Opinie o Giacomo Conti w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Giacomo Conti. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Giacomo Conti o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giacomo Conti w Poznań

romi

Wydaje mi się, że ostatnio nic się nie pokazało @romek, bo każdemu odpowiada bieżąca atmosfera w firmie.

Mam na myśli Szczecin

Pawel

Antygwiazda Widzę jesteś ekspertem Brawo Ty :) każdy PRACOWNIK NEGOCJUJE SWOJE WYNAGRODZENIE OK JAK BEDE SIE WIDZIEC Z PANEM M. to na wejściu mu powiem ze chce 3tys podstawy plus premia od sprzedaży Na pewno się zgodzi :) Weź pomyśl zanim cos napiszesz No w sumie dlaczego mam nie dostać tych pieniędzy skoro mam 10-letnie doświadczenie w branży męskiej Należy mi się przecież co nie ? Ludzie tworzą atmosferę To fakt dobra ekipa to podstawa !!! Może rozwiniesz swoja wiedze na ten temat jestem bardzo ciekawy twojej opinii

antygwiazda

Witam serdecznie wszystkie gwiazdy forum Giacomo C. Po pierwsze każdy pracownik negocjuje swoje wynagrodzenie i ustala warunki przed podpisaniem umowy. Po drugie wynagrodzenie jak w większości salonów tego typu składa się z kilku elementów( jak w innych sieciówkach) Po trzecie atmosfere w salonie tworzą ludzie którzy w nim pracują. Po czwarte i to jest najważniejsze...to klient przynosi wypłatę każdego z Nas. Pracuję już długo nie narzekam,pensja zawsze na czas nigdy nie było z tym problemu. Polecam każdemu kto lubi pracować.

Doradca Klienta

Typowo korpo rozmowa (sztuczna atmosfera) Rozmowa z Manager sprzedaży gruby typ "a ą ę" I przyszła kierowniczka sklepu. Na początku opowiedzieli o sobie potem ja musiałam zrobić mini marketing jak to manager okreslił. Następnie zadania w stylu jak wygląda idealna sprzedaż co wniosła by pani do naszego zespołu dlaczego to właśnie panią powinniśmy wybrać jakby pani się zintegrowala jako nowa osoba z naszym zespolem... Ogólnie warto przemyśleć każde zdanie co się mówi bo czepiają się każdego słówka.Pytan było więcej ale już nie pamiętam. Rozmowa jak na niezbyt ambitne stanowisko "Doradca Klienta" Wyglądala conajmniej jakbym ubiegała się o Stanowisko Kierasa.... Uwaga w ogłoszeniu umowa o pracę od 1 dnia pracy a to nie prawda 3 msc próbne naa śmieciówce a potem umowa o pracę za najniższa.. Dostałam pracę ale nie przyjęłam oferty ze względu na słabe wynagrodzenie

Typowe pytania

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

wow i rozumiem ze mam ci zdjęcie zrobić:))) czy ktoś tu mówił o leżeniu ? Naucz się czytać ze zrozumieniem bo widzę ze masz z tym problem !! i jak już to 1800 netto Widzę wiedza na temat zarobków znikoma Hmmm albo po prostu jesteś dymana na 200 zl miesięcznie :))

zadowolona z GC

Potwierdzam 1600 netto + inne profity od sprzedaży, jak komuś nie pasuje zapraszam do innych sieciówek. Moja ostatnia wypłata 2580 netto. Jeszcze jakieś pytania? Jak komuś sie nie chce stać 12h to niech otworzy własny biznes a tam może nawet sobie leżeć w pracy.

przeraża mnie trochę stanie 12h skoro niema ludzi na sklepie to jaki problem usiąść sobie na chwile Nie rozumie polityki sieciowek a no tak trzeba być cały dzień na baczność uśmiechniętym od ucha do ucha bo przychodzi klient Pan i władca :) Ciekawe czy taki pan regionalny cały dzień by stal na baczność ? Znieczulica normalnie

1800 netto plus rzeczy premiowane na garnitury 100 procent od tego dostajesz prowizje Niby wszyscy pracują na ta premie

@Marta

ktoś ze Szczecina może się wypowie

Poszukuja pracowników w Szczecinie od poltora miesiąca widze ze pojawia się na olx ogłoszenie Ktos ze Szczecina był na rozmowie w Giacomo?

pracująca
@Marta

Dostajesz 1700zł plus premie także zarobki nie są najgorsze. Ale niestety nie można usiąść a pracuje sie po 13h. Ciągły stres , bo jest bardzo duzy nacisk na sprzedaż

Róża
@pracująca

1700 zł na rekę? za ile h wypracowanych w miesiącu?

kalinka

Cześć Na jaką podstawę może liczyć kierownik salonu?

praca

Poszukują sprzedawcy do salonu w Płocku. Ktoś wie jacy ludzie ta pracują i jaki jest klimat ? Jak by ktoś zdradził zarobki na tym stanowisku to miło by było. Pozdrawiam wszystkich pracujących w Giacomo Conti :)

jaaaa
@praca

Tak wiemy jaka ekipa tam pracuje dziewczyny z 6 i 5 letnim starzem bardzo sympatyczne i pomocne .zarobki dobre na pewno nie najniższa krajowa. Ale dużo pracy i nie ma tam miejsca na siedzenie .tam naprawdę trzeba sporo zasuwać. Sami zdecydujcie . Pozdrawiam.

