Opinie o Elmed w Bydgoszcz Forteczna 46

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Elmed. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Elmed o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elmed w Bydgoszcz Forteczna 46

Zuzanna

Pracujesz w Elmed? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie warunki mogą liczyć pracownicy?

zadowolony pacjent

Witam, dwa tygodnie temu potrzebowałem pilnie konsultacji w poradni chirurgicznej. W piątek o 15 nie jest to wcale takie proste. Pomimo sformułowania PILNE na skierowaniu przyjął mnie jedynie lekarz mający w tym dniu dyżur. Super przychodnia, Jestem bardzo zadowolony

zadowolony pacjent

Marina

@Pacjent z takimi narzekaniami to najlepiej do administracji a nie na takie forum..Ja z kolei mam pytanie o to jak dostać się tutaj do pracy? Może ktoś był w podobnej sytuacji i oszczędzi mi zachodu. Jestem logopedą i szukam dodatkowych zajęć. Dajcie znać!

Firma Elmed poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Leszno
Pacjent

Nie polecam tej placówki. Pacjent , który ma kartotekę z NFZ, usłyszał w maju 2016 roku, ze w tym roku do kardiologa się już nie dostanie. Pan kardiolog przyjmuje tylko pacjentów ze skierowaniem pierwszy raz. Wiadomo w czym rzecz, po prostu nowy pacjent inna kasa z NFZ!!! Tylko czym się różnią te wizyty? Nic idę do lekarza rodzinnego po skierowanie powiem w czym problem i zostanę w tym roku bodajże październik/listopad 2016, a przynajmniej mam szanse przyjęty. Kuriozum!!!!!!

Anna K

Jestem bardzo zadowolona z usług przychodni. Stosunkiem do pacjentów, warunkami panującymi w przychodni, czystością i wystrojem oraz brakiem tłumów. Panie w rejestracji są bardzo sympatyczne i uczynne. Mój mąż, który również jest pacjentem elmedu posiada to samo zdanie.

jolka

wiesz nie ma mowy o dyskryminacji i ja w nie jednej placówce widziałam mężczyzn więc nie ma podstaw do obaw.trzeba tylko spróbować a w tych placówkach zazwyczaj kogoś potrzebują. Jest mnóstwo punktów i przy rejestracji zawsze pewnie jest potrzeba.myślę że to zawsze lepsze niż zaczynać po studiach np w call center

kapitan marcin

ja również świeżo po studiach zainteresowany jestem jakąś pracą biurowa w jakiejś placówce medycznej. nie wiem tylko mam szansę na takie zatrudnienie jako mężczyzna, poniewaz z tego co się przez całe życie widzi to same kobiety są na takich stanowiskach. ale jest równouprawnienie, więc czy mam szansę na taką pracę?

pacjent

o widzę że pojawił się wpis na temat przychodni ELMED. NFZ powinien takim przychodniom zabierać umowy albo nakładać kary i to nie małe a te wszystkie historie powinny być kierowane do NFZ, skoro mają dokumentacje rejestracji to są dowody niekompetencji rejestracji i całej reszty. współczuje.

berryone

witam krótka historia, zarejestrowałem się elektronicznie 12.12.2014 na prywatną wizytę do pani dr Katarzyny Klonowskiej Majchrzak gdzie po 20 min od rejestracji dzwonią do mnie z przychodni i potwierdzają rejestracje na 17.12.2014 na godz 17... I czy oby na pewno będę... jeszcze tego było mało w poniedziałek wtorek środę otrzymałem wiadomość sms o obecności na wizycie. Termin wizyty 17.12.14 godz 16.50 dzwoni telefon i informują mnie że jednak wizyta się nie odbędzie tylko jeden szczegół przejechałem 160 km w jedną stronę żeby za 10 min 17 dowiedzieć się że nie będę miał wizyty. Brak słów żeby opisać rozgoryczenie pani dr bierze 100 i jeszcze lachę robi że musi robić a informacja na poziomie epoki kamienia łupanego Bydgoszcz aglomeracja a nie potrafią poinformować pacjenta. WSTYD nie polecam nie słowni nie kompetentni

Grażyna

Kilka lat odwiedzamy el-med tylko z powodu jednego lekarza,panie w rejestracji są pyskate, wzruszają ramionami i śmieją się w twarz,czują się pewnie. El-med jest nieprzychylny pacjentom, córka zapomniała skierowania, to zaraz wołały PIENIĄDZE zamiast spr.w kartotece i poprosić o dostarczenie później, przecież to skierowanie pisał ICH lekarz, termin przepadł....panie w rejestracji górą...między innymi za taką nieprzychylność do pacjentów el-med wyleciał z Białych Błót, I BARDZO SIĘ CIESZE Z TEGO. Proszę w odp.nie pisać mi farmazonów o zarejestrowaniu na inny termin, który wymusiłam krzykiem przez tel.ale nie w rejestracji(tu zapomnij) tylko u pani z administracji, który nie pasował, usg nie jest zrobione, jestem wściekła na el-med i tyle\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

kwiatek

ale wiecie jak to z plotkami bywa, zawsze nie biora się bez powodu, więc chyba faktycznie nie jest tak, że w tej firmie gra wszystko na 100%...

