Opinie o Office Shoes w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Office Shoes. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Office Shoes na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Office Shoes w Warszawa

Golas

Miejsce zamieszkania mozesz zmienic ale ludzi nie.

Abc

Pan M. Może i ma zniewieściały głos ale nie wygląda na zniewieściałego. A propo zniewieściałych głosów nie jednokrotnie słyszeliśmy tak badziewne głosy przez telefon, że stwierdzam że reszta to sami degeneraci i debile.

do abc
@Abc

Klakierku po co się spinasz. Brak ci merytorycznych argumentów? Na temat M (może to ty) padło wystarczająco trafionych w sedno słów, nie musisz odwracać kota ogonem i obrażać nie wiesz kogo. W tej firmie wszystko się załatwia kolesiostwem i znajomościami. Na stanowiskach zatrudnia się osoby totalnie niekompetentne bez jakichkolwiek przygotowań, kwalifikacji. W szanowanej firmie takie rzeczy nie mają się prawa się dziać

Abc

Ładnie to tak raka życzyć komuś!?!?!?!?!??? Nie wiem czy Pan wie ale słowo wypowiedziane obraca się przeciwko tobie. Wiec raka dostaniesz sam ty chamie.

Abc

Ludzie co wy pieprzycie. Popracuj Dłużej niż dwa miesiące i dopiero wtedy oceniaj system pracy czy system firmy. Jeśli masz głowę na karku to domyślicie się sami że wystarczy wykonywać polecenia w wyżej wymienionym terminie i resztę dnia masz luz.

Sprzedawca

nic konkretnego - zatrudniony od zaraz

Brak konkretnych pytan : podobalam sie kierownikowi i tyle

andrzej

nie pracowalem tam ale jedno jest pewne. cholerni oszusci nie uwzgledniaja gwarancji na buty ktore rozlecialy sie po 2 miesiacach. oby wlasciciel i jego potomstwo dostalo raka

gość

Ceny są narzucane od Węgrów a nie Polaków- chyba ktoś nie zna historii firmy.

Nik

Made in China ;) ceny narzucaja sobie polacy zeby oskrobac innych. A buty kupuja za grosze. Jak ktos jest bardziej bystrzejszy to znajdzie te same buty na (....) za grosze !!!!!!!!!!! Polecam

RF

Po pierwsze to nie są produkty tej firmy bo oni nie produkują nic. A po drugie ceny narzuca rynek więc jeśli ktoś szuka butów Hilfigera to wiadomo że nie może oczekiwać cen na poziomie CCC. I w sumie po trzecie - naprawdę uważasz że dobrej jakości obuwie to ten chiński szmelc który oferują jak kitten, blink i inne wątpliwej jakości marki? Natomiast poza fatalnym zarządzaniem, to największym problemem tych sklepów jest to że chcą być dla każdego, a wszystko co jest dla każdego jest do niczego.

Na ostro !

Moja opinia jest taka, ze moze byc lepiej ale nie jest. Moze byc lepiej organizacyjnie - ale nie jest. Moze byc lepiej pod kazdym wzgledem - ale nie jest . Ale jak wiemy wszyscy budujemy ta firme. Zawsze mozna zrobic zebranie i porozmawiac o zmianach - nawet kierownika - jeslj jest to konieczne . Jesli widzisz ze zachowanie jego nie jest odpowiednie . Jego stanowisko nie jest wieczne . Pracownik tez ma cos do powiedzenia. Jesli nie w Wawie to wyzej .

pigi

rzeczywiscie. Pan M kompletnie nie ma pojecia o stanowisku, na ktorym przypadkowo wyladowal :) jakies szkolenia przebyte w tym zakresie? absolutnie. to przeciez nie w jego stylu, z kierownictwem we krwi trzeba sie urodzic- ot jego zdanie:) (podczas rozmowy z nim- czasami mam wrazenie, ze rozmawiam z 15- tetnim burakiem :))ogolnie rzecz ujmujac- jezeli myslisz, aby dolaczyc do grona sprzedawcow- wybij sobie to z glowy, zmarnowany czas w Twoim zyciorysie.

Frontflip

Pajacyk to mało powiedziane :D Koleś (Pan M),który nie wie o co chodzi w Visual Merchandising.Weź idźże się człowieku doucz trochę bo przykro się robi jak widzi się te Twoje poprawki :D O ustawieniu butów nie wspominając!Wiecznie tak samo, bez jakichkolwiek zmian.

Hoker

Nikt nie wpada na kontrole. Zarzadzanie przez kierownika zalezy od jego charakteru. Regionalnego nie ma i nigdy nie bylo. Ewentualnie pajacyki

pts

jak sadzicie? czy we wszystkich sklepach wyglada to tak samo? czy ci kierwonice panujacy nad tymi sklepami maja w ogole cokolwiek do powiedzenia, czy prowadza swoja ekipe wg wyznaczonych zasad braku szacunku do drugiego czlowieka (swojego podwladnego)? czy ktos z centrali czesto wpada na kontrole? jak jest z regionalymi? pozdrawiam :)

Prawie pracownik

Faktycznie ogloszenia o prace sa smieszne !!!!

sklep

Dodatkowo totalna żenadą jest fakt ze tak naprawdę pracownicy z centrali (Warszawa) negują negatywne opinie w internecie bo gdyby nie ich aktywność na forach nie było by tutaj ani jednej pozytywnej opinii! co za firma... porażka! a pracownikow traktuja jak smieci.

sklep

Zdecydowanie odradzam współpracy z ta firma... nie bede sie rozpisywac bo nie warto a czas spędzony z nimi jest dla mnie czasem zmarnowanym i teraz gleboko żałuję zbyt dlugiej wspolpracy w tymi ludzmi!!!

do gigant

O wykorzystywaniu, gnębieniu, straszeniu zwolnieniem i innych zachowaniach przełożonych z office shoes, które bez problemu można podciągnąć pod mobbing, można napisać książkę. Pracowałem tam jakiś czas i decyzja o rozstaniu z tą firmą to jedna z najlepszych w mojej karierze zawodowej. Sam się zastanów - szukają sprzedawcy ze zdolnościami plastycznymi? W tej firmie nigdy nic się nie zmieni - idziesz na etat sprzedawcy za śmieszne pieniądze, a oprócz sprzedawcy jesteś magazynierem, księgowym, kurierem, tragarzem, visual merchandiserem, fotografem i bóg wie kim jeszcze. A w międzyczasie sprzedać musisz jeszcze 20 par dziennie bo inaczej dym. Jeśli takie warunki ci nie straszne to próbuj. Szybko się przekonasz na własnej skórze że te wszystkie negatywne opinie tutaj to i tak małe piwo w porównaniu do rzeczywistości.

Maly

Rowniez potwierdzam , nie pracuje w tej firmie juz rok i lepiej byc nie moze. Obowiazki jakimi nas obarczala Warszawka w wiekszosci powinni wykonywac sami. Mam stanowisko kierownicze w zupelnie innej branzy. Nie zaluje odejscia z firmy. Tam licza sie znajomosci z tego co wiem do dzisiaj . Manipuluja ludzi - owszem. Zbedne formalnosci - na porzadku dziennym. Podsumowanie - i tak maja cie w du... ! Klamia . Bronia swoich . Mobbing jak nic. Zwalniaja . Duzo by opowiadac. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Office Shoes - Warszawa

• Jak się pracuje w Office Shoes?

Zobacz opinie na temat firmy Office Shoes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Office Shoes?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Office Shoes?

Kandydaci do pracy w Office Shoes napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Office Shoes