Opinie o GEOSTANDARD SP. Z.O.O w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GEOSTANDARD SP. Z.O.O. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie GEOSTANDARD SP. Z.O.O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEOSTANDARD SP. Z.O.O w Wrocław

spec

Ale macie zajawki tak czy tak poszło się wszystko je.... i po co się kłócicie ??? No chyba ze kierownictwo wyżej wymienione próbuje ratować sytuacje a raczej grać dobrą grę do fatalnej sytuacji firmy !!! JUŻ jej nie ma !!! wiec szanuje wasze wypowiedzi i szkoda mi tylko i wyłącznie roboli !!! a kierowników i ich rodzin w ogóle nieroby!!! ALTER ma racje

ALTEREGO

a może tak a może nie ważniejsze jest to ze hu.....j ci do tego!! stanowiska kierownicze możne wykształcone a i tak dały du.....py i dla tego firma padła!! ale widzę ze obrońcy zostali i dalej atakują ludzi którzy prawdę mówią!!!

następna opinia
@ALTEREGO

ty nawet po polsku nie potrafisz pisac a wypowiadasz sie na temat firmy o ktorej nie masz pojecia - specjalisto "morze" (usunięte przez administratora) nikt na ciebie nie czeka

kierownik
@następna opinia

"dla tego" za co ten gosc bral kase, bo wymagania byly min. srednie zeby napisac sprawozdanie i nie wstydzic sie - karitas polska jak wielu innych

ALTEREGO

Strzelał strzelał i to nie jeden raz tylko kilka razy ale nie tylko on jest bez winy obstawiam ze znalazło by się jeszcze kilka osób nieudolnych !! No cóż może nie było super ale przystępnie nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem trzeba spiąć poślady i żyć dalej!! teraz trzeba walczyć o to co się każdemu należy!!!! Morze kiedyś powstanie jakaś firma dziecko geostandardu na czele której będzie odpowiedzialna i dobrze zarządzająca osoba wtedy można by było pomyśleć o powrocie!!

nikt
@ALTEREGO

a morze chyba sie pisze przez ż, ale jak widac … szkola nie nauczyla

ALTEREGO

Szkoda tylko ludzi szarych pracowników!!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie GEOSTANDARD SP. Z.O.O? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
noriss

no to po wszystkim.i gitara

noriss

gospodarczy trup

BLAblaBLA

Witam jest tu jeszcze ktos kto pracuje w tej firmie?? i czy ona jeszcze istnieje?? jakies zmiany czy dalej tak jak było czyli .............

ZDECYDOWANIE NIE!!!!

lala

...czy oszczędnością jest zwolnienie pracownika po to by zatrudnić syna i synową jednego z dyrektorów ?

ALTEREGO

dokładnie trzeba próbować i walczyć o utrzymanie firmy!!!! Wiadomo każdemu z pracowników zależny na pracy!!!! Trzeba szukać oszczędności i przetrwać ciężkie czasy, ale nie zawsze szukanie oszczędności i zwalnianie szarych pracowników poprawi finanse firmy!!!! Osoby które biorą prawdziwe pieniądze powinny się troszkę zainteresować swoimi podwładnymi i kontraktami a nie tylko utrudniać prace i prosperowanie tej firmy możne na nich można by było coś więcej zaoszczędzić!!! pozdro i do przodu ktoś na kogoś musi (usunięte przez administratora) ...

ALTEREGO

EX możne i masz racje ale są ludzie i pracownicy którzy to wiedza i sami maja kontakty i załatwiają małe roboty i kontrakty!!!! ale takich ludzi tez się nie szanuje i z nimi się nie liczy !!!! w tej firmie i w tej branży trzeba mieć czasami jaja!!!! umowa umową a i tak jest inaczej!!! pozdrawiam i dodam ze prawdę powie ten który został oszukany!!!!!

zorba

Problemy w tej "normalnej" firmie zaczęły się kilka lat temu kiedy to parę osób postanowiło zajmować się czymś do czego się nie nadaje nie wspominając już o posiadaniu minimum kompetencji. Z firmy nomen omen geotechnicznej pozbyto się doświadczonych drogowców geotechników geologów i laborantów. Na ich miejsce przyjęto kuzynów królika - hodowców bydła fizjoterapeutów i muzyków metalowych. Oczywiście preferowano osoby o "dyrektorskich nazwiskach". Na skutki buzującej radośnie sodówki nie trzeba było długo czekać. A ponieważ właściciele firmy zdają się mieć to wszystko głęboko gdzieś z oddali wielkimi krokami nadciąga nieuchronna "jaka piękna katastrofa". Wyrazy współczucia dla tonących wraz z okrętem.

