tak traktować. nie zostałyśmy wog obronione przez panią menadżer tylko jeszcze bardziej poniżone. będąc dwie osoby na zmianie był problem aby jedna wyszła raz na jakiś czas zapalić. nie wiem czemu było ciężko im zrozumieć ze człowiek "musi" skoro same paliły. pracując tam dwa lata , było zero jakiegokolwiek uznania bądź okazania pracownikom jakiegokolwiek szacunku. wszystko musiałobyć robione natychmiast lecz żeby się o coś uprosić od wyższego stanowiska to trzeba było czekać jak na skazanie. Nie mówię już o tym ze w święta pracując praktycznie tydzień po 13h dziennie, ból tylka żeby za to zapłacić i na dodatek żadnych świątecznych dodatków, nawet kawałka ciasta dla rodziny. nie ważne ile się sprzątało, zawsze wszędzie było brudno lecz jak mieli wyczyścić grzyba i myszy to nie było nikogo ale palcem pokazywać to zawsze było komu. nasza wina , jako pracowników były zle wyglądające ciasta które sam kierowca nam przywoził i musiałyśmy wkładać do zepsutych lodówek które nie chłodzili wiec ciasta się rozpływały ponieważ było im szkoda dla lepszego wizerunku nawet kupić nowa. kazali nam ludziom sprzedawać na święta stary chleb. ze względu ze karma wraca nie umówiłam tak robić wiec od góry byłam gorsza. przychodząc podpisać ostatnie papiery, od żałosnej menadżerki nie dostałam głupiego dzień dobry, do widzenia nawet wzroku w moja stronę. przy mnie mówiła do koleżanki "daj JEJ papiery do podpisu". zero szacunku. naprawdę, jeśli zastanawiasz się tu przyjść,przemyśl swą decyzje. poszukaj dalej, szkoda twoich nerwów.

aktualny pravownik
@nie idź tu do pracy

To wszystko prawda ja też pracuje w tej firmie i nie wiem jak długo tu wytrzymam. Jestem tu ze względu na brak pracy przez covid-19. Faktycznie menadżerki są chamskie zero pomocy zresztą co to za menadżer co tylek wszyszkim obgaduje i nie wypłaca premii do końca zawsze były jakieś braki i minus 50 zloty. Zresztą w czasie pracy zawsze znikala na kilka godzin i załatwiła swoje prywatne sprawy. Nastaw się na gnebienie Mobing ze strony biura oraz Beaty . Jeśli nie masz koneksji np nie jesteś wazeliniarzem jak kierowcy ich żony koleżanki żon koleżanki szefowej. To będziesz tyrał aż pot ci się pojawi na pewnej części ciała. Będziesz sprzatał posprzatane a i tak będzie brudno . Wszystkie gwiazdy przychodzące w sukienkach do pracy z długimi pazurami pracując w piekarni zaiste dużo się nie napracuja. Ta cała piekarnia to jeden wielki bałagan Myszy na zapleczu brud w lodowkach stare produkty a plyn do dezynfekcji to zwykły środek do wc tylko rozcienczony....(usunięte przez administratora) lepiej kup coś u konkurencji.

nie idź tu do pracy
@aktualny pravownik

zgadzam się. pracowałam z 40 stopniami gorączki tylko dlatego ze oczywiście nie było komu przyjść w zastępstwie, lecz jak na innym sklepie niż na którym byłam i jak to zostało opisane powyżej "wazeliniarze" , miały wolne i urlopy i wtedy przerzucano mnie czy koleżankę. przeżuty na inny sklep były wog bez żadnej możliwej negocjacji z menadżerką nie ważne jak daleko byś musiała jechać a piekarnia otwarta od 6 rano, od 5 rozkładasz towar plus dojazd Bóg wie gdzie. menadżerki piekarni , która wog nie ma dobrych produktów , wożą się jak by były conajmniej menadżerkami nie wiadomo jakiej to super firmy. i jeszcze jako premie brały sobie z wypłaty, jak zostałaś przyłapana, 50 zł kary za palenie na zmianie. pracuje teraz w normalniej firmie i mam przerwę normalna , według Kodeksu , i mogę sobie na spokojnie zapalić. TRAGEDIA

Ktoś

Witam chciałabym podzielić się moją opinią bo sądzę że wszyscy powinni sie dowiedzieć co to za (usunięte przez administratora) ta cała "firma" Robienie kanapek na akord to śmiech na sali , ciągłe popędzanie i praca w stresie do tego w ciągu 9 godzin (praca w nocy) nie ma przerwy . Cała ta "szefowa" to chyba żyje w innym świecie i niech sama zapierdziela za stawkę 12 zł !!!! ŻENADA , gdzie za taką stawkę teraz się pracuje ? Tym bardziej na nocce pod presją czasu i w nerwach . Bardzo współczuję osobą które tam pracują , ale rozumiem niektórzy nie mają wyjścia i takich ludzi się tam wykorzystuje ! Nie dziwię się że ogłoszenie o pracę figuruje od X czasu w internecie . Niech Pani pamięta karma wraca!!!

