logo Elmed

Elmed

Bydgoszcz

Opinie o Elmed

pacjentka 2010-12-06 22:02:08
Witam ,chcialam sie poskarzyc nie na pracodawce ale na lekarza i obsluge sekretariatu . Najgorszego lekarza jakiego ta placowka posiada to dr neurolog Janiszewska ! nie wiem co ta pani tam robi ,ona w ogole nie powinna leczyc ludzi , nie dosyc ze jest strasznie nie przyjemna do pacjentow to jeszcze wysyla ich z kwitkiem w 5 min zeby jej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie zawracali , kobiecie nawet nie chce sie reka ruszac zza biurka zeby wystawic skierowanie na badanie ,bezczelnie klamiac w zywe oczy ze nie moze . odsyla do lekarza rodzinnego a potem kaze wracac do siebie spowrotem .ludzie nie gdzie tu sens ! 3 miesiace sie czeka na wizyte do neurologa a ta tylko odsyla i odsyla . Natomiast panie ktore siedza w recepcji ,powinny byc juz wymienione wszystkie ,spojrzcie na ich wkurzone miny ,ze w ogole musza tam siedziec i zapisywac pacjentow ,masakra ,kiedys byly tam kolejki ludzi ,niedlugo elmed bedzie w stanie kryzysu i spoczynku . odradzam wszystkim pacjentom ta placowke
anonim 2010-12-15 13:33:29
Witam.
Już od dłuszego czasu korzystam z usług świadczonych przez placówkę Elmed z których jestem w pełni usatysfakcjonowany. Począwszy od przyjęcia w rejestracji w której pracują kompetentne i miłe Panie które zawsze służą pomocą, poprzez personel medyczny. Osobiście nie spotkałem się z powierzchownym traktowaniem przez Panie pielęgniarki zawsze kompetentne i pomocne. Co do lekarzy to trudno wypowiadać mi się o wszystkich bo korzystam z usług niektórych poradni. Polecam wszystkim pacjentom z korzystania z usług w w.w placówce.
marysia 2010-12-21 12:18:32
jestem pacjentką elmedu od wielu lat,jestem bardzo zadowolona!!
wielokrotnie widziałam pacjentów wyżywających się na personelu w rejestracji i niezadowolonych ze wszystkiego.
Wyraźnie to widać siedząc w poczekalni czekając na lekarza
pacjentka 2011-01-05 15:24:37
no niestety widze ze tu w obronie lekarzy i personelu elmedu stanal sam personel , niestety nie jest tam tak kolorowo . jezeli panie uwazacie ze jestescie takie milutkie i sympatyczne w tej swojej recepcji to zrobcie sobie zdjecie razem wszystkie albo zajrzyjcie w wasz monitoring jak wy wygladacie ,jakie macie miny adowolone ze ktos wam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] awraca przychodzac do was , a nie wspomne ze mozna dzwonic do was caly dzien i zadna z pan nie ma czasu odebrac telefonu . jak sie przyjezdza to siedzicie i dyskutujecie . nie ciekawa placowka , wiele do zyczenia , lekarze nie doswiadczeni , masakra poprostu .odradzam
ika 2011-10-14 10:06:22
W pełni popieram poprzednia wypowiedz. Nie odbieraja telefonow, sa naburmuszeni. Problem z rejestracja ogromny, kiedy stracimy cierpliwosc i pojedziemy osobiscie do przych. okazuje sie, ze nas nie zarejestruja - Tylko zdowy czlowiek wytrzyma te wszystkie niedogodnosci, bo chorego po prostu szlad trafi.
anonim 2011-10-24 20:31:17
Popieram przedmówców.
Mam już serdecznie dosyć tej przychodni.
Prawdą jest, że bardzo mało choruję i rzadko odwiedzam lekarzy, znam głównie internistów, którzy w większości są niemili i traktują pacjenta jak oszusta. Dla lekarzy temperatura 38 to stan podgorączkowy i nie kwalifikuje się do zwolnienia z pracy.
Dodzwonić się do rejestracji to cud, i faktem jest, że jak się czeka na wizytę to panie cały czas sobie rozmawiają zamiast odbierać telefony a człowiek dzwoniąc myśli, że są takie zapracowane.
Ja już się wypisuję z tego koszmaru szkoda moich pieniędzy na nich!!!!!! NIE POLECAM
slon 2013-06-12 04:20:07
W Bialych Blotach pod Bydgoszcza pracownicy firmy Elmed skarzyli sie , ze pensje orzymuja z opoznieniem 2-3 mies. Bo zle spisanej umowie przez urzad gminy bardzo trudno bylo sie pozbyc tej "medycznej" firmy z naszego osrodka zdrowia. Wreszcie sie udalo. Firma Elmed opuszczajac nasza gmine zabrala ze soba wszystko wlacznie z dokumentacja medyczna pacjentow.
Jako pracodawca nigdy nie zatrudnilbym pracownika co w CV mialby wpiana ta firme, ze wzgledu na ryzyko przeniesienia bardzo zlych nawykow.
Pracownik NZOZ Elmed Bydgoszcz 2013-09-18 09:39:43
Mogę zrozumieć niezadowolenie pacjentów, ponieważ trudno jest dogodzić wszystkim.
Co do Placówki na Białych Błotach, to od 1 marca 2013 roku nie świadczymy tam już usług medycznych. Ustawa prawna zobowiązała Nas do zabrania kartotek pacjentów.
