Opinie o Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o. w Poznań

Inspektor BHP

W czynie społecznym dziś cała firma grabi liście i kosi trawę. Inspektor

@KiniaL. P, dziękuję za odpowiedź. Czy możesz napisać jeszcze coś na temat ewentualnego rozwoju zawodowego na stanowisku pracy jakie zajmujesz w firmie Zakłady Usługowe Zachód. Czy pracodawca organizuje szkolenia podnoszące kwalifikacje swoich pracowników? Jak wygląda ta kwestia? Napisz proszę coś na ten temat.

Prezes
@Karolina

Ja na szkolenia nigdy nie żałowałem piniędzy!!!

@Kinia L.P, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Zakłady Usługowe Zachód. Czy możesz napisać coś więcej na temat wynagrodzenia u tego pracodawcy? Jakie kryterium należy spełnić aby otrzymać premię oraz nagrody? Czy poza tym pracownik może liczyć jeszcze na inne świadczenia dodatkowe? Napisz coś na ten temat.

KiniaL. P
@Karolina

Zarobki są zależne od stanowiska i wykonywanej pracy. Premie są też zależne od systematyczności pracownika i zaangażowania.Zaklad pracy wspiera rodziny wielodzietne np:dofinansowanie do wycieczek wakacyjnych. Dostajemy również na święta taki prezent od firmy w formie pieniężnej.Ale jak podkreślam wszystko jest zależne od zaangażowania pracownika. Pozdrawiam

Jakie czynniki według Was jest najważniejszy przy wyborze miejsca pracy? Atmosfera, zarobki, lokalizacja czy jeszcze coś innego?

Kinia

Zapewnienie dobrej atmosfery w parcy przyczynia się do wydajniejszej pracy pracownikow. Zarobki też oczywiście są ważne (wiadomo każdy chciałby zarabiać jak najwięcej)ale i przy najniższych wynagrodzeniach za pracę premie są nagroda dla pracownika za jego starania , a i w ten sam sposób pracownik czuje się doceniony co przekłada się na lepszy efekt jego pracy.Wazne też jest aby pracownicy mieli dobry kontakt ze swoim przełożonym, ponieważ w tedy rozwiązywanie problemów staje się duO łatwiejsze.

Firma Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko ROBOTNIK BUDOWLANY. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Kinia L.P

Pracuje już w ZUZ przeszło rok . Jestem zadowolona z Pani kierownik gdyż nigdy nie dała mi odczuć że jestem pracownikiem niższej kategorii. Jest Ona osoba która nie tylko kieruje ludźmi ale tak samo fizycznie pracuje.Nie ignoruje nikogo dla każdego znajdzie czas by rozwiązać problemy jakie się pojawiają związane z pracą, I choć pracuje fizycznie to nie zamieniłabym swojej pracy na żadną inną . Pani kierownik tak potrafi stworzyć dobrą atmosferę w firmie że aż chce się przyjść do pracy . Jestem bardzo zadowolona Z Pani Lucyny Chudzinskiej.

@ar, czy możesz coś więcej napisać na temat warunków pracy w firmie Zakłady Usługowe Zachód? Jak wygląda godzin pracy oraz wynagrodzenia na stanowisku jakie zajmujesz? Napisz coś więcej na ten temat ponieważ obecnie Twoja opinia jest bardzo ogólna i mało szczegółowa. @Feliks, na jakim stanowisku pracujesz bądź pracowałeś w firmie Zakłady Usługowe Zachód? Czy możesz w sposób bardziej złożony opisać Twoje doświadczenia związane z pracą w tej firmie?

Feliks

Normalna spoko firma, chyba, że ktoś nie lubi pracować!!

Igor

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Firma potrzebuje ludzi?

zenobiusz
@Igor

warto za warta

ar

pracuje od miesiaca jako kosiarz,bardzo ciezka praca.

Prezes

Kocham wszystkich pracowników. Prezes.

Zyga

To wszystko nieprawda! W firmie żyję się jak w jednej wielkiej rodzinie! Każdy jest dla każdego jak krewny! Nie żadnych zdrad i mordobić! jest git!

kołczan

niestety jest coraz gorzej w firmie, pewne osoby stały się nieobliczalne i przestały szanowac pracowników, generalnie nie wróżę tej firmie więcej niż 7-8 miesięcy bytu....

