Opinie o HORIZON MEAT SERVICES B.V. w Zevenaar

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy HORIZON MEAT SERVICES B.V.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HORIZON MEAT SERVICES B.V. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HORIZON MEAT SERVICES B.V. w Zevenaar

megi10

Z tym wyrabianiem nr.Sofi i załatwianiem różnych dokumentów to jest dziwne. Ode mnie nie pobrali ani złotówki. Wiec nie mam pojęcia od czego to zależne... Obecnie pracuje we Vionie mieszkam na mieszkaniu prywatnym bo jak wcześniej napisaliście na "firmówce" nie da się wytrzymać... Nikt nie pilnuje porządku, a jak co do czego przyjdzie to każdy kare musi zapłacić. Ale mam takie pytanie czy należy mi się odszkodowanie za wypadek przy pracy z czym wiązała się operacja i długa rehabilitacja. (usunięte przez administratora)l powiedział, że nie ma odszkodowań w Holandii, a jak wy sądzicie?

guccii

Robilem u tych frajerow w 2009roku w Vion scherpenzel mieszkalem w Velp kolo Arnhem praca jak paraca na rzezniach ciezko.Wyplaty normalnie bo znalem holenderski to sie moze bali mnie oszukac.Ale byla taka sytuacja ze wychodzac z domku od znajomych Slowakow zawial wiatr walnely drzwi poszla szyba mowilem ze ja wstawie.Lipa 200eur.szyba i 200eur.dyscyplinarka pedryle ale sie niewyprowadzilem tylko dalej sobie mieszkalem jeszcze miesiac za darmo czyli 300eur.okolo by mnie to kosztowalo.Ale lipa firma nie polecam.Pozdrawiam.Legnica.

sloniu
@guccii

Identyczna sytuacja panie kolego te same osoby ten sam zakład pracy i te same przekręty po miesiącu czasu wypieprzono mnie i kolesia z hotelu z 60-cioma euro wypłaty na łeb , poniekąd właśnie [usunięte przez administratora] tak nas urządził , także miałem incydent z wyrzuceniem z miejsca zamieszkania w De Stagg w takim starym poprawczaku to było obleśnym , miałem 24godz na wyprowadzkę !!!!! szok !

BoBoKoP

Moje doświadczenia z firmą horizon groep jak i euras też nie są zbyt dobre. Na początek o euras - obiecywali 900 euro na wiekówce zakwaterowanie i dojazd do pracy za darmo jak się później okazało na umowie miałem 1000 euro ale za mieszkanie odliczali 295 euro miesięcznie i dojazd 60 euro .(zostawało 630 euro) Zakwaterowanie było tak cudowne że szkoda gadać o klucz do pokoju nie można się było doprosić tak majstra który przyjeżdżał jak i pana Marka Króla, co kilka dni nowi ludzie na mieszkaniu wiec chciałem zamknąć pokój. Do najbliższego sklepu 8 km szczury na mieszkaniu, kapiąca woda z sufitu, oraz cudowne drzwi frontowe do których klucz miały 2 osoby. Przyjeżdżając z pracy musiałem czekać aż wrócą z pracy ci lokatorzy którzy mają klucz. ;) miło ;) Na pracę czekałem tydzień wegetując na mieszkaniu z dala od cywilizacji. Międzyczasie przyjechał pewien Rumun pracownik horizontu i zabrał nas wyrobić numer sofi (miło że ktoś wreszcie się mną zainteresował i zgarną przy tym 500 euro za to taki szczegół )Wreszcie poszedłem do tak wyczekiwanej pracy (miało być to pakowanie ciastek bądź wędlin tak zapewniała pani Paulina Cudek z euras-u) Okazało się jednak że jest to praca w rzeźni na ręcznym wyrywaniu kości z boczków wieprzowych. Porobiłem miesiąc i dzień, po pracy kazano mi się zgłosić do biura w którym kazali oddać metalową zbroję i chip do bramy w ten sposób mnie zwolnili. Pomimo iż w umowie było napisane że 1 mniesiąc jest okresem próbnym po upłynięciu tego okresu obowiązuje tak mnie jak i pracodawcę miesięczny okres wypowiedzenia.(ustalają reguły krórych sami nie przestrzegają) Podczas pracy było parę incydentów takich jak np majster stoi cały dzień i drze ryja TEMPO TEMPO ZAPIER*DALAĆ itd itp a sam jak musiał kogoś zastąpić od razu poty go zalewały po 10 minutach ^^ Kozak jeden ;p tak samo z akordem który pracownikom z większym stażem pasował bo była szansa na zarobienie wiekszych pieniędzy jak się poźniej okazało po kilku dniach tak szefostwo podniosło normę że stare wygi kozaki zaczeli się zwalniac bo nie wyrabiali normy ^^ (komedia) Na sam koniec po zwolnieniu na mieszkanie przyjechał pan Marek Król i powiedział że mam 48 godzin i ma mnie nie być na mieszkaniu (w przeciwnym wypadku przyjedzie z Atakanem (turek wielki chłop 2 na 2 ) i zrobią mi eksmisję na autostradę albo na dworzec ) Miło ;) Od tamtej pory odechciało mi się wyjazdów za granicę Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej ;) Firma horyzont czeka tylko żeby wyrobić nowemu pracownikowi sofi zgarnąć 500 euro i wtedy możesz wracać do domu bo pani Paulina z EURAS-U kolejnych naiwnych im podsyła