ex_pracownik
@zorba

W spełni popieram wypowiedź zorby, firma swego czasu perspektywiczna, rozwojowa...ale układy i dyletanctwo swoje zrobiły, (usunięte przez administratora). jest ostatnią osobą jaką bym widział na stanowisku kierowniczym, wg mojego zdania (usunięte przez administratora). to jest właściwą osobą na takowe stanowisko. Oczywiście pomijając matactwo (usunięte przez administratora). oraz (usunięte przez administratora). Panowie Szczurki, korzenie piękne, ale waszą firmę zżarła pycha niektórych pracowników zarządzających, j(usunięte przez administratora)

obecny pracownik
@ex_pracownik

Tak dalej wylewajcie pomyje na firmę i na ludzi którzy walczą o dalsze losy firmy, a nikt nie będzie miał tu pracy. Szkoda tylko, że nie wprowadzono zasad korporacyjnych tak jak zalecano, bo może teraz nie byłoby takiego plucia. Geologia i geotechnika przy dzisiejszych cenach rynkowych to raczej hobby. Koniunktura rynkowa w budownictwie jest taka, że trzeba mocno starać się o zlecenia i odzyskiwanie pieniędzy. Chętnych na wykonanie usług w zakresie działalności firmy jest wielu, a my nie jesteśmy jedyni na rynku. Także zalecam powściągliwość w ocenach sytuacji firmy i ludzi, bo są tendencyjne i krzywdzące. Tak na prawdę te opinie szkodzą firmie i pracownikom, którzy z firmą wiążą swoje losy. Nasi kontrahenci też czytają te opinie, chyba, że o to właśnie chodzi.

gosc
@obecny pracownik

znam firme, faktycznie nie stosuja zasad korporacyjnych, sam mam biznes i wiem ze jego prowadzenie nie jest takie proste i zadne uczelnie ekonomiczne mi w tym nie pomoga, gdy nie ma sie wsparcia finansowego a do wszystkiego dochodzi sie samemu, oni owszem maja problemy finansowe, tylko ze ta cala branza kuleje, powinni przeczekac ten kryzys i na nowo zbudowac firme

WoW

Ale nikt nie mówi, że to normalna firma:D

do pracy odpocząć

Nie wiem co wy się tak czepiacie tego GeoWstydu... Ja pracowałem prawie 2 lata, a i później jak nadażyła się okacja to też kilka miesięcy. Pensje ok może i były z opóźnieniem ale zawsze były... Nadgodzinki też na koniec wyplacone jak trzeba (mimo że nie z kasą było u nich ciężko). Czasem miewałem wrażenie, że Prezes nic nie wie o tym co dzieje się w firmie. Pan dyrektor AK :) dość słowny, choć czasem zbyt mocno czepia się niektórych kierowników. No i te ich mianowanie się Dyrektorami do spraw niezałatwionych, w toku (niedługo do spr firmowych mebli też będzie dyrektor). Nie ma jak za Wojtysiaka... Makaron na uszy i... do Kuwejtu. Wtajemniczenie wiedzą o co chodzi. najlepsze zawsze i tak pozostaną imprezy pożegnalne w labo:D Pozdrowienia dla tych co jeszcze trwają i dla tych co już odeszli:P Były Betonowy :P

wrocław_fabryczna

witam, Miałam okazję wspópracować krótki czas m-ce ( pare lat temu) i w życiu nie powiem, że byly niedociagniecia finansowe. Mnie wszystko zapłacono. Poza tym- bardzo miłe pryjęcie i atmosfera - hydro - geo- równiez pracownia gruntów (tam rzadko pracowałam) i kier laboratorium bardzo rzzeczowy Pan. Co do Panów Prezesów- Nie dam złego słowa powiedzieć o Panu Prezesie - pracowalam z nim gdzie był on członkiem mego zespołu. Bardzo kompetentny inzynier z duzą wiedzą i ogromną kulturą osobistą! Nasz kontrakt ukonczono pomyślnie i wszyscy go chwalą w miescie. Pan Marek - również uczynny człowiek - daje dużą odp, ale i uważnie patrzy jak sobie pracownik daje radę. Ja jestem zadowolona z tego krotkiego okresu. Panie i Panowie tez mili w pokoju - pozdrawiam serdecznie. Zależy co kto chce w życiu. Nie od razu sie zarabia krocie - ktore chcą studenci. niesey trzeba sie tez nauczyć od starszych. Zarówno pensję, jak i obowiązki dogadane. Pozdrawiam serdecznie tych co pozostali w Geostandard.

szaraeminencja

Niestety to prawda :

?

jezeli bedzie dobrze to bedzie jezeli nie to zwolnienia standard w tej firmie gora ma zanic pracownikow!!!!!!

zmora

chyba wszyscy pracownicy na to liczą !!!!!!!!!!! miejmy nadzieje ze to przejściowy kryzys takie już były ale ten jest największy ;[ cza zaciskać zęby i działać dziale ;[

pipi

czyli dalej to samo.... . ciesze sie ze juz od ponad roku tam nie pracuje !!! teraz mam podstawe pensji taka sama (plus dodatki ) ale w calosci i w okolicach 6-7 dnia miesiaca !

zmora

powiem ci tak na pewno nie zgodnie z kodeksem pracy!!!!!!!!!!!!!!!! kasa jest wypłacana ale na raty z dużym opuznieniem nawet miesiecznym!!!!!!!!!!!!!!! NA PEWNO NIE JEST TO TAKA FIRMA JAK NA POCZATKU SOLIDNA I SLOWNA!!!!!!!!!!!!! teraz szkoda gadac

Zostaw merytoryczną opinię o GEOSTANDARD SP. Z.O.O - Wrocław

• Jak się pracuje w GEOSTANDARD SP. Z.O.O?

Zobacz opinie na temat firmy GEOSTANDARD SP. Z.O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

GEOSTANDARD SP. Z.O.O
2.1/5 Na podstawie 89 ocen.
  • Gwiaździsta 62 lok. 12/2
    53-413 Wrocław