Opinie o Stock Polska Sp. z o.o. w Lublin

Stock Spirits Group to międzynarodowa firma, która ceni kulturę oraz tradycję produkcji alkoholi dystrybuowanych na terenie Europy. Za sukcesem przedsiębiorstwa stoi nie tylko innowacyjność jego twórcy, ale też profesjonalizm i zaangażowanie pracowników. Tym, co wyróżnia Stock Spirits Group, to bogate portfolio produktów. Mówiąc o wysokiej jakości, kulturze oraz tradycji należy wspomnieć o produktach flagowych, które wywodzą się od nazwy Stock Spirits Group: Brandy Stock 84, którego historia zaczynała się we włoskim Trieście oraz Stock Prestige, która powstała okazji powrotu Stock Spirits Group na ziemie polskie, po kilkudziesięciu latach nieobecności.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stock Polska Sp. z o.o. w Lublin

F

Ja tylko chciałbym zapytać dlaczego kos dostaje większe wynagrodzenie za konkursy i zadania dystrybucyjne niz ph? Wiadomo jest to że ph robią to po to aby jakieś dodatkowe pieniądze zarobić a przy okazji są nagradzani kosowie za nic nie robienie.

@F

Bo pH nie są po to żeby zarabiać… Tylko po to żeby inni zarabiali

Mordoklejka
@F

Bo Kos to BMW. Bierny Mierny Wierny PH to taki kapryśny Żuk z napinającą się plandeką, a żuka można na złom oddać i będzie mała strata

Olo
@F

Ale po co pytasz na goworku?Napisz @ do JS lub PD i zapytaj.Przecież nikt Cię za to nie zwolni.

Venom

Witam jak wygląda praca jako magazynier w Lublinie na ul. Spółdzielczej ? Warto aplikować ?

@Venom

Szkoda twoich nerwów. Prace dostaniesz od ręki bo są duże braki kadrowe na fabryce ale naprawdę nie warto tego robic. Bedziesz bardzo żałować. Ludzie masowo składają wypowiedzenia, stąd ciągle oferty pracy. Nikt juz nie wytrzymuje tego co tu sie dzieje. Śmieciowa pensja, roboty jak za dwóch w ciężkich warunkach, stres, polityka oklamywania pracownikow i ciągle pretensje o wszystko, pracujące weekendy i święta na 3zmiany,... To tak z grubsza. Sam juz mam napisane wypowiedzenie i bede je składać z nowym rokiem. Szkoda bardzo bo to kiedyś byla fajna firma i żal bedzie rozstawac sie z kolegami ze zmiany ale kierownictwo jest nieudolne i ciągnie to wszystko na (usunięte przez administratora) a jedyne co potrafi to wykazywać zyski coraz bardziej oszczędzając na pracownikach;) Mam nadzieję, ze to trochę Ci rozjaśni w głowie jak tu jest.

pepe
@Venom

byłem widziałem niepolecam!!! Traktują Cię jak śmiecia którego można rzucać w każdy kąt kiedykolwiek i gdziekolwiek. Tam nie liczy się człowiek tylko cyfry . Tylko że te cyfry wykonuje człowiek. Żadnego życia osobistego wymagają pracy na dsach( czyli dniach wolnych za przepracowane weekendy albo święta !!! Najlepiej 7 dni w tygodniu i po 12 h. Ale żyjemy w wolnym świecie - Masz wybór! Tylko pamiętaj o najbliższych bo rodzina jest NAJWAZNIEJSZA!!! a nie Stock!

U

Ta firma popełnię wiele błędów, ale zwolnienie J.D to jest największy błąd. Widać było że mu bardzo zależało na poprawie jakości pracy w firmie ale niestety widocznie to było za dużo i to się nie podobało. Zobaczymy czy nowy RDS dorówna ?

Tak
@U

Myślisz, że nowy RDS zasłużył na awans za dobre wyniki w pracy? To wersja oficjalna, a nieoficjalna jest taka, że też zasłużyła ciężką pracą, ale...

@Tak

Znam chyba największego głąba w tej firmie, pomocy zero, kompetencje na poziomie asfaltu, a awansowali go i stacjami się zajmuje. Czyli za wyniki i ich brak też można awansować.

@Tak

Jak wyniki podsumuje PD to nie dziwi mnie że awans jest ,tylko dlaczego tak późno, no chyba że pracownica musiała się wykazać. Konto na FB działa jak oszalałe, coś się szykuje.

