Opinie o HORIZON MEAT SERVICES B.V. w Zevenaar

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy HORIZON MEAT SERVICES B.V.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HORIZON MEAT SERVICES B.V. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HORIZON MEAT SERVICES B.V. w Zevenaar

Łucja Nowy wpis

hejka. :) macie jakieś bieżące info na temat współpracy? jeszcze rok temu ktoś zapewniał, że lepszej agencji od tej to nie ma w googlach też widzę, że ostatnio same dobre oceny gwiazdkowe wpadały, więc potrzebowałabym jeszcze tylko odniesienia się zwłaszcza, że dawniej pisali o jakimś pozwie... miał faktycznie miejsce i to po nim się tak poprawiło? ktoś jest na bieżąco?

Mateusz Nowy wpis
@Łucja

Sam bym chcial poznac aktualna opinie o nich bo planuje pojechac do nich na tulipany

Teresa

@zenek Co byś doradził osobom planującym wyjazd do pracy z firmą HORIZON MEAT SERVICES? Znasz skuteczne metody radzenia sobie ze stresem w tej pracy? Jeżeli już pracujesz z tą firmą 4 lata, to myślę, że jesteś z tej pracy zadowolony i dobrze Ci się pracuje. Co myślisz na temat wynagrodzenia? Masz jakieś porównanie do innych firm tego typu?

Waldas Nowy wpis
@Teresa

Nie ma lepszej agencji a w paru innych agencjach pracowałem a żeby zarobić to podstawa kreatywnym być i mieć w życiu cel a nie wyjazd na wczasy do holandii

Lucas

Szukam osób oszukanych przez horizon do złożenia pozwu zbiorowego. lucjur779@gmail.com

a.ambroszczyk@gmail.com Nowy wpis
@Lucas

A w jaki sposób ciebie (usunięte przez administratora)?

??

@Lucas a czemu chcecie składać pozew?

@??

(usunięte przez administratora)nie zostawię tego tak. Nie po to pracuje żeby mnie (usunięte przez administratora), poza tym mam już 4 osoby. A firma przywłaszczając sobie pieniądze nie płaci od nich podatku i tym samym popełnia przestępstwo które w Holandii jest ciężkim przestępstwem.

Rzeźnik

Bylem rowniez w firmie Horizon wraz z 4 kolegami i rowniez mialem przyjemnosc poznac p.Renate jest bardzo mila i uprzejma kordynatorka wszystko nam wyjanila a jadac z nia na nr sofi powtorzyla nam jeszcze raz to samo dodajac jakie numery tel od przelozonych sa nam potrzebne.Wiec tu nie zgadzam sie z opinia kolegi p.Renata biarac dowody os informowala nas po co.Fajnie by bylo aby kazdy kordynator byl tak super ooba jaka jest ONA podaje jej nr p.RENATA 0031683244203 pozdrawiam

jaki zawod/ czy bylem juz w Holandii/jaka szkola/co umiem jako rzeznik i informacje o testach jakie sie odbywaja dla fachowcow/jezyk obcy oraz co przyluguje mi w Holandii jako pracownikowi

Olek

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Dziwię się że taka sytuacja miała miejsce.

Moni
@Olek

Przepraszam ale gdzie ma niby dobra opinie?chyba u Zaczynajacych pierwszy tydzień RUMUNÓW,?

@Moni

To (usunięte przez administratora) pobierają opłaty za mieszkanie jak jesteś na prywatnym mieszkaniu - kpina

@Olek

Pokaż te opinie. Jedynie rumunskie ćpuny mogą powiedzieć że to dobre biuro. Wymagania mają a pieniądze które zarobisz zabiorą dla siebie, dadzą Ci ochłapy, prowizja od zaliczki. Potrącenia za mieszkanie jak jesteś na prywatnym. I ogólnie nic inch nie interesuje, masz zap..... . I nic się nie odzywać,a wypłata 1200 gorzej niż masakra. Idźcie i pracujcie powodzenia.

Teraz trzeba będzie poczekać na możliwość pracy, zastanawiam się jak długo wszystko będzie tak funkcjonowało?

byly

Kiedyś pracowałem w ich piekarni w velp,miałem kontrakt bezpośredni z biurem i za to że nie przyszedłem do pracy w sobotę o której nic nawet nie wiedziałem,przyszedł koordynator marek i kazał (usunięte przez administratora) z hotelu-dosłowny cytat. Za 3 tyg pracy dostałem 34 euro chociaż powinienem dostać za cały bo wiadomo kontrakt..