?

Jeżeli kogoś interesuje praca należy przede wszystkim złożyć CV w administracji firmy.

Pracownik NZOZ Elmed Bydgoszcz

Mogę zrozumieć niezadowolenie pacjentów, ponieważ trudno jest dogodzić wszystkim. Co do Placówki na Białych Błotach, to od 1 marca 2013 roku nie świadczymy tam już usług medycznych. Ustawa prawna zobowiązała Nas do zabrania kartotek pacjentów. Jako pracownik muszę napisać, że pracując w NZOZ Elmed od 12 lat ( na różnych stanowiskach), nigdy nie zdarzyła się sytuacja opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia. Radziłabym dokładnie zapoznać się z sytuacją prawną, a następnie wypowiadać się na forum. Zapraszam na Naszą stronę www, podane są tam numery kontaktowe.

slon

W Bialych Blotach pod Bydgoszcza pracownicy firmy Elmed skarzyli sie , ze pensje orzymuja z opoznieniem 2-3 mies. Bo zle spisanej umowie przez urzad gminy bardzo trudno bylo sie pozbyc tej "medycznej" firmy z naszego osrodka zdrowia. Wreszcie sie udalo. Firma Elmed opuszczajac nasza gmine zabrala ze soba wszystko wlacznie z dokumentacja medyczna pacjentow. Jako pracodawca nigdy nie zatrudnilbym pracownika co w CV mialby wpiana ta firme, ze wzgledu na ryzyko przeniesienia bardzo zlych nawykow.

Popieram przedmówców. Mam już serdecznie dosyć tej przychodni. Prawdą jest, że bardzo mało choruję i rzadko odwiedzam lekarzy, znam głównie internistów, którzy w większości są niemili i traktują pacjenta jak oszusta. Dla lekarzy temperatura 38 to stan podgorączkowy i nie kwalifikuje się do zwolnienia z pracy. Dodzwonić się do rejestracji to cud, i faktem jest, że jak się czeka na wizytę to panie cały czas sobie rozmawiają zamiast odbierać telefony a człowiek dzwoniąc myśli, że są takie zapracowane. Ja już się wypisuję z tego koszmaru szkoda moich pieniędzy na nich!!!!!! NIE POLECAM

ika

W pełni popieram poprzednia wypowiedz. Nie odbieraja telefonow, sa naburmuszeni. Problem z rejestracja ogromny, kiedy stracimy cierpliwosc i pojedziemy osobiscie do przych. okazuje sie, ze nas nie zarejestruja - Tylko zdowy czlowiek wytrzyma te wszystkie niedogodnosci, bo chorego po prostu szlad trafi.

marysia

jestem pacjentką elmedu od wielu lat,jestem bardzo zadowolona!! wielokrotnie widziałam pacjentów wyżywających się na personelu w rejestracji i niezadowolonych ze wszystkiego. Wyraźnie to widać siedząc w poczekalni czekając na lekarza

Witam. Już od dłuszego czasu korzystam z usług świadczonych przez placówkę Elmed z których jestem w pełni usatysfakcjonowany. Począwszy od przyjęcia w rejestracji w której pracują kompetentne i miłe Panie które zawsze służą pomocą, poprzez personel medyczny. Osobiście nie spotkałem się z powierzchownym traktowaniem przez Panie pielęgniarki zawsze kompetentne i pomocne. Co do lekarzy to trudno wypowiadać mi się o wszystkich bo korzystam z usług niektórych poradni. Polecam wszystkim pacjentom z korzystania z usług w w.w placówce.

pacjentka

Witam ,chcialam sie poskarzyc nie na pracodawce ale na lekarza i obsluge sekretariatu . Najgorszego lekarza jakiego ta placowka posiada to dr neurolog Janiszewska ! nie wiem co ta pani tam robi ,ona w ogole nie powinna leczyc ludzi , nie dosyc ze jest strasznie nie przyjemna do pacjentow to jeszcze wysyla ich z kwitkiem w 5 min zeby jej (usunięte przez administratora) nie zawracali , kobiecie nawet nie chce sie reka ruszac zza biurka zeby wystawic skierowanie na badanie ,bezczelnie klamiac w zywe oczy ze nie moze . odsyla do lekarza rodzinnego a potem kaze wracac do siebie spowrotem .ludzie nie gdzie tu sens ! 3 miesiace sie czeka na wizyte do neurologa a ta tylko odsyla i odsyla . Natomiast panie ktore siedza w recepcji ,powinny byc juz wymienione wszystkie ,spojrzcie na ich wkurzone miny ,ze w ogole musza tam siedziec i zapisywac pacjentow ,masakra ,kiedys byly tam kolejki ludzi ,niedlugo elmed bedzie w stanie kryzysu i spoczynku . odradzam wszystkim pacjentom ta placowke

Zostaw merytoryczną opinię o Elmed - Bydgoszcz

Elmed