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Piekarnia Tradycyjna Reda?

Pindzia

Niestety zlecenie

Jake są warunki pracy jako kierowca w piekarni tradycyjnej , ile zarobić może kierowca , po ile godzin trza pracować , dzięki z góry

Czarek

@b.k... tfu Może kiedyś nie było dobrze? Każdy pracuje żeby poprawiać więc tak jest w firmie, polecam.

Potencjalny klient

Coś chyba jest z tą firmą nie tak , na Obłużu w Gdyni cały czas potrzebują ekspedientki do tego często z rana około 6 30 jest problem z zakupem wyrobów . To dla mnie klienta nie miła sytuacja :(

joza1978

Pracuję w Tradycyjnej jako Piekarz Warunki bardzo dobre , pensja na czas zarobki też adekwatne do wykonywanej pracy. Szefostwo bardzo wyrozumiałe zawsze idzie się dogadać . Wszystkie problemy rozwiązywane na bieżąco. Zawsze potrafią tak ustawić grafik żeby wszystkim pasowało.

Edward
@joza1978

Ciesze się, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Piekarnia Tradycyjna Reda. Długo już pracujesz w tej firmie? Zastanawia mnie, czy w trakcie Twojego zatrudnienia otrzymywałeś może podwyżki wynagrodzenia, czy od początku jest to ta sama stawka? Jeżeli możesz, to napisz coś na ten temat.

Maja

@ŻYCZĘ JAK NAJLEPIEJ :), widzę, że masz informacje na temat pracy w firmie Piekarnia Tradycyjna Reda, dlatego chętnie poznalibyśmy to, jak oceniasz pracę w tym miejscu? Czy poza wymienionym przez Ciebie aspektem ogólnie jesteś zadowolony z pracy w tej firmie? Poleciłbyś pracę tam najbliższym znajomym?

NiedługoByłaPracownica

Nie polecam pracy w Piekarni Tradycyjna, bez żadnego ostrzeżenia ze strony menadżerki dostałam tygodniowe wypowiedzenie bo podobno "klienci się skarżą" i myślę że w takiej sytuacji powinna być wcześniej jakaś rozmowa a nie rzucane wypowiedzenie na stół, poza tym nie tylko ja dostałam wypowiedzenie ale pozostałe dwie moje koleżanki z pracy jedna bez okresu wypowiedzenia a druga z takim samym jak ja. Totalne (usunięte przez administratora), nie dość że jeszcze nie rozliczyli się ze mną z wcześniejszej wypłaty bo dostałam o 100 zł za mało to teraz jeszcze wypowiedzenie, i harowanie we wszystkie soboty w miesiącu, śmieszne jest też to że wisi cały czas kartka że szukają pracownika. NIE POLECAM OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!! Poza tym miałam też przyjemność rozmawiać z szefem całego tego cyrku na kółkach w trakcie 3 minutowej rozmowy był opryskliwy i gburowaty.

@NiedługoByłaPracownica

Z pracownikami zawszę się rozliczamy do zera, zależy nam na tym aby żaden pracownik nie czuł się oszukany! Oraz jeśli dochodzą do nas skargi na jakiegoś pracownika to od razu staramy się rozwiązać sytuacje, nie zwalniamy pochopnie i bez podstawie.

ŻYCZĘ JAK NAJLEPIEJ :)
@Marcin

Miałem przyjemność poznać Pana i uważam że akurat Pan jest jak najbardziej ok .Ale w tej firmie jest jednak osoba która całe szefostwo ma w głębokim poważaniu. Mam nadzieje ,że mówią coś Panu inicjały B.K. Bezczelna baba ,która zawsze usuwa ze swojej drogi ludzi którzy jej nie odpowiadają . To właśnie przez nią macie taką opnie jaką macie. Przejrzyjcie na oczy i usuńcie tę kobietę ze swojej firmy, a zobaczycie jak ta firma odżyje.

Maja

@HELENA, czy możesz napisać coś więcej na temat pracy w firmie Piekarnia Tradycyjna Reda? Co konkretnie wpływa na to, iż wyrażasz takie słowa odnośnie pracy w tej firmie? Podziel się proszę swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tej piekarni. Twoja opinia będzie pomocna dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją i rekrutacją do pracy w tym miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Tradycyjna Reda - Reda

• Jak się pracuje w Piekarnia Tradycyjna Reda?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Tradycyjna Reda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Tradycyjna Reda?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Tradycyjna Reda?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Tradycyjna Reda napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Tradycyjna Reda