Teresa

@Dona5 Napisałaś o okradaniu ludzi, to poważny zarzut i należy mieć na niego odpowiednie dowody. Czy inni pracownicy firmy HORIZON MEAT SERVICES mogą potwierdzić Twoją opinię? Czy próbowałaś zgłaszać ten fakt do przełożonych z firmy HORIZON MEAT SERVICES? Jaka atmosfera panuje w pracy? Czy możesz coś o niej napisać?

były majster
@Teresa

To prawda ze okradają. zwlaszcza jezeli wiedza ze wyplacaja ci ostatnia wyplate nie znasz jezyka i mysla ze zjezdzasz do polski. dostałen ostatni salaris z ucietym numerem konta ze niby przelali a kasy nie bylo. miesiac zajeło zanim oddali mi te pieniadze. scherpenzel czy jak to sie tam pisze największy zlodziej to husain . pilnujcie swoich kobiet. mozna miec wszystko za (usunięte przez administratora)

Pappi
@Teresa

Lichwa jedna po drugiej przykład przy braniu zaliczki podpisujesz listę że bierzesz 65e a w kopercie jest 50e i mówią że za wzięcie zaliczki jest prowizja...

@były majster Firma jest dobrym pracodawcą. Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów

Paulina
@Andrzej

To dobrze, że jesteś zadowolony z pracy w HORIZON MEAT SERVICES, a możesz napisać, na jakim stanowisku pracujesz? Jak oceniasz wysokość zarobków i możliwość rozwoju? Na rynku pracy liczą się też różnego rodzaju szkolenia, czy pracodawca takie organizuje?

Byly pracownik

Vion Apeldoorn praca całkiem przyzwoita, bez większego bałaganu, ludzie lepsi gorsi, ale ważne że z wyżej postawionymi ludzmi w tej firmie idzie się dogadać. Ale co do horizonu... warunki mieszkaniowe na jakie trafiłem - tragiczne - brud, robactwo i stado ciapatych... No i wypłaty, trzeba się o swoje upominać do biura, a nie koordynatorów, bo Horizon będzie próbował zrobić cię w konia na czym tylko się da. Podsumowujac prace we Vion polecam, ale odradzam pracy za posrednictwem Horizon. No chyba ze chcesz ciagle upminac sie o swoje, byc gryzionym przez robactwo. Lepiej poszukać innego biura. No i polecam znac jezyk, od razu jestes lepiej traktowany.

imprezowicz

Froniu jak chcesz jechać do pracy i pracować to warto bo na własną rękę jest ciężko coś załatwić sam wiem ja wyjechałem i także wpłaciłem i jest ok.jest praca ,jest mieszkanie mogło by być lepiej ale i tak jest lepiej niż miał bym zapieprzać w naszej ukochanej Polsce za 1000 złotych tu zarobię zdecydowanie więcej .wkońcu jestem tu dla kasy a nie na wczasach.

@imprezowicz

Idź do lekarza potrzebujesz dobrego psychologa

Dona5
@imprezowicz

W horizoncie robilam 10 lat... Marek Król kordynator....Nieporozumienie... OKRADA Ludzi... Za dwa pierwsze dni pracy nie płaci... Ponieważ pieniądze są przelewane na jego konto.... Ludzie mają robote jak są u niego na mieszkaniu "u niego"Kupuje badz wynajmuje mieszkania w Emmerich i tam sprowadza osoby chętne do pracy. Za mieszkanie pobiera 300 eur (pokój) w którym śpią po 3_4 osoby. W prawie holenderskim nie może być pobierana opłata za mieszkanie jezeli otrzymuje minimum ustawowej kwoty. Tak od siebie.... Pracuje tyle lat i mam stawkę minimalna.....

Teresa

@Psm Czy możesz przytoczyć jakąś konkretną sytuację na poparcie swojej opinii? Czy próbowałeś rozmawiać z przełożonymi o swoich zastrzeżeniach? Warto podać odpowiednie argumenty, żeby Twoja opinia była bardziej wiarygodna. Jak oceniasz kontakt z biurem HORIZON MEAT SERVICES B.V. w trakcie trwania kontraktu?

POLECAM,WARTO!!!

Witam,po 1 nikt nie stoi i nie krzyczy TEMPO TEMPO ZAPIERDALA Ć !!! (w oddali możecie usłyszeć zwroty typu " tempo kolega tempo, do piczy kokot").Po 2 Zabiorą dowód osobisty do zeskanowania? ok, mija twoja zmiana idziesz do biura i dowód bez żadnych problemów masz oddamy co do zakwaterowania mieszkałem w Emmerich i powiem tak jak zadbasz tak masz !!! kwestia dogadania się z sublokatorami o dbanie o porządek :). Znam parę która po jednym weekendzie wrócili i domyślam się ze zbyt dobrej opinii nie dodali także niczego nie przeżyli a BARDZO psują opinie, identycznie z ludźmi którzy jadą z zamiarem "a (usunięte przez administratora) ja zrobię wypłatę dostanę będzie na prochy" takim ludziom odradzam wyjazdu! ze względu tylko i wyłącznie na to żeby nie pisali takich głupot!!! POLECAM,WARTO, czekam w końcu na uczciwe opinie o firmie.

@POLECAM,WARTO!!!

możesz sobie czekac na pozytywne opinie ,ale pech chcial ze nikt takich nie dodaje...najwyrazniej nie ma co chwalic .kazdy poprostu kazdy pisze negatywna opinie.... nie klamia ! bo przyznaje racje !!! Ludzie sa naiwni ze wyjezdzaja...

