Opinie o Małgorzata Nowak Cukiernia Magdalenka w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Małgorzata Nowak Cukiernia Magdalenka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Małgorzata Nowak Cukiernia Magdalenka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małgorzata Nowak Cukiernia Magdalenka w Swarzędz

Swarzędz za pracą przeglądam, widzę ze ktoś pisał jakieś komentarze o cukierni. Nie bardzo je rozumiem, ale zastanawiam się czy obecnie cukiernicy bez doświadczenia są w ogóle zatrudniani? Ja go nie mam, jak na razie pracy szukam

A ja tam widziałam kiedyś dobra ocenę dotycząca ekspedientek, była ona co prawda sprzed lat, czy do teraz ktokolwiek z tego okresu się zatrudnia? dodatkowo widzę to zdanie od klientek dotyczące sklepu i porównania go do psychiatryka. Czy są osoby aktualnie zatrudnione, które mogłyby to potwierdzić…? lub zaprzeczyć? Chciałam tu kiedyś pracować ale nie było ofert wtedy

klientka z dawnych lat Nowy wpis

Zgadzam się z przedmówczynią . Jest wiele prawdy w tym co pani mówi i popieram pani zdanie . Jakiś czas temu nazwałam ten sklepik psychiatrykiem i wtedy myślałam , że to tylko mi się tak wydaje , jednak się nie myliłam . Ta pani A.... faktycznie powinna się leczyć albo zmienić profesje , proponuję izolacje od normalnych ludzi . Jeśli chodzi o koleżankę proszę aby nie brała przykładu z tej (usunięte przez administratora) bo tylko odbije się na niej . Chętniej przychodziło się do sklepiku jak była pani Hania . Teraz oceniam sklep zieleniak negatywnie .

To jak praca dostawcy wygląda? nie widzę już tej oferty, do której ktoś nawiązał jakiś czas temu ale odpowiedź względem samych warunków pracy jednoznacznie się nie pojawiła. Przede wszystkim jakim konkretnie busem się jeździ? kierowca odpowiada za stan techniczny czy raczej jakiś mechanik tez jest?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Małgorzata Nowak Cukiernia Magdalenka? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Kierowca kat B?
Leszno
Klientka bardziej ...

Nie będę liczyła ilości sytuacji skandalicznych które mają miejsce w sklepie na zieleniaku . Wieczne przeklinanie i to z Wielkim K , bo słowo (usunięte przez administratora)jest na porządku dziennym tuż przy klientach . Jeśli chodzi o zachowanie w stosunku do klienta to jeszcze nigdy w życiu nie spotkałam się z takim(usunięte przez administratora) i brakiem poszanowania do innego człowieka , mogłabym wymieniać wiele negatywnych sytuacji i występków . Uważam , że w dużym stopniu przyczynia się do tych sytuacji pani A...a która jest głównym prowodyrem . Większość Swarzędzan popiera moje zdanie bo po 60 + mają o czym gadać , a jest nas troszkę i jeszcze widzimy co się dzieje .Proszę o jedno ,(usunięte przez administratora)są jej naprawdę potrzebne . Co jest najgorsze w tym wszystkim ?????? (usunięte przez administratora) Pisała z relacji wnuczka bez zobowiązań i uczciwie

Faktycznie tak jest jak klienci tu zaczęli pisać? czemu w zasadzie dochodzi do jakiegoś eliminowania się? ja i tak tutaj mam daleko, to z praca byłoby ciężko, ale tak z ciekawości, to nie ma żadnych integracji ani nic? Może zostaną wprowadzone?

Od roku nie można znaleźć tamtych wspomnianych pań zza lady? Po tamtym zapytaniu posty się urwały, dlatego zaczęło mnie to zastanawiać. Jest tu oferta na dostawę garmażerki, czy kobiety również mogą myśleć o pracy? dźwiga się cos? Myślę czy nie złożyć cv, mam doświadczenie w prowadzeniu busa. Te stawki do 6 tys od czego zależą?

Klient

Po śmierci prawdziwej szefowej, młodej chyba coś się poprzestawiało w główce...pojawiła się kolejna "oferta pracy", ciekawe na jak długo. Patrząc na to codziennym okiem klienta to "stare wyjadaczki" eliminują każdego nowego pracownika, który z czasem mógłby je wyeliminować. Młoda szefowo, ogarnij się i zacznij ogarniać to wszystko tak jak robiła to Twoja mama...

Klientka

Mam tylko jedno zasadnicze pytanie ? Gdzie są Te Sympatyczne , MIŁE PANIE które pracowały kilka lat temu i fajnie można się z nimi porozumieć . Chodzi mi o zamówienie drogą telefoniczną z którąś z pań . Tragedia !!!!!!!! Totalne olewanie klienta .