Jako pracownik muszę napisać, że pracując w NZOZ Elmed od 12 lat ( na różnych stanowiskach), nigdy nie zdarzyła się sytuacja opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia.
Radziłabym dokładnie zapoznać się z sytuacją prawną, a następnie wypowiadać się na forum.
Zapraszam na Naszą stronę www, podane są tam numery kontaktowe.
2013-09-18 21:32:42
Jeżeli kogoś interesuje praca należy przede wszystkim złożyć CV w administracji firmy.
kwiatek 2014-05-22 17:30:08
ale wiecie jak to z plotkami bywa, zawsze nie biora się bez powodu, więc chyba faktycznie nie jest tak, że w tej firmie gra wszystko na 100%...
Grażyna 2014-05-23 19:22:44
Kilka lat odwiedzamy el-med tylko z powodu jednego lekarza,panie w rejestracji są pyskate, wzruszają ramionami i śmieją się w twarz,czują się pewnie. El-med jest nieprzychylny pacjentom, córka zapomniała skierowania, to zaraz wołały PIENIĄDZE zamiast spr.w kartotece i poprosić o dostarczenie później, przecież to skierowanie pisał ICH lekarz, termin przepadł....panie w rejestracji górą...między innymi za taką nieprzychylność do pacjentów el-med wyleciał z Białych Błót, I BARDZO SIĘ CIESZE Z TEGO. Proszę w odp.nie pisać mi farmazonów o zarejestrowaniu na inny termin, który wymusiłam krzykiem przez tel.ale nie w rejestracji(tu zapomnij) tylko u pani z administracji, który nie pasował, usg nie jest zrobione, jestem wściekła na el-med i tyle\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
berryone 2014-12-17 19:41:19
witam krótka historia, zarejestrowałem się elektronicznie 12.12.2014 na prywatną wizytę do pani dr Katarzyny Klonowskiej Majchrzak gdzie po 20 min od rejestracji dzwonią do mnie z przychodni i potwierdzają rejestracje na 17.12.2014 na godz 17... I czy oby na pewno będę... jeszcze tego było mało w poniedziałek wtorek środę otrzymałem wiadomość sms o obecności na wizycie. Termin wizyty 17.12.14 godz 16.50 dzwoni telefon i informują mnie że jednak wizyta się nie odbędzie tylko jeden szczegół przejechałem 160 km w jedną stronę żeby za 10 min 17 dowiedzieć się że nie będę miał wizyty. Brak słów żeby opisać rozgoryczenie pani dr bierze 100 i jeszcze lachę robi że musi robić a informacja na poziomie epoki kamienia łupanego Bydgoszcz aglomeracja a nie potrafią poinformować pacjenta. WSTYD
nie polecam nie słowni nie kompetentni
pacjent 2014-12-17 19:51:15
o widzę że pojawił się wpis na temat przychodni ELMED. NFZ powinien takim przychodniom zabierać umowy albo nakładać kary i to nie małe a te wszystkie historie powinny być kierowane do NFZ, skoro mają dokumentacje rejestracji to są dowody niekompetencji rejestracji i całej reszty. współczuje.
kapitan marcin 2015-01-30 15:19:37
ja również świeżo po studiach zainteresowany jestem jakąś pracą biurowa w jakiejś placówce medycznej. nie wiem tylko mam szansę na takie zatrudnienie jako mężczyzna, poniewaz z tego co się przez całe życie widzi to same kobiety są na takich stanowiskach. ale jest równouprawnienie, więc czy mam szansę na taką pracę?
jolka 2015-03-31 18:37:23
wiesz nie ma mowy o dyskryminacji i ja w nie jednej placówce widziałam mężczyzn więc nie ma podstaw do obaw.trzeba tylko spróbować a w tych placówkach zazwyczaj kogoś potrzebują. Jest mnóstwo punktów i przy rejestracji zawsze pewnie jest potrzeba.myślę że to zawsze lepsze niż zaczynać po studiach np w call center
Anna K 2016-05-18 00:42:13
Jestem bardzo zadowolona z usług przychodni. Stosunkiem do pacjentów, warunkami panującymi w przychodni, czystością i wystrojem oraz brakiem tłumów. Panie w rejestracji są bardzo sympatyczne i uczynne. Mój mąż, który również jest pacjentem elmedu posiada to samo zdanie.
Pacjent 2016-06-23 18:22:24
Nie polecam tej placówki. Pacjent , który ma kartotekę z NFZ, usłyszał w maju 2016 roku, ze w tym roku do kardiologa się już nie dostanie. Pan kardiolog przyjmuje tylko pacjentów ze skierowaniem pierwszy raz. Wiadomo w czym rzecz, po prostu nowy pacjent inna kasa z NFZ!!! Tylko czym się różnią te wizyty? Nic idę do lekarza rodzinnego po skierowanie powiem w czym problem i zostanę w tym roku bodajże październik/listopad 2016, a przynajmniej mam szanse przyjęty. Kuriozum!!!!!!
Marina 2016-07-06 21:24:01
@Pacjent z takimi narzekaniami to najlepiej do administracji a nie na takie forum..Ja z kolei mam pytanie o to jak dostać się tutaj do pracy? Może ktoś był w podobnej sytuacji i oszczędzi mi zachodu. Jestem logopedą i szukam dodatkowych zajęć. Dajcie znać!
Zostaw swoją opinię o Elmed - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elmed