@POLECAM,WARTO!!!

Jesteś gościu nie d o j e b e m

zenek
@POLECAM,WARTO!!!

Uczciwie to praca jest ciężka ale w porównaniu do innych biur np. TWG (tego biura unikajcie jak ognia ) to Horizon jest ok bo sa wyplacalni i mozna zarobic u nich dobrą kase tu sie zgadzam co do pracy to raz jeszcze powtarzam jest ciężka stresująca i to prawda ze stoja nad tobą i krzyczą nawet czasami TEMPO TEMPO MINIMAL itd... osoby mało odporne na stres nie polecam ja pracuje juz 4 lata urlopy platne raz w roku wakacyjne czasami soboty sie robi ale ale placa za nie osobno co do mieszkan to nie mieszkalem nigdy na formowkach wiec sie nie wypowiem a o zadnej wplacie nie ma mowy tyle

Psm
@POLECAM,WARTO!!!

(usunięte przez administratora) prawda nie krzyczą lecz dra ryja i do tego są niewypłacalni oszukują na czym da radę możesz żyć się z mieszkaniem pod mostem bo ktoś przyjdzie i cię poprostu (usunięte przez administratora) z mieszkania

Pawel 18

Nie polecam ,przepracowalem miesiac na wiekowce i nie wyplacili piniedzy,a dziecko i dziewczyna w pl .I co teraz zrobic ,solarisu i wyplaty nie otrzymalem .Masakra normalnie .Jeszcze raz nie polecam .

@Pawel 18

Sory nie jesteś pierwszy;-(i zapewnie nie ostatni masz umowę to zgłos to urzędu.

kasiok32

witam to totalna bzdura co piszecie jak ktoś chce pracować to jedzie i pracuje ,byłem pracowałem i chętnie pojadę drugi raz nieprawdą jest że nire płacą,praca jest ,mieszkanie jest czego chcieć więcej ...zaróbcie tyle u nas w kraju!

@kasiok32

Jrsteś debilką

Froniu

Siema , ja niby mam wyjazd w poniedziałek ale musze wplacic 415 zł ... Wpłacać im ?

@Froniu

Nigdy w życiu

JacekWozniak...

Bez pieniędzy na wakacje... złe domy.... zły pracodawca....

Praca na rzeźni jest ciężka fizycznie jak i psychicznie. Na początku ręce i mięśnie bolą od noży / trimmerów, ale do tego idzie się przyzwyczaić. Gorzej jeśli chodzi o to jak traktują ludzi. Najpierw wyzywają, a później pytają się czemu "finish". Tak było w Sherpenzeel. Mają jeszcze parę rzeźni, ale tam podobno największe tempo. No a jeśli chodzi o to tempo. To nieraz jest naprawdę zabójcze. Mięso na mięsie, aż trzeba układać pod kątem, aż noża nie idzie naostrzyć. Ha ha ha No to mnie normalnie rozjebało, ale co najlepsze to ludzie dają radę. Rotacja ludzi spora, a w przypadku rumunów jeszcze większa. No naprawdę ciężko się z nimi robi. Ostatnio więcej tam rumuni niż polaków / słowaków czy madziarów. Agencja pracy jest oké, wywiązują się ze swojej pracy. Im mniej im dacie do załatwienia tym lepiej.Pieniądze też nie są najgorsze, jak na taką pracę. Przy takiej ilości ludzi to i tak dobrze sobie radzą. Warunki mieszkaniowe są różne, to jak dba ktoś o pokój to jedno, ale lokatorzy to drugie. Ogólnie nie polecam ludziom, którzy nie wiedzą na co się piszą, bo później będzie płacz i zgrzytanie zębów. Ja wytrzymałem 9 miesięcy, niektórzy robią tam latami i im nie jest źle, no ale nie takie kozaki były co po miesiącu z płaczem pojechali, więc nie było najgorzej. Bedankt voor werk. Ik moeten gaan.

Witam odradzam tą firm (usunięte przez administratora) bylem tam i po tygodniu wrocilem pieniedzy nie ma hotele brudne z robakami jezeli ktos nie zna ich jezyka bedzie zwykla (usunięte przez administratora) Polakow traktuja jak smieci ODRADZAM

praca

witam jak by ktos byl zainteresowany praca w zezni za dobre wynagrodzenie wyplacane co piatek to sluze pomoca pozdrawiam

johny
@praca

jestem zainteresowany prosze o numer badz e mail

Zostaw merytoryczną opinię o HORIZON MEAT SERVICES B.V. - Zevenaar

• Jak się pracuje w HORIZON MEAT SERVICES B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy HORIZON MEAT SERVICES B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HORIZON MEAT SERVICES B.V.?

Kandydaci do pracy w HORIZON MEAT SERVICES B.V. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HORIZON MEAT SERVICES B.V.