Opinie o Komornik Sądowy w Rumia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Komornik Sądowy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Komornik Sądowy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komornik Sądowy w Rumia

komo

jak dla mnei to wlasnie sie nie da byc komornikiem bez studiow prawniczych bo to chyba jest aplikacja komornicza specjlana ktora trzeba ukonczyc. ale ja walsnie jako student poszukuje praktyki przy komonirniku zebyp oznac zawod i sprawdzic czy sie chce tym na prawde zajmowac cale swoje zycie. jest tutaj taka szansa?

m

Mysle o powrocie, tylko nie wiem jak to bedzie postrzegane w kancy. MG, jesli tu wchodzisz to wyraz swoja opinie

petent

W kancelarii pracuje obecnie bardzo niesympatyczna blondyna, która swoją postawą i zachowaniem ignoruje petentów do tego ostentacyjnie oraz nieudolnie próbuje okazywać swoją wyższość. Widać że musi być bardzo nieszczęśliwa. Trochę uśmiechu i więcej empatii droga Pani. Inteligentni ludzie nie zachowują się tak i widać że Pani do takich nie należy. Proszę uczyć się od naszych zachodnich sąsiadów inie traktować ludzi z wyższością oraz poniżeniem. mam nadzieję ,że Pani to przeczyta i weźmie sobie do serca tą opinię. W rozmowie telefonicznej jak i w bezpośredniej konfrontacji jest Pani bardzo niesympatyczna.Proszę nie traktować ludzi z góry.

calineczka

złotko , powyżej masz kilka interesujących opinii . Myślę,że więcej nie trzeba dodawać ;)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Komornik Sądowy, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Praktyka w Kancelarii Komornika? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Rumia
logo firmy PRACOWNIK PRODUKCJI przewodów hydraulicznych (m / k) (097)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Sprzedawca CCC Rumia Auchan
CCC S.A.
origami

krwawa mary - 2013-07-24 20:11:45 hehe( uśmiałam się po tej wypowiedzi...) czy ktoś umiałby powiedzieć jakie są zalety pracy tam ? Jedyną zaletą jest fakt, iż z zasady płacą za wykonane usługi. Nie zawsze zgodnie z umową ale jednak.

sierra

Należy ukończyć z wynikiem pozytywnym aplikację komorniczą.

krwawa mary

Aplikantka Komornicza

Mała korekta: *bo chcą Cię zatrudnić :) pozdrawiam

levandicus

Paweł - 2013-07-12 15:41:50 Nie polecam pracy w tej Kancelarii, beznadziejna organizacja pracy, codziennie zmieniające się zasady i wieczne przykręcanie śruby, szanowny pan Komornik uwielbia tylko trzy rzeczy: - zatrudniać pracowników; - zwalniać pracowników; - udzielać wywiadów Jednakże dla ludzi, którzy uważają, że były prezes jest pokrzywdzony przez karę za udzielanie porad prawnych, niech się u niego zatrudnią, a szybko zmienią zdanie.A ile czasu mija od rozmowy kwalifikacyjnej zanim - poinformują o zatrudnieniu czy ewentualnie zaproszą na drugą rozmowę jeśli tak jest ?

Szkarłatna Pupernikiela coś tam

Macie niezłą jazdę z tym tematem, jak tak dalej pójdzie to niedługo opinie o Kancelarii napisze Kubuś Puchatek i Pinokio niezłe loginy wymyślacie, napisac wam słowo i zaraz biegniecie z odsieczą:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).

Szkarłatny Pumpernikiel

Zadziwiające jest przewrażliwienie niektórych pracowników na swój własny temat. Nikt nie obraził pracowników Kancelarii tylko zakład pracy, nawet nie osobę szanownego Pana Komornika. Piotr Piech wyraża swoją własną opinię, ma do tego pełne prawo (gdyż jest to portal wyrażania opinii o pracodawcach) i podpisuje się własnym imieniem i nazwiskiem, w odróżnieniu od "Moniki", która zdaje się występować również jako "Seniorita" oraz "Zatrudniona" - chyba ktoś ma problem z brakiem odwagi. Ponadto pracodawca, który nie ma sobie nic do zarzucenia nie przejmuje się komentarzami wyrażonymi na tego typu portalach bo jego jakość i opinia obroni się sama nieprawdaż??