@Kinia L.P to ważne, by w pracy móc liczyć na pomoc przełożonych. Jest to ważna informacja dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w Zakładach Usługowych Zachód. Rozumiem, że jesteś zadowolona z tej pracy. W jakim dziale firmy pracujesz? Możesz powiedzieć co jeszcze sprawia, że warto pracować właśnie tutaj?

@Karolina

Witam :) Pracuje w oddziale nr.6 Kierownikiem jest pani Lucyna Chudzinska , dba o swoich pracowników i docenia pracę która wykonują . Osób chętnych brakuje ponieważ dostajemy coraz więcej zleceń więc jeśli ktoś jest sumienny i zainteresowany może się zgłosić na ul.Robocza 40 lub zadzwonić i się umówić na spotkanie z panią kierownik .Tel 509960667.Wyplata jest na czas, a czasem i premia . Pozdrawiam:)

Kinia L.P

Witam . Pracuje w tej firmie od jakiegoś czasu ,i nigdy nie zdarzyło mi się żeby ktoś nie dotrzymał słowa. Pani Kierownik zawsze jest do naszej dyspozycji i służy pomocą ,nie jednokrotnie widzialam że pracuje tak samo fizycznie jak pozostali pracownicy i często też jest oparciem nie tylko w sprawach związanych z pracą ale potrafi słuchać ludzi i pomagać im.

ewa

KORAL' każdy powinien byc szanowany i nikt na to sobie nie powinien pracować, bardzo niekulturalne podjejscie do pracownikow...

Diego

Jezeli ktos chce uczciwie zarobic za uczciwa prace to nie polecam!! NIGDY sie nie zdarzyło ze wypłata była spózniona. Trzeba zap... na premie ale nie dla siebie. Tylko tak naprawde trzeba sie zastanowic czy sa jeszcze pracodawcy uczciwi?? Nie na dolarach to na czyms innym bedzie ru...!!

Była niewolnica

Jak czytam nie które opinie to mi się płakać chce.te pozytywne to chyba sama pani J pisze.Jak był kierownikiem pan michał to było jeszcze w miarę.Od kąd jest pani J to czysty wyzysk jest.Już nie pracuje ale nigdy bym nie wróciła pod jej żądami.jakie 10 zł netto to bzdura ,jak już to 7 góra 8 zł i to brutto plus premia premia którą daje tylko swoim.ludzi traktuje jak niewolników.taka jest prawda .gdybym chciała opisać wszystko to zajeło by mi to dużo czasu.a poza tym to już zaczynam latać jak pomyślę jak ktoś wypisuje pozytywne opinie.Z DALA OD TEJ FIRMY.ludzie są zastraszani

daniel

Chciałbym poprzeć wypowiedzi kolegi KLASTER. Pan Prezes może rządzi twardą ręką, ale sprawiedliwą, dla każdego jest jak ojciec!

KLASTER

KORAL - Panu Prezesowi należy się odpowiedni szacunek.

KORAL
@KLASTER

Lizusie,nawet prezes musi sobie na ten szacunek zapracować. Ten pan akurat nie jest godzien szacunku. Bo cóż można powiedzieć o człowieku, który nie mówi prawdy, oszukuje pracowników a prostymi pracownikami w ogóle nie chce rozmawiać? Dla sprzątacza to za wysokie progi a przecież to właśnie oni na niego pracują. Zapewne zaraz odpiszesz na ten post bo przecież piszesz w godzinach p[racy. Szanuje się człowieka za to jaki jest a nie kim jest. Trudno szanować kogoś za to, ze jest tylko prezesem i to wyjątkowo zle traktującym pracowników.

KLASTER

KORAL - czy Ty naprawdę nie czułeś tego ciepła bijącego od Prezesa? Jakim trzeba byc człowiekiem aby tego nie docenić? Wystarczyło pogadać, nie pyskować i nadal byś pracował.... a tak.... przyjedź z kwiatami może jeszcze jest nadzieja...

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o.