Tragedia

Chodzi o młodą panią która pracuje od niedawna . Zachowanie tej osoby jest karygodne począwszy od (usunięte przez administratora) , gówniarskiego cwaniactwa !!!!!! , Wielkiego braku szacunki dla klienta , jest totalnie bezczelna w stosunku dla osób starszych . Ta lista jest na prawdę bardzo długa i nieodpowiednich słów jest bardzo wiele . Ta osoba nie powinna mieć kontaktu z klientem , moim zdaniem Bardzo Psuje dobrą atmosferę którą budują inne fajne ekspedientki . Na moje ta młoda dama odnalazła by się tylko na zmywaku . Ps . Proszę jej zdjąć z facjaty ten szyderczy , ironiczny uśmieszek.

@Tragedia

Racja . Pani psuje reputację firmy . Do mnie sie bardzo nie ładnie odzywała . Non stop były przekleństwa . Kobieto jak co ci się nie chce robić to zmień pracę bo po tej sytuacji to jak byś za kare tam pracowała

Elżbieta
@Damian

Patrzę i oczom nie wierzę ,jeśli chodzi o Panią w krótkich blond włosach bo tylko ona jest nowym pracownikiem to bardzo wątpię w to że pani by przeklinała do klienta , jeśli ta pani by przeklęła to Pani Małgorzata by to z pewnością słyszała.... już takie wymyślanie to bezsensu któryś pracownik cukierni się nudzi i pisze oszczerstwa na innych pracowników... Dla mnie kompletny brak szacunku jeśli się takie rzeczy wymyśla .. poza tym każdy może mieć gorszy dzień.

Viki
@Elżbieta

Tu nie chodzi o panią w krótkich blond włosach

Elżbieta
@Viki

To która ? Skoro ona jedyna tam pracuje od niedawna druga pani pracuje już bardzo długo czas chociaż ostatnio wogule jej nie widać ????

@Elżbieta

W stosunku do mnie to nie stosownie się zachowała . Może faktycznie miała zły dzień lub ma go bardzo często . Szefowa magdalenki bardzo dobrze wie jaka jest pani . Ale nie tylko ja mam taką opinię .

@Elżbieta

To chodzi o panią która już dawno tam pracowała a teraz jej od jakiegoś czasu jej nie widać . Z tego co wiem musiała ładnie nawywijac . Szefowa nie zwalnia dobrych pracowników .

Buziaki
@Tragedia

Jest więcej takich,w zieleniaku na widok P.Cz odechciewa się zakupów????‍♀️????????????

Halina
@Buziaki

A mimo tego i tak kupujesz?

Halina

w sensie? No padło, że się odechciewa ale to nie znaczy, że przekreśla całokształt. Niektórzy na sam w sobie towar chyba się nie obrażają? ;p

Swarzedz

Od dzieciaka znam cukiernie miałam 5 lat jak chodziłam na lody i po ciasto z mama a dziś mrówki w cieście na co pani przez telefon tak są mrówki osy muchy ale stosujemy dezynfekcje codziennie i tak o to już nigdy więcej tam nie pójdę a warzywniak katastrofa nie są to świeże warzywa brak słów ...

Wspomnienie

Od 7-miu lat już nie mieszkam w Swarzędzu, ale myślami często wracam bo spędziliśmy tam cudowne lata. Bardzo często wspominam panią Małgorzatę Nowak, która jest osobą absolutnie wyjątkową. Słusznie została wyróżniona tytułem Swarzędzanki Roku. Jej szczera gotowość pomocy dzieciom jest powszechnie znana. Bardzo się cieszę, że w naszej twórczości jest piosenka pt. "Cukierenka Magdalenka", śpiewana z wdziękiem przez zespół Czarne Koty. Serdecznie pozdrawiam i życzę Wszystkiego dobrego. - January Zaradny

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Małgorzata Nowak Cukiernia Magdalenka? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Nina

Oczywiście że sami się zwalniają ,kto by wytrzymał... obłuda

Bogdan
@Nina

Co ich do tego skłania? Taka zła atmosfera tu panuje, czy może źle płacą? Opowiesz coś więcej?

Smakosz

Dzisiaj jedliśmy tort owocowy na śmietanie polecony przez miłą sprzedawczynie i byliśmy w 7 niebie jak to się mówi.Tort przypomniał mi domowe torty naturalne jakie kiedyś podawano na weselach domowych.Dekoracja bogata ,owoce,krążki czekolady solidne biszkopty ,smaczna śmietana ,po prostu mistrzostwo.GRATULACJE.Już planuje następną degustacje innego rodzaju tortu.Dziękuje za uczciwe wyroby!!!!!!