Witam, ogólnie nie polecam tego Biura Horizont Greop byłem tam 2 tyg i się zwolniłem , przyjechałem pod biuro o godzinie 4 rano z tego co mi powiedziano biuro miało zostać otwarte o 6 rano a czekałem do 8 az wkoncu ktoś sie zlituje i przyjedzie po mnie i zabierze do środka i załatwi formalności - jechałem przez Euras który sobie zazyczył 415zł osoby bez nr sofi i z sofi nr 249zł niby opłata za tłumaczenia dokumentów do rekrutacji a pytałem w pracy w Vion w Scherpenzeel pracowników czy płacili coś takiego to powiedzieli ze nic takiego nie płacili - a nasze biuro brało sobie te pieniądze do kieszeni . A jak byłem juz na miejscu pojechalismy z kordynatorem do urzedu po nr sofi to chwila pogadał z urzędnikiem i załatwione i za darmo nr sofi a te pieniądze które przelałem nie wiem gdzie są ogólnie porażka mieszkałem w Elten warunki dało sie przezyć szału nie było do pracy dojeżdzało sie 45 min za wszystko odciągaja za co sie tylko da.. (usunięte przez administratora)e .

Rzeźnik

Bylem rowniez w firmie Horizon wraz z 4 kolegami i rowniez mialem przyjemnosc poznac p.Renate jest bardzo mila i uprzejma kordynatorka wszystko nam wyjanila a jadac z nia na nr sofi powtorzyla nam jeszcze raz to samo dodajac jakie numery tel od przelozonych sa nam potrzebne.Wiec tu nie zgadzam sie z opinia kolegi p.Renata biarac dowody os informowala nas po co.Fajnie by bylo aby kazdy kordynator byl tak super ooba jaka jest ONA podaje jej nr p.RENATA 0031683244203 pozdrawiam

jaki zawod/ czy bylem juz w Holandii/jaka szkola/co umiem jako rzeznik i informacje o testach jakie sie odbywaja dla fachowcow/jezyk obcy oraz co przyluguje mi w Holandii jako pracownikowi

pytanie

Witam, czy panstwo znaja firme euraspraca.com i co o niej powiecie?

koczownik

Ludzie nie dajcie się nabrać ta firma to (usunięte przez administratora)gorzej nie można trafić koordynatorzy to traktują człowieka jak przedmiot zabrali mi dowód osobisty do skserowania i nie miał mi go kto oddać po dwóch dniach pracy powiedzieli że się do pracy nie nadaję i kazali wracać do domu,nie mogłem doprosić się o zwrot dowodu nie opuściłem mieszkania koordynator wyrzucił mnie siłą na ulicę i nie tylko mnie.Zostałem bez pracy bez pieniędzy i bez dachu nad głową koczowałem 2dni i2noce na dworze zanim WIELMOŻNA PANI KOORDYNATOR (usunięte przez administratora)po telefonie do prezesa firmy ze strony Polskiej firmy rekrutującej przywiozła mi dowód.Żadna firma przewozowa nie odwiezie osoby do polski bez dokumentów.Teraz wracam już do domu.Koordynatorom chyba sprawia wielką frajdęmaję znęcanie się nad rodakami

jd

dosc duze opoznienie, czasem nawet wogule nie dostawalam wyplaty bo zmyslali ze cos odciagaja od niej itp. atmosfera dosc przyjemna i wesola, ale do pracy sie chodzi zeby zarobic a nie bawic sie takze taka praca to nie praca, bo nie zarobilam prawie nic.

oplo

byłem w tej firmie .mieszkałem w ede ,przez dwa tygodnie .nie polecam tej firmy.ludzi nawiezli i wybierali którzy są lepsi w robocie.za wszystko trzeba płacić.koledze zginął dowód to nawet menadzerowie nie pomogli chłopakowi zgłosić na policję.taka jest prawda.byłem w styczniu 2014 r

jimy86

Witam własnie zakonczylem prace w Horizon i powiem wam ze to jest jedno z najgorszych biur w holandii w jakim pracowalem. po1 to z ostatnim solarisem naliczyli mi opłaty za domek gdzie mieszkalem na prywatnym, opLate za auto kiedy jezdzilem prywatnym a gdy zadzonilem to wyjaśnić do pana(usunięte przez administratora) Króla powiedzial ze juz dla nich prcuje i go to nieobchodzi. tak zachowuje sie osoba odpowiedzialna za kontakt miedzy biurem a pracownikami, (usunięte przez administratora) naprawde nie polecam tego biura