Kolega

Anonimowość tutaj. Kwestią dyskusyjna Wszystkiego można się dowiedziec

Taczkowy

I cóż i serwują nam kolejną platformę na której trzeba się zalogować. Na którą firma wydaje zapewne niemałą kasę. tym razem będą serwować nam szkolenia sprzedażowe online. Kolejne (usunięte przez administratora) potrzebne tak samo jak ten cały Workplace. Tak się zastanawiam jak bardzo ograniczone postrzeganie rzeczywistości mają zarządzający tą firmą. Tutaj nie brakuje ludziom umiejętności sprzedażowych tutaj brakuje już motywacji bo ludzie mają dosyć waszych wymysłów. a motywacji nie zbudujecie idiotycznymi szkoleniami online. Motywację buduje się umiejętnym zarządzaniem co za tym idzie na stanowiskach kierowniczych powinni być kompetentni ludzie a tutaj od poziomu KOSa w górę takich brakuje. Pokażcie mi tutaj kierownika za którym ludzie pójdą w dym. Nie ma żadnego takiego. Drugim elementem budowania motywacji pracownika do pracy jest odpowiednie wynagrodzenie. nie ukrywajmy lepiej niż przedstawiciel Stock Polska zarabia kasjerka w Lidlu czy w Biedronce. I na pewno ma mniej na głowie. Nie musi przejmować się tym że jej niekompetentny kierownik nie potrafi wyciągnąć danych z systemu więc wszelkie informacje trzeba powielać w sms-ach bądź mailach. Od stycznia znów wzrasta najniższa krajowa więc zapewne rzucicie znowu podwyżki podstawy od 100 zł. Tak jak to było w zeszłym roku. jeszcze ze 2 lata i przedstawiciel w Stocku będzie zarabiał prawie tyle co najniższa krajowa. No ale jest satysfakcja pracy w prestiżowej firmie. Szkoda tylko że tego prestiżu nie można do gara włożyć albo chociaż użyć go w ubikacji w wiadomym celu. Tutaj powinna nastąpić prawdziwa zmiana. skoro firma tak dobrze zamyka rok budżetowy. Skoro są takie dobre wyniki. To może ktoś w końcu pomyśli o szeregowych pracownikach którzy na to zapracowali. Macie na to już niewiele czasu bo tych pracowników jest coraz mniej. Niebieskie Skody falami jadą w kierunku Warszawy. Niedługo na parkingu zabraknie miejsca bo te rekrutacje po McDonaldach jakoś wam nie idą. Nie wiedzieć czemu ludzie po rozmowach rekrutacyjnych jakoś sami nie chcą przychodzić do Stocka do pracy... a przecież tutaj Kraina miodem i mlekiem płynąca... Bomba tyka tym razem pandemia i kwarantanna już was nie uratuje...

Smuteg

Niestety sama prawda. 0 motywacji a tylko więcej i więcej na głowie

@Taczkowy

W 100%%% masz rację. Firma przestaje szanować tych co pracują na wyniki firmy. To My PH jesteśmy tymi którzy dają takie wyniki mimo zadań ktore są oderwane od rzeczywistości i rynku.

Morales
@Taczkowy

Witam trudno się tu nie zgodzić z przedmowcą opisał całą prawdę o pracy w Stock. Najgorsze jest to że nikt tego nie traktuje poważnie. Jedynym wyjściem jest skrzykniecie się jak ph żeby mówić jednym głosem. Zapewne wszyscy pod tym tekstem się by podpisali. Może zbiorowe wypowiedzenie wszystkich PH w tej firmie spowoduje powazne traktowanie nas.

Były PH
@Taczkowy

I nic się nie zmieni bo nie jestescie zgraną grupą. Raz po raz, ktoś cos krzyknie na forum, kilka obelg, kilo żalu i na tym koniec. Nie liczą się z wami bo jesteście slabi i bardzo łatwo jest wami manipulować.

