„INMEDIO” Sp. z o. o.

Łódź

Opinie o „INMEDIO” Sp. z o. o.

admin 2015-06-11 16:41:46
Chcesz pracować w firmie „INMEDIO” Sp. z o. o.? Zadaj pytanie na forum i uzyskaj wszelkie niezbędne informacje.
tony 2015-06-25 10:28:57
INFORMACJA DLA ZAINTERESOWANYCH WSPÓŁPRACĄ I FIRMĄ HDS POLSKA

Firma pilnie poszukuje nowych naiwnych ludzi kusząc ich wizją własnego biznesu.
prawda jest taka że szukają naiwniaków którzy będą pracować dla nich jak niewolnicy
nie interesują ich wasze zdanie oni wiedzą lepiej,nie interesuje ich w jaki sposób to zrobisz
czy sprzedaż jak nie wypali jakiś ich genialny pomysł to zostaniesz obciążony twierdząc że
to twoja wina że to się nie sprzedało.Nie interesuje ich czy masz pracowników czy nie punkt
musi działać,więc jeśli nie masz pracowników sam stoisz przez 12 godzin dziennie a po zamknięciu
sklepu siadasz i wklepujesz dokumenty do komputera żeby nie mieć pleców.Nawet jeżeli uda ci się
zatrudnić pracownika(studenta) na umowę zlecenie bo tylko na takiego cie ledwo stać i na tyle
odpowiedzialnego któremu powierzysz sklep to już od stycznia nasz kochany rząd wprowadza
nowe zasady opłat z których koszt pracownika staje się horrendalny i co roku się zwiększa.
I w ten sposób AJENT sklepu zarabia tyle co swój pracownik z tą różnicą że nie ma spokojnej głowy
usystematyzowanego systemu pracy brak urlopu,chorobowego jest po prostu niewolnikiem na każde skinienie.
ania 2016-04-27 00:08:39
Z tego co wiem, to własnie pensja tu zalezy sporo od ajenta. to on ustala stawki, daje premie, ale oczywiście są jakies wytyczne z góry. Zarobić mozna najczesciej w okolicach 1800-2000 zlotych i to na umowe zlecenie. Aczkolwiek praca mila i przyjemna.
Ajentka 2016-11-21 14:40:22
Od 6 lat jestem ajentem Inmedio. Zaczęłam od 1 punktu, aktualnie dysponuję trzema. I szczerze mówiąc jestem zadowolona. Przede wszystkim stałe wynagrodzenie. Nie muszę sie zajmować promocją i marketingiem, bo dostaję materiały z "globala". To silna marka, którą ludzie rozpoznają i której ufają, więc na ruch też nie narzekam. Jedyne, z czym miałam problem, to założenie działalności gospodarczej. No ale to wszyscy wiemy jak to w Polsce jest z biurokracją ;-)
Szczerze polecam. Jakby ktoś chciał cos więcej wiedzieć, to mogę pomóc, ale w zasadzie wszystkie potrzebne informacje sa tutaj: http://www.lagardere-tr.pl/kariera
Ajentka 2016-11-21 14:40:38
Zostaw swoją opinię o „INMEDIO” Sp. z o. o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „INMEDIO” Sp. z o. o.