Klientka

Moja opinia znikła więc wystawiam drugi raz. W niedzielę bylam w cukierni ruch był taki średni..( kiedyś były kolejki ) Idąc do setna bylam obslugiwana przez Młoda dziewczynę która w miły i uprzejmy sposób wyjaśniła co w czym jest.. Pani w okularach !!!!!!!! Ktora stała na kasie dziewczyna nie zdążyła położyć kostek Pani już kasowala nie zdążyłam powiedzieć co jeszcze chcę... przykre bardzo przykre klient najwidoczniej ma określony czas na kupno kostek. Druga sytuacja była tego samego dnia ,gdy mój mąż poszedł po tort dla teściowej.... Mąż gdy zapytał jaki tort poleca Pani która stała ( starsza kobieta) usłyszał zza lady "(usunięte przez administratora)stoją w kolejce i się nie mogą zdecydować " Bardzo przykre....pani obsługująca kasę głupio się uśmiechała...byle by skasować i już następny klient...nie wydając paragonu i potwierdzenia mąż się wrócił i Pani drugi raz nabijala na kasę aby mąż dostał paragon i potwierdzenie. Pozdrowienia dla Pani Małgosi super szefowa i dużo serca tam włożone szkoda tylko że pracownicy Pani niszczą biznes i zniechęcaja klientów.

klientka
@Klientka

Czytam i oczom nie wierzę w to co Pani wypisuje- pytam czy pani ma rentgen w oczach że widzi pani uśmiech kasjerki ( dodam w dobie epidemii) za maseczką ? Ile fałszu w tej niby trosce o Szefową Małgosie że niby pracownicy niszczą biznes i zniechęcają klientów ? To ja pytam co niby Pani robi ? Kiedy nawet pani pisze że ponawia wpis z takimi oszczerstwami -to Pani próbuje niszczyć biznes i szarga opinię . Ciekawi mnie tylko jaki ma Pani w tym interes ?

@Klientka

Dlaczego pani tak negatywnie ocenia ekspedientki a to że paragonów nie wydają to widocznie na polecenie "szefowej"same z siebie tego nie robią...Druga sprawa że pracownicy niszczą biznes???Jak były dobre ekspedientki to szefostwo nie doceniało więc teraz mają co chcieli...

@klientka

Widać, że jest Pani pracownica nie pierwszy raz się czyta i słyszy że tam jest wszystko robione na wyścig latają jak poparzone..nie można ze spokojem obsłużyć klienta to nie jest Auchan nie siedza na kasie gdzie jest tasma....pracuje w Kaufland w Swarzędzu i niech Pani mi uwierzy że tak szybko jak się tam obsługuje to ja nie kasuje.... pozdrawiam

klient
@Klientka

Witam. Robiłem zakupy w niedzielę w cukierni, ludzie czego wy się czepiacie . Ja byłem i jestem od lat zadowolony z szybkiej i sprawnej i przyjemnej obslugi w cukierni. Gdybym teraz o tym czasie covida trafił na kolejke na dwór to bym zakupów nie zrobił. Mamy takie czasy że nie pora na godzinami stanie w kolejkach i tłoczenie sie ludzi na plecach . Jestem zdania że złośliwość ludzi tu piszących osiagneła jakiejś maksimum . I proszę nie zmieniajcie nic a tort był super.

@klient

Ja Pana roznumiem,ale nie każdy klient chce być obsługiwany tak szybko.... Nie zarzucam nic tym Panią bo każda jest inna....

@klient

Niestety poraz kolejny zawiodłam się na cukierni Magdalenka jak można ludziom sprzedawać takie stare ciasto???Czy pani Nowak bierze na stół świąteczny też takie stare!!! ciasto ??Jak można za takie pieniądze niestety nie małe ...wstyd !!!Pani szefowo i panie które to klientom sprzedają ,czy panie by chciały kupić takie ciasto dla swojej rodziny, dzieci... chyba nie...to był mój ostatni zakup w tej cukierni..

Zszokowana

Chce powiedzieć wszystkim, że jeszcze takiego wstydu się nie najadam. Kupiłam jeden z tych pięknych koszy ze słodkościami na prezent. po trzech dniach osoba obdarowana, moja mama pokazała mi jego zawartość. Ptasie mleczko, czekolady, delicje i bombonierka, wszystkie produkty z kosza, bez wyjątku były mocno po terminie Czas ich przydatności do spożycia minął pół roku temu. Wszystko było zdeformowane, nadzienie po prostu wyparowało, a czekolady miały biały nalot i brakowało nadzienia... Weź tu kup prezent w Magdalence.

Klient
@Zszokowana

Dlaczego Pani nie zwróciła towaru do sklepu ? Skoro było po terminie ???