Leon zawodowiec
@Taczkowy

Takiej wypowiedzi i równie trafnej dawno nie czytałem. Zarząd tej firmy to (usunięte przez administratora) Każdy patrzy tylko na swój tyłek i ma gdzieś szeregowych ph którzy na nich robią. Odszedłem z tej firmy rok temu i to była najlepsza decyzja. Jeśli ktoś myśli że 3 tyś w tych czasach to są pieniądze za które warto się zarzynać i pracować dla takiej korporacji gdzie wiecznie nic nie pasuje i ciągle mało to polecam odwiedzić pracuj.pl bo tak jak tu wyżej napisane na kasach w marketach te pieniądze można zarobić. Pozdrawiam jeszcze wytrzymujących w tym chaosie.

janusz
@Taczkowy

Kiedyś w CEDC były takie ekipy, które by szły w dym za kierownikami. Niestety, korporacji to się nie podobało, więc było trzeba rozwalić wszystko od środka. Kogoś boli, że jako dobry zespół, potrafimy dobrze wypaść na rynku i przy okazji SKUBNĄĆ trochę tortu. Oni sobie myślą, że jak te woły pociągowe, będziemy walić za 2,8k netto i to jeszcze z pocałowaniem dłoni. Stocka i CEDC łączą dwie rzeczy: super produkty i beznadziejnie zarządzanie zasobami ludzkimi.

Skodziarz
@janusz

To zawsze możesz zmienić pracę :)

E
@janusz

W 100%:masz rację. Zobaczymy kiedy posypią się wakaty. Jak narazie są tylko wymagania i zero słuchania tych którzy pracują najciężej. Nikt tu nie słucha

janusz
@Skodziarz

próba bycia błyskotliwym spaliła na panewce- jak byk jest napisane pod nickiem "Były pracownik" ;)

Frysztak

Zgadza sie

@Taczkowy

Potwierdzam coraz więcej pracowników rezygnuje z pracy i brak chętnych

Zaczne od tego, że mam znajomego który pracuje na fabryce a który dobrze sie wyrazal o pracy tam. Mam kilkuletnie doswiadczenie w zawodzie a ze pojawiło się ogłoszenie o naborze to mysle spróbuje. Złożyłem cv na pracuj.pl Otwarte, status rozpatrywane ale cisza. Ok mysle trudno nie udało się. Może był lepszy kandydat. Od znajomego wiem ze zatrudnili pare osob bez doswiadczenia które były tak tragiczne ze trzeba było je zwolnić po pierwszym miesiacu. Minęło troche czasu patrze kolejne ogłoszenie ze znów szukaja. Myśle dobra. Zlożyłem ponownie, powołałem się na kumpla. Wiem ze on tez poszedl z moim CV do HR pogadac osobicie i ufam mu ze to zrobił. Niestety dalej cisza. Od kumpla wiem ze znowu zatrudnili jakieś nie ogary które znów trzeba było zwolnić w pierwszym miesiacu. Kumpel wnerwiony ze biorą kogoś gorszego a mnie nie ale dobra. Trudno. Do 3 razy sztuka. Znów złożyłem Cv tam ale tez i do perły. Jakoś tydzień po tym fakcie juz jestem po rozmowie kwalifikacyjnej w Perle. Status przyjety. Stock dalej milczy. Kumpel mówi że przyszła kolejna fala nie ogarów które znów nie nadawały się do czegokolwiek i trzeba było je zwolnić. Pracuje już od 2 miesięcy w Perle. Dzwoni telefon a tam pani ze Stocka ze zaprasza mnie na rozmowe... No śmiech na sali. Ostatecznie nie wiem jak wygląda sam przebieg rozmowy ale podejście do kandydata składającego papiery to żenada.

Brak

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Aparatowyyyy

Pracowałem rok i nie polecam wymagają robienia na linii produkcyjnej kilku rzeczy na raz warunki straszne hałas ogromny. Brak pracowników i obsługuje się kilka maszyn na raz nawet trzy gdzie powinno być 3 operatorów. Pracownicy szkolą nowych do pracy na maszynach problem w tym że tam jest taka rotacja że ci szkolący sami nie wiedzą co mają robić i jak to działa nie ma kogo się zapytać o działanie maszyn jest chaos przez to. A kierownicy tylko chodzą i (usunięte przez administratora)że mało zrobione. Porażka nigdzie nie widziałem takiego nie zorganizowania pracy jak tam.