@Szkarłatny Pumpernikiel

Nie znam Pana komornika(usunięte przez administratora) ale dla mnie ten człowiek, jest naprawdę człowiekiem, innym to przeszkadza za Jego dobre serce, dlatego kładą mu kłody pod nogi.Nikogo nie wywyższa, nie poniża, a jeśli przyszłaś (przyszyłeś)pracować,do kancelarii,nie ważne na jaki okres czasu, to szanuj swego pracodawcę,czerp od niego wiedzę,bo pan Świeczkowski za wiedzę płacił kosztem swego czasu,ten czas mógł poświęcić na wojaże tak jak inni, a poświecił swój czas na naukę, dlatego dziś jest tym kim jest.

elunia
@Ania

przecież to kobieta

Zatrudniona

Obrzucanie błotem to marny sposób na obnoszenie się ze swoimi żalami, szczególnie w przypadku osób, które zasłużenie pożegnały się z pracą. Jeśli chodzi o pracę w Kancelarii - polecam i nie podzielam opinii rozgoryczonych "byłych pracowników". Pozdrawiam.

Seniorita

Co niektórzy mylą pracę w Kancelarii z wyjazdem do Sanatorium. Weźcie się za robotę, zamiast wypisywać bzdury. Nikt nie będzie nikogo zmuszał do pracy, a jak się nie podoba to zawsze można zrezygnować. Peace!

Sandra

na stronie PUP widnieje ogłoszenie i do obsadzenia aż 3 etaty! Poszłam na rozmowę kwalifikacyjną.Miałam wrażenie ,że panuje tam chaos...parcownicy nie panowali nad telefonami , w ich oczach widziałam stres stres , nerwowość . nie wiem co o tym myśleć . . .

ali

Kurcze.... Po przeczytaniu Twojej wypowiedzi... wyslalem dokumenty aplikacyjne. Jak juz mnie zaprosza na spotkanie, nie wiem czy sie zdecyduje ale z czystej ciekawosci bym tam popracowal.

Pan Kuleczka

O! Ela, straciłaś przyjaciela. Może się wreszcie nauczysz. Że miłości nie wolno odrzucić.

nowa

znalazłam ogłoszenie o pracę z wczoraj, ale trochę się boję

sędzia dredd

Oh, zrozpaczona! Twoje słowa są miodem dla moich uszu! Nareszcie głos rozsądku wśród tego wycia hien! Ludzie są okrutni i w taki sposób piszą o Panie prezesie! Naprawdę myślisz, że jest gdzieś taka szansa, żeby zadzwonił i pozwolił wrócić? To moje marzenie... Może ten sen się kiedyś spełni. Ciekawe, czy myśmy razem pracowali przez jakiś okres (w sumie tyle ludzi tam się przewinęło że Cię nie namierzę). Pasowalibyśmy do siebie, jeśli wiesz co mam na myśli...

zrozpaczona

sędzio jest tak jak mówisz, pracowałam tam kiedyś, ale nie dałam rady, nie udało mi się zadowolić szefa i musiałam się z nim rozstać i do dzisiaj nie mogę się z tym pogodzić i czekam, wpatruję się w telefon, może zmieni zdanie i jeszcze kiedyś zadzwoni, nie on sam, oczywiście, ale może chociaż pani kierownik?

Zostaw merytoryczną opinię o Komornik Sądowy - Rumia

• Jak się pracuje w Komornik Sądowy?

Zobacz opinie na temat firmy Komornik Sądowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Komornik Sądowy