Matylda

No niestety nie tylko....

Zigi

Nieźle się teraz promują w internecie, może nie tak jak Vistula, ale widać kasa jest (usunięte przez administratora)

onaaa

Ja właśnie jestem po rozmowie kwalifikacyjnej do tego sklepu, jestem ciekawa jak to będzie, i czym sie kierują w wyborze. Rozmowa trwała ponad 30minut, mam nadzieję, że coś z tego bedzie :)

ewa

tak możliwe

perfect devil

Wypowiem się, bo pracowałam przez krótki czas. Praca do trudnych nie należy, zaplecze i magazyn też duże, jest miejsce żeby usiąść i zjeść obiad ;) Niestety wszystko w tej firmie zależy od kierowniczki i tu u mnie był problem, bo o ile była ona spoko osobą, to niestety z kierownika nic nie miała - zero przeszkolenia jak ma funkcjonować salon, brak wiedzy na temat chociażby tego jak mają wyglądać manekiny, fronty wystaw, lada itp.. zadajcie sobie pytanie, który nowo zatrudniony kierownik zapomniałby, że towar na przesunięcie do innego salonu wysyła się z wystawionym dokumentem i ten towar automatycznie jest zdjęty ze stanu? - u mnie tak było... Co do zarobków, na umowie jest 1 600zł netto, premia niestety jest płacona do ręki i nie ma o niej słowa na umowie. Strój pracowniczy - my dostałyśmy go po 2 mc i powiem szczerze, że nie wiem po co komuś po takim czasie strój pracowniczy skoro każda z nas na start za własne pieniądze zakupiła już 3 białe koszule, dwie czarne spódnice, masę rajstop i buty ;) (sami sobie obliczcie ile nas to wyniosło..). Co do stroju pracowniczego, to tu niestety u nas okazało się, że kierowniczka dla Giacomo jest bogiem - wybrała koszulę z body, w której większości z nas było nie wygodne, ale cóż 'to ona o tym decyduje w czym i jak my mamy chodzić'. Będę szczera po takim tekście widać stosunek do sprzedawcy - jest dla nich niczym. Co do monitoringu na sklepie. Miałam rozmowę kwalifikacyjną z kierownikiem regionalnym i nie wspomniał słowem, że ten 'monitoring' nie jest po to aby sprawdzić czy nam czegoś nie kradną a tylko i wyłącznie po to czy przypadkiem 5 min nie stoimy i nie gadamy, bądź czy komuś nie wystaje koszula ze spódnicy. Tak, tam były takie telefony. Polecam prace każdemu, kto chce być poniżany i uważany za śmiecia przez swoich pracodawców, bo należy chodzić, wyglądać i robić dosłownie wszystko tak jak oni tego chcą..

Matylda
@perfect devil

Dlatego ciągle szukają pracowników ....nikt miejsca tam na dluzej nie zagrzeje. W Olsztynie juz rok kierownika nie ma....tak lecą do pracy....stac nie mozna.....nikt nie wchodzi też czujesz sie winna a jak wchodzi usi kupic , nie moze poogladac, także mężczyzno jak przekroczysz próg...kup coś... bo te biedne dziewczyny sa pozniej nekane telefonami....niewygodne posty sa kasowane, tak pewnie tez bedzie z moim .....sama slyszalam teks...to sie skasuje :)

Bella01988

ile tam zarabia kierownik?

awww

tak ...farsa i to jak ...słyszał i widziałma co tam się dzieje....

Ktoś tu próbuje sobie robić darmową reklamę produktu. Z tą chińszczyzną to niestety prawda, towar w dużej części jest robiony w Chinach a w Polsce zatrudnia się ludzi do wycinania chińskich metek potem sprzedaje się go jako towar z górnej półki. Giacomo conti celowo ma mylącą nazwę kojarzącą się z włoskimi projektantami z którymi tak na prawdę nie ma nic wspólnego. Zdjęcia na stronie są mocno podrasowane programami graficznymi więc nie należy po nich oceniać jakości towaru. Lepiej korzystać z Wólczanki lub Vistuli ta sama półka cenowa a wiesz co kupujesz.

Me me

A co teraz nie jest w Chinach robione?? Oni bardzo poprawili jakość wykonania!! A Vistula?? Może i szyte w Pl ale tkaniny z Chin biorą!!

Me me

Zostaw merytoryczną opinię o Giacomo Conti - Poznań

• Jak się pracuje w Giacomo Conti?

Zobacz opinie na temat firmy Giacomo Conti tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Giacomo Conti?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 2 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Giacomo Conti?

Kandydaci do pracy w Giacomo Conti napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Giacomo Conti