Lump
@Aparatowyyyy

To co napisales to i tak bardzo pozytywna opinia:D Ktos moglby pomyslec ze tylko to jest tam problemem:P W rzeczywistosci jest znacznie gorzej XD

Pepe byly pracownik

Hejka. Jak tam w Stocku!Pewnie pracujecie!Jak w każde święta. Biuro ma wolne a robole do roboty za dzien wolny do odbioru i to wtedy gdy wam firma wskaże ten dzien. A wiecie ze przepisy mówią wprost ze termin dnia wolnego ma byc uzgodniony miedzy pracownikiem.a pracodawcą.Najlepiej dla firmy abyscie pracowali po 12h i po 7 dni w tygodniu za (usunięte przez administratora) SMACZNEGO!Ajak wasze rodziny widzą was jeszcze w domu bo z tego co wiem to chyba nie! A slyszalem ze dostaliscie 250 brutto za niechodzenie na zwolnienia Ok! Ale swinstwo ze za urlop na zadanie jest to zabierane.Trzymajcie się i pamietajcie ze są jeszcze normalne firmy.

Lump
@Pepe byly pracownik

Daj znac gdzie pracujesz i czy przyjmuja nowych:D Złożyć wypowiedzenie w tym (usunięte przez administratora) i pojsc do normalniejszej firmy to chyba obecnie marzenie każdego tutaj????

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Stock Polska Sp. z o.o. na Przedstawiciel Handlowy? 26 października ogłoszenie na Pracuj.pl.

Daduska

miesiąc lub dwa po zakończonym miesiącu premiowym Jak im się zechce policzyć dodatkowe zadania

H
@Daduska

Bywa nawet i trzy miesiące za dodatkowe premie . Bo przecież ph poczekają , nie mają wyjścia,

pepe

Przejeżdżając obok firmy Stock zobaczyłem wielki baner z ogłoszeniem o przjęciu do pracy. To jest aż tak żle w firmie że brak im ludzi do pracy? A może by tak zadbać o tych co jeszcze zostali dać im zarobić np. za pracujące weekendy (usunięte przez administratora) też muszą za coś życ- mają rodziny). KIEDYŚ bardzo trudno było dostać się tej firmy a teraz brak chętnych. paranoja. To wynik braku szacunku do ludzi tam pracujących i trudno aby ludzie mieli szacunek do firmy. Pozdrawiam. Trzymajcie się (usunięte przez administratora).

Poinformowana

Uuu to się w dolnośląskim popisali na integracji. Ponoć kierownik uciekający o 20tej do pokoju, nie odzywający się z PH, który rzuca papierami, drugi pijany roznosi plotki i oblewa koleżanki whisky, rano kos znika o 8 bez pożegnania. Fajną atmosferę tam mieli, lubią wbijać szpilki i zachowywać się prostacko przełożeni.

Patryczekpopapraniec
@Poinformowana

Smigol z JG zrezygnował? Strata????

Obecny
@Poinformowana

Jaki kto do roboty taki i do zabawy. Wywalone ma na swoich ludzi to i spać poszedł. Proste.... a już kolejna osoba z konkurencji którą odpalili szykuje się aby zasilić ten grajdołek????

mixx

Pracował ktoś jako pracownik produkcji zatrudniony przez agencje pracy Randstad i mógłby się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Aparatowy

Dzien dobry. Od niedawna pracuje na rozlewni w Lublinie. Zamieszczam ten wpis aby przestrzec przyszłych kandydatów przed błędem zatrudnienia sie tam. Sam nie mam zamiaru przedłużać juz umowy ze względu na panujące tam warunki. Pierwszy szok przeżyłem po przyjściu na stanowisko pracy. Rekruterzy na rozmowie kwalifikacyjnej opowiadali o tej pracy jakby to byl raj na ziemi. Rzeczywistość jest całkowicie inna i jakbym odrazu znal prawde to bym sie nie zatrudnił. Przedewszystkim wyobrazcie sobie bardzo ciężka prace w szkodliwych warunkach(hałas). Do tego dochodzi ogromny stres bo przełożona zmiany stosuje różnego rodzaju zagrania ktore w mojej opinii podchodza pod (usunięte przez administratora) Dla przykladu jest to grożenie potrąceniem pensji za dosłownie wszystko. Pensja jest niska i niewspółmierna do obowiązków. Z tego co mi wiadomo jakis czas temu zmienil sie kierownik. Ten pan to doslownie kawal buca, ktory nie ma zielonego pojęcia nawet o tym co tam robimy i traktuje nas jak (usunięte przez administratora). Starsi pracownicy ktorzy juz maja dosc tego traktowania masowo sie zwalniają wiec trzeba obsługiwać kilka stanowisk naraz. Jednocześnie przez braki kadrowe nie mozna dostac wolnego co jest wyjątkowo meczace w systemie 4brygadowym

trelemorele
@Aparatowy

Pracuje tu kilka lat, do wszystkiego można się przyzwyczaić. Do pracy przychodzisz po to żeby pracować - jeśli miałeś nadzieje, że da się tu ściemniać to się pomyliłeś. To nie biblioteka, ciszy tu nie znajdziesz, a gdybyś przepracował ciągiem chociaż jeden miesiąc moglibyśmy mówić o doświadczeniach na produkcji. Nowi pracownicy chodzą często na zwolnienia, dezorganizując prace w grupie.