ania

Proszę o numer do firmy w holandii

jd

firma horizon jest beznadziejna !!!!!!!!!! wyplat malo co wypłacają a jak juz wyplaca to specjalnie odciągają cos od niej zeby tylko malo dostac. (usunięte przez moderatora) koordynator jest (usunięte przez moderatora) i nie ma szacunku nie umie sie zachowac i wszystko lekcewazy, j(usunięte przez moderatora) !! skonczylam juz z ta pracą i ostatniego miesiaca tez mi nie wypłacili ani wakacyjnych nic ! zaniedlugo ide z nimi do sądu. szefowie niby nic nie wiedzą. ;/ nie polecam tej firmy !!! ;/;/;/

Kinga

haha ja nie wiem co mówie ?! No bardzo ciekawe...zdzieracie pieniadze od ludzi do własnej kieszeni..i macie w (usunięte przez administratora) co sie dzieje z ludzmi ,a wy macie jeszcze jakieś ale bo mówie wam prawde ,najwyrażniej prawda boli ! ale to nie mój problem ,tylko wasz !! Tak jak i ta wasza firma Euras ,jedna wieka porażka ,żyjecie z pieniedzy ktore ludzie wpłacaja wam na wyjazd niby do Holandii a okazuje sie że mieszkają w Niemczech w jakim (usunięte przez administratora) Emmerichu ..Sami nie wiecie co mówicie !

nick

pani kingo sama pani nie wierzy w to co mowi i to nie teges to do pani

uleczka9681

witam podaje numer do firmy horizon 881368803 ja rowniez czekam na wyjazd moge wyjezdzac juz jutro mam pewne obawy a co ty na to moze jestes w podobnej sytuacji co o tym myslisz pozdrawiam wyjazd z wroclawia prosze abys sie odezwal pozdrawiam zalezy mnie na czasie

kondzio

witam, szukam osoby które mają kontakt z firmą Horizon-Zevenaar w w Holandii lub w niej pracują.Proszę o podanie aktualnego numeru telefonu do firmy bądź menadżera,gdyż podany telefon na stronie firmy nie odpowiada

Didi

Ja pracowalam przez Horizon ,ale przy produkcji ciast.Powiem tak:pan )nie jest taki zly jak wszyscy o nim mowia.Moze traktuje wszystkich troche c (usunięte przez administratora) sko,ale to przez to,ze juz rozne zeczy widzial i z roznymi ludzmi mial doczynienia.Ja nigdy nie mialam z nim problemow.Zawsze dobrze mnie traktowal i potrafil zalatwic wszystko o co go prosilam.Niestety po jakims czasie nie bylo juz pracy w cukierni wiec zaproponowal ,ze przeniesie mnie do zakladow miesnych.Poniewaz jeszcze nigdy nie pracowalam przy miesie postanowilam sprobowac.No niestety mi nie przypadla ta praca do gustu.Dla mnie bylo ciezko,zimno i nie przyjemni ludzie,aczkolwiek byly osoby ktorym ta praca bardzo odpowiadala.co do mieszkan firmowych to nie moge wiele powiedziec,bo nigdy na takim nie mieszkalam,ale z tego co widzialam po moich znajomych to poprostu to zalezy od ludzi.Jedni byli okey i dbali o to co bylo a inni-najgorsze pijusy sami demolowali ,a potem opowiadali w jakich strasznych warunkach musza zyc.Po 2 latach przerwy mam zamiar tam wrocic,bo wcale nie bylo najgorzej.

extra

witam sam robiłem na łopatce i jest wszystko ok a cała taśma odeszła bo jakiś (usunięte przez administratora) ek na obiecywał złotych gór gdzie indziej a to że z całej grupy dostało prace w innej firmie tylko 2 osoby a reszta do polski zjechała to nic nikt nie wspomina robiłem w tej firmie w rossendaal i jest wszystko ok polecam tom firmę są tam mój tata i brat i też nie narzekają

chudy

chcieliście pracy w Horyzoncie to macie hehe dorobiliście się ?????

miron

a jeśli mówicie ze firma Horyzont jest ok to dlaczego w Roosendaal w rzeźni odeszła cała taśma z łopatki ?????????????

Brednie

Zostaw merytoryczną opinię o HORIZON MEAT SERVICES B.V. - Zevenaar

• Jak się pracuje w HORIZON MEAT SERVICES B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy HORIZON MEAT SERVICES B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HORIZON MEAT SERVICES B.V.?

Kandydaci do pracy w HORIZON MEAT SERVICES B.V. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HORIZON MEAT SERVICES B.V.