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Małgorzata Nowak Cukiernia Magdalenka?

Super1

Nie ma rządnego procesu rekrutacji idziesz na rozmowę i odrazu możesz zacząć pracę bierom wszystkich jak leci bo kta teraz samam sobie dopowiedz dlaczego tam ciągle potrzebują.

Bogdan
@Super1

Czy Małgorzata Nowak Cukiernia Magdalenka oferuje jakieś premie i dodatki oprócz podstawy wynagrodzenia? Ile można zarobić w tej firmie i jak wygląda atmosfera w tym miejscu pracy? Czekam na Twoją odpowiedź.

@Bogdan

Nie polecam

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Małgorzata Nowak Cukiernia Magdalenka? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Olo

Tam rekrutacja?Biorą wszystkich bo brak chętnych w takich warunkach,atmosferze daj sobie spokój...

Miła 20

Nie polecam pracy w Magdalence ludzie są okropni nie można niczego powiedzieć a faceci napastują młode kobiety chociaż się 10 razy do nich mówi a oni swoje a pracownicy nawet nie reagują tylko trzymają razem totalne (usunięte przez administratora) i wodorosty pracowałem tam dość dlugo nawet chyba za długo okropieństwo nie polecam myślę że jeśli ktoś chce zacząć pracować w cukierni i pozostać zdrowym to napewno nie tutaj.

@Miła 20

Potwierdzam ...nie wierzy się pracownikom tylko perfidnym prostym facetom a szczególnie jednemu który nadużywa swoje kompetencje...

Klientka

Jak można kogoś tak nie przyjemnego przyjąć do pracy na zieleniak.Do póki pracowała tam Pani Hania to zakupy były przyjemnością teraz kiedy jest to wstrętne babsko(A.Czechowska)nie chce się tam wchodzić,przed wejściem nasuwa się jedno do głowy oby jej nie było.Napewno ona nie przyciąga klientów.Warto się zastanowić czy ktoś taki godnie reprezentuje sklep.

Stanisław Owczarey
@Klientka

Rozumiem, że może Pani być niezadowolona z pracy tej Pani ale na publicznym forum http://Gowork.pl nie można podawać nazwisk innych osób. Obowiązuje ustawa o ochronie danych osobowych.Druga sprawa też robię tam zakupy o kilku lat i nie mogę nic złego powiedzieć na tą Panią ale jeśli Pani również robi tam zakupy z tego co stwierdzam po wpisie od kilku lat to co sie stało że dopiero teraz Pani o tym wspomina pozdrawiam Stanisław

@Klientka

To prawda że obsługa przez tą Panią nie należy do przyjemnych.Dlatego omijam już ten sklep.Jak ją zwolnią to wrócę z przyjemnością.Okropne babsko.

@Klientka

A może warto się zastanowić dlaczego odeszły te wszystkie miłe panie że starej kadry z zieleniaka nie tylko p.Hania która wyniośle się zachowywała,czy były nie docenione lub źle traktowane...

Olka
@Kasia

Raczej jej nie zwolnią ,bo nikt tam nie chce pracować w takiej atmosferze...

Dobra15
@Klientka

To niech Pani idzie do innego sklepu skoro się ekspedientka nie podoba ja do sklepu chodzie robić zakupy, kupuje co potrzebuje i dowidzenia jak pani potrzebuje porozmawiać to proszę do na terapię psychologiczna się zapisać tam sobie porozmawiam, kasjerka też człowiek może mieć gorszy dzień.

gosc

Jeśli cukiernia chce nadal mieć nieposzlakowaną opinię to radzę wycofać się i nie dostarczac swoich przepysznych produktów do Adaś Koziegłowy

gosc

przepyszne wypieki z tej cukierni!! Ale jest jedno ale! ta cukiernia dostarcza swoje wyroby do sklepu Adaś Koziegłowy,a oni tam niszczą te produkty,serniki zamrazają w zamrażarce razem z popsutymi filetami z kurczaka,potem rozmrazaja i sprzedają klientom jako świeże!!!! eklery i wietrzniki są sprzed miesiaca ze skwasniałym i spleśniałym kremem,ale klientom wmawiają że to świeże

Zostaw merytoryczną opinię o Małgorzata Nowak Cukiernia Magdalenka - Swarzędz

• Jak się pracuje w Małgorzata Nowak Cukiernia Magdalenka?

Zobacz opinie na temat firmy Małgorzata Nowak Cukiernia Magdalenka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Małgorzata Nowak Cukiernia Magdalenka?

Małgorzata Nowak Cukiernia Magdalenka
2.4/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Pl. Powstańców Wielkopolskich 3
    62-020 Swarzędz