Zombi
@trelemorele

Do wszystkiego można się przyzwyczaić. Prawie. Ale do (usunięte przez administratora) i nie szanowania drugiego człowieka już nie.

Zombi
@Zombi

Nie można się przyzwyczaić do słów powszechnie uznawanych za obraźliwe i niekulturalne.

Hahahahaha
@trelemorele

Czy ty przeczytałeś co sam napisałeś... Serio... Do wszystkiego sie można przyzwyczaić? Owszem. Mozna sie przyzwyczaić do ciezkiej pracy za grosze i ciągłego pomiatania ale niektórzy jednak marzą o ludzkich warunkach a nie pracy w tym (usunięte przez administratora)

Ziomek
@trelemorele

A to starzy pracownicy chodzą ciągle na zwolnienia, na katar... Nowy nawet nie pomyśli o L4.

U

Jak można tworzyć zadania dystrybucyjne na nowości gdzie tych nowości nie ma u dystrybutorów? Czy ktoś nad tym panuje ? Gdzie są hurtowi ?

W
@U

Zdziwiony/zdziwiona? Nie pierwszy i nie ostatni raz. W przyszłym miesiącu już będą i wtedy będzie 70 PSD do zrobienia, a w tym możesz pomarzyć o premii. Jak zwykle kosowie, hurtowi, rdsi i Sławomir głowa w piach. Nie ma tematu.

Kazik

Na pracuj.pl wysyp ogłoszeń z ofertami PH. A na gowork wyjaśnienie dlaczego ;)

Stockrotka
@Kazik

Nie tylko PH. Produkcja, magazyn i sprzedaż. Chyba 3 najbardziej kluczowe działy bez których ta firma by nie mogła funkcjonować a pracownicy w nich są traktowani jak... Jak to określił pewien bezczelny kierownik. On więcej wydaje na swoje psy niż wynosi nasza pensja. Morał nasuwa sie sam za kogo nas mają.

Ryn-Stock

I kolejni ludzie z wieloletnim doświadczeniem w firmie obchodzą. Oczywiście Góra nie widzi w tym problemu to tylko 8% rotacji skali całej firmy ale nikt nie zwraca uwagi na to że niedziele handlowe niedługo to będzie ponad 50% rotacji w skali roku. Czemu tak się dzieje? W firmie z biegiem czasu nastąpiła niesamowita kumulacja niezwykłych fachowców na stanowiskach dyrektorskich. Osobnik numer jeden cieszy się opinią tego że nic nigdy nie robił zawsze udawało mu się strzelić dobre czasy na rynku i dzięki temu płynę na fali. Zawsze otaczał się swoją wesołą gromadką rudych dzieci i ich krewniaków. Oni pilnowali żeby w firmie nic się nie działo a on mógł spokojnie odcinać kupony Osobnik numer 2 w każdej firmie która miała nieszczęście go zatrudniać wprowadzał ten sam plan te same poronione pomysły która Żadnej z tych firm nie przyniosły efektu poza rozłożeniem działu handlowego. Bo po co przeanalizować swój nie uda szafran lepiej zmienić firmę i próbować od nowa Osobnik numer 3 Człowiek wiecznie niezadowolony i z wiecznym fochem. Działa tylko dla swojej własnej prywatnej Zemsty po to żeby udowodnić jednemu ze swoich byłych pracodawców jaki to on jest wspaniały i jaki to oni błąd popełnili pozbywając się go. Nic się dla niego nie liczy ani ludzie ani firma tylko jego prywatna zemsta. Dodatkowo i jak to ktoś tutaj stwierdził bardzo lubi BMW. Miejmy nadzieję że jak przyjdzie żaba to zrobi w pierwszej kolejności porządek z tymi menadżerami.

Pospolity

Ten M.D z dolnego śląska i z Katowic to szkoda w ogóle cokolwiek pisać. Wstyd jak traktujecie ludzi.

Obecny
@Pospolity

Ale, że co?

Erni

Ile dają na umowie operatorom wózków widłowych? Akurat jest ogłoszenie na necie

MWG pracownik

3000 brutto

MWG pracownik
@Erni

Zapraszam jeśli chcesz poznać nasz (usunięte przez administratora)

Urszula
@MWG pracownik

Czy taka stawka oferowana jest tylko na początek? Czy już obowiązuje stale w Stocku? Jak wygląda kwestia podwyżek w firmie, są możliwe do uzyskania? A może można spodziewać się doliczania do pensji jakichś premii? :)

Efekt z fabryki kredek
@Erni

Mniej więcej tyle co zwykły pracownik hali. Powyżej 3k nie wejdziesz bez premii.

Haha

Wszystkim, którzy rozważają przyjście do Stocka na stanowiska "biurowe" serdecznie polecam firmę!! Bardzo dużo socjali jest, np konkursy ogłaszane wygrywacie z góry! Wczoraj w jednym (wyniki miały być podane do piątku, ale trzeba było nagrody rozdać wśród swoich, więc nawet zapis w regulaminie nie ma takiej mocy, więc rozdano je wczoraj) na 4 zwycięzców - 3 to osoby z biur, w dzisiejszym na 13 osób wygrywających 10 zbiór. Myślę, że to ważny i mocny argument! Jak się będziecie ładnie uśmiechać, to co miesiąc będzie wpadał bonus :))) Pozdro wariaty!

Niezadowolony i oszukany

Oszuści. Zdecydowanie odradzam tego pracodawcę! Najgorsza firma w Lublinie!!! Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecywano mi złote góry. Jak to w tej firmie sie fajnie pracuje i ile to sie nie zarabia. Poinformowano mnie ze bede pracować w niektore weekendy ale rzekomo mialo byc ich malo i żadnego problemu z wzięciem dnia wolnego. W praktyce wszystko to bylo nieprawdą. Praca bardzo ciężka i stresujaca. Wszystkie weekendy pracujące za wyjatkiem 1niedzieli w miesiącu. Nie da sie dostac wolnego na nic bo produkcja jest najwazniejsza. Stawka to najniższa krajowa plus premia ktora wbrew zapewnieniom byla śmiesznie niska???? Jestem wykończony fizycznie i psychicznie. Jak mozna tak traktować i oszukiwać ludzi?!

małe miki
@Niezadowolony i oszukany

Już lepiej ulice sprzątać, niż tam pracować. Dokładnie tak było. Każda praca jest lepsza niż w Stocku.

PH

Kto weźmie za kwiecień 10% i mniej premii? Powiem Wam w zaufaniu, że to nie da nawet 3000zl na wypłatę w czerwcu! Powiem Wam też, że Wasi kierownicy cisną żubra po to, że za 100% dostaną 1500zl netto premii, no tak się robotą umoczyli, że należy im się. Sławek mały człowieku, konkurencja z chęcią nas przyjmuje do siebie. Zarząd Stocka działa wprost odwrotnie do rządu. Rząd odmraża, Stock zamraża ludzkie życia. Maj się zapowiada fajny, ciśniemy żubra do jeszcze większej bazy, miesiąc krótszy, sprzedajemy wszystkie nowości, a jeszcze przebudowy. Ja sobie teraz skocze tylko na Seszele na weekend, a już od środy będę działał od 6 do 19 na sklepach. Praca tu jest gorsza od pracy na roksie. Tam przynajmniej dziewczyny zarabiają, a też są dymane.

Echhh
@PH

I do tego KOSIK z południa od Śławeczka kozaczy i rozdaje kasę, aby PR zrobić, że taki negocjator ???? nawet nie wiedziałem, że tyle mamy na dokładkę ????‍♂️

***** ***
@Echhh

Który taki kozak ?

Obserwator
@PH

MD Jak ktos bierze 10 % procent premii to powinien popracowac nad organizacją pracy... Oczywiscie zaraz będzie100 wpisów że sie nie da, ale jednak nie wszyscy biorą takie premie :-). Pozdro frustraci.

PH
@PH

Jeśli uważasz że nie masz wpływu na swoją premie i zły stock ci ją zabiera to jesteś (usunięte przez administratora)a nie przedstawiciel :-). Zmień zawód bo slaby jesteś jakbyś pił ocet. Ulżyj sobie i się zwolnij zrobisz przysługę sobie i firmie. Dawno takich pierdół nie słuchałem. lamentujesz jak jaka(usunięte przez administratora)niszczyć inną firmę.

MAN
@PH

ja bym cię zwolnił naprawdę, jest wielu chętnych z większym zaangażowaniem. Czas pomyśleć o zmianie pracy...

wuwuo
@PH

Jednak nadal tu pracujesz? Co Ciebie tu trzyma w tej sytuacji? Myślę, że z każdą, kolejną rozmową kwalifikacyjną przekonujesz się jaki jesteś słaby, nikt Ciebie nie chce i dlatego wylewasz frustracje na forum? A może w ogóle to ty powinieneś zarządzać firmą? Może nikt w firmie nie wie, że my mamy takich specjalistów od biznesu i zarządzania w naszych szeregach? Klasyczny przykład, kozak w necie, (usunięte przez administratora) w świecie!

@wuwuo

HR znów w akcji. Imperium syfu kontratakuje...

@KORONOWIRUS

Szanowny idź do konkurencji, bo jesteś po stronie syfu........ Przejdź na stronę rebelii, ulżyj sobie. Jest grono starych wyjadaczy zatrudnionych na czas nieokreślony, którzy nie zamierzają robić nic, tylko po o żeby czekać aż ktoś ich zwolni. Marudzą i demotywują zespół tylko po to żeby uzasadnić swoje wypalenie zawodowe, i lenistwo..... Potrzeba szczepionki na takich, i działania bo produkty mamy I klasy, ale trzeba chcieć coś dać od siebie. Pozdrawiam tym co zależy na firmie bo zostało ich jeszcze trochę....

@Pfizer

Produkty 1 klasa !!! Szczególnie Żubr w wersji smakowej !!! REWELACJA !!! Tworzył go ten sam mistrz smaku co Sodę???

@KORONOWIRUS

Drogi koronawirusie ja nie pojam segmentu ultra low, ale cena ma kluczowe znaczenie w segmencie ekonomicznym. Próg cenowy 5 zl i 10 w tym roku, dla klientow ktorzy kieruja sie przy zakupie cena bedzie atrakcyjna... Nie musi koniecznie zajezdzac amundsenem ;-). Pozdro.

AR

Rafale E - bezwzględnie wymagam zrobienie zadań w min 90% - Twój Führer

@Pfizer

Ok. Teraz Przekaż te genialne myśli o asortymencie Ultra Low takiemu typowemu żulisiowi pod sklepem. Myślę że twoja superinteligentna korpo gadka na pewnego go przekona. Tak samo interesujące będą do niego warunki ekonomiczne zakupu

@KORONOWIRUS

Mój drogi , nie ty wymyślasz strategie, i bawisz się w oceny, a delikatnie mówiąc nie masz na ten temat zielonego pojęcia. Piszesz że nie smaczny żubr i taniocha i nic nie zarabiamy i bez sensu... A może warto zapytać dlaczego? żubr jest taki ważny? A nie krytykować od razu... Ale myślenie jest ci obce, i świadomość że może nie wiesz wszystkiego również Nie obwiniam cię, tak już masz ;-) Ludzie mniej krytyki a więcej pytań jak czegoś nie rozumiecie .

P
@Pfizer

Zacznijcie myśleć o tych co walczą w rynku. Bo jak narazie to ph w tej firmie to największy wróg. Zacznijcie nas słuchać i słuchajcie.

Astra zenka
@P

Was słuchać? Napełniać wasze kieszenie za 5 dych podwyżki, może się zamienimy na kwartał , na stanowisku, ja będę robił to co ty , czyli nic , a ty (usunięte przez administratora) w półkach

P
@Astra zenka

Widać że nie zrozumiałeś co napisane było w moim tekście. Jestem tego samego zdania co Ty.

@P

No i teraz się wznieście ponad wasze okopane stanowiska, i z naszej dyskusji wynika jedno, że brak jasnej komunikacji albo bardziej zrozumienia ze strony przedstawicieli. 90% komunikacji do was nie trafia bo macie takie nastawienie tak zwane Fuj i Blech... Co nam nie powiedzą to na pewno (usunięte przez administratora) A na żubrze firma zarabia i tyle w temacie Pozdro

Moderna
@Pfizer

Żeby firma zarabiała na żubrze to na początek musiałby zacząć się odsprzedawać ze sklepów. Gdzie został wcisniety na siłę i puki co tylko skutecznie kurz na nim osiada. Niestety żubr smakowy to nie lody Ekipa...

@Moderna

Egzekucja ceny 4.99 i 9.99 plus komunikacja ceny , ale do tego trzeba zaangażowania i czasu 2-3 mc e. Zaangażowania i wiary że nie nabijacie kabzy tym w Wawie tylko firmie która wam płaci. Generalnie trzeba podziałać w rynku, ale nie którzy mają nastawienie "nic nie robimy ale jesteśmy (usunięte przez administratora) przez złego Stocka" Patrzcie na konkurencje , marudzą ale robią swoje. A tu "nabijać wam kabze za 50 zł" Brak słów, premie są znacznie większe tylko twój ograniczony horyzont ci to przysłania. Pozdr.

Yupi
@Pfizer

Andrzej weź już odpuść. Idź chłopie na spacer!!! W mailach żubr. Tutaj żubr. Jedź do Goluchowa tam też są żubry...

@PH

I machina zwalniających się ph ruszyła. Więcej obowiązków jeszcze więcej nam dajcie. Co miesiąc audyty , klienci już z nas się śmieją że co miesiąc biegamy po sklepie , nie mamy nawet czasu pogadać z klientem na temat oferty bo są inne rzeczy do zrobienia A nie sprzedaż. Brawo jescze raz brawo .

T
@MAN

Nie bądź taki pewny. Ludzie widzą jak jest człowiek traktowany . My jesteśmy tylko liczbą w tej firmie.

Stach
@PH

Słyszałem że firma niesamowicie przyśpiesza. Di tej pory PH rzucali wypowiedzenia pojedyńczo a teraz już zaczynają dwójkami i trójkami jednocześnie. Czuć w tym moc !!! NIECH ŻUBR BĘDZIE Z WAMI !!!

anty yupi
@Yupi

weź się do pracy, i nie per-dul gupot, gupoto miernoto

luzak
@Stach

A może firma wreszcie chce żeby ph nie ściemniali? Ściemniających zwalnia i dobrze!

fan Żubra
@Stach

Niech będzie, ale oby już bez Ciebie :)

Stach
@luzak

Ja tu zostaję i poczekam aż takie wazeliny odejdą i wasz wódz znów dostanie prezent inieminowy od P.D. Wtedy zgaszę światło!!!

PCIM
@PH

Sławka Chno tak cenili w Distribev że jego nazwisko czytali od tyłu, tu jest podobnie. Czy Stock zmieni nazwę na Ropucha - Polska ?

Witam, Drodzy koledzy startuje w rekrutacji na PH świętokrzyskie, jaka jest realna podstawa? jaka flota? auta do użytku prywatnego czy kaganiec narzucony? Z góry dziękuję za informacje

Kosa
@Nowy

Podstawa 4 brutto jeśli będziesz dobrze harować to powyżej czwórki na rękę można brać

@Kosa

A jak z flota? Jakie auta? Ilu letnie?

Kosa
@Kandydat

Samochod do uzytku w miare nowy tutaj spoko Skoda Fabia kombi

Flota
@Nowy

Tutaj wiele osób pracuje dla samochodu i maja inne prace/ interesy gdzie moga dorobić , jak wprowadza ograniczenia w jeździe prywatnej to już całkiem nikt nie będzie chciał tu pracować :) realne zarobki -2800 netto na słabym terenie, do 3.5 na lepszym. Gratis Programy naprawcze rozdawane co chwile

Pracuś
@Flota

Jak (usunięte przez administratora)i jesteś ogarnięty to masz spokojnie 3,800 na rękę, nieudacznicy 2,800.

Bajkopisarz
@Pracuś

Bajki kolego o zarobkach to możesz sobie opowiadać dzieciom przedszkola. Przy tych oderwanych od rzeczywistości planach które są obecnie 3 800 zobaczysz jak sobie pensję z dwóch miesięcy zsumujesz

Jarosław
@Bajkopisarz

A bez wyrobienia planów ile się zarobi w Stocku? I czy plany są rzeczywiście tak ciężkie do zrobienia? Opowiedz o tym, jakie są te targety, czekam na Twój wpis.

bajkopisarz
@Jarosław

do 3200 może dobijesz przy dobrych wiatrach

Zostaw merytoryczną opinię o Stock Polska Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stock Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stock Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 170.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stock Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 7 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stock Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stock Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stock Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 548 ocen.

Stock Polska